Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı kerimakkis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar formu uzun zamandır takip ediyorum,milletçe teyakkuzda olduğumuz günlerde duyduğumuz acı ve öfkeyi ifade etme isteğimizi anlıyor ve paylaşıyorum ancak bu birlik beraberlik ruhumuzu motosikletle veya arabalarla gayri ciddi ve dağınık şekilde dile getirmenin Çok anlamlı bir tepkiyi anlamsızlaştırmaktan başka bir işe yaramayacağını düşünüyorum sadece dışarıdan almak zorunda olduğumuz benzin israfından oteye gitmeycektir.Bunun yerine 29 EKİM de meydanlarda CUMHURİYETimize nekadar sahip çıktığımız gösterilebilir veya kişisel yada topluluk olarak Şehit ailelerine desteklerde bulunulması manalı olacaktır diye düşünüyorum...
    Belirtmek isterim ki pazar günü kadirlide yapılacak olan toplantı bir miting veya gösteri değil motosiklet severlerin buluşup tanışması olacaktır ki ilki geçtiğimiz günlerde GAZİANTEP MT den arkadaşların ADANAya gelmeleriyle gerçekleşti (Bizler bu sayfalarda sürekli yazışan BAZI motosiklet severlerin misafirperverliğini göstereceklerini düşünmüştük meğer genelde kendi aralarındaki mangal partilerinde birde bu sayfalarda varlarmış son olarak anlamıyorum neden özel BULUŞMALAR böylesine adı FORUM olan paylaşım sitelerinde yazılırki yokmu MSN aynı bilgisayarlarda yada TELF lar MOTOSİKLET SEVMEK BİR ZÜMREYE AİT DE BİZ Mİ BİLMİYORUZ.
    KUSURA BAKMAYIN SADECE DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞIYORUM.
    yazında haklı oldugun yerler var ama yanlış düşündügün noktalarda yok degil, neticede burası sanal ortam burda bazı fikirleri rahatlıkla söylesekte eylemler farklı olabiliyo sanal ve gercek herzaman birbirini tutmaz burada hemen kanka oldugun biriyle yüz yüze geldigin zaman farklı olabilir neyse buda benim düşüncem burda düşüncelerini paylaşan tüm arkadaşlara saygılar
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    burcucum,KADİRLİ gezisi için,nerede,kaçta buluşacağız?sevgilerimle.

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Herkese merhabalar. Arkadaşlar Kadirli ye gelecek grupların motor ve kişi sayılarını güncellemek istiyorum.

Adana (Çukurova MT grubu) 15-20 motor
    Adana (Kros Grubu) 10 motor
    Urfa 15 motor 20 Kişi
    Antep 10 motor
    Osmaniye 5 motor
    Mersin 2 motor
    Ereğli 1-2 moto

Forumdan takip ettiğim kadarıyla Adana grubunun sayısında artış olma ihtimali çok yüksek.

Organizasyona katılan herkes için, her bir dakikasını keyifle geçireceği bir zaman dilimi olcanı garanti ediyorum. Bu arada kros gösterisi yapılcak araziyi ayarladık, parkor kros için çok uygun ve izleyicilerinde her bir saniyesini kaçırmadan izleyebilecekleri bir arazi. Yol planı yapıldı, kullanacağımız yolun bir kaç km hariç tamamı asvalttır, racing dahil tüm motor tarzları yolu zorlanmadan kullanabilirler, yolun asvalt olmayan kısmı da çukursuz, düz ve düzgündür, yalnızca toz vardır. 28 Ekim Pazar günü görüşmek dileğiyle...
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Arkadaşlar Kadirli ye gelecek grupların motor ve kişi sayılarını güncellemek istiyorum.

Urfa 15 motor 20 Kişi
    Antep 10 motor
    Osmaniye 5 motor
    Mersin 2 motor
    Ereğli 1-2 moto

Forumdan takip ettiğim kadarıyla Adana grubunun sayısında artış olma ihtimali çok yüksek.

Organizasyona katılan herkes için, her bir dakikasını keyifle geçireceği bir zaman dilimi olcanı garanti ediyorum. Bu arada kros gösterisi yapılcak araziyi ayarladık, parkor kros için çok uygun ve izleyicilerinde her bir saniyesini kaçırmadan izleyebilecekleri bir arazi. Yol planı yapıldı, kullanacağımız yolun bir kaç km hariç tamamı asvalttır, racing dahil tüm motor tarzları yolu zorlanmadan kullanabilirler, yolun asvalt olmayan kısmı da çukursuz, düz ve düzgündür, yalnızca toz vardır. 28 Ekim Pazar günü görüşmek dileğiyle...
    ya arkadaşlar bize asfalt dokunuyor bozuk yolunuz yokmu.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana da kaçta buluşulacak. İskenderunda olmazsam geleceğim Burcu. Teşekkür ederim davetin için.
    ne demek abim, sizleri görmek büyük onur

adanada 9-10 gibi kulüp civarında buluşup yola çıkacaz Allah izin verirse

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burcucum,KADİRLİ gezisi için,nerede,kaçta buluşacağız?sevgilerimle.
    abiciğim, motoshop-çmsk önünde 9-10 gibi buluşma planındayız. bu kez gelirsiniz inşallah

Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Urfa 15 motor 20 Kişi
    Antep 10 motor
    Osmaniye 5 motor
    Mersin 2 motor
    Ereğli 1-2 moto

çukurova takımından 20'nin altına inmeyiz düşüncesindeyim.

ama insanlar nedense tembelleşmiş, o kadar yolu kim gidecek diyenler var.

