Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    ohoo adama bak yaw siyasete girmiş :D Yunus Benim ENDUROM olduğundan (başka arkadaşlar gibi çapır cı olmladığımdan ) Gururla yapıştırım case lere gövdeye yapıştırmam ama sonuçta BMW )) Yamahası olan arakadş nerde yaww sesi soluuğu çıkmıo:D
    Somebody Else Is Lover

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kargo ile gönderebilir misin? ben kargo ücretini öderim. ulusa pek uğramıyorum. hatta kızılaya gidelide 6-7 ay oldu.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoo adama bak yaw siyasete girmiş :D Yunus Benim ENDUROM olduğundan (başka arkadaşlar gibi çapır cı olmladığımdan ) Gururla yapıştırım case lere gövdeye yapıştırmam ama sonuçta BMW )) Yamahası olan arakadş nerde yaww sesi soluuğu çıkmıo:D
    Geçmişini inkar edenin geleceği olmaz olm unutma, unutturma! siyasete girmedim hacı ya hani hoşuma giden bir marş oradan çağrışım yaptı falan falan =)

Müdür maalesef ben ne deri çantama ne de kromajıma sticker yapıştırmam, zaten topcase tarzı deri de olsa çanta almam =) Benim motorum böyle güzel =)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmişini inkar edenin geleceği olmaz olm unutma, unutturma! siyasete girmedim hacı ya hani hoşuma giden bir marş oradan çağrışım yaptı falan falan =)

Müdür maalesef ben ne deri çantama ne de kromajıma sticker yapıştırmam, zaten topcase tarzı deri de olsa çanta almam =) Benim motorum böyle güzel =)
    olm bizde güzel göründüğü için yapıştırmıyoruz maksat herkez bilinçlensin motosikletliler farkedilsin çorbada bizimde tuzumuz bulunsun hesabı..adam motoruna kıyıp da sticker bile yapıştıramıyo ondan sonra vay trafikte görünmüyoruz breh brehh

yamahası olan arkadaş derin çalışmalar içerisinde elleşmeyin bu aralar
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm bizde güzel göründüğü için yapıştırmıyoruz maksat herkez bilinçlensin motosikletliler farkedilsin çorbada bizimde tuzumuz bulunsun hesabı..adam motoruna kıyıp da sticker bile yapıştıramıyo ondan sonra vay trafikte görünmüyoruz breh brehh
    müdür ben görünüyorum&duyuluyorum gayette o konuda sıkıntım yok =) Ama alayım o stickerdan bende 2 tane, arabaya yapıştırırım dostum, cruiser a olmaz yaa öyle sticker falan =)

Motosikleti
    müdür ben görünüyorum&duyuluyorum gayette o konuda sıkıntım yok =) Ama alayım o stickerdan bende 2 tane, arabaya yapıştırırım dostum, cruiser a olmaz yaa öyle sticker falan =)
    neyse tamam affettik bi yerlere yapıştır da

ama görünür bi yer olsun gidipde arabanın kapısının içine falan yapıştırma sonra
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    neyse tamam affettik bi yerlere yapıştır da

ama görünür bi yer olsun gidipde arabanın kapısının içine falan yapıştırma sonra
    o zaman 3 tane alayım, 2 arka kapı kelebeklerine bir tane de arka cama =)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Her zaman her türlü tartışmaya hazırım o arkadaşlarla dostum, bi laf vardır ama o lafı hatırlat buluştuğumuzda söyleyim =)=) kimse kimi neye koyuyor la =)=)
    tartışırdık tartışmaya da küfürlü videonla seviyeyi çok aşağıdan açmışın canım yau.
    haddini bilmeni tavsiye eder, çirkin videonu şahsına ve fikirdaşlarına iade eder, gözlerinden öperim.
    girmeyin şu işlere. herkesin fikri kendine.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Kenanım bu BMW ciler bize mi yükleniyo ne. Japon'un yanında bmw nin esamesi okunmaz Biraz Japon dayanışması yapalım bizde.

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

[QUOTE=
    yamahası olan arkadaş derin çalışmalar içerisinde elleşmeyin bu aralar [/QUOTE]

Motosiklet kullanmasını bilmeyene kurs veremiyoruz.
    Ankara'dan herkese selamlar...

Uzun süre önce başladı motosiklete olan ilgim ve merakım. Birkaç gün önce ehliyet alabilecek yaşıma girdim. Bugün ehliyetle ilgili bilgi edinme amaçlı oturduğum semt olan Sincan'daki sürücü kurslarına bir sorayım diyerek çarşıya çıktım. Sorduğum sürücü kurslarından birçoğu A2 ehliyet vermiyoruz dedi. Veriyoruz diyenler de "Motosiklet kullanmayı biliyor musun?" diye sordular. "Daha önce hiç kullanmadım." dedim. "Biz motosiklet kullanmayı bilenlere ehliyet veriyoruz. Öyle motoru sokağa çıkarıp öğrenciye verip arkasından koşturacak adamımız yok bizim." dediler. Önümüzdeki günlerde bir de Kızılay'daki kurslara sormayı düşünüyorum.

Sormak istediğim şu: Ankara'da veya diğer illerde bütün sürücü kursları bu şekilde mi çeviriyor çarklarını? Yani "Biz paramızı alır, belgenizi veririz; eğitim işi bizi bağlamaz." zihniyetinde mi? Ankara'da bildiğiniz doğru düzgün eğitim veren sürücü kursları var mıdır? Eğer yoksa -zaten düşünüyorum ama- iyi eğitim veren yerlerden pratik eğitimi ehliyet kursuna yazılmadan almam gerekecek.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Ehliyet kurslarında pratik bir eğitim verildiğini söylemek zor, kızılaydaki kurslara da sorsan kullanmayı bilmeni beklerler, ücreti sadece evrak düzenlemek için alıyorlar gibi bir hava var sürücü kurslarında, en sağlıklı yöntem Güvenli Sürüş Eğitimi almak, veren kurumlar var Ankarada olsun İstanbulda olsun...

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    honda nın sitesine gir onlar veriyor egitimi ben kullanmayı bildigim halde bende egitim almaya karar verdim bilgiden zarar gelmez....
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Bugünkü deneyimimden sonra kesinlikle karar verdim güvenli sürüş eğitimi almaya. Bildiğim kadarıyla Honda yalnızca İstanbul'da eğitim veriyor ama Ankara'da eğitim veren yerler var.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı _ŞEVKET_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünkü deneyimimden sonra kesinlikle karar verdim güvenli sürüş eğitimi almaya. Bildiğim kadarıyla Honda yalnızca İstanbul'da eğitim veriyor ama Ankara'da eğitim veren yerler var.
    ulusan motor ve benim eğitim aldığım atom karınca soner hoca var...

kızılaydaki bi ehliyet kursu da bisiklete binmeyi biliyosan yeter demişti bana...diğer öğrencilere de sınavdan 1 gün önce alıştırma yaptırmışlar...verdikleri eğitim bu kadar...ben sürücü krsnda verile eğitimle hayatta trafiğe çıkmazdım...

Alıntı eroo adlı üyeden alıntı
    ulusan motor ve benim eğitim aldığım atom karınca soner hoca var...

kızılaydaki bi ehliyet kursu da bisiklete binmeyi biliyosan yeter demişti bana...diğer öğrencilere de sınavdan 1 gün önce alıştırma yaptırmışlar...verdikleri eğitim bu kadar...ben sürücü krsnda verile eğitimle hayatta trafiğe çıkmazdım...
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ben de öyle düşünüyorum.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tartışırdık tartışmaya da küfürlü videonla seviyeyi çok aşağıdan açmışın canım yau.
    haddini bilmeni tavsiye eder, çirkin videonu şahsına ve fikirdaşlarına iade eder, gözlerinden öperim.
    girmeyin şu işlere. herkesin fikri kendine.
    küfürlü video derken ? Abicim şurda şu kadar muhabbetimiz var buna kim küfürlü video diyebilir ? ana bacı din kitap sövmüyoruz kimseye sadece argo konuşuyoruz, bu. Benim haddimi aştığımı kimse görmemiştir, kimseye saygısızlık etmemişimdir şimdiye kadar. Neyse girmiyorum bu işlere abi, saygılar =)

Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenanım bu BMW ciler bize mi yükleniyo ne. Japon'un yanında bmw nin esamesi okunmaz Biraz Japon dayanışması yapalım bizde.

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

Ya bırak dostum adam aküyü nasıl sökerim şu bu diyor hala, motoru alalı 3-4 hafta oldu daha aküyü sökemedi... Böyle endurocumu olur la ? vay arkadaş ya...

Motosikleti

Ya bırak dostum adam aküyü nasıl sökerim şu bu diyor hala, motoru alalı 3-4 hafta oldu daha aküyü sökemedi... Böyle endurocumu olur la ? vay arkadaş ya...
    akü mü kaldı olm endülü kardeşliği yaptık biz aküyü şarj bilem ettik peheeyyyy
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    akü mü kaldı olm endülü kardeşliği yaptık biz aküyü şarj bilem ettik peheeyyyy
    Vaayyyy nihayet halledebildiniz akü işini, endülünmü var derdin var kardeşim yaa =P

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Nooldu angara soğukta kuruyup kalmışız.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nooldu angara soğukta kuruyup kalmışız.
    kaldık hacı ya sorma, bekliyoruz havalar ısınsın =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 50 kullanıcı var. (0 üye ve 50 misafir)

Bu Konudaki Etiketler