Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    sahur olayından beri xt600 görmedim ben
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahur olayından beri xt600 görmedim ben
    sahur derken.... sahurda damı buluşma oluyordu...
    dağda bayırda da gezmiyor... motorla ne yapıyorki...

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Fazer gördüm sanki nei eve taşındığım için birsüredir yoktum ortalarda inernetim bağlandı sonunda ama geçen hafta motorun aküsü biti bu haftada doğum günüm oması ve arkadaşlarımın süpriz:D parti yapcak olmalarından dolayı araızda olmıyacağım ama evime beklerim ev arkadaşımda motor manyağı bi insan yaza oda alıyo bi motor ;) hata kış buluşmaları için adayım
    Somebody Else Is Lover

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahur derken.... sahurda damı buluşma oluyordu...
    dağda bayırda da gezmiyor... motorla ne yapıyorki...
    ewet sahurda da buluşma oluyordu
    iide xt yi arazide kullanmak mı lazım bende de f650 var ve bende çıkmıyorum araziye ayrıcanada arazide biraz ağır kalıyor bu meretler.kendisi şehir içinde hoplayıp zıplamayı seven bir insan olduğu için bunu kullanıyo ben gibi gönlünde her ne kadar çeşitli süpermotorlar yatsada

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer gördüm sanki nei eve taşındığım için birsüredir yoktum ortalarda inernetim bağlandı sonunda ama geçen hafta motorun aküsü biti bu haftada doğum günüm oması ve arkadaşlarımın süpriz:D parti yapcak olmalarından dolayı araızda olmıyacağım ama evime beklerim ev arkadaşımda motor manyağı bi insan yaza oda alıyo bi motor ;) hata kış buluşmaları için adayım
    hani yaw nerdeymiş senin ew zaten ew buluşmaları düzenlenmesi gibi bir çalışma içerisindeyiz sankim böle gün gibin çeyrek altınlı olur ne bilim zincir spreylisi olur değişik kombinasyonları konuşuyoruz

ayrıca bu akşam ben buluşmaya gelemiyeceğim arkadaşlar malum benim misafir sirkülasyonum çok olduğu için ıspartadan arkadaşlar mevcut şuan ama Memet beyin düğünü hakkında her türlü desteğe açığım siz ne karar verdiyseniz ona tabiyim bilginize hüseyin abiyide ararım zaten
    ANGARAJ

doğum günün kutlu olsun hakancım.valla ev organizasyonları yapmayı düşünüyoruz zaten o hafta evi müsait olan kim varsa orada toplaşılacak.gelenler yiyecek içecek vs. getirecek ve bol sohbetli bi akşam olacak.hele az daha havalar soğusun da bakalım.
    bu akşam kalabalık olmayacağız anlaşılan
    yunus,buğra,kenan katılamayacak .gelenlerle takılırız artık

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğum günün kutlu olsun hakancım.valla ev organizasyonları yapmayı düşünüyoruz zaten o hafta evi müsait olan kim varsa orada toplaşılacak.gelenler yiyecek içecek vs. getirecek ve bol sohbetli bi akşam olacak.hele az daha havalar soğusun da bakalım.
    bu akşam kalabalık olmayacağız anlaşılan
    yunus,buğra,kenan katılamayacak .gelenlerle takılırız artık
    hatta alkol alıp orda da yatabiliriz.... ama toplaşmak yok ona göre....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet sahurda da buluşma oluyordu
    iide xt yi arazide kullanmak mı lazım bende de f650 var ve bende çıkmıyorum araziye ayrıcanada arazide biraz ağır kalıyor bu meretler.kendisi şehir içinde hoplayıp zıplamayı seven bir insan olduğu için bunu kullanıyo ben gibi gönlünde her ne kadar çeşitli süpermotorlar yatsada
    şehirde olsa buluşmaya gelir... anlamında dedim....
    şehir içindeki buluşmaya gelmediğine göre arazide mi yatıp kalkıyor ne....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    oyy daha yeni eve geldim ha, akşam Pyro daha sonra kısa bir Eskişehir' e doğru yolculuk ardından tekrar şehir merkezine dönüş, gecenin Ruhi Bey' de devamı ve tabii ki Aspava' da sonlanması güzeldi ya, artık odun kırma muhabbeti haftaya kaldı bu hafta olmadı ama hafta sonu da Mehmet' i everiyoruz artık ayarlayacağız bir şeyler =) Ya artık organizasyonlarda kimse fotoğraf çekmiyor şuraya atalım gece ki güzel muhabbeti. Hadi ben çekmiyorum taşkın sen neden çekmiyorsun ? Bide fotoğrafçılığa meraklı adamsın lan! =)

