Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    29 Ekim'de İstanbul'da düzenlenecek olan kortej çok anlamlı olucaktır diye düşünüyorum.orada yazılmış "haydi İzmir size yakışmıyo" falan çok yanlış.Haydi Türkiye tüm MT il grupları aynı gün tek kalp olalım
    Bence her şehrimizde aynı gün tüm motosiklet tutkunlarını kortej içinde bulundurmak en güzeli olacaktır.Bu olay sadece İstanbul ve İzmir'de tıkanıp kalmamalı.Her fırsatta yakınmasını biliyoruz:
    -Bizleri farkedin artık!" diye.
    Eğer ki bu kortej olayını tüm şehirlerimizde aynı gün içerisinde yaparsak; artık bizlerin serseri motorcular olmadığımızı da anlarlar...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kavga yok zaten sadece biraz fikre saygısızlık kabalık var. onu da çok görmüyoruz gençliktir.
    Fikre saygızılık eden kim?Bir fikir sunmuşuz saçma gereksiz şeklinde aşşağılanmış.Kavga yok tabiki.Ben kimsenin fikrine gereksiz saçma demedim.Bilmişlik etmedim.Yaşım 23.Kabalıkta etmedim.Konuşma tarzından senn küçüğüm olduğunu düşündüm o yüsden takıldım.Don mon lafına gelince türk malı motosiklet malzemesi giyeceksen anca don bulunur işe yarar anlamında söyledim.Kabalık olarak algılanmasın sıcak kanlılık ve yakınlık.Herneyse cruisercılığına vereyim bende senin bari.Sevgiler

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    alpciğim,yücel ağbinin de haklı olduğu yönler var,senin de öyle.aslında özünde her ikinizde aynı amaçla benzer şeylerden bahsediyorsunuz.ancak birbirimizin fikirlerine daha saygılı olmalıyız.herşey bir kenara,yücel ağbimiz,senden yaşça büyük.enazından onun bizlerden hayat tecrübesi fazla.muhakkak ki bizlerden daha fazla bilgiye sahiptir.seni tanıdığım için iyi niyetle söylediğine kesinlikle eminim.sevgilerimle.

bu arada HASANCIĞIM;pazar günü KADİRLİ gezisine gidiyormuyuz? plan nedir ?yalnız,öğleden sonra yağmurlu gösteriyor int.te.

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T

Kadirliye bekliyoruz.

Terörü kınama mitingi olmamış diye duydum.saglık olsun.
    biz kadirlide yaya olarak gerçekleştirdik.

Pazar günü için
    Urfadan 15 motor
    GaziAntep MT geliyor sayı verilmedi.
    Osmaniye 5 Motor geliyor.
    Adana Kroscu01 ekibi geliyor.

Bora bey yagmuru bahane etme.

http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin...spx?m=OSMANIYE

http://www.weatheronline.co.uk/euroaaz.htm

Hasan bey sayı bekliyorum.

Selamlar.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

wild1600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxvs1600
    Herkese selam..öncelikle şehitlerimizi rahmetle anıyorum.ruhları şad olsun. Bir toplantı yapılarak ÇMSK adından Askeriye ye ve durumu olmayan şehit ailelerine bağış yapabilir;eylemimizi böyle gerçekleştirebilirdik ( ama o akıl Hasanda yokmuş) Haso ve kılıçbalığına seslenıom.. eylem motora binip bi gece yarısı (mesela benım motor çok sesli) milleti eylem amaçlı rahatsız etmek istemediğim için ve böyle garıp eylemlere kendidüşünceme göre katılmam yanlş olur..Buarada gazeteci bi aile dostum dan öğrendiğim bilgiyegöre bu tür eylemlerı gercekleştıren otomobıl ,motosıklet ,vs..tüm araçların plakaları alınıp ceza kesılecekmış..ve mahkemeye verlecekmış..Ama ne derece doğru bilemem..

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu boykot konvoyu yapılmadımı şimdi,iyiki izin almamışım.dun 15-00 dan beri işteyim,şu an dahil sabah 07 ye kadar,bende üzülüyordum iş dolayısıyla katılamadıgıma.neyse
    ama bu arada şunu soylemekte haklı buluyorum kendimi,lütfen bir organize yapıldıgında vazgeçilmesin,dogrusu katılımcı olabildigimi soylesem yalan olur (iş güç ekmek meselesi),ama dünkü manevi bir olaydı...memleket sevdası
    ve işyerim müsait olsaydı izin alıp aranızda yerimi alacaktım,ama yogunluk ve eleman yetersizliginden dolayı olmadı,üzülüyordum ama gelsemde boşa gelecekmişim.neyse herkese sevgilerimi sunuyorum
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terörü kınama mitingi olmamış diye duydum.saglık olsun.
    biz kadirlide yaya olarak gerçekleştirdik.

Pazar günü için
    Urfadan 15 motor
    GaziAntep MT geliyor sayı verilmedi.
    Osmaniye 5 Motor geliyor.
    Adana Kroscu01 ekibi geliyor.

Bora bey yagmuru bahane etme.

http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin...spx?m=OSMANIYE

http://www.weatheronline.co.uk/euroaaz.htm

Hasan bey sayı bekliyorum.

Selamlar.
    ADANA valiliği 24/10/07 itibarı ile tüm gösteri ve yürüyüşleri izne bağlamış.izin alınmadan yapılan tüm yürüyüşler yasaklanmış.bu nedenle gortej yapılamadı.bu gün yani 25/10/07 için valiliğe dilekçe verilecek izin için.yer,saat,güzergah belirtilerek,beklide polis eskortu eşliğinde yapılabilecekmiş.tüm arkadaşlarımın bilgilerine.
    ağbi geliyoruz.ancak hasan'dan henüz bir bildirim olmadı.ben varım.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

@wild1600 Ben Mehmetçik Vakfına bireysel olarak bağışta bulundum. Arkadaşlarımız dan da bağışta bulunan vardır. Bağış vermek siteyen herkes gidip verebilir. Bunun için organizasyona gerek yok.

Valilik ten izin alınmasıyla iligili Yusuf abi görüşecek. Şu an Yusuf abiden haber gelmesini bekliyoruz.

Haftasonu Kadirli de yapılacak olan etkinliğe şehir dışında olacağım için katılamıyorum. Adana'daki arkadaşlarımız burda birlik olup pazar gününe Kadirli ye gidebilirler.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Arkadaşlar Pazar günkü Kadirli gezisine katılabilecekler ve katılamayacaklar bilgilendirme mesajı yazarsa gurubun şeması oluşabilirr ben büyük ihtimal gelemem ama yinede belli olmaz
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    valla bende pazar günü emekli subaylar dernegi ile ilgili bir organizasyon için söz verdim gibi bişey ..hay allah naapsak,gönül her iki yerdede olmayı istiyo ama pazar ola hayrola
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Alıntı mertcanR1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar katılıyorum sizlere.akşam oldugu zaman sokaklar doluyor ama herkes bir şekil bir hareket içerisinde.arabalarda waoferlardan yabancı müzikler el freni cekmeler bizim amacımız bu değil olamazda.Biz şehitlerimize böyle saygı göstereceksek yazık bizim gibi gençlige.kimse beni yanlış anlamasın göze batmak veya sıyrılmak istemiyorum ama bu gercek bunlar gercekler hepimiz asker çocuguyuz hepimiz duyarlıyız ve hepimiz ATATÜRK çoçuğuyuz.Bizim eylemimiz piyasaya değil soysuzlara!!!
    ali kardeşim bari bize yapma

Motosikleti
    yamaha R1
    Alıntı GFB01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali kardeşim bari bize yapma

biliyorsun ben araba ile cıkmadım motorla idim
    [COLOR="Blue"]HER ZAMAN HER YERDE GFB.....[/COLOR]

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    hocam yeni üye olmama rağmen bayrağımı kapıp geldim ama bi icraat yoktu,kimse iptal oldu diye uyarmadıda,bumudur organize olmak...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    SKYTEAM 200
    Arkadaşlar formu uzun zamandır takip ediyorum,milletçe teyakkuzda olduğumuz günlerde duyduğumuz acı ve öfkeyi ifade etme isteğimizi anlıyor ve paylaşıyorum ancak bu birlik beraberlik ruhumuzu motosikletle veya arabalarla gayri ciddi ve dağınık şekilde dile getirmenin Çok anlamlı bir tepkiyi anlamsızlaştırmaktan başka bir işe yaramayacağını düşünüyorum sadece dışarıdan almak zorunda olduğumuz benzin israfından oteye gitmeycektir.Bunun yerine 29 EKİM de meydanlarda CUMHURİYETimize nekadar sahip çıktığımız gösterilebilir veya kişisel yada topluluk olarak Şehit ailelerine desteklerde bulunulması manalı olacaktır diye düşünüyorum...
    Belirtmek isterim ki pazar günü kadirlide yapılacak olan toplantı bir miting veya gösteri değil motosiklet severlerin buluşup tanışması olacaktır ki ilki geçtiğimiz günlerde GAZİANTEP MT den arkadaşların ADANAya gelmeleriyle gerçekleşti (Bizler bu sayfalarda sürekli yazışan BAZI motosiklet severlerin misafirperverliğini göstereceklerini düşünmüştük meğer genelde kendi aralarındaki mangal partilerinde birde bu sayfalarda varlarmış son olarak anlamıyorum neden özel BULUŞMALAR böylesine adı FORUM olan paylaşım sitelerinde yazılırki yokmu MSN aynı bilgisayarlarda yada TELF lar MOTOSİKLET SEVMEK BİR ZÜMREYE AİT DE BİZ Mİ BİLMİYORUZ.
    KUSURA BAKMAYIN SADECE DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞIYORUM.
    :bounce:

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    arkadaşımmm cumhuriyet mitingleriyle yada şehitler için olan acımıza tepki gösterme şeklimizin yanlış olduğuyla ilgili yazdıklarında kısmen hem fikirizz ama mangal partileri kesinlikle özel değildir herkes davetlidir yazdıklarını tam olarak anlyabilmiş değilimmm organizasyon düzenlenir gelen gelir gelmeyenede neden gelmedin gibisinden sorulmazz biraz daha açık yazarsannn açıklama yapılabilirr SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    SKYTEAM 200
    Dostum konu senin güzel davetinle ilgili değil yanlış anlaşılma olmasın açıklamak gerekirse bkz:sf 84-85 ayrıca son bir kaç gündür formun msn gibi kullanılması konusunda tek olmadığımı düşündüğüm rahatsızlığımı dile getirdim bu arada zaten Antep mt toplantısında tanışmıştık org yeteneğini ve katılımcılığını takdir ediyorum.
    ancak tekrar belirtiyorum bu sayfalar paylaşım noktalarıdır lütfen birkaç kişinin sohbet odasına cevirmeyelim! bırakalım insanlar kendilerini ve fikirlerini paylaşssın,tanışsın, yardımlaşsın vs.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    pazar gezisine yaklaşık 15-20 motor da bizden var.

kadirli bekle bizi...

bu arada;

x-raider -> yusuf abi
    tuzemen -> yücel abi

hatırlatma gereği hissettim
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    sevgili kerimakkıs.

FORUM kelimesinin Türk dil kurumundaki sözlük anlamı.

forum
    isim, tarih (fo'rum) Latince

1 . Eski Romalılar zamanında, Roma'da ve diğer şehirlerde kamu işlerini konuşmak için halkın toplandığı alan.
    2 . Toplu tartışma.
    3 . Bazı sorunların görüşülerek karara bağlandığı genel toplantı.
    4 . mecaz Tartışma alanı:
    "Basın, uygar ulusların forumudur."-

sen zannetme ki biz sadece mangal partisi yapıyoruz..!

forumu takip edersen

motorcuların :
    sosyal aktivitelere imza atan (huzurevi,kimsesizler yurdu,zihinsel engelliler ziyaretleri,Çevre ve kültür gezileri vb.) ile Demokratik,Laik, Cumhuriyete bağlı,insan haklarına saygılı,çevreye duyarlı kişiler olduğunu. göreceksin.
    seni de Kadirliye bekliyoruz paylaştığın düşüncelerdeki negatif gördüğün olayları pozitiflerle değiştirmek için.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    SKYTEAM 200
    (DUYURULAR/MT osmaniye-kadirli'ye davet 28 ekim 2007 linkde 5.mesaj )AİRMAN üstat seve seve katılım kararı aldığımız org lara katılıyoruz pazar günü görüşmek dileği ile....

Amacım anlaşılmak ancak benden bu akşamlık bu kadar,son olarak ben motorcuları mangalcı olarak gördüğümü ne ara belirttim bilmiyorum tüm mangalcılardanda motorculardanda özür dileyeyim formda varsın motoMSN olsun,anlaşılan bunlar için daha yolumuz var ...(DÜZELTMELER UMARIM TATMİN EDİCİ OLMUŞTUR HEM MANGALCILAR HEMDE MOTOSİKLET SEVERLER İÇİN)

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Adana da kaçta buluşulacak. İskenderunda olmazsam geleceğim Burcu. Teşekkür ederim davetin için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 60 kullanıcı var. (0 üye ve 60 misafir)

Bu Konudaki Etiketler