Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Henüz yüzyüze tanışmamış olsak da naçizane fikrimi söyleyeyim: sıfırına zam geldi diye elindekine zam yapan hatta zamdan daha fazlasını yapan vatandaşın motoru alınmaz. Ben almam, birkere niye satıyormuş o motoru işkillenirim öyle ya henüz Ekimde almış belki kronik arızası var. Olmasa bile Ekimde sıfır alınmış bir motor sezon açılırken satılıyorsa ihtiyaçtan yada tatminsizlikten değiştiriliyordur, her iki ihtimalde de senin teklifin geçer. O motoru 900 Tl lik farkla kimseye satamaz. Şunu unutmamak lazım bir araca plaka takıldımı değeri %20 düşer, okadar. Bence iyi düşünün kapora vermeyin 8500 den de fazla vermeyin, rodaj dediğin nedir ki bir kaç günde halledilir. Gerekirse arkadaşlar halleder yahu : ) Saygılarımla
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok doğru yaz geldi diye bindirmişler....fiyatlara....

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Garanti bankasi ihtiyac kredisi 2000 TL 12 ay,geri ödenecek tutar da 2275 TL.Sizce iyi midir ?

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti bankasi ihtiyac kredisi 2000 TL 12 ay,geri ödenecek tutar da 2275 TL.Sizce iyi midir ?
    275 çok birde akbanka bak tabi banka yada maaş müşterisiysen ufak paraya faiz yüksek dosya masrafsız 2200 geri ödemeli alabilirsin diye düşünüyorum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz yüzyüze tanışmamış olsak da naçizane fikrimi söyleyeyim: sıfırına zam geldi diye elindekine zam yapan hatta zamdan daha fazlasını yapan vatandaşın motoru alınmaz. Ben almam, birkere niye satıyormuş o motoru işkillenirim öyle ya henüz Ekimde almış belki kronik arızası var. Olmasa bile Ekimde sıfır alınmış bir motor sezon açılırken satılıyorsa ihtiyaçtan yada tatminsizlikten değiştiriliyordur, her iki ihtimalde de senin teklifin geçer. O motoru 900 Tl lik farkla kimseye satamaz. Şunu unutmamak lazım bir araca plaka takıldımı değeri %20 düşer, okadar. Bence iyi düşünün kapora vermeyin 8500 den de fazla vermeyin, rodaj dediğin nedir ki bir kaç günde halledilir. Gerekirse arkadaşlar halleder yahu : ) Saygılarımla
    hocam arkadaş aynı ilan içerisnde kask mont eldiven falan da satıyo...tırsıyomuş sürmekten..yani motorun ona göre olmadığını anlamış...mantıklı geldi ekipmanları satmasından...fiyat ise diğerlerine göre makul gibi...4000-9000 km olup aynı parayı isteyen var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

dosya masrafını da hesap et..senin eline 1800 gibi bi tutar verebilirler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

dosya masrafını da hesap et..senin eline 1800 gibi bi tutar verebilirler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    ayıp denen birşey var ya vallahi, baktı adam ciddi alıcı, honda zam yaptı bende zam yaparım mantığı nedir ya varmı öyle birşey..
    kendisi aldığında zamlımıydı, altın değilki o, 2.el motosiklet..
    34 FL 5564 bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korayla ikimizin bedenleri farklı o zaman hangimize tam olursa o alır seçmenlere bırakıyorum kararı koray ne diyorsunn??
    Ya şimdi deri mont choppercı adamın hakkıdır, dağda-bayırda enduraocu adamı kim görecek şaka bir yana eğer hakkaten hiç montu olmayan, ihtiyacı olan yoksa ve bana da uyarsa makbule geçer ama yunus kardeşime de yakışır tabi ayrı konu, karizmatik-sempatik adam

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de o kadar kapora vermilmez.zaten o kadar fiyata da motoru satamaz.hatta hiç kapora verme.eline paranı aldığın zaman belki başka bir motora talip olabilirsin de
    Ben motor için el sıkıştıktan sonra 50tl kapora verdim açıkçası, sahibi de saolsun az falan demedi, karşılıklı güven varsa kapora işin raconudur bence o kadar, hiç vermezsen olmaz, benim de içim rahat etmezdi bu sefer ama 500tl çok aga, o paraya scooter satıyorlar :D

Hava durumuna göre bu gün sigorta işine bakıp halletmeyi düşünüyorum.bitirebilirsem de emniyete gidip ruhsatı alacağım.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda bugün zam yapıp bu motorum fiyatını 9900 e çekti. Dolayısı ile ikinci el satan arkadaş da fiyatını yükseltti...9000 e 2011 ekim çıkışlı 800 km motoru alıyorum. git sıfır al diyebilirsiniz ama rodaj süresi benim için bütün sezonu bulabilir neredeyse...500 lira kapora verip sözleşme ile nisan sonuna kadar motoru tutmayı planlıyorum

http://www.dapurpacu.com/wp-content/...0r_euro_04.jpg
    Erhan kafan karışık biliyorum ve daha da karıştırmak istemem tabi ama deneyimsizlik sonucu bu makinayı yatırırsan çok için acıyacak biliyorsun değil mi ayrıca bu pedalları geride olan motorlar bana hep zor gelmiştir biraz, başlangıç motoru için fazla şatafatlı - granajlı aletler çok mantıklı gelmiyor ama zevk meselesi tabi...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sigorta için muhakkak axa sigortadan teklif alın diğerlerinin yarısını teklif ediyorlar benden demesi
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben motor için el sıkıştıktan sonra 50tl kapora verdim açıkçası, sahibi de saolsun az falan demedi, karşılıklı güven varsa kapora işin raconudur bence o kadar, hiç vermezsen olmaz, benim de içim rahat etmezdi bu sefer ama 500tl çok aga, o paraya scooter satıyorlar :D
    kardeş ama adamı bir ay bekleticem..şimdi ben sana 50 lira versem motoru 1 ay beklet desem ne dersin...? adam düşünmez mi bu adam 1 ay sonunda daha ucuz motor bulursa alır, 50 lirayı da yakmayı hiç gözü görmez...ben adamla bir hafta sonrası için el sıkışsam haklısın 50 tl yeterli...en güzeli tiko vermek..bakalım çözüm yolları arıyoruz ama şeytan dürtüp 125 lik al diyo bi yandan...

koray sen hiç devirdin mi moturu?

Öyle yapacağım.cinnah caddesinde amerikan kültür merkezinin karşısında axa varmış.oraya gideceğim.

Motosikleti
    tracer 900
    Erhan kafan karışık biliyorum ve daha da karıştırmak istemem tabi ama deneyimsizlik sonucu bu makinayı yatırırsan çok için acıyacak biliyorsun değil mi ayrıca bu pedalları geride olan motorlar bana hep zor gelmiştir biraz, başlangıç motoru için fazla şatafatlı - granajlı aletler çok mantıklı gelmiyor ama zevk meselesi tabi...
    aslında geride değil tam altında...bana da cruiserların oturumundan daha rahat geldi...daha kolay manevra yapılabilir diye düşünüyorum..virajı da muhakkak daha iyi...yan grenaj 54 TL

armani_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    yarın hava güneşli ve sıcak ,sabah(Salı) 10:00 - 11:00 gibi tek başıma kızılcahamam planlıyorum çok geç kalınmadan dönmek kaydıyla akşam işe gidicem çünki en geç 17:00 18:00 gibi dönmek üzere..katılmak isteyen olursa beklerim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    granaj ve parça fiyatları konusunda haklısın Koray abi,
    bu pedalın geride olması olayıda virajlarda okadar iyi oluyorki, alıştıktan sonra şürüşü baya kolaylaştırıyor..
    ve ayakların geride olması, vicudun eğri durması ani frenlemede ön amortisörlerin sıkışmasını hızlandırır ve duruş mesafesi kısalır..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de zam pek etik olmamış sonuçta adamın aldığı fiyat bu değil, altın gibi yatırım amaçlı alınmış bir mal da değil yani,

iskenderundaki motora da baktırız isterseniz tanıdıklar var yani 8500 den fazla vermezdim şahsen o da rodajı güzel yapılmış ve çizik vb yoksa
    iskenderundaki motor siyah ya..tricolor olsun istiyorum...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava durumuna göre bu gün sigorta işine bakıp halletmeyi düşünüyorum.bitirebilirsem de emniyete gidip ruhsatı alacağım.
    abi geçerken uğra çayımı iç uğramadan geçersen küserim mektubumu keserim

kardeş ama adamı bir ay bekleticem..şimdi ben sana 50 lira versem motoru 1 ay beklet desem ne dersin...? adam düşünmez mi bu adam 1 ay sonunda daha ucuz motor bulursa alır, 50 lirayı da yakmayı hiç gözü görmez...ben adamla bir hafta sonrası için el sıkışsam haklısın 50 tl yeterli...en güzeli tiko vermek..bakalım çözüm yolları arıyoruz ama şeytan dürtüp 125 lik al diyo bi yandan...

koray sen hiç devirdin mi moturu?
    iskenderundaki motor siyah ya..tricolor olsun istiyorum...
    erhan yine mersin tarsusta bitane var bak pazarlık payı ile birlikte..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14/pasif-ilan/

buraya da gidebiliriz bizim peder bey tarsusta...

Ya şimdi deri mont choppercı adamın hakkıdır, dağda-bayırda enduraocu adamı kim görecek şaka bir yana eğer hakkaten hiç montu olmayan, ihtiyacı olan yoksa ve bana da uyarsa makbule geçer ama yunus kardeşime de yakışır tabi ayrı konu, karizmatik-sempatik adam
    bilek güşeri yaparız kazanan montu alır o işe hep beraber oturduğumuzda karar veririz koray sıkıntı yok
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı armani_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın hava güneşli ve sıcak ,sabah(Salı) 10:00 - 11:00 gibi tek başıma kızılcahamam planlıyorum çok geç kalınmadan dönmek kaydıyla akşam işe gidicem çünki en geç 17:00 18:00 gibi dönmek üzere..katılmak isteyen olursa beklerim..
    hayırlı yolculuklar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

erhan yine mersin tarsusta bitane var bak pazarlık payı ile birlikte..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14/pasif-ilan/

buraya da gidebiliriz bizim peder bey tarsusta...

cat:
    birazdan telefonla arıyorum seni...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hayırlı yolculuklar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

birazdan telefonla arıyorum seni...
    elemanla konuştuktan sonra haber et bana hemi 600küsür km de buraya gelene kadar rodajı bitmiş olur o aletin

adamın telefon numarası da yok nası görüşeceksin ki?
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    şuna da bi göz atın 8.500'e çekilmeye çalışılabilir;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80346322/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler