Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bence mevsimim kış olmasıdır satılmama nedeni, birazda fiyat yüksekliği olabilir. 5000-6000 tl arası seçenek sayısı çoğalıyor.
    Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba beyler, yine bir merakım yüzünden fikrinize başvurmak istiyorum. aşağıda linkini verdiğim motoru aylardır neden kimse almıyor sizce?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61358704/detay
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    merhaba beyler, yine bir merakım yüzünden fikrinize başvurmak istiyorum. aşağıda linkini verdiğim motoru aylardır neden kimse almıyor sizce?

aynı paraya ulusanda mavi er5 var....

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

iki gün önce baktım 250 cc lik bir motor baktığım için bütün seçenekleri gözden geçirdim ki cbf 250 nin çok az ilanı olduğunu gördüm..artık piyasası mı yoktur, kimse satmak mı istemiyo bilmiyorum...forumda da kendisi ile ilgili fazla bişey yok sanırım...hele bir de ankara da olunca kimse bakmıyodur..

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Redmoon önceliğim Cruiser tarzı bir motor almak, ama Naked ve Enduro tardaki motorlarada kapalı değilim.
    Aprilia Pegaso 650 baktım bir ara ama alacak olsam 2005 model üzeri bakımlı motor alırım.
    İlgine teşekkürler
    Aman hocam pegasoda 2005e falan yanaşma. Enjeksiyonlu pegasolar çok sıkıntı çıkarıyor, yanlış hatırlamıyorsam 2002- 2008 arası enjeksiyonluydu sonra enjeksiyonu bıraktılar. Karbüratör candır, canandır =)

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim ev rkadaşıma motor alıyoruz BMW f 650 GS bakıyoruz Kırmızı olma şartı var arkadaş rengini çok sevdi diğer aksesuarlar ve temizliği fiyatı etkileyecek şeyler 2000 model üstü varsa bildiğiniz haber verirseniz sevinirim (Bir Endurocu Daha kazandıracağım insanlıha zuhahahahahaha:D)
    Bakalım hakanım kulağımıza kırmızı bi f650gs gelirse direk haberin olur ama biraz zor dedin ya, f650gs buluruz da kırmızısı bilmiyorum valla =)=) Al sana f650gs;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68487972/detay

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    bujiler değişti aküye takviye yapıldı motoru sıcak mekanda bekletildi ve çalıştı sonunda inş hafta sonu diger sorunları yaptıracagım böylelıkle sorunsuz hale gelecek alıcının da gözüne hitab edecek bu sefer satacam

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bujiler değişti aküye takviye yapıldı motoru sıcak mekanda bekletildi ve çalıştı sonunda inş hafta sonu diger sorunları yaptıracagım böylelıkle sorunsuz hale gelecek alıcının da gözüne hitab edecek bu sefer satacam
    haydi bakalım hayırlı satışlar müdür =) bi an önce "yeni" motorunlar aramızda görmek istiyoruz seni =)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

fiyat yüksek. ve o motor o parayı haketmiyor bence ayrıca bu motorun kullanıcısı pek yok ve son olarakda
    "çabucak göstergeleri bozulabiliyor "
    ANGARAJ

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

evet pahalı.
    zaten hondanın patlak bi modeli bu twisterlar.
    buberk'e de dedik o kadar ama gitti aldı, çaktırmıyo da çok pişman şimdi. yakın çevresine de tiwistır alacağıma taş alaydım diyomuş duyduğumuza göre. bak neler demiş gariban;

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar dün gece bi hevesle hazırlanıp motorumun yanına gittim kontağı bi çevirdim tık yok. Işık bile yanmıyor akü nalları dikmiş sanırsam. En son yan sanayi dijital göstergeyi takıp bırakmıştım acaba kısa devre falanmı yapıyorda aküyü yiyor yoksa soğuğun etkisiylemi akü isyanlarda bilemedim Arabadan takviye yapayım desem tesisatı yakar diyorlar. Gelelim asıl soruya. Akü tamamen bitmiş dahi olsa vurdurarak çalışma ihtimali var mıdır? Bana pek mantıklı gelmiyor ateşleme yapamaz diye düşünüyorum ama genede biraz uğraşayım gerekirse

DİP NOT: Geçen mangal buluşmasında göbekli bi adam vardı GUVVETNERDE miydi neydi adını hatırlamıyorum benim motora bakıp bakıp binmişti nazarı değdi yada orasını burasını gurcaladı çekemeyip bilmiyorum...
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet pahalı.
    zaten hondanın patlak bi modeli bu twisterlar.
    buberk'e de dedik o kadar ama gitti aldı, çaktırmıyo da çok pişman şimdi. yakın çevresine de tiwistır alacağıma taş alaydım diyomuş duyduğumuza göre. bak neler demiş gariban;
    Sayın MİRA;
    Sanırım ihtiyarlıkdan kulaklarınız yanlış işitmiş. "tiwistır alacağıma taş alaydım" demedim: "twister taş gibi motormuş" dedim. Her bindiğimdede iyiki almışım diyorum bi yağını değiştirdim bide yunus göstergeyi bozdu 125 liraya onuda halletim başka sorun yok canavar gibi yazın ege turuna hazırlanıyorum [COLOR="Silver"]

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

Not: 250cc nin en kralına 5.750 para verilmez gibi geliyor bana. GS500 alırım o paralara
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    inş. kenan bende çok istiyorumda öle teklifler geliyo ki ;

1. 20 ay muaynesi olmayan şahin (eski kasa)
    2. şu sahnedeki ses düzenleyen şey (ismini bilmiyorum) 8 giriş 8 çıkış
    3. kredi kartına taksit varmı abi

beklediğm gelmesi ihtimal teklifler;

1. bitane hasarlı delik taka
    2. p3 işlemcili masaüstü bilgisayar

Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bujiler deðiþti aküye takviye yapýldý motoru sýcak mekanda bekletildi ve çalýþtý sonunda inþ hafta sonu diger sorunlarý yaptýracagým böylelýkle sorunsuz hale gelecek alýcýnýn da gözüne hitab edecek bu sefer satacam
    Bak hakancim ben arabayi 6000 liraya almistim sadece tatile gitmek icin. Satarken de 4750 ye verdim. Arada yaptigim masraflar haric.cunku onlari ben kullanirken bozuldugu icin yada daha buyuk sorunlar olmasin diye yaptirdim.sonuc itibariyle zarar diye gorunen rakam 1250 liradir oda 6 ay kullandigimin yaninda hic bisey
    Bu mantikla dusun 3 e 5 e bakma ver gitsin zarar ediyorum dedigin rakami da kullandigina say...

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar bugün itibari ile http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58842251/detay ilandaki GV 650 yi satın aldım. Hava soğuk olmasına rağmen 90-110 km arasında Çubuk'a geldim. Özellikle benim 9 yaşındaki oğlumun tepkisi ben çok mutlu etti.

"Sese bak baba yaaa, harika sanki 3 motor çalışıyorrr"

"Baba motor çok güzel sakın iskeletoru boyatmaaaa"

Alıntı FatihKARAKAÞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaþlar bugün itibari ile http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58842251/detay ilandaki GV 650 yi satýn aldým. Hava soðuk olmasýna raðmen 90-110 km arasýnda Çubuk'a geldim. Özellikle benim 9 yaþýndaki oðlumun tepkisi ben çok mutlu etti.

"Sese bak baba yaaa, harika sanki 3 motor çalýþýyorrr"

"Baba motor çok güzel sakýn iskeletoru boyatmaaaa"
    Hayirli ugurlu olsun fatih bey allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Çok teşekkürler, Allah herkesin gönlüne göre versin, kazadan beladan da uzak etsin.
    Saygılar.
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurlu olsun fatih bey allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Selamlar arkadaslar.Ben Tahir,Ankara Mt ye ilk yazım.Ankara Cebeci de oturuyorum.Bulusmalara,etkinliklere katılmak isterim kabul ederseniz.Herkese iyi günler iyi forumlar dilerim.

Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaslar.Ben Tahir,Ankara Mt ye ilk yazým.Ankara Cebeci de oturuyorum.Bulusmalara,etkinliklere katýlmak isterim kabul ederseniz.Herkese iyi günler iyi forumlar dilerim.
    Hos geldiniz...sayfayi takip edin yaza dogru bulusmalar geziler baslar

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Arkadaşlar bugün itibari ile http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58842251/detay ilandaki GV 650 yi satın aldım. Hava soğuk olmasına rağmen 90-110 km arasında Çubuk'a geldim. Özellikle benim 9 yaşındaki oğlumun tepkisi ben çok mutlu etti.

Hayırlı olsun iyi günlerde sür, tekerin düz bassın;)
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800

Abi hayırlı olsun, kazasız belasız, umarım bir sıkıntı çıkarmazda doya doya keyfini çıkarırsın gv650 kral motordur ama hani bi vn800 gibi değildir =P

Çocuk değilde Elif nasıl karşıladı motoru o daha önemli bence =)=)

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Teşekkürler Kenan;
    Elif motora çok karşı değil o yüzden olumsuz tepki göstermedi, Tek şartı motorda çanta olmasıydı onuda gerçekleştirdim.
    GV 650 den sonra hedef Harley V-rod ona göre o zaman VN800 ü sıkıştırırım )
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun, kazasız belasız, umarım bir sıkıntı çıkarmazda doya doya keyfini çıkarırsın gv650 kral motordur ama hani bi vn800 gibi değildir =P

Çocuk değilde Elif nasıl karşıladı motoru o daha önemli bence =)=)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Mukavwmeth teşekkürler, hepimizin tekeri düz bassın. Özellikle Motor değiştirelenlerin

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

fatih bey hayırlı olsun...içinize sinmemişti, sizi kararınızdan vazgeçiren şey nedir acaba? izmire gidip motoru getirtmek mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 93 kullanıcı var. (0 üye ve 93 misafir)

Bu Konudaki Etiketler