Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    motor kulubüyse benim de ayağımı alıştırıverin bi zahmet ya...tek başımıza sevdalanıyoruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    bu neyaa biri der çarşamba çarşafa dolanır öbürü perşembe perişanlık ben cuma olsun diorum ve yazıyorrum bi aksilik olmazsa
    1.Kenan&Serap
    2.Yunus
    3.Erhan
    4. Mukavemeth
    5. Taşkın (Hele bi gelme :D)
    6....
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motor kulübümü bu bahsettiğin? merakımdan soruyorum, Ankara bu kulüp işinde çok pasif gibi geldi bana, ya da biz bilmiyoruz belki ama ben izmitliyim aslen, bizim orada ister MC, ister RC ne ararsan yani...
    Evet dostum motor klubu. Ankara da öyle çok bi oluşum yok ya, bi biz varız (Sons Of Anarchy), blackjacks var, red devils var benim bildiğim. Biz her çarşamba okhan diye bir arkadaşın mekanında (pyro) da toplanıyoruz, muhabbetimizi yapıyoruz, içkimizi içiyoruz, başka mekanlara gidiyoruz falan. Havalar biraz toparlasın gezilerimiz başlar, basar basar gideriz =)

@erhan gv250 istiyormuşsun, 4.44 motor bahçelievler hyosung yetkili bayii, bilgin olsun =)

Günaydın ey ankara ahalisi

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın abi, gelecek misin sen buluşmaya haftaya cuma ?

Geliriz tabi gelmezmiyiz

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Geliriz tabi gelmezmiyiz
    Heh tamam =) özledik ya, serap' da selma ablayı özlemişti =)

Haftaya cuma gunu degil mi yanlislik olmasin.nerede yapacagiz kizilay taraflari iyi olur.biz anca 7 gibi katiliriz

Motosikleti
    tracer 900
    günaydın hocam..

@kenan evet gv250 bakıyorum ama ikinci el..ankara da şu an için tek ilan var sanırım ve alınık bişey gelmedi...4.44 e uğricam bu hafta sonu bi bakmaya...şu sizin kulübe takılmak isterim...

Motosikleti
    gv 250
    herkeze günaydın ve herkezede selamlar bende yeni bir üyenizim ve bir sorum olacak bu 4.44 motorda 2. el satışı varmı gv 250 için bende almak istiyorum ama birtürlü başarılı olamadım...

03.02.2012 cuma günü akşam buluşması
    1.Kenan&Serap
    2.Yunus
    3.Erhan
    4.Mukavemeth
    5.Taşkın
    6.hüseyin-selma
    7. ???
    8. ???
    9. ???
    10. ??

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı HaLiL_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze günaydın ve herkezede selamlar bende yeni bir üyenizim ve bir sorum olacak bu 4.44 motorda 2. el satışı varmı gv 250 için bende almak istiyorum ama birtürlü başarılı olamadım...
    arkadaşım sıraya gir önce

4.44 de var bildiğim kadarıyla ikinci el satışı ama olsaydı sahibindene koyardı

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın hocam..

@kenan evet gv250 bakıyorum ama ikinci el..ankara da şu an için tek ilan var sanırım ve alınık bişey gelmedi...4.44 e uğricam bu hafta sonu bi bakmaya...şu sizin kulübe takılmak isterim...
    @erhan önce bi tanışalım dostum, bakarız, konuşuruz, ona göre bir daha konuşuruz

@erhan ve @halil gv250 4.44 de bi tane var 2009 veya 2010 tam bilmiyorum, sahibi motoru aldı ama kullanmadı daha 700 kmde motor. fiyat işini bi konuşabilirsiniz ben birşey diyemem ama orada tolga abi, bora abi, veya yiğit olur. Benim söylediğimi söyleyip bi konuşabilirsiniz.

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:16 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sıraya gir önce

4.44 de var bildiğim kadarıyla ikinci el satışı ama olsaydı sahibindene koyardı
    4.44 de ikinci el satışı var, ama benim bildiğim bi gv250 vardı yukarıda yazdığım, son gelişmeleri bilemiyorum 3 haftadır falan o motoru gördüğümü hatırlamıyorum. Bu akşam uğrayabilirim ya da yarın, bi sorarım bende

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    olm kenan cuma demişssin yine neyse artık gelicez

la kenan başlamışın yine reklama cıks cıks
    ANGARAJ

Motosikleti
    gv 250
    erhan sıra senin o konuda bi sıkıntımız yok ben sadece 2.el satıı olup olmadıını merak ettim ben su almam 1,5 ay sonra ehliyetimi almadım henüz ehliyetsizde motoru almak istemiyorum alırsam dayanamam ben binerim bi sakatlığa meil vermeyelim hem kendimizi hmde başkasını tehlikeye atmanın alemi yok ben aslında bu gün gidecektim 4.44 motora ama cok kar yağıyo arabayı cıkartamadım garajdan kısmetse havanın müsayit olduğu bi gün oda sadece motoru yakından görüp incelemek için. kenan yardımların için sanada teşekkür ederim ehliyetimi aldıımda gidersem senin slmmınla gideceğim

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    erhan sıra senin o konuda bi sıkıntımız yok ben sadece 2.el satıı olup olmadıını merak ettim ben su almam 1,5 ay sonra ehliyetimi almadım henüz ehliyetsizde motoru almak istemiyorum alırsam dayanamam ben binerim bi sakatlığa meil vermeyelim hem kendimizi hmde başkasını tehlikeye atmanın alemi yok ben aslında bu gün gidecektim 4.44 motora ama cok kar yağıyo arabayı cıkartamadım garajdan kısmetse havanın müsayit olduğu bi gün oda sadece motoru yakından görüp incelemek için. kenan yardımların için sanada teşekkür ederim ehliyetimi aldıımda gidersem senin slmmınla gideceğim
    Rica ederim dostum, yine de sahibinden' e bakmaya devam et, güzel motorlar düşer, hem şu an motor almanın tam zamanı =)

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm kenan cuma demişssin yine neyse artık gelicez

la kenan başlamışın yine reklama cıks cıks
    Reklam değil la hacı, yardım...

Motosikleti
    gv 250
    gv 250 benim için küçük bir motor olmaz deilmi yani 1.78 boy ve 78 kiloda birisi için ?

Motosikleti
    tracer 900
    benim ehliyet var da maddi durum bahara doğru toparlanır..uygun bi şey görürsem şimdi yapıştırabilirim her an tabi...

kenan yardımların için sağol..bu buluşma nerde olacak acaba?

Motosikleti
    gv 250
    baharda motor piyasasının artacagını söylüyolar şimdi almak daha mantıklı geliyo bana ama ehliyetten dolayı bekliyorum bende

Şu karlar bi eriseydi millet motorsuzluktan kırılıyor yahu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 58 kullanıcı var. (0 üye ve 58 misafir)

Bu Konudaki Etiketler