Allah'tan bi mani çıkmazsa ben de geleceğim
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    burcu,9-10 gibi olurmu?adamlar 9,30'da sülemiş tesislerinde buluşalım diye yazmışlar.adanalı krosçularda 7.30 da yola çıkıyorlar.bu arada saatler,c.tesi akşamı alınacağı için herkese buluşma saatini buna göre vermek lazım.günlerin kısaldığını da hesaba katarsak herhalde bizde o saatlerde çıkmalıyız diye düşünüyorum.ne dersin?

Motosikleti
    yamaha R1
    aranızda olmayı çok isterdim....
    [COLOR="Blue"]HER ZAMAN HER YERDE GFB.....[/COLOR]

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    arkadaşlar selam kısmet olursa bende gezinize katılıyorum adana mt ceyhandan beni almayı unutmayın
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    ahmet sen getirirsin arkadasları sen alışıksın buraya yolu biliyorsun

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Bende sabah (yeni saate gore) 10 da toplanılacak diye duydum ama bakıyorum bazıları 7:30 da toplanıyor bazıları 9 da.sanırım bir iletişim problemi var neyse ben 9:30 da klüp önündeyim.

Motosikleti
    yücel ağbi,bu akşam iş çıkışı klube gittim.burcuyada uğradım.saat 9-10 diyorlar.kadirlililer,9,30 da sülemiş tesislerinde buluşuruz diyorlar yazıda.kroscular 7,30 da çıkıyorlar.zion,efendy iso,alp de 8 de çıkıyorlarmış.nasıl olacak bilmiyorum.
    isocuğum,zion bana buradan msj.atmış cevapladım ama olaki okumazsa,bana 8 de nerede olacağınızı buradan yada cepten msj.la bildirirsen sevinirim.537/249 94 49sevgilerimle.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    abi burcular sabah 9:30 da klübün önünden hareket edecekler biz yetişebilirsek geleceğizz yetişemezsek geziye sonrada katılacağızz babamın saba h geç gelip dükkanı devr alması söz konusu o yüzdenn
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    abi buradan 11 gibi cıkılacak yanı 9.30 dacıkıırsa adanadan 11.00 burada olursunuz

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ne yane şimdi sen bana o kadarcık yolu ancak birbuçuk saattemi alırsın demek istiyonnn sen beni tanımıyon heraldee en fazla süreceği yarım saat bilemedin 31 dakka fazlası yokk

şaka bi yana saatinde orda olacağız umarımmmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    ooohoooooooooo neler olmuş burada,adanalı abi motorun hayırlı olsun-yeni arkadaşlar hoşgeldiniz,

Black dog rr furkan nerdesin lem sen
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yane şimdi sen bana o kadarcık yolu ancak birbuçuk saattemi alırsın demek istiyonnn sen beni tanımıyon heraldee en fazla süreceği yarım saat bilemedin 31 dakka fazlası yokk

şaka bi yana saatinde orda olacağız umarımmmm

yaw ya benim kafa basmadı yada bu iş bayaaaa karıştı bu ne yaw ortada kaldık kanka sana yanlız yolculuk görünüyo gibi ya neyse sabah ola hayrola ne deyim
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    barrokas çok teşekkür ederim.sağol.daha iyisi sana olsun.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Adana-MT ye benide üye yaparsanız sevinirim...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    şimdi kadirli gezisinden geldik süperdi yaw
    yemekler mi dersin kros gösterileri mi dersin dönüş yolundaki
    hyosung-hayabusa yarışımı(!) dersin hele o virajlar offf süperdi ve inanılmas eğlenceliydi
    küçük aksilikler olsada(!) süper eğlendim
    ayrıca adem abiye cooookk tesekkürlerimi sunuyorum huzurlarınızda
    hayabusa kullanamasamda artcı olmak bile süperdi
    beni götürüp getiren (getirirken üstünden atıyodu beni ama düşmedim )cok sevgili efendi isoya tesekkürlerimi sunuyorum
    bi daha inmemi istediğinde söle canım atmaya calışma

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    bende sizlere katılmak isterdim ama sonradan haberim oldu ,hatta biraz önce yolda alp le karşılaştık o söyledi
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler