Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzafferle son konuşmamızda;dönüş yolumuzda tahminen KONYA civarında (beyşehir gölü civarı) olacağız.zaten oradan sonra da ADANA.bu yüzden,KONYA'da sınava girmesi sağlanabilir.2 saat sürecek sınav süresince,grup da birşekilde vakit geçirebilir.olmayacak birşey değil,ayarlanabilir.ayarlayalım.
    Konaklayacağımız seçeneklerin içersinde afyon,burdur,ısparta,beyşehir,konya var. Benim önerim Eğridir gölü veya Beyşehir göle cıvarında konaklamak olacak
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Tabikii değişik fikirlere açığız eğer yine sahilden geleceksek o zaman iş değişir
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bence sahilden dönmemeliyiz,yorucu olur.serin serin,içerden dönersek,hem bunalmayız,hemde fuatın işini görmüş oluruz,hem de 100 km.daha kısa mesafe.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    bence sahilden dönmemeliyiz,yorucu olur.serin serin,içerden dönersek,hem bunalmayız,hemde fuatın işini görmüş oluruz,hem de 100 km.daha kısa mesafe.
    Yaw bora kardeş, şimdi haritaya baktımda. Çanakkaleden konyaya baya bi mesafe biz 1 günde bu yolu gelebilirmiyiz 771 km
    yoksa afyonda bir yerdemi konaklasak 546 km
    Birde Çanakkale-Balıkesir-uşak-afyon-konya-adana dönüş yolu olarak düşünebilirmiyiz

herkese iyi akşamlar.

buarada KPSS 17 temmuzda deil arkadaşlar,10 temmuzda.

Motosikleti
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bora kardeş, şimdi haritaya baktımda. Çanakkaleden konyaya baya bi mesafe biz 1 günde bu yolu gelebilirmiyiz 771 km
    yoksa afyonda bir yerdemi konaklasak 546 km
    Birde Çanakkale-Balıkesir-uşak-afyon-konya-adana dönüş yolu olarak düşünebilirmiyiz
    1 günde o kadar km.çok zorlar.ben haritaya bakmadım.afyon olabilir.çarşamba toplantıda belirleyelim de fuat da ona göre okula bildirsin.diğer rotada olabilir,kaç km.?

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kpss değil,açık üni.sınavıymış.

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    kardeşim ben çanakkale gezisine gelmemeye karar verdimkendim başımın çaresine bakacağım.ben güzergahımı....izmir(gökhanımda konaklama)kuşadası,bodrum,marmaris,antalya,alanya( ölüdeniz)adana güzergahını kullanacağımbenimle gelmek isteyenler çarşamba toplantısında detayları konuşalım. ben sıkıntıya gelememisteyen gelir,istemeyen gelmezzzzzz okadar
    kızı kolda fazerı yolda severim.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Muzaffer abi ben seninle gelirim ama dönüş yolunda bir A2 sınavına gireceğim; mahsuru yoksa...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    herkese iyi akşamlar,geç oldu ama olsun tüm annelerin anneler gününü en içten kutlarım.
    çarşamba toplaşmasını nerde ettiriyos, isonun ora uyuyurmu herkeşe yane jimy joker de,fikirleri görelim

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Olumlu

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    abi 7yüz bilmemkaç km yaparsınız yahu ne var ki. ben cbr125le bi günde 900 yapmıştım da geldiğimde daha yol yok mu diye...

bir de kendimce tavsiyem sahil şansı varken başkası düşünülmemeli, o yollar gibisi var mı? iç anadolu çok sıkıcı

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben çanakkale gezisine gelmemeye karar verdimkendim başımın çaresine bakacağım.ben güzergahımı....izmir(gökhanımda konaklama)kuşadası,bodrum,marmaris,antalya,alanya( ölüdeniz)adana güzergahını kullanacağımbenimle gelmek isteyenler çarşamba toplantısında detayları konuşalım. ben sıkıntıya gelememisteyen gelir,istemeyen gelmezzzzzz okadar
    Nedir senden çekdiğimiz be kardeşim, illaki bir düzen bozacam ben rotayı Trabzona değiştiriyorum benimle gelenler el kaldırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 ----------

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar.

Bize fuat usta 17 temmuz dedi, galiba açıköğretim sınavı demişti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 ----------

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar,geç oldu ama olsun tüm annelerin anneler gününü en içten kutlarım.
    çarşamba toplaşmasını nerde ettiriyos, isonun ora uyuyurmu herkeşe yane jimy joker de,fikirleri görelim
    bence oraya hepimiz sığmayız, çamlıkta bile baya uzun masa oluşuyordu yinede siz bilirsiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:26 ----------

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi 7yüz bilmemkaç km yaparsınız yahu ne var ki. ben cbr125le bi günde 900 yapmıştım da geldiğimde daha yol yok mu diye...

bir de kendimce tavsiyem sahil şansı varken başkası düşünülmemeli, o yollar gibisi var mı? iç anadolu çok sıkıcı
    Alpciğim biz yarışmaya gitmiyoruz gezmeye gidiyoruz, ayrıca bende istanbuldan hiç durmadan geldi hızımı alamadım acaba biraz daha gazsemmi diyordum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:28 ----------

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olumlu
    Sen gelecenmi'ki

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Abim zaten yarışın demedim ki:D. Oralarda sürmek daha eğlenceli bence, o sebeple demiştim. Ayrıca iç anadolu yarış için daha uygun bas basabildiğin kadar dümdüz yol, deponun üstüne yatıp uyuyası geliyo insanın. Bir de şu faktör var, sahilden giderken arada gölgelere giriliyor, ağaçtır tepedir bilmemne, iç anadoluda gabak gibi güneşin altında, depodan ve aynalardan sürekli aynı açıdan yansıyan güneşle beraber sersemliyor insan biraz. Yani benim düşüncem bu yönde en azından.

Ama sen söyleyince merak etmedim değil; acaba Adana Mt'nin vetaranları aynı motosikletlerle yarışsa sıralama nasıl olur? Ben bir tahminle başlayım:

1. Tabiki İl temsilcimiz, başkanımız, Bora Abim
    2.???
    3.???

Motosikleti
    XT660R

09-05-2010 Niğde gezimiz

niğde gümüşdere manastırı

şarap küpleri

tura pisikletle eşlik eden kardeşlerimiz

Anamurdan misafirimiz talip bey

Yemek faslı

Motosikleti
    günaydın arkadaşlar.

kadirimm,güzel bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkürler.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    otoban boyu yanınızda giden ve tekir yol ayrımında korna çalan siyah 207 kullanan bendim güzel bir gezi olmuş

Motosikleti
    muzaffer,şuna bir bak fikir verir.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...ygulamasi.html

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    muzaffer,şuna bir bak fikir verir.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...ygulamasi.html
    Bora abi,
    Bunu bende görmüştüm ama sitede tekar nasıl bulurumu beceremedim. Çok başarılı olmuş. Bende vfr için arka çanta düşünüyorum. Muhtemelen bu sistemle kaplamak zorunda kalacağım. Ama aynı renk tonunda folyo nerden bulunur bakmak lazım.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora abi,
    Bunu bende görmüştüm ama sitede tekar nasıl bulurumu beceremedim. Çok başarılı olmuş. Bende vfr için arka çanta düşünüyorum. Muhtemelen bu sistemle kaplamak zorunda kalacağım. Ama aynı renk tonunda folyo nerden bulunur bakmak lazım.
    o iş kolay bütün oto damacılarda,taksi giydirenlerde bulmak mümkün.mesela sana yakın,sanayide,damacı tanerin kardeşi tarık var.yerini ç.ba günü tarif ederim,benim selamımı söylersen fazlasıyla yardımcı olur,daha 3 gün önce tarık yanımdaydı.

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    o iş kolay bütün oto damacılarda,taksi giydirenlerde bulmak mümkün.mesela sana yakın,sanayide,damacı tanerin kardeşi tarık var.yerini ç.ba günü tarif ederim,benim selamımı söylersen fazlasıyla yardımcı olur,daha 3 gün önce tarık yanımdaydı.
    Eyvallah sağolasın.
    Tabii önce top case ve aparatını halletmem lazım.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler