Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Eryaman eli-yüzü düzgün bir yere benziyor, eğer orada bile hırsızlık arttıysa biz Demetevler de ne yapacağız bilemiyorum :( Bizim burada ortam kötü, sürekli camdan motora bakmak alışkanlık oldu artık, eğer uğraşan birisini görsem vericem kurşunu :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu bugün üçü beşi aramadan verdim. Temiz bir GV 650 veya benzeri spor cruiser arıyorum
    hayırlı olsun fatih bey...gv650 alırsanız yakından görmek dokunmak isterim doğrusu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus bizim buralarda motor hırsızlığı acayip fazlaymış siteye sokamıyorum motoru otoparkta duruyo napmalıyım sence nasıl korurum motoru?? Acil Help!!!
    üstad alışveriş merkezleri otoparkında bırakmaya bişey diyorlar mı...yönetimle falan konuşulsa belki izin verirler...ya da kapalı otoparkı olan bir arkadaşınıza yanaşacaksınız artık...

Hakancim ciddi olarak soyluyorum asansorle eve cikartsana yaza kadar

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eryaman eli-yüzü düzgün bir yere benziyor, eğer orada bile hırsızlık arttıysa biz Demetevler de ne yapacağız bilemiyorum :( Bizim burada ortam kötü, sürekli camdan motora bakmak alışkanlık oldu artık, eğer uğraşan birisini görsem vericem kurşunu :D
    demette de oto yıkamacılar var aslında akşamda bırakılabilir demette kaldığım süre zarfında apartmanın altında yıkamacı vardı hoş o vakit motorum yoktu ama olsaydı affetmezdim şahsen.
    Hakancim ciddi olarak soyluyorum asansorle eve cikartsana yaza kadar
    abi şimdi durdum önce sonra bi düşündüm,
    aklıma ilk önce hakan geldi,
    sonra 1150 gs
    sonra birde asansör kısmı eklendi beynime
    3'ü bir araya gelince çok fena çokkk

hem asansöre nasıl sığacak o motor abi ameliyathanelerde olan asansörlerden lazım o cengaverin yukarı çıkması için. yalnız dediğim gibi ya bi otoparkçıya yanaşacak ya yıkamacıya yada eryamandaki iş merkezlerinin birinin içine koyacak ordaki esnafın birini kafalayıp.
    ANGARAJ

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eryamandaki evlerde ya depo vardır yada sığınak. apartman yöneticisi ile konuş. kışın oraya koyabilirsin. sığınağın arka kapısı çıkışı olmalı. oradan motoru indirebilirsin. bence bunu araştır. belki oraya geçiçi rampa yapıp sürekli garaj olarak kullanabilirsin. 1980 yapımı evlerde bile sığınak var. hatta bizim demetteki evde mut. sığınağı başka birisine satmıştı.adam depo olarak kullanıyordu.
    demette bina içine koydurmuyorlarmı? genellikle bir şey demiyorlardı

Valla tek tekere alinir yine yuklenir yunuscum
    Gerekirse 3-5 kisi bulunur merdivenden cikar

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürügit topacımızdan pis kıbrıslı
    amaan al senın olsun depe depe kullan

Motosikleti
    baktın kıbrıs topiğinde helecan yok hemen geldin buraya
    ANGARAJ

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktın kıbrıs topiğinde helecan yok hemen geldin buraya
    bizim topik genç,öğrencilerden oluştugu için her daim nette olamıyorlar...hele motoru bı alayımda ondan sonra çevreyi gör...

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Yunus motoru yaza kadar kaldırmak mı :O ayıp ayıp sürerim tabi abicim haftasonları en azından moto kendine gelsin diye ;;)
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eryamandaki evlerde ya depo vardır yada sığınak. apartman yöneticisi ile konuş. kışın oraya koyabilirsin. sığınağın arka kapısı çıkışı olmalı. oradan motoru indirebilirsin. bence bunu araştır. belki oraya geçiçi rampa yapıp sürekli garaj olarak kullanabilirsin. 1980 yapımı evlerde bile sığınak var. hatta bizim demetteki evde mut. sığınağı başka birisine satmıştı.adam depo olarak kullanıyordu.
    demette bina içine koydurmuyorlarmı? genellikle bir şey demiyorlardı
    Benim oturduğum apartman ile yol arasında kot farkı var, inmiyor motor apartman girişine malesef gerçi insede arıza çıkarırlardı heralde, 2 defa motoru yıkadım hortumla, ev sahibime şikayet etmişler binanın suyunu kullanıyor diye başka bir binanın bahçesine koyuyorum ben de ama onun da kapısı çok dar, YBR akrobatik hareketlerle geçiyor resmen sırf o kapı yüzünden motoru büyütemiyorum motor için değer tabiki herşeye

hattsaffa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT 600E (2000)
    bende apartman yanına saklayanlardanım hatta gariptir geçen motoru kilitlediğim zinciri çaldılar.. tersten söyleyince "zinciri çalan motoru niye çalmamış" die düşündürüyo gerçi de motor bendeydi :D

Motosikleti
    Alıntı hattsaffa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende apartman yanına saklayanlardanım hatta gariptir geçen motoru kilitlediğim zinciri çaldılar.. tersten söyleyince "zinciri çalan motoru niye çalmamış" die düşündürüyo gerçi de motor bendeydi :D
    oda bişey mi benim aküyü çalmışlardı

"Baba akü komple yok "
    ANGARAJ

Arkadaşlar meraba ben yeni üye oldum ankarada ikamet ediyorum. en sonunda ilk motorumu almaya karar verdim ve honda cbr 250 r 0 almak istiyorum ikinci el alıp motordan soğumak istemiyorum herşey dahil 9500 tl sizce doğru bir kararmı? bir diğer sorum ankarada ucuz ve güvenli korumalar alabilceğim bir yer verebilirmisiniz. kask, mont v.s teşekkürler

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı cakir.grukan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar meraba ben yeni üye oldum ankarada ikamet ediyorum. en sonunda ilk motorumu almaya karar verdim ve honda cbr 250 r 0 almak istiyorum ikinci el alıp motordan soğumak istemiyorum herşey dahil 9500 tl sizce doğru bir kararmı? bir diğer sorum ankarada ucuz ve güvenli korumalar alabilceğim bir yer verebilirmisiniz. kask, mont v.s teşekkürler
    Hoşgeldin, ilk motor konusunda ben de uzun bir süre kararsız kalmıştım, 10 kişiden 8 i 125cc deyince ben de şu an kullandığım YBR 125 i aldım çok da memnunum açıkçası, bir kere sıfır alsaydım biraz daha kıymetli olurdu ilk zaman, e kullanmayı da hiç bilmiyorum, sağa-sola deydikçe canım sıkılacaktı o kesin, ikinci el olunca daha rahat oluyor insan, diğer bir konu ise küçük motoru kullanmak kolay oluyor, ben 1-2 günde öğrendim mesela, CBR 250 nin kullanımı nasıldır bilen abiler cevap yazar zaten, çin malı olmadıktan sonra bence bir sorun yaşamadan keyifle binersin her türlü korumalıklar içinse 1-2 ay daha sabret derim, en mantıklısı fuar dan almak!

Alıntı cakir.grukan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaþlar meraba ben yeni üye oldum ankarada ikamet ediyorum. en sonunda ilk motorumu almaya karar verdim ve honda cbr 250 r 0 almak istiyorum ikinci el alýp motordan soðumak istemiyorum herþey dahil 9500 tl sizce doðru bir kararmý? bir diðer sorum ankarada ucuz ve güvenli korumalar alabilceðim bir yer verebilirmisiniz. kask, mont v.s teþekkürler
    Oncelikle siteye ve aramiza hos geldin redmoon kardesimizin de dedigi gibi ilk motor ve acemiliklerde sifir motor tavsiye etmem.ikinci el bi makina alirsin duser kalkar canin acimaz cizildi kirildi diye.hatta bana kalirsa temiz bi cinli al acemiligi atlat sonra satar istedigin sifir makinayi alirsin.
    Korumalar cok onemli oldugu icin kaliteli malzemeler alman iyi olacaktir.bunlari da ya ulusan motordan yada motomax magazalarindan tereddutsuz alabilirsin...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar sahibinden.com da Ankara'da bir GV 650 buldum. Motorun satış linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8842251/detay/
    Bu arada sahibi ile görüştüm pazartesi baktıracağım. Kesinlikle kaza boya yok diyor, Statör arızası varmış onu tamir ettirmiş.
    Motorun youtube videosu aşağıda.
    Video
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motor temiz gorunuyor gercekten.satan arkadasin da apache gibi bi tipi yok.yani uzmemistir makinayi.tabi onceki sahibini bilemiyorum.07 plaka olmasi dusundurucu.malum nem rutubet curuk pas demek.ozellikle gorunmeyen yerlerine iki kere dikkat.fiyati guzel verdigi hediyeler de guzel.tramer sorgulamasi yapmanizi tavsiye ederim.simdiden hayirlisi olsun

Motosikleti
    CBF 500
    Ben bu "boya yok" olayını tam anlamıyorum, arabalardaki durum tamam, kaza yapınca darbe alan yer tamir edilip arabanın rengine boyanıyor ve orjinalliği kaybolmuş oluyor, ama motorda bu olay nasıldır? mesela ilandaki hyosung full custom paint yapılmış zaten, yinede boyasız sayılabilir mi, lokal boya yok anlamında mı acaba

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Kazadan veya çizikten dolayı boya yok deyimi kullanılıyor. Motorda yapılan Airbrush uygulaması. Gerçi pek bana hitap etmiyor airbrush ama olsun
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu "boya yok" olayını tam anlamıyorum, arabalardaki durum tamam, kaza yapınca darbe alan yer tamir edilip arabanın rengine boyanıyor ve orjinalliği kaybolmuş oluyor, ama motorda bu olay nasıldır? mesela ilandaki hyosung full custom paint yapılmış zaten, yinede boyasız sayılabilir mi, lokal boya yok anlamında mı acaba
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 88 kullanıcı var. (0 üye ve 88 misafir)

Bu Konudaki Etiketler