Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı HTBAYDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://maps.google.com/?ll=39.945555...h&z=18&vpsrc=6

fotoğrafta görünen benzinlikte (2 otobüs durağından üstte olanın orası) vardı... giderken yanına içine dolduracağın şişe almayı unutma...
    Bende burada bulmuştum gazyağını

Arkadaşlar pazar sabahı hakan ve ben eskişehire doğru gaz açıyoruz katılmak isteyen olursa bekleriz. (umarım yağmur yağmaz) Ekibi festival alanında buluruz heralde
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok eski la ora
    balık yağı içtim sabah, süper espiri yapıyorum

valla küçük bi ihtimal son dakkada gelirim belki kenan.
    hayırlısı olsun. size iyi yolculuklar.
    balıgın direk kendisini yeseniz daha iyi olmaz mı... tam karadenizlik olur...hamsi felam....
    abi bende xt600-(bide bunun E leri varmış)- xt660r bakınıyorumda... nasıl memnun musunuz motordan....
    660r de 1000 cc vergisini kitliyorlar ... ama size bir alt kategoriden şey yapıyorlar sanırım
    660 ında her yeri elektronik yok ne bilim enjektör felam...dağda tepe de kalsan malum gıda maddesini yedin...
    temiz bi 600-600e mi alsam acaba...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankarada gazyağı nerde bulunur bilen var mı?
    istanbul yolu honda efenin ilerisindeki po da var....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

KUVVETMİRA Abi bunu aliyim mi.... yanında scooter de veriyooo
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8711033/detay/

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Herkese selamlar, sağ salim geldik ankaraya, organizasyon süperdi, yol çok güzeldi. Sadece sivrihisardan sonra bi 5 dk yağmur yedik, yarım saat sonra 2 dklık bir yağmur yedik sonrasında hava hiç kapatmadı. Organizasyon planı çok güzeldi müzik seçimleri hariç mükemmel olmuştu, bu festival gelenekleşirse hiç bi yıl kaçırmam =)
    @hüseyin abi vallaha çok şeyler kaçırdınız keşkem geleydiniz...
    @buğra@hakan eğer şimdi yoldaysanız çok şeyler kaçıracaksınız ve çok büyük hayal kırıklığı yaşayacaksınız, biz saat 11 gibi çıktık, öğlene kadar kimse kalmaz orada ...
    Fotoğraflar ertanda alayım upload ederim =)

Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, sağ salim geldik ankaraya, organizasyon süperdi, yol çok güzeldi. Sadece sivrihisardan sonra bi 5 dk yağmur yedik, yarım saat sonra 2 dklık bir yağmur yedik sonrasında hava hiç kapatmadı. Organizasyon planı çok güzeldi müzik seçimleri hariç mükemmel olmuştu, bu festival gelenekleşirse hiç bi yıl kaçırmam =)
    @buğra@hakan eğer şimdi yoldaysanız çok şeyler kaçıracaksınız ve çok büyük hayal kırıklığı yaşayacaksınız, biz saat 11 gibi çıktık, öğlene kadar kimse kalmaz orada ...

kenancım sağ salim gidip geldiğiniz için çok sevindim. kaçırdık valla aklım oradaydı,ama kısmet olmadı işte.seneye umarım beraber gideriz...

Motosikleti
    Varadero
    Abi o nasıl bi bakıştı ya yolun karşısından kafayı 90 derece çevirmişsin aha bu kenandı dedim Çok şey kaçırdığımızı sizden önce karşılaştığımız kayseriye giden lastiği patlamış ekipdeki arkadaşlarda söyledi. Napalım abi cumartesi mesai vardı bizde size yetişiriz belki diye çıktık yola ama sonra festival alanına bile girmedik direk eskişehirde gezdik gün boyu baya motorcu vardı şehirde. Daha yeni geldik eve çok güzel bir yolculuktu bizim için inşallah bir dahaki yola beraber çıkarız. İlk tecrübemiz oldu bu denemeydi bizim için

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi o nasıl bi bakıştı ya yolun karşısından kafayı 90 derece çevirmişsin aha bu kenandı dedim Çok şey kaçırdığımızı sizden önce karşılaştığımız kayseriye giden lastiği patlamış ekipdeki arkadaşlarda söyledi. Napalım abi cumartesi mesai vardı bizde size yetişiriz belki diye çıktık yola ama sonra festival alanına bile girmedik direk eskişehirde gezdik gün boyu baya motorcu vardı şehirde. Daha yeni geldik eve çok güzel bir yolculuktu bizim için inşallah bir dahaki yola beraber çıkarız. İlk tecrübemiz oldu bu denemeydi bizim için
    O kadar kötü mü baktım ya bilmiyorum buğra =)=) hakketten çok şey kaçırmışsınız ama iyi sağ salim gelmişsiniz ankaraya, hoşgeldiniz sizde. En güzelini yapmışsınız festival alanına gitmemekle, kimseyi bulamazdınız, eskişehiri gezmek güzel olmuştur. =)

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Merhaba arkadaslar kendime ve motoruma aksesuar almak istiyorum! Suan da Ankara'ya gezmeye geldim, gelmiskende ihtiyaclarımı burdan karşılamak istedim yanlız bildigim bı yer yok bana cross veya motor aksesuarları satan bir yer tavsiye edermisiniz, simdiden tesekkurler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar kendime ve motoruma aksesuar almak istiyorum! Suan da Ankara'ya gezmeye geldim, gelmiskende ihtiyaclarımı burdan karşılamak istedim yanlız bildigim bı yer yok bana cross veya motor aksesuarları satan bir yer tavsiye edermisiniz, simdiden tesekkurler.
    incek yolunda rider var. esas çalışma alanları cross motosikletler.

http://www.rider.com.tr/
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125

Cok tesekkurler.

---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:27 ----------

Cok tesekkurler.
    Yanlız adrese baktığımda gölbaşi yazıyor bulunduğum mevkiye uzak düşüyor daha iç kısımlarda bildiginiz bir yer varmı?

Motosikleti
    xt 600
    Yanlız adrese baktığımda gölbaşi yazıyor bulunduğum mevkiye uzak düşüyor daha iç kısımlarda bildiginiz bir yer varmı?
    0312 473 42 22 gezgin motordan aras'la görüş. istediğin şeyi telefonda da sorabilirsin. elinde yoksa da nereden bulacağını bilir.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    0312 473 42 22 gezgin motordan aras'la görüş. istediğin şeyi telefonda da sorabilirsin. elinde yoksa da nereden bulacağını bilir.
    Vayy beee gezginlerin, crosscuların ve endurocuların dostu, choppercıların korkulu rüyası fatih abi yine koydu karizmayı =)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    O kadar kötü mü baktım ya bilmiyorum buğra =)=) hakketten çok şey kaçırmışsınız ama iyi sağ salim gelmişsiniz ankaraya, hoşgeldiniz sizde. En güzelini yapmışsınız festival alanına gitmemekle, kimseyi bulamazdınız, eskişehiri gezmek güzel olmuştur. =)
    O kafadaki nazi kaskındandır hoca!!

reklam kokan hareketler bunlar Mayk!

Vayy beee gezginlerin, crosscuların ve endurocuların dostu, choppercıların korkulu rüyası fatih abi yine koydu karizmayı =)
    Biz bir ekibiz kenan ona göre ayağını denk al bu ara çok ortalarda geziyorsun bak
    ANGARAJ

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    bir de bana yardım etse....

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Sonbahar Motosiklet Festivali - Eskişehir

.
    Pil olmadığı için ben çok az fotoğraf çekebildim. Çok güzel bir gezi ve anı oldu bizim için...

Sivrihisar da çay ve gözleme molası

-Ertan'ın bagajı- Kenan oğlum insan bu kadar yüklenmezki bi insana

Festival alanına ilk girişimiz. Çok sıcak karşılandık. Kayıt yaptırdık hediyelerimizi aldık.

Korteje çıkmadan önce son hazırlıklar. Çok uzun bir kortejdi. 150 kadar motosiklet vardı yaklaşık

Motosikleti
    Varadero
    Ama şimdi ben daha çok üzüldüm bu üçlüyü bir daha nereden bulucam ben. Valla yetişiriz takılırız diye bi ümit çıktık yola ama bidahaki sefere inşallah. Özellikle benim için efsane Ertanın gezgin maceralarını daha detaylı dinlerim diye umuyordum
    Bizde baya eğlendik ve tadı damağımızda kaldı havalar güzel giderse bi sefer daha düzenlenir belki

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de bana yardım etse....
    napıyon genc? keyifler nası?

Motosikleti
    Varadero

Uploaded with ImageShack.us

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    pek güzel kareler.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek güzel kareler.
    Kareler güzelde sen nerelerdesin geldin mi buralara ?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Kareler güzelde sen nerelerdesin geldin mi buralara ?
    geldim geldim buralardayım
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 123 kullanıcı var. (0 üye ve 123 misafir)

Bu Konudaki Etiketler