Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la bırak yaa. çalmıştı çalmıştır.
    git teslim ol hacı, ben çaldım de, az bi cezayla yırtarsın.
    Hakan yapmaz öyle şey kıskanmayın adamı abicim =) ama şaşırdım fazer bakıyordu 1150gs almış adam =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaaa yani sen bana ve mehmete şişman mı diyorsun göbekli mi diyorsun tarık da kilo alacak göbekenecek diyorsun vay beeee hakarete bak
    Abi tenhada kıstırıp, hep birlikte başını bağlayalım, aklı başına gelsin...

Bu arada herkes motoru büyütüyor bende küçültüyorum... Çevrenizde ucuz yollu, eli yüzü düzgün scooter satan varsa haberim olsun... Bi kaç tane buldum, pazarlıklar devam ediyor...

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi tenhada kıstırıp, hep birlikte başını bağlayalım, aklı başına gelsin...

Bu arada herkes motoru büyütüyor bende küçültüyorum... Çevrenizde ucuz yollu, eli yüzü düzgün scooter satan varsa haberim olsun... Bi kaç tane buldum, pazarlıklar devam ediyor...
    olur yapalım valla
    benimde hesabımda arabayı satınca motor almak vardı .ama kredi kartları baya yüklenmiş.bende biraz kredi çekip borcunu kapatıp iptal ettirdim kartları teke düşürdüm.arabanın parasıyla da kalan kartı ödedim.sonuç elde var yine sıfır
    umutlar yine yaza kaldı.umut fakirin ekmeği...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    olur yapalım valla
    benimde hesabımda arabayı satınca motor almak vardı .ama kredi kartları baya yüklenmiş.bende biraz kredi çekip borcunu kapatıp iptal ettirdim kartları teke düşürdüm.arabanın parasıyla da kalan kartı ödedim.sonuç elde var yine sıfır
    umutlar yine yaza kaldı.umut fakirin ekmeği...
    valla bekliyoruz abi umutla, sabırla =)

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    hakan 1150gs i getirmiş ankaraya, darısı motor değiştirecek/alacakların başına diyelim =)

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan 1150gs i getirmiş ankaraya, darısı motor değiştirecek/alacakların başına diyelim =)
    amin abi...

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    ooohooo Kenana bak iyiki süpriz dedik herkese yaymış bu arada bi aksilik çıktı motoru yüklediğim kamyon gelemedi ptesi ye alcam bi aksilik olmassa kargo firmasından ama şuan bir BMW R 1150 GS Sahibiyim Darısı başııza :D bu arada tenhada kıstırcaklar cc sine güveniyosa gelsin kamyon gibi motor ezer geçer adamı :D
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooohooo Kenana bak iyiki süpriz dedik herkese yaymış bu arada bi aksilik çıktı motoru yüklediğim kamyon gelemedi ptesi ye alcam bi aksilik olmassa kargo firmasından ama şuan bir BMW R 1150 GS Sahibiyim Darısı başııza :D bu arada tenhada kıstırcaklar cc sine güveniyosa gelsin kamyon gibi motor ezer geçer adamı :D
    Müdür hayırlı olsun tekrar ama böyle atarlı konuşmayalım, alırım aklını bak ona göre =) VN GS' e benzemez ezer geçer =)=)

ooohooo Kenana bak iyiki süpriz dedik herkese yaymış :P bu arada bi aksilik çıktı motoru yüklediğim kamyon gelemedi ptesi ye alcam bi aksilik olmassa kargo firmasından ama şuan bir BMW R 1150 GS Sahibiyim Darısı başııza :D bu arada tenhada kıstırcaklar cc sine güveniyosa gelsin kamyon gibi motor ezer geçer adamı :D
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin :)
    bu arada cc falan takmam yakalarız sayıca kalabalığız ona göre :cherry:
    eee ne zaman ıslatıyoruz motorunu :flower:

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    havalar ısınsın yaparız bi ara
    Somebody Else Is Lover

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    abicim buraya yazsaydınya...ben bir haftadır boşum....yardıra yardıra getirirdik yahu....
    neyse hayırlı uğurlu olsun....allah kaza bela vermesin...

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Hakan, en iyisini yapmışsın, çinlinin kahrını çeken iyi bilir.... Güzel günlerde güle güle kullan, hayırlı olsun...

Yok ya en sonunda beni borca sokup Hayabusa aldırtacaksınız o olacak... Ondan sonra '' Edriyıııınnn! '' diye bağırıcam....

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Hayırlı olsun kazasız günlerde kullanman dileğiyle. Sert bi geçiş olmuş senin için sanırım dikkat aman ilk zamanlarda, motoruna alış sonra sıkıştırırız seni.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürmeniz dileğiyle. Salcanodan sonra büyük bir adım olmuş. Bende Salcano SM 250 sonrası Kawasaki Er-5 almıştım, şuan niyetim HYO GV 650 almak.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

mehmet gaza gelip hayabusa alınır mı yav ??? madem gaza geliyorsun al bi BMW s1000rr canavar gibi olur

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    mehmet gaza gelip hayabusa alınır mı yav ??? madem gaza geliyorsun al bi BMW s1000rr canavar gibi olur
    ya da rsv4 alabilirsin, çılgın makinalar =) asıl onlarda "edriyıııınnnnn" diyip papyon olursun =)=)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    işte kenan öle bi azını dilini tutamayan bi adam çapırcı değilmi perhh birde tenhada kıstıracaklar ccsine güveniyorsa falan demişin cıks cıks duymamış olalım bu cümleyi hatta bak ilk cümlen benden gelsin.Hem 1150 GS alıyorsun hem kalkıp kamyona yükletip getirtiyorsun sonrada ccsine güvenen gelsin diyorsun yoksa ben mi yanlış okuyorum ney? bilemedim şimdik...
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürmeniz dileğiyle. Salcanodan sonra büyük bir adım olmuş. Bende Salcano SM 250 sonrası Kawasaki Er-5 almıştım, şuan niyetim HYO GV 650 almak.
    Abi hayırlı olsun ya, hiç haberimiz olmadı =) Bizim taşkında er-6 vardı eskiden sanırım, yanlış hatırlamıyorsam

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Yunus o Aslında öle deil kem küm ıh mıh cak cuk motoru tanımadan karda sürmek istemedim 600 km
    Somebody Else Is Lover

Yunus o Aslında öle deil kem küm ıh mıh cak cuk motoru tanımadan karda sürmek istemedim 600 km
    yok aslında iyi bile yapmışsın riske girmemekle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 73 kullanıcı var. (0 üye ve 73 misafir)

Bu Konudaki Etiketler