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    adam makinesini sattı depresyonda yüklenme hacı :D
    Somebody Else Is Lover

bak artık bende makina taşımıyorum.alayım artık yanıma bari.sayfamız fotoğrafsız kalmasın

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyy daha yeni eve geldim ha, akşam Pyro daha sonra kısa bir Eskişehir' e doğru yolculuk ardından tekrar şehir merkezine dönüş, gecenin Ruhi Bey' de devamı ve tabii ki Aspava' da sonlanması güzeldi ya, artık odun kırma muhabbeti haftaya kaldı bu hafta olmadı ama hafta sonu da Mehmet' i everiyoruz artık ayarlayacağız bir şeyler =) Ya artık organizasyonlarda kimse fotoğraf çekmiyor şuraya atalım gece ki güzel muhabbeti. Hadi ben çekmiyorum taşkın sen neden çekmiyorsun ? Bide fotoğrafçılığa meraklı adamsın lan! =)
    oğlum makinayı sattım ama sürekli bakıyom internetten yeni makinelere. alayım bi coşturacam oğlum forumu. bu arada foto yok ama video var nerdesin Özgür

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

[/COLOR]
    adam makinesini sattı depresyonda yüklenme hacı :D
    he ya hakan evlat acısı gibi koydu. dün gece gelemedim yanına çok yoğun bir geceydi ama bazı arkadaşlar umduğunu bulamadı

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    canın sağolsun , noldu ki
    Somebody Else Is Lover

canın sağolsun , noldu ki
    ne olacak sabaha kadar alemlerden alemlere aktık.biz eve geldik sabah ezanı okundu,hesap et yani

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğlum makinayı sattım ama sürekli bakıyom internetten yeni makinelere. alayım bi coşturacam oğlum forumu. bu arada foto yok ama video var nerdesin Özgür

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

[/COLOR]

he ya hakan evlat acısı gibi koydu. dün gece gelemedim yanına çok yoğun bir geceydi ama bazı arkadaşlar umduğunu bulamadı
    Taşkın bak burada reklam olmayalım, aradığım şeyi sende bulurum ayar etme beni, özgür kardeşim seni seviyorum =)=)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ulem bi kere gelemedik onda da alemlerden alamlere akmışssınız valla kınadım şimdik sizi özgürüm başarılarının devamını bekliyorum hadi bakalım
    ANGARAJ

Motosikleti
    Yamaha FZR6
    havalar iyice soğumadan şöyle bir gezi , kortej falan yapsaydık iyi olurdu yaa )

bu arada resimler de güzel çıkmış , eline sağlık buğra ...

Motosikleti
    Varadero
    Cep telefonuyla bu kadar olur bi makine olsa elimde ah ne kareler yakalarım. Az sonra bikaç foto daha atacam forumu canlı tutalım. Bu arada beni ziyaret etmek için eskişehire yakın bir mesafe olmasına rağmen gelen herkese çok teşekkür ederim. Bu dünyada dostdan başkasının yalan olduğunu bir kere daha gördüm.

Alıntı joee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar iyice soğumadan şöyle bir gezi , kortej falan yapsaydık iyi olurdu yaa )

bu arada resimler de güzel çıkmış , eline sağlık buğra ...
    hafta sonu mehmetin düğünü var al sana canavar gibi kortej

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cep telefonuyla bu kadar olur bi makine olsa elimde ah ne kareler yakalarım. Az sonra bikaç foto daha atacam forumu canlı tutalım. Bu arada beni ziyaret etmek için eskişehire yakın bir mesafe olmasına rağmen gelen herkese çok teşekkür ederim. Bu dünyada dostdan başkasının yalan olduğunu bir kere daha gördüm.
    ne demek kardeşim senin canın sağolsun .ayrıca çok güzel bi sohbet ve ortamdı herşey için teşekkürler.babanla tanışmış olmak ta ayrı bi güzellik ti...

Motosikleti
    Varadero
    Vayy camdan bir baktım misafirlerimiz gelmiş

Gene bekleriz efendim

Eee yolunuz uzun yavaş yavaş hazırlıklara başlamak lazım

Buda hastanede olayı özetleyen bir yaramaz çocuk görüntüsü

Önceki buluşmadan bir aspava görüntüsü. Yunus herkesin dürümünden yedikden sonra çekmiştim

eline sağlık buğracım güzel kareler... gelemeyenler üzülsün

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Sevgili arkadaşlar düğünüme üç gün kala düğün konvoyu hakkında bi türlü toparlanıp plan yapamadık... İsterseniz önce bi liste yapalım, gelmek isteyen arkadaşlarla da ona uygun bi plan yapalım...

Haberi olmayan arkadaşlar için de davetiyemi tekrar paylaşıyorum, hepinizi bekliyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 102 kullanıcı var. (0 üye ve 102 misafir)

Bu Konudaki Etiketler