Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ohh, iyi ki gitmemişim Daha doğrusu işlerim vardı, isabet olmuş
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Jeep leri sevenler için güzel bir gün olabilirdi belki

Motosikleti
    mondial 150zc
    öyle deme abi sen cebinden cıkarırsın bizi ilk tanıştığımız an aklıma geldide maşallah diyelim vallaha ben olsam senin kadar çabuk toparlanamazdım sanırım allah tekrar acil şifalar versin sezona bomba gibi bekliyorum seni

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar gizliden gizliye ankaralı olup topacı takip eden şahsiyetler kim nerde ne yapıyor hesabını güdüyorlar çaktırma

polat ben olsaydım giderdim yinede hem oraya gidiş yolunun manzarası süper konyada hava muhteşemdi bugün burası nasıldı bilmiyorum gerçi.
    ANGARAJ

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar gizliden gizliye ankaralı olup topacı takip eden şahsiyetler kim nerde ne yapıyor hesabını güdüyorlar çaktırma

polat ben olsaydım giderdim yinede hem oraya gidiş yolunun manzarası süper konyada hava muhteşemdi bugün burası nasıldı bilmiyorum gerçi.
    hep öyle takip eden cok ama bı bulusma olunca gene burada aktif olan 7-8 kişi geliyor....
    hiç öyle 30-40 kişinin geldiğini görmedim....

cemalozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onlardan biri benim vebali Fatih'in boynuna toplantılardan haberim olsa yılda bir bile olsa gelirim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı cemalozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlardan biri benim vebali Fatih'in boynuna toplantılardan haberim olsa yılda bir bile olsa gelirim
    abi seninle tanışmıştık sanırsam mavi xt600 vardı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum??

---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

Bu arada Arkadaşımız tarık evleniyor onun Düğün davetiyesini ben koyuyorum buraya buğra ihaleyi bana yıktı birde kapı komşusu olacak hepimizin haberi olsun arkadaşlar ben gitmeye çalışacağım bir işim çıkmaz ise topluca gidilirse daha bi süper olur

bilenler bilmeyenlere duyanlar duymayanlara iletsin!!!
    ANGARAJ

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Heygidi günler heyyy...Celal ağa sendemi üyeydin buraya

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü Senle telefonla konuştuktan 10 dakka sonra tren garındaydım Ama arkadaş yetişemediği için otobüsle gittik konyaya. Cumartesi ben de konyadaydım yani anlayacağın, biraz ani oldu ama.

Pazar günü Ankarada da hava okadar güzeldi ki, okulun içinde dağ bayır felan gezdim, kendi krosumu kendim yaptım kask yok, maske yok, eldiven yok(ort. 20 km/h hızla )... hiç üşümedim biliyon mu!!! Gece eve gittiğim de bile çok iyidi hava.
    Ya sen olsaydın giderdik, yoksa 2 motor tırı-vırı turluyosa ben napıcam orada, kimle sohbet etcem düşünmüyonki heç....
    #sürenadam

Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşlar her hafta düzenli bir buluşma oluyor mu sabit bir yer-saat de, insan sıkılıyor tek başına dolaş dolaş

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar her hafta düzenli bir buluşma oluyor mu sabit bir yer-saat de, insan sıkılıyor tek başına dolaş dolaş
    bi aralar oluyordu cumartesi akşamları.katılım git gide düşüp 3 kişi kalınca yapmamaya başladık.yaza doğru tekrar başlarız.ara sıra biyerlerde otururuz kış dolayısı ile.bu sayfadan liste yapıyoruz

Motosikleti
    CBF 500
    Akşamları hava oldukça soğuk olabiliyor dediğiniz gibi ama birçok ilde devam etmeye çalışıyorlar bu tarz toplantılara gördüğüm kadarıyla, yinede yaz gibi olmaz tabi haklısınız...

Motosikleti
    öğlen sattım motoru... arabam da yok napacaksam....

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğlen sattım motoru... arabam da yok napacaksam....
    hayırlı olsun kardeşim. dönünce alırsın...

cemalozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=GaCCaLL;2525078]abi seninle tanışmıştık sanırsam mavi xt600 vardı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum??[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 13:44 ---------
    Evet yunus karadeniz pidede akşam kaynatmıştık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay süleymanım haftasonu fatike yalvardım.gelmedi yavru ben tek gittim mühye ye iyiki gitmişim ta sivastan arkadaşım gelmiş offroada . MT nin faydaları işte
    Yav gözünü seviyim şu nick ini değiştir 10 kaplan gücündesin hala cbf kaldın.

Motosikleti
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim. dönünce alırsın...
    sağol abi... hayırlısıyla bi kıbrısa ayak bassaydım.... ilk 1 ay içinde tekrar TR ye gelmem lazımmış...o sıradada motor işini halledeceğim...

ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    usta yeni kurdum gurubu inşallah ankaraya has bi motor sevdalıları gurubu olurda beraber aktivite yaparız inşallah.... biraz da yaza kadar canlanır diye ümit ediyorum. tabiki katkılarınızla

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Ya arkadaşlar ben hafta sonu işlerim nedeniyle gidemedim, bir arkadaş gitmiş galiba cross motorlu sadece iki kişi vardı muhtemelen gezmeye gitmiş vatandaşlar. Gerçekten çok mahcup oldum bende gazeteden okumuştum haberi gazete de off-road yarışlarının yanı sıra motocross yarışları da düzenlenecek yazıyordu gazeteyi bulamadım bulsam resmini koyacaktım anlayacağınız basın mağduru oldum tekrar tekrar özür diliyorum çok üzgünüm.

ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    Ya arkadaşlar ben hafta sonu işlerim nedeniyle gidemedim, bir arkadaş gitmiş galiba cross motorlu sadece iki kişi vardı muhtemelen gezmeye gitmiş vatandaşlar. Gerçekten çok mahcup oldum bende gazeteden okumuştum haberi gazete de off-road yarışlarının yanı sıra motocross yarışları da düzenlenecek yazıyordu gazeteyi bulamadım bulsam resmini koyacaktım anlayacağınız basın mağduru oldum tekrar tekrar özür diliyorum çok üzgünüm.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaaay! kimleri görüyorum ekibi tekrar mı topluyoz abiler, eski günlerdeki gibin?

celal abi toplantı pek yapılmıyo artık, bu mühye işine de akşama doğru katıldım yunus haber verdiydi.
    bi dahakine arayacam seni bak, yok izin alamadım filan deme ama
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı ibrahimdoğan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun kardeş bir değişiklik oldu ne güzel, ilk defa gittim ben de görmüş olduk Aslında oradaki ATV olayınada girmek lazım bir ara, ama 3-4 kişi olacak ki zevkli olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 76 kullanıcı var. (0 üye ve 76 misafir)

Bu Konudaki Etiketler