Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 7 Üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)
    MAŞALLAH AMA MİSAFİRİMİZ VAR, ALLAH YOKLUKLARINI GÖSTERMESİN
    popüler bir gurubuz vesselam.

bu çarşamba motorla geleyim de bari,hasretiniz bitsin.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Selam Dostlarım. Bir konuda size danışma gereği duydum. bu feyizoglu.com'dan falan alısverıs yaptıgımızda mesela ceket falan eger uzerımıze uymazsa degısım yapılabılıyormu ? yoksa öyle kalıyormu :D

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    popüler bir gurubuz vesselam.

bu çarşamba motorla geleyim de bari,hasretiniz bitsin.
    Zahmet olacak
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı NightMare0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Dostlarım. Bir konuda size danışma gereği duydum. bu feyizoglu.com'dan falan alısverıs yaptıgımızda mesela ceket falan eger uzerımıze uymazsa degısım yapılabılıyormu ? yoksa öyle kalıyormu :D
    Ben online olarak hiç kıyafet almadım, denmeden almanın uygun olmadığını düşünüyorum. Ayrıca adliyenin oradaki parçacılarda da iş görecek kıyafetler var. Bir bak istersen, ben ordan pantolon aldım çokta memnunum.
    Çok faydalı olamadım ama
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Hiç bu şekilde alış veriş yapmadım ama bence feyizoğluna telefon aç sor, onlar gereken bilgiyi verecektir
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    ben feyizoğlundan,bir kere eldiven ısmarladım,ertesi gün elime geçti.bu alışverişten memnundum,ayrıca çok ciddi,hızlı ve güvenilir olduklarını çok defa okudum.ceket konusunda da değişim yapıyorlarmış,için rahat olsun ama bende yusufa katılıyorum,git üstüne giy,incele,bedenini al,aynı ürün orada ucuzsa oradan al,ama burada ucuzsa buradan alırsın beklemeden.tabiiki tercih senindir.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Sagolun cevap için peki bu internet ortamı dısında adana'da nerde var boyle motor aksesuarları satan yer ?

Motosikleti
    adliyenin karşısında birkaç dükkan var.oradan bakabilirsin.

Motosikleti
    SuzukiMarauder VZ800
    bora abi merhaba
    (sabah görüşmüştük)

adanada motor kullanıcılarına hitap eden biyer yok malesef

piyasanın merkezi istanbul

onlarda internet üzerinden. ben internetten alışverişi sevmiyorum. en güzeli oraya gideceksiniz veya orada bir tanıdık olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:45 ----------

bu arada tanıdığın da vakti olacak

Motosikleti
    Alıntı Baran71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi merhaba
    (sabah görüşmüştük)
    evet ahmet kardeş merhaba.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ahmet kardeş merhaba.
    Bora karde, temmuz ayına izini ayarlıyormusun, bence şimdiden yerini yap
    Şahsen benim izin işi organize edildi tabii eğer çok ekstra bir şey çıkmazsa

Motosikleti
    valla muzaffer,bugün güya patron gelecekti ankaradan,gelince açacağım mevzuyu.ama şuana kadar gelen giden olmadı.belki yarın gelir.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    jınlun 250.5 elagance
    slm arkadaşlar ben şimdi bişi sormak istiorum benim motosikletim in 3. vitesi yok direk 2 den 4 e kullanıorum sanırım dişlisi ni yemişim bu konu hakkında bilgisi olan varmı ne yapmam lazım bu arada motorum jınlun 250 .5

Motosikleti
    Alıntı chopperci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben şimdi bişi sormak istiorum benim motosikletim in 3. vitesi yok direk 2 den 4 e kullanıorum sanırım dişlisi ni yemişim bu konu hakkında bilgisi olan varmı ne yapmam lazım bu arada motorum jınlun 250 .5
    sizin bu motorun aynısı birara bizim cengizde (endurocu01)vardı.siteye birazdan girerse cevaplayabilir.çaresini de söyler,yardımcı olur.

