Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150zc
    oy oy oy oy arkadaşlar herkese selam hüseyin abi her zamanki gibi yine çeteyi toplayıp mangala götürmüşsün abi bizde fotoğraflara bakıp bakıp ah çekiyoruz aslında bu mangal organizasyonunu tai'nin piknik alanında düşünmüştük mehmet'le mağlesef planlar yolunda gitmedi hafta sonu çalışmak zorunda kaldık işlerin yoğunluğu yüzünden ama tüm arkadaşlarla birlikte buraya davet etmeyi istiyoruz malum motor olmadığı için toplantılara katılamıyorum bende akşam dönüş sorunu olduğu için en kısa zamanda herkesi burada toplamak özlem gidermek istiyoruz bir türlü programı otutturamadık bu konuyla ilgili gurubumuzun büyüğü hüseyin abiyle irtibata gecicem en kısa zamanda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    vay anasını kaçırmışız olayı ya...tanışmak isterdim sizlerle...gerçi arabayla gelecektim ama mayıs ayında motorumla katılabilirdim size...hayırlısı olsun, bir daha ki buluşmalara artık...

Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinizin affına sığınıyorum arkadaşlar. Uzun bir süredir aranıza katılamadım, görüşemedik. Motor aşkı için kızmayın bana. Bundan sonra daha aktif olucam.
    geldiğin ilk buluşmada toplanıp dövecez seni haberin olsun şaka bi yana,kırıldım sana.insan bi arar arasıra,mazeretini söyler.birden kestin irtibatı kayıplara karıştın neyse konuşuruz bi ara

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hafta sonu hava güzel olursa bi mangal daha yapalım....bu da TR de son mangalım olsun...
    bir dahakiler KKTC de...
    bakalım hava durumu güzel olursa bu pazar günü de aynı yerde mangal düşünüyorum. yağmur falan olmazsa liste yaparım bi gün öncesi. takipte kalın...

Alıntı bahacan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oy oy oy oy arkadaşlar herkese selam hüseyin abi her zamanki gibi yine çeteyi toplayıp mangala götürmüşsün abi bizde fotoğraflara bakıp bakıp ah çekiyoruz aslında bu mangal organizasyonunu tai'nin piknik alanında düşünmüştük mehmet'le mağlesef planlar yolunda gitmedi hafta sonu çalışmak zorunda kaldık işlerin yoğunluğu yüzünden ama tüm arkadaşlarla birlikte buraya davet etmeyi istiyoruz malum motor olmadığı için toplantılara katılamıyorum bende akşam dönüş sorunu olduğu için en kısa zamanda herkesi burada toplamak özlem gidermek istiyoruz bir türlü programı otutturamadık bu konuyla ilgili gurubumuzun büyüğü hüseyin abiyle irtibata gecicem en kısa zamanda
    çete sağolsun anında organize olabiliyor bahadırcım canım kardeşim biliyorum uzak mesafelerdeyiz.ama emin ol gönüllerimiz birlikte.siz kendinizi sıkıntıya sokmayın önce iş sonra eğlence

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay anasını kaçırmışız olayı ya...tanışmak isterdim sizlerle...gerçi arabayla gelecektim ama mayıs ayında motorumla katılabilirdim size...hayırlısı olsun, bir daha ki buluşmalara artık...
    araba motor önemli değil maksat bi arada olup bişeyler paylaşabilmek. o artamda herkesin emeği ve hakkı var sayfayı takip etmeye devam et güzel ortamları kaçırma

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    2. resimde hakan nereye bakıyor öle
    ANGARAJ

boşluğa bakıyor

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    arkadaşlar hava bu günkü gibi olursa yarın haymanaya hamama gidiyorum....
    gelmek isteyen varsa haberleşelim....
    gündüz gözüyle gidip geleceğim...

http://www.weatheronline.co.uk/Turkey/Ankara.htm

hava güzel gibi 8 derece olacakmış pazar günü de yağmurlu görünüyor mangal işi yatar mı ki

Motosikleti
    bu günkü gibi olsun yeter abi....

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    İlk buluşmada azımı burnumu kırabilirsiniz

Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk buluşmada azımı burnumu kırabilirsiniz
    merak etme çok acımıyacak
    bakalım pazar günü hava yağmurlu olmaz ise mangala gideceğiz cumartesi günü netleşir

Motosikleti
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme çok acımıyacak
    bakalım pazar günü hava yağmurlu olmaz ise mangala gideceğiz cumartesi günü netleşir
    yarın da hamam var...

aslında güzel bi fikir ama masrafları olabildiğince kısmış durumdayım para biriktiriyorum .amaç malum

Motosikleti
    aslında güzel bi fikir ama masrafları olabildiğince kısmış durumdayım para biriktiriyorum .amaç malum
    gelene canım feda, gelmeyene elvedaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

sabah 9:30 gibi evden cıkarım.... 9:45 gibi de balgat civarlarında olurum...
    gelmek isteyen olursa yarın sabah 10:00 a kadar gölbaşı-haymana yolu girişinde olursa birlikte gideriz...
    sabah yola cıkmadan gene bu sayfaya bakıp da cıkarım....inşallah hava güzel olur....

Motosikleti
    kimseden tık yok sanırım.... kendime kese yaptıracak adamı bulamadım tüüh....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    korkarak tırsarak yazıyorum uzun süreden sonra, havalar soğudu, benim gibi motorcular kendini kapattı resmen. Motor olmayınca altımda çok fazla çıkasım gelmiyor açıkcası biryere, zaten motorla çıktığımda da küçüklüğümde annemin tembihlediği gibi akşam ezanından önce evde oluyorum =)=) işler güçler çok yoğundu arkadaşlar sürekli bi şehir dışı temposu ve yoğun projeler olduğu için biryerlere çıkamadım, sadece burayı arada sırada okumakla yetinebildim, taşkından sonra ağzı burnu kırılacaklar arasında ikinci sırayı almaktan gurur duyarım =) Hepinizi seviyor, özlüyor, beraber sürmek için can atıyorum =)

Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkarak tırsarak yazıyorum uzun süreden sonra, havalar soğudu, benim gibi motorcular kendini kapattı resmen. Motor olmayınca altımda çok fazla çıkasım gelmiyor açıkcası biryere, zaten motorla çıktığımda da küçüklüğümde annemin tembihlediği gibi akşam ezanından önce evde oluyorum =)=) işler güçler çok yoğundu arkadaşlar sürekli bi şehir dışı temposu ve yoğun projeler olduğu için biryerlere çıkamadım, sadece burayı arada sırada okumakla yetinebildim, taşkından sonra ağzı burnu kırılacaklar arasında ikinci sırayı almaktan gurur duyarım =) Hepinizi seviyor, özlüyor, beraber sürmek için can atıyorum =)
    evet ağzı burnu kırılacaklar sırasında 2. sırayı almış bulunuyordun...fakat bunu ben yapamayacağım biraz önce arabayı satmış bulunmaktayım.yani buluşma toplaşma mangal sohbet muhabbet olayı artık yalan oldu bizim için .yaza doğru motor aldığım zaman katılacağız (tabi dava sonuçlanır ise)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    evet ağzı burnu kırılacaklar sırasında 2. sırayı almış bulunuyordun...fakat bunu ben yapamayacağım biraz önce arabayı satmış bulunmaktayım.yani buluşma toplaşma mangal sohbet muhabbet olayı artık yalan oldu bizim için .yaza doğru motor aldığım zaman katılacağız (tabi dava sonuçlanır ise)
    hayırlı olsun hüseyin başkan.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Biraz yırttık sayılır o zaman abi, iyi hayırlısı olsun ya, beraber sürmek isteriz daha çok yanımızda sürmenden ziyade

Motosikleti
    arabası olan baskası var abi.... kazalı mazalı ama olsun...mangalı felan taşır....

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabası olan baskası var abi.... kazalı mazalı ama olsun...mangalı felan taşır....
    hahahha ihtiyar nerelerdesin ne diyorlar bak senden içürü...
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 60 kullanıcı var. (0 üye ve 60 misafir)

Bu Konudaki Etiketler