Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    wild1600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxvs1600
    makıne ne haber nasılsın?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    selam wild1600 naber? ya bugün gazipaşada selamlaştığım sen miydir? senin motora benzettim çünkü
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hasancım merhaba nasılsın ? bu pazar nereye gittiniz ? kimler vardı ? 3 gündür resimleri bekliyorum.bu arada 2008 model/sıfır/yamaha ybr 125 aldım bugün.çok sevdiğim corvus'umu satacağım.görüşmek üzere.

Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasancım merhaba nasılsın ? bu pazar nereye gittiniz ? kimler vardı ? 3 gündür resimleri bekliyorum.bu arada 2008 model/sıfır/yamaha ybr 125 aldım bugün.çok sevdiğim corvus'umu satacağım.görüşmek üzere.
    kardeş hayırlı olsun güle güle kullan
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    bora abi hayırlı olsun çok sevindim ybr güzel makinaaa tekerin düz bassın
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Arkadaşlar bu haftasonuna güzel bir organizasyon yapalım. Geniş katılımlı, bol yemekli, güzel sohbetli bir gün yapalım diyorum. Herkese uyacağını düşünüyorum. En azından sezon açılışını tam yapalım. Herkesten öneri bekliyorum.

Önemli: Önümüzdeki günlerde bir yardım kampanyası başlatıcaz bu konuda da bu toplantıda biliglendirme yapacağım. Herkesi katılmasını rica ediyorum.

Uyarı: Gezi sırasında alkol alma ile ilgili kuralımızı biliyorsunuz arkadaşlar. Aklınızdan bile geçirmeyin.

Görüşmek üzere.
    bu pazarı çalışarak geçiricem.
    gelecek olsaydım da kesinlikle içmeden durmaz biraları yuvarlardım.içkisiz gezimi olur yahu.bu ne saçmalık
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tyler_durden ve ismailciğim çok teşekkürler.sağolun arkadaşlar.eğer corvus'umun satışı konusunda tavsiye destekleriniz olursa çok memnun olurum.bu arada borakarakas@gmail.com / 537-249 94 49

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    bora abi hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sohbet etmeden nasıl tanışabilirdik ki? kafadan msn e ekleyip "ben tanışmak istiyorum" şeklinde olmaz ki. lütfen böyle şeylere takılıp kalmayalım. ayıca senin bu yazdığın da çok bi farkı yok kusura bakma yani. iso kardeşimiz en azından msn şeklinde bir öneri sunmuş, sende o da yok. eleştirmek her zaman kolaydır, kolaya kaçmayalım lütfen
    Kardeş sen beni yanliş anlamişsin takıntı veya eleştiri degil benimki dikkat ettiysen maşallah dedim ben seviniyorum sizi böyle görünce

bora abi hayırli olsun allah kaza bela vermesin güle güle bin artık ybr ile gelirsin antep be
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T

Hayırlı olsun

Bora bey hayırlı olsun Kazasız,belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

selamlar
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    yaa nereye gidecez hafta sonu ona yoğunlasalım arkadaşlar yaws sezon açılışı
    yapılsın artııııkkkkk

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı ayshegül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılsın artııııkkkkk
    hayırdır nereye gidiyonn

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)

abim hayırlı olsun alah kaza bela vermesin güzel günlrde kulanman dilegiyle

yapılsın artııııkkkkk

ne sezonu yaw kış geldi bence o açılış degil kapanış olur gibi bundan sonra önümüz yagmur çamur
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır nereye gidiyonn
    Allah ne verdiyse gidecez arkadaşlarla sen de gel sitersen

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne sezonu yaw kış geldi bence o açılış degil kapanış olur gibi bundan sonra önümüz yagmur çamur
    kış sezonu açılısı kankaa yaws sende haa mendereste bi üşüdün die motorun brandasını çekecen heralde

Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen beni yanliş anlamişsin takıntı veya eleştiri degil benimki dikkat ettiysen maşallah dedim ben seviniyorum sizi böyle görünce

ha tamam o zaman bir yanlışlık hatası olmuş hani bir de alaycı bir maşallah vardır ya ben ondan sandım işte
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    kış sezonu açılısı kankaa yaws sende haa mendereste bi üşüdün die motorun brandasını çekecen heralde
    kanka hiç sorma dün motosikletin üstünde tir tir titredi sonra az kalsa üstüm düşüyordu hahahaha
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Bora bey, yeni motorunuz hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Selamlar.

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka hiç sorma dün motosikletin üstünde tir tir titredi sonra az kalsa üstüm düşüyordu hahahaha
    bizim önümüzde giderken bi denge kaybı gördüm ben dedim bu ölür bugün eve gidene kadar
    sende de artistlik diz boyu kanka haa massallah artistlik hareket bol sende soğuktan ölsende artisliğinden vazgeçmiyon

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    :

tamam ozaman motosiklete bir şemsiye kaskada otomatik silecek sistemi yerleştirelim.kışın motosiklet sürmedigini belli etme kanki ne zor iş oldugunu süren bilir lastik kaymalarını saymadım bile çoook zorlukları var ama branda çekmicez heralde yola devam durmak yok

bizim önümüzde giderken bi denge kaybı gördüm ben dedim bu ölür bugün eve gidene kadar
    sende de artistlik diz boyu kanka haa massallah artistlik hareket bol sende soğuktan ölsende artisliğinden vazgeçmiyon
    bikere ben ön firene basıp gaz gerdim ptinaj yaparmı diye ama arka teker dişli cıktı denemeden ögrenilmezki ama...karar verdim benim çin horozuyla artistlik hareket yapılmıyo akıllı uslu yolunda gidecen okadar..

Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sen konuşma bikere aynaya bak alaaaa alaaaaaaaa
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    R1_8
    yiyin birbiriniz aferinnn ölümüne kankalar adanaya madara flaş flaş flaşşş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 64 kullanıcı var. (0 üye ve 64 misafir)

Bu Konudaki Etiketler