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    uleeen yazıma gösterdiğiniz ilgiden dolayı (YUSUF,ADAŞIM hariç )hepinizi şiddetle kınıyorum.bundan sonra yazı yazarsam .............................olimmmm.anca bana işiniz düştüğünüzde iki kere düşünün..len banane senin 5 saat uğraşarak yaptığın çanta demirinden.sanki marifetmiş gibi yazıyonnnn. getirseydin 1 saate sana yapardımmm hemide üstüne para verirdim.motor hediyesi kuşşşhoşçakalınnnn
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    selam gençler herkese iyi akşamlar dilerim iki güngürmedik ne geyikler kopmuş yeni motor alınmış

jön yusufum yeni yaşın ve yeni motorun hayırlı olsun kazasız keyifle kullanmak nasip etsin tüm sevdiklerinle mutlu ve huzurlu yaşa.

birde sevgili muzaffer abimizin doğum günü partisi varmış ama otelin ismini belirtmemiş hangi otelde kutlayacağız ona göre giyinip gelicem hediye olarakda zincir yağı alim en ucu pardon en kalitelisinden,param olsa inan HAYABUSA alırdım abi ama gönüller birolsun

chopperci anlattığına göre 3.vites dişlini yemişsin yaklaşık 300-400 lira kaçmış içine hayırlı olsun motor indirmek 200-250 tl benim ustada(izzet usta)başka usta bilmem yok benim ustam var 100 yl yapar diyorsan 50 -60 tl de dişli ama şunuda söyliyeyim o dişli sıyırması kronik ona göre mümkün olduğu kadar tek kişi bin ve zorlama

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürsel abi senlede motorlarımız aynı abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:37 ----------

Motorumu aldım Kuyruklar düzelsin artık

yusuf hyosung seçip gerçekten güzel motor almışsın. allah hayırlı uğurlu etsin. bu motordan memnun kalacağına inanıyorum. 3 yıldır kullanıyorum çok şükür beni mahçup etmedi. günü gününe bakımlarını yap yeterli taş gibi makina. allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Herkese iyi geceler...
    http://alfamotosiklet.blogspot.com/
    Motosiklet sürüş teknikleri ve daha nice konuda güzel bilgiler var. Bu siteye bir göz atın lütfen...
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam gençler herkese iyi akşamlar dilerim iki güngürmedik ne geyikler kopmuş yeni motor alınmış

jön yusufum yeni yaşın ve yeni motorun hayırlı olsun kazasız keyifle kullanmak nasip etsin tüm sevdiklerinle mutlu ve huzurlu yaşa.

birde sevgili muzaffer abimizin doğum günü partisi varmış ama otelin ismini belirtmemiş hangi otelde kutlayacağız ona göre giyinip gelicem hediye olarakda zincir yağı alim en ucu pardon en kalitelisinden,param olsa inan HAYABUSA alırdım abi ama gönüller birolsun

chopperci anlattığına göre 3.vites dişlini yemişsin yaklaşık 300-400 lira kaçmış içine hayırlı olsun motor indirmek 200-250 tl benim ustada(izzet usta)başka usta bilmem yok benim ustam var 100 yl yapar diyorsan 50 -60 tl de dişli ama şunuda söyliyeyim o dişli sıyırması kronik ona göre mümkün olduğu kadar tek kişi bin ve zorlama
    Teşekkür ederim Cengiz abim

Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf hyosung seçip gerçekten güzel motor almışsın. allah hayırlı uğurlu etsin. bu motordan memnun kalacağına inanıyorum. 3 yıldır kullanıyorum çok şükür beni mahçup etmedi. günü gününe bakımlarını yap yeterli taş gibi makina. allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin.
    Teşekkür ederim Gürsel Abim Gerçekten güzel oldu bu sefer.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler