Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekir kardeş hoşgeldin Alp ben.Çarşamba günü geliyorsundur tahminimce.Senide bekliyorum mutlaka.Hem tanışma olur ufak çapta.Görüşmek üzere

Konuyu okuyanlara bak.Ben Ayşegül İso Cengiz.Bu tayfa bana bir yerden tanıdık geliyor.Sanki yakın zamanda yine böyle bir aradalarmış gibi.Ehiheiehe.Gankagiller çarşamba görüşürz
    hmm tmm alp bende senin nick hangisiydi diye çok baktım,işallah çarşamba 8 de ordayım
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha R1
    merhaba yazlıarı okudum tabikide tanıtırım ve ilk başta okudugumda anlamadım burcuya sor diyince şaşırdım sebebinide acıklayım cok sevdigim deger verdigim bir insanın ismi ve motora binmemi hiç istemiyor sadece yanlış anlamaymış :D
    Herneyse ;
    adım ali soyadım mertcan adanalıyım işletme okuyorum ve çalışıyorum yaşım 20 R1 e biniyorum sanırsam yarın geziniz var ancak ben motorumu bugun servise verdim katılmyı çok isterdim ama 1 hafta kalacak sanırım.
    [COLOR="Blue"]HER ZAMAN HER YERDE GFB.....[/COLOR]

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne sınavı yahu
    ben ilk buluşmaya geldiğimde sen yoktun
    burcu gelsin seni sınav yapcaz bi hayabusa vercez kullanabilirsen adana mt ye girersin dediler

Selam Arkadaşlar
    ben kılıçbalığı

Geçmişte aramızda kırgınlıklarda olsa hiç önemi yok bunlar gelip geçici şeyler.
    Ama şuan tek yürek tek bilek olmamız gereken bir durum söz konusu.

VATAN söz konusu,

gencecik yaşta topraga verdiğimiz mehmetlerin ruhlarının huzur içinde olması,

yüregi yaralı anaların yanında olmak sözkonusu,

hepimizin evladı var onlarda büyüyecek ve bu vatana hizmet edecek VATAN BORCU ödemeye gidecek bunların gelecegi sözkonusu,

Bu vatan 30 kupona gazetelerden alınmadı atalarımızın bilek gücüyle, kanlarıyla çizdikleri sınırları koruma ,sahip çıkma söz konusu
    vs vs Milli beraberlik söz konusu kısaca

Lütfen herkes yakının daki arkadaşına haber versin çarşamba günü 19 dan itibaren klp binamızın önünde toplanalım ve
    "MOTORLARIMIZLA BİZDE BU VATAN İÇİN ÖLMEYE HAZIRIZ"

Hiçbir şehidimiz duasız,

Hiçbir gazimi yalnız degil,

Şehit anaları yalnız degil demek için toplanalım . efendiliğimiz ve terbiyemizle etraftan kötü gözle bakılmayan motorculara yakışır davranışlarla protestomuzu yapalım.

Sevgilerimle Allaha emanat olun
    KB

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    inşallah geleceğiz . işten geldikten sonra

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    çalıştığım için gelemeyeceğim ama kortejinize eylem amaçlı değilde eğlence çıktığı için serserilik yapan ki 2 gündür gördüğüm konvoyların %70ini oluşturan serseriler musallat olacaktır. Allah yardım etsin.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalıştığım için gelemeyeceğim ama kortejinize eylem amaçlı değilde eğlence çıktığı için serserilik yapan ki 2 gündür gördüğüm konvoyların %70ini oluşturan serseriler musallat olacaktır. Allah yardım etsin.
    çok hakılısın tequ. Sanki kutlama yapılıyormuş gibi bir izlenim var. boyle olmamalı bence.
    kusura bakmayin ama bu tarz isik kapama veya siyah giyme tarzi hareketler cok sacma tamam birlik oldugumuzu gosteriyor olabilir o konuda hemfikiriz herkes muhakkak icinde bu derin yarayla dolasiyor ama bu tarz gereksiz eylemler yapana kadar herkesin bildigi terore destek olan ulkelerin mallarini almayin onlara destek olmayin

kac kisi coca cola kullanmaktak vazgecebiliyor
    kac kisi serefsiz PKK yi besleyen ulkelerin urunlerini almayacak veya cok zaruri ihtiyac harici almicak seviyeye indirebildi

kac kisi bana bunu soleyin bi eylem yapacaksaniz arkadaslarinizi bu sekilde bilinclendirin

bole yok siyah giyin yok isik kapa bunlar adam daga kusmus dagin cokta umrunda durumlari

sesini bole degil maddi yaptiriminla yap bakalim o zaman ne oluyor !!!

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Evet Tüzemen beyin söylediği gibi ,eylem yada boykot, onlara destek verenlerin ürünlerini almamakla başarılı bi şekilde dikkat çekebilir ,yoksa sabaha kadar ışık kapatsan kim neyi niye sallar, gelin Coca Cola içmeyelim, Marlboro içmeyelim ,Ariel Matik ve muadili ürünleri kullanmayalım, Mc Donalds'a gitmeyelim, Nestle ürünlerini tüketmeyelimm ,sonuçta yurdumuzdada söyledğim markalar kalitesinde üretim yapan yerli firmalarımız var, onları tercih edelimm, yoksa üzülerek söylüyorumm, ürünlerini alarak finanse ettiğimiz bu yabancı sermayeler bizim paramızla bizi vuruyolar, Gelin birlik olalım Bu tür yapılan ufak tefekte olsa yanlışların burda olmassa Ahirette hesabının sorulacağını unutmayalımm SAYGILAR

Hı şimdi mac donalds'a gidemeyeceksek nereye gidelim diyenler varsa Pizza pizzaya gidelimmm %100 yerli sermaye dimi tekucum cınımmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

tüzemen yazdıklarında %100 haklısın
    Başta carrefour var ve bizim insanlarımız hala ordan alışveriş yapmaya ,fransanın kasasına ,ordan da pkk ya ordan da mehmetciklerimize kurşun olarak gelmiyormuuuuu

Evet yapılması gereken en iyi protesto bu malları almamak ama bu sokaklara çıkıp bize yakışır gibi "bizde burdayız,bizde bu vatan için ölmeye hazırız"demenin yanlış tarafıda yok.Ama dediğim gibi bize yakışan davranışlarla olmalı
    sevgilerimle KB

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı x-raider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüzemen yazdıklarında %100 haklısın
    Başta carrefour var ve bizim insanlarımız hala ordan alışveriş yapmaya ,fransanın kasasına ,ordan da pkk ya ordan da mehmetciklerimize kurşun olarak gelmiyormuuuuu

Evet yapılması gereken en iyi protesto bu malları almamak ama bu sokaklara çıkıp bize yakışır gibi "bizde burdayız,bizde bu vatan için ölmeye hazırız"demenin yanlış tarafıda yok.Ama dediğim gibi bize yakışan davranışlarla olmalı
    sevgilerimle KB
    arkadaşım sokağa tabiki dökülecez tepki gösterecez ama bunu bi bayram havasında kutlamamız yanlışş geçen bi konvoyda en öndeki motorlu gurup lastik yakıyo ön kaldırıyooo gairp garip drift hareketleri felan onların içinde olduğum için guruprtan ayrılmak zorunda kaldımmm biz bunlara kızıyoz yoksa tepki tepki herşekilde gösterilebilir
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Zaten benimde kastettiğim bayram havasında olmaması.Yanlış birşey yok elbet ama.millet düğün konvoyunda gibi silah sıkıyor. yanlış olan bunlar. Tabiki bende destekliyorum.

Motosikleti
    yamaha R1
    evet arkadaşlar katılıyorum sizlere.akşam oldugu zaman sokaklar doluyor ama herkes bir şekil bir hareket içerisinde.arabalarda waoferlardan yabancı müzikler el freni cekmeler bizim amacımız bu değil olamazda.Biz şehitlerimize böyle saygı göstereceksek yazık bizim gibi gençlige.kimse beni yanlış anlamasın göze batmak veya sıyrılmak istemiyorum ama bu gercek bunlar gercekler hepimiz asker çocuguyuz hepimiz duyarlıyız ve hepimiz ATATÜRK çoçuğuyuz.Bizim eylemimiz piyasaya değil soysuzlara!!!
    [COLOR="Blue"]HER ZAMAN HER YERDE GFB.....[/COLOR]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yaw millet birde adana valısi cukurova televizyonunda bu tür protestolar yasaklandı eylem yapanlar cezalandırılacak gibilerinden bişeyler demiş aslı varmı o programı izliyen bir arkadaşımız varsa aydınlatsın lütfen
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Sanırım var. Haberlerde de aynı şeyi duydum ancak ayrıntıyı bilmiyorum.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw millet birde adana valısi cukurova televizyonunda bu tür protestolar yasaklandı eylem yapanlar cezalandırılacak gibilerinden bişeyler demiş aslı varmı o programı izliyen bir arkadaşımız varsa aydınlatsın lütfen
    Sanmıyorum ya bugün Atatürk cad.doluydu yine kimi cezalandıracaklarki.
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayin ama bu tarz isik kapama veya siyah giyme tarzi hareketler cok sacma tamam birlik oldugumuzu gosteriyor olabilir o konuda hemfikiriz herkes muhakkak icinde bu derin yarayla dolasiyor ama bu tarz gereksiz eylemler yapana kadar herkesin bildigi terore destek olan ulkelerin mallarini almayin onlara destek olmayin
    Arkadaşım bu memlekette bunlar tutmaz!!Zamanında fransız ürünlerini boykot etmedik mi?Ettik.Ne oldu hiç 1-2 hafta sürdü.İtalyan ürünlerini boykot etmedik mi.Ettik.Ne oldu.Hatta hatırlayan var mı?Siyah giyelim dediysem hem yas tutmayı sembolize eder hemde intizamlı gözükür hemde bizi günlerdir deşarj olmaya çalışan güruhtan ayrı tutar şeklinde düşündüğümdendi..Herkesin rengarenk olduğunu düşün birde siyah giydiğini yada kırmızı.Neyse demedim ben öyle saçmasapan birşey.Sen alma Amerikan ürünü.Ama Avrupa ülkelerinden de almamalısın.Saatinin markası ne?Ayakkabının markası ne?Ceketinin markası ne?
    Yanlızız biz.Sadece Türk malı almalısın o zaman.Onlarıda peşgeş çekenler,kendine yontanlar ve fedakarlar diye ayıklaman lazım.Haa bide yurtdışındaki kaliteye yaklaşmaya çalışan; tüm hammaddeyi ithal eden ondan sonrada ulaşım,gümrük vs avantajına rağmen yabancıdan daha pahalıya ürün satanlar var.O Türk mallarının kabı Türk sadece.
    Düşünmeden konuşmam.Yinede saçma olduğunu düşünüyorsan saygı duyarım.Sorun değil.Ben mt tişörtü giyecem.Ayağımda nike olacak.Hava soğuksa hein gerikce montumu giyecem.Bakalım sen ne malı giyecen.Kasma kendini Türk malı giyecem diye, Şahinler marka donla üşürsün gece gece.

Motosikleti
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu memlekette bunlar tutmaz!!Zamanında fransız ürünlerini boykot etmedik mi?Ettik.Ne oldu hiç 1-2 hafta sürdü.İtalyan ürünlerini boykot etmedik mi.Ettik.Ne oldu.Hatta hatırlayan var mı?Siyah giyelim dediysem hem yas tutmayı sembolize eder hemde intizamlı gözükür hemde bizi günlerdir deşarj olmaya çalışan güruhtan ayrı tutar şeklinde düşündüğümdendi..Herkesin rengarenk olduğunu düşün birde siyah giydiğini yada kırmızı.Neyse demedim ben öyle saçmasapan birşey.Sen alma Amerikan ürünü.Ama Avrupa ülkelerinden de almamalısın.Saatinin markası ne?Ayakkabının markası ne?Ceketinin markası ne?
    Yanlızız biz.Sadece Türk malı almalısın o zaman.Onlarıda peşgeş çekenler,kendine yontanlar ve fedakarlar diye ayıklaman lazım.Haa bide yurtdışındaki kaliteye yaklaşmaya çalışan; tüm hammaddeyi ithal eden ondan sonrada ulaşım,gümrük vs avantajına rağmen yabancıdan daha pahalıya ürün satanlar var.O Türk mallarının kabı Türk sadece.
    Düşünmeden konuşmam.Yinede saçma olduğunu düşünüyorsan saygı duyarım.Sorun değil.Ben mt tişörtü giyecem.Ayağımda nike olacak.Hava soğuksa hein gerikce montumu giyecem.Bakalım sen ne malı giyecen.Kasma kendini Türk malı giyecem diye, Şahinler marka donla üşürsün gece gece.
    Haklı olduğun konularda var bunu inkar etmiyorum zaten.seninde fikrine saygım var.sende saygı duymalısın.BU benim fikrim bunu engelleyecek sen değilsin ithalatını durdur bakalım kim alabiliyor.suyun ağzını başta keseceksin.
    Ama DON mon lafları bence biraz ayıp şeyler.boyle fikir öne sürmemelisin. sen ayağına Nike giy de donunu düşünme.seviyeni düşürme lütfen.

Motosikleti
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım var. Haberlerde de aynı şeyi duydum ancak ayrıntıyı bilmiyorum.

bu nasıl bir sansür zihniyeti anlamadım yaw özgürüz..çılgın türkler olarak ::hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım yırtarım dagları enginlere sığmam taşarım

hiişşşşşşşşşşşşş üstekiler yemeyin birbirinizi herkes herkesin fikrine saygı göstersin lütfen zaten bu saygısızlık yüzünden ya bütün kavgalar..demogoji yapmayın ayıptır

Motosikleti
    kavga yok zaten sadece biraz fikre saygısızlık kabalık var. onu da çok görmüyoruz gençliktir.

Motosikleti
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kavga yok zaten sadece biraz fikre saygısızlık kabalık var. onu da çok görmüyoruz gençliktir.

.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 77 kullanıcı var. (0 üye ve 77 misafir)

Bu Konudaki Etiketler