Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hahaha :D vay abim vay yokluğumu aratmamış neyse gelen gelmeyen belli olur artık napalım
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha :D vay abim vay yokluğumu aratmamış neyse gelen gelmeyen belli olur artık napalım
    ostimde mahsur kaldım ya la. araba yok, motur yok, kuş uçmaz, kervan geçmez, dolmuş geçmez :(
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ostimde mahsur kaldım ya la. araba yok, motur yok, kuş uçmaz, kervan geçmez, dolmuş geçmez :(
    geleyim alayım öleyse hazırla sen kaskını çeketini ona göre topcase i sökecem öteki türlü fazla samimi oluyok sonna çarşaf çarşaf fotolarımızı koyup demedik laf bırakmıyolar bu içleri kararmış fesat kişiler :D
    ANGARAJ

Motosikleti
    xt 600
    kask mask evde ula.
    göbeğe yürüyüp metroya binecem.
    sertaç işide yalan oldu.

Motosikleti
    ben her an karar değiştirip gidebilirim belli olmaz yellenesim var biraz
    ANGARAJ

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    angara da gar mı yagıyor....

burası güllük gülüstanlık....karabük... motora da biniyoruz...sorun yok yani....

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Herkese selam arkadaşlar. Ya hepinizi çok özledim bayadır görüşemiyoruz, gelemedim kusura bakmayın. Bu haftasonu görüşelim.

yapalım tabi bi buluşma fatih en tarihini ayarla ...
    a.s taşkın sesin soluğun çıkmıyordu uzun zamandır .

Herkese merhaba.
    Kızılay civarında uygun fiyatlı A2 ve B sınıfı ehliyeti bir arada alabileceğim sürücü kursu önerebilir misiniz? B sınıfı için direksiyon dersine ihtiyacım yok ama motosiklette biraz çalışma yapsam fena olmaz. Dengem iyidir, yalnızca debriyaj ve vitese çalışmam gerekecek.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı A2+B adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.
    Kızılay civarında uygun fiyatlı A2 ve B sınıfı ehliyeti bir arada alabileceğim sürücü kursu önerebilir misiniz? B sınıfı için direksiyon dersine ihtiyacım yok ama motosiklette biraz çalışma yapsam fena olmaz. Dengem iyidir, yalnızca debriyaj ve vitese çalışmam gerekecek.
    karanfil sokakta özler sürücü kursundan almıştım ben A2'yi.

Ne zaman almıştınız ve kursa ne kadar ödemiştiniz? Harçlar, sınav ücretleri falan ne kadar belli de kurs ücretleri bayağı değişken. İkisini bir arada aldığımda hem kursta, hem de emniyete ödenecek bazı ödemelerde azalma olacaktır diye düşünüyorum. Tabi işin pazarlık yönü de var.

Motosikleti
    xt 600
    Ne zaman almıştınız ve kursa ne kadar ödemiştiniz? Harçlar, sınav ücretleri falan ne kadar belli de kurs ücretleri bayağı değişken. İkisini bir arada aldığımda hem kursta, hem de emniyete ödenecek bazı ödemelerde azalma olacaktır diye düşünüyorum. Tabi işin pazarlık yönü de var.
    2002'de almıştım hoca. fiyat vermeyeyim, o zamanlar akçe filan vardı para birimi

bende e ve a2 beraber almıştım, ayrı ayrı almaktan hesaplıydı.

a2 her yerde verilmiyo. kızılayda bi özler'i biliyorum ben. gidip fiyat almak lazım bikaç yerden tabii.

Evet, fiyatlar çok değişmiştir. Önümüzdeki haftaiçi birkaç yeri dolaşacağım. En uygun fiyatı Bartaş'tan alabileceğimi düşünüyorum ama yine birkaç yer daha belirledim. Cevabınız için teşekkür ederim.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Evet, fiyatlar çok değişmiştir. Önümüzdeki haftaiçi birkaç yeri dolaşacağım. En uygun fiyatı Bartaş'tan alabileceğimi düşünüyorum ama yine birkaç yer daha belirledim. Cevabınız için teşekkür ederim.
    Heryer eğitim vermiyor. meşrutiyet caddesindeki yenibinyıl sürücü kursunada git. Serkant hoca vardı honda cg125 ile eğitimde veriyordu. Fiyatları yazıp verir zaten çoğu yer.

Beyler bu arada elektronik ürün alacak varsa yarın teknosada böyük indirim olacakmış. 19 kasım turuncu indirim diye araştırabilirsiniz. Ah ulan param olsa da sabah bi PC kapıp gelsem
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    nasılsınız ahali takip edemiyorum burayı çok fazla toplantı falan yok mu ya yarın falan ?
    @gaccal naptın bakım işini ses seda çıkmadı senden bi de ben telefonumu kaybettim numaran da yokki bende arayıp sorayım :(
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    şans o ki bartaşla bugün örüşmüştüm bi arkadaşım için 350 kurs parası(bu a2) 45 erden 2 sınav ve150 emniyete yatırılan harç ve artı kart parası falan var ben başkentten almıştım galiba orayıda aradım 300 kurs geri kalan fiyatlarda 50 lira oynuyo halbüse oynamamasaı lazım sabit çünki sallama konuştu iki kurstan birisi ama bilemedim hangisi b ehliyet için ise 400 kurs 350 emniyet harcı yine 45+45 sınav demişti galiba totalde bin tl ye yaklaşıyo arkadaşım hatta haberleşelim uygun bi yer bularsan benimde işime yarar ben bulursam burdan yazarım zaten.

nasılsınız ahali takip edemiyorum burayı çok fazla toplantı falan yok mu ya yarın falan ?
    @gaccal naptın bakım işini ses seda çıkmadı senden bi de ben telefonumu kaybettim numaran da yokki bende arayıp sorayım :(
    harbi senin numaran da bende yok telefonu değiştirdim o ara gitti galiba :S daha bakım yapmadım öle detaylı ama bujileri değiştirdim aldığımdan beri değiştirmemiştim bide hava fitresini temizledim kutu vidası düşmüş baya bi toz almış kanımca onuda düzelttim daha deneyemedim yakıt sarfiyatını antifiriz koymam lazım radyatöre de ah vakit işte... ben sana pm atıyorum numaramı sende bana yolla haberleşirik
    ANGARAJ

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heryer eğitim vermiyor. meşrutiyet caddesindeki yenibinyıl sürücü kursunada git. Serkant hoca vardı honda cg125 ile eğitimde veriyordu. Fiyatları yazıp verir zaten çoğu yer.
    Fiyat alacağım kurslar arasında Yeni Binyıl da vardı, önümüzdeki haftaiçi görüşeyim.

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şans o ki bartaşla bugün örüşmüştüm bi arkadaşım için 350 kurs parası(bu a2) 45 erden 2 sınav ve150 emniyete yatırılan harç ve artı kart parası falan var ben başkentten almıştım galiba orayıda aradım 300 kurs geri kalan fiyatlarda 50 lira oynuyo halbüse oynamamasaı lazım sabit çünki sallama konuştu iki kurstan birisi ama bilemedim hangisi b ehliyet için ise 400 kurs 350 emniyet harcı yine 45+45 sınav demişti galiba totalde bin tl ye yaklaşıyo arkadaşım hatta haberleşelim uygun bi yer bularsan benimde işime yarar ben bulursam burdan yazarım zaten.
    Teşekkürler. Kardeşim B sınıfı ehliyetini Bartaş'tan almıştı. Bartaş tarifeyi göstermiş sanırım, ona göre ücret alıyorlarmış; diğerleri üzerine biraz daha koyuyorlar olmalı. %90 Bartaş'tan alacağım gibi görünüyor ama diğer yerlere de bakmakta fayda vardır. İkisini bir arada alınca en başta kart ücreti, dosya masrafı teke inecektir diye tahmin ediyorum ama devletin işine akıl, sır ermez; belki yine isterler. İkisi bir arada alınınca kursta da indirim yaparlar, peşin ödeyeceğim, işsizim derim, "Okhuyom ben ya" derim, bir şeyler yaparım.

Benim fiyat almayı düşündüğüm birkaç kurs:
    http://www.bartasegitim.com/iletisim.php
    http://www.altinpark.com.tr/index.php?sayfa=iletisim
    http://jetbilpem.com/iletisim.html
    http://www.yenibinyil.net/iletisim
    http://www.yavuzsurucukursu.com/inde...d=45&Itemid=76
    http://www.dogansurucu.com/?s=alt12
    http://www.ankarahititsurucukursu.com/?s=alt14
    http://www.karanfilsurucukursu.com/iletisim

Gölbaşı sürücü kursu fiyatları sitesine koymuş:
    http://www.mogansurucukursu.net/viewpage.php?page_id=8

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ben de özler sürücü kursunu yazacaktım....fatih bey benden önce davranmış....
    ben de 2006 da almıştım....oraya basvurmadan önce 5-10 yerden fıyat almıstım orayada fıyat almak ıcın gırdım ve söyledıklerı fıyat karsısında belgelerımı hemen verıp kayıt olmustum....
    ben kullanmayı bıldıgım ıcın ayrıca bırsey ögretmedıler....siz gene bastan konusun....sınav öncesi iş yerının motorunu verirler size aksama kadar gezer durursunuz....

Motosikleti
    mondial 150zc
    herkese selam mehmet'in düğününden bu zaman görüşemiyoruz kusura bakmayın sizleri unutmadım ama motorda alamadım yaza kaldı benim tüm hayaller malum dağ başı burası ve saat akşam 22:00'den sonra ulaşım yok beni mağdur görün herkesi çok özledim buluşmalarda ara sırada olsa motor alana kadar görüşmeye çalışacam iki tekerli bir dül dül bulursam kamçılayarak gelirim buluşmalara ;)

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Kış geldi ankara sustu
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 100 kullanıcı var. (0 üye ve 100 misafir)

Bu Konudaki Etiketler