Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    yargıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F5
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    ali baba racing gezilerini bana sor genelde haberim oluyor banko on motor kemik kadro olunca birde diğer arkadaşlar sessiz sedasız iki üç motor kısa mesafelere çıkıyorlar sen en iyisi bize takıl senin motorunun nefesi uzun yani
    Abi beni unatma ya nefesim seninki kadar uzun olmasada yolda peşini hiç bırakmam bilirsin. Bu haftaki kadroya benide yazarsan sevinirim.
    Yolların yargıcı ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Öncelikle ciddi anlamda toplanmamız lazım. Bence Adana Motosiklet Federasyonu önü olabilir. Eğer bu protestoyu yaparsak biraz kendilerine gelirler.
    Son numaraları Motorumun parasını geri ödeyip almaya kalktılar. Servis motoru gaspetmeye kalktı adamların hukukla ilgisi yok. Gizerler Genel Koordinatörünün parlak(?) Fikri sanırım. Beni Azarlamıştıda Nazilli'ye yazdığım e-mailler için. Onları en çok sinirlendirende Eylem kararı. Ben Motorun Markasına, Uğur -Mondial'e güveniyorum. Ama Bu kadar uyarıya rağmen, ortalığı ayağa kaldırmama rağmen, Adamlar tınlamıyorlar. Mahkeme Kararı da alabiliriz. Motorlarımızı servis yaptırmak için. Tüketici Yasalarını öğretmeye kararlıyım. Motorun Kullanım kılavuzunda 1600 Km ile ilgili talimatların olduğu çizelge var. Bu çizelgede Dikkat edilmesi gereken maddeler var . Onlar benim kullanma kılavuzundaki listelediğim maddeleri arıza olarak algılamışlar. Kafaları bu kadar çalışıyor işte... İşini yap deyince küfür mü ediyoruz merak ediyorum. O zaman bu servisi niye kurdular. Randevu imiş. Dünyada hangi ülkede Randevu ile arıza tamiri var merak ediyorum. Motor çok birikmiş baş edemiyorlarmış vs. bahane çok. Laf var iş yok özür diliyorlar. Ama motor yapılmıyor. Bu zihniyeti anlıyamadım. 48 yıllık ömrümde ilk defa böyle bir hadiseyi yaşıyorum. Sanırım iklim etkisi insanları farklı yapıyor. Dua ettim Motoru alıkoysunlar diye ama verdiler.Alıkoysalardı yasal olarak alması bayağı zevkli olacak. Ben başka bir servise götürüp yaptıracağım. Peki diğerleri ne olacak? Kim bunlar ya?.. Kimle konuşsam ya evet baştan savma yapıyorlar ama ne yapalım motoru ordan aldık bir kere diye çekingen ifadelerle Karşılaşıyorum. Bir tane Mondial Rs 151 Kullanıcısı mtotruna benzin döküp yakmaya kalkışmış öyle yapmışlar. Ne yapalım yani? Bizdemi aynısını yapalım? Ya bu servis Düzelecek Ya da Düzelecek...Yasal Haklarımızı son Damlasına kadar kullanmalıyız. Bu arada olası mahkeme için de 25 şahit var. Servisten memnun olmayan... Daha fazla da var ama adliyeyi boşuna meşgul etmeyelim. İşlerini sistemli yapsınlar, Arızalı motorları geri çevirmesinler, başka bir şey istemiyorum.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    abi sen bize yer ve zaman söyle toplanıp gidelim bi kulaklarını çekelim
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı entellektüel adlı üyeden alıntı
    Öncelikle ciddi anlamda toplanmamız lazım. Bence Adana Motosiklet Federasyonu önü olabilir. Eğer bu protestoyu yaparsak biraz kendilerine gelirler.
    Son numaraları Motorumun parasını geri ödeyip almaya kalktılar. Servis motoru gaspetmeye kalktı adamların hukukla ilgisi yok. Gizerler Genel Koordinatörünün parlak(?) Fikri sanırım. Beni Azarlamıştıda Nazilli'ye yazdığım e-mailler için. Onları en çok sinirlendirende Eylem kararı. Ben Motorun Markasına, Uğur -Mondial'e güveniyorum. Ama Bu kadar uyarıya rağmen, ortalığı ayağa kaldırmama rağmen, Adamlar tınlamıyorlar. Mahkeme Kararı da alabiliriz. Motorlarımızı servis yaptırmak için. Tüketici Yasalarını öğretmeye kararlıyım. Motorun Kullanım kılavuzunda 1600 Km ile ilgili talimatların olduğu çizelge var. Bu çizelgede Dikkat edilmesi gereken maddeler var . Onlar benim kullanma kılavuzundaki listelediğim maddeleri arıza olarak algılamışlar. Kafaları bu kadar çalışıyor işte... İşini yap deyince küfür mü ediyoruz merak ediyorum. O zaman bu servisi niye kurdular. Randevu imiş. Dünyada hangi ülkede Randevu ile arıza tamiri var merak ediyorum. Motor çok birikmiş baş edemiyorlarmış vs. bahane çok. Laf var iş yok özür diliyorlar. Ama motor yapılmıyor. Bu zihniyeti anlıyamadım. 48 yıllık ömrümde ilk defa böyle bir hadiseyi yaşıyorum. Sanırım iklim etkisi insanları farklı yapıyor. Dua ettim Motoru alıkoysunlar diye ama verdiler.Alıkoysalardı yasal olarak alması bayağı zevkli olacak. Ben başka bir servise götürüp yaptıracağım. Peki diğerleri ne olacak? Kim bunlar ya?.. Kimle konuşsam ya evet baştan savma yapıyorlar ama ne yapalım motoru ordan aldık bir kere diye çekingen ifadelerle Karşılaşıyorum. Bir tane Mondial Rs 151 Kullanıcısı mtotruna benzin döküp yakmaya kalkışmış öyle yapmışlar. Ne yapalım yani? Bizdemi aynısını yapalım? Ya bu servis Düzelecek Ya da Düzelecek...Yasal Haklarımızı son Damlasına kadar kullanmalıyız. Bu arada olası mahkeme için de 25 şahit var. Servisten memnun olmayan... Daha fazla da var ama adliyeyi boşuna meşgul etmeyelim. İşlerini sistemli yapsınlar, Arızalı motorları geri çevirmesinler, başka bir şey istemiyorum.
    Adana motosiklet federasyonu ne demek?

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı yargıç adlı üyeden alıntı
    Abi beni unatma ya nefesim seninki kadar uzun olmasada yolda peşini hiç bırakmam bilirsin. Bu haftaki kadroya benide yazarsan sevinirim.
    ah abim ah seni kadroya yazdım da böylemi olmalıydı?inan o kadar çok üzgünümkü anlatamam kahroldum abim harunum sana geçmiş olsun buna sebeb olan trafik magandasına da lanetler olsun çok güzel başlayan günümüzü bize zehir eden insana ve hakka saygısı olmayan düpedüz kural ihlalini bile aşan hatta insanların hayatına kasteden serefsiz şimdi evinde paşa paşa oturup eşinin dostunun geçmiş olsun taziyelerini kabul ediyordur. illaki dostları ahbabları akrabalarıda onun talihsiz bir kazaya karıştığını sanıp üzülüyorlardır ama bilseler serefsizce tünel içinde üç beş arabayı sollayıp gencecik aslan gibi bir delikanlının hayatıyla oynayıp onu hastane odalarına mahkum edip onca insanın huzurunu kaçırdığını benim serefsiz tabirimin hafif kalacağını göreceklerdi.Evet arkadaşlar yargıcımız bu gün talihsiz bir trafik kazası denen ama aslında düpedüz trafik cinayetine kurban oluyordu.şu an hastanede ayak ve omuzunda kırıklarla büyük acılar içindedir ona geçmiş olsun allah acil şifalar versin diyorum.trafik magandasınıda en kısa zamanda adı soyadı ve plakası ile sizlere teşhir edecegimki o yollarda iken size denk gelmesin

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Harun arkadaşımıza geçmiş olsun diyoruz. En kısa zamanda iyileşmesi için dua ediyorum.

Bu arada Adana'da siyah bir jeep motorcuları taciz ediyor arkadaşlar. Bu araca dikkat edin. plakasını alamadım sinirden. Adamla tartışmıştım. Başka arkadaşlara da aynı şeyi yapmış. Kirli sakallı, balık eti kilolu, yaşı 36 civarı gibi birisi. Tam bir manyak. Aman dikkat.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

yusufg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZX10-R , 2006
    Alıntı yargıç adlı üyeden alıntı
    Harun kardeşim, çooooook çok geçmiş olsun, Allah başka kaza bela vermesin,
    Adem abi doğru söylüyor, adamın aslında kasten adam öldürme teşşebbüsünden yargılanması gerek, öyle bir mevkiide birak 3 araç sollamayı, sollamayı düşünmen hata. Geçirdiğimiz güne bakıyorumda şöyle yine bunada şükür, bence dün orada olan arkaşlarımın hepsi benimle aynı fikirdelerdir.
    Harun, acil şifalar çabuk iyileş ve aramıza dön, sana ve ailene tekrar geçmiş olsun, bşey daha eklemek istiyorum, dünkü grupta olan herkese teşekkür etmek istiyorum çünkü herkes orada sadece benliği ile değil, aklıyla,yüreğiyle oradaydı, onlarla heryere giderim ben, bi söz vardır birini tanımak için ya alışveriş yapacaksın yada yola gideceksin, ben tanıdım tanıyacağım kadar. Tarsustaki motorcu arkadaşlarda bizi yalnız bırakmadı, onlarada teşekkür ederim
    Cümlemize geçmiş olsun

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    abimize büyük geçmiş olsun. Allah daha büyüklerinden saklasın. hepimizi anamıza babamıza ailemize bağışlasın. elimiz ayağımız titriyor duydukça. (((adem abi ellerine sağlık buarada)))
    live to ride, ride to live

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Geçmiş olsun... Cumartesi günü karataş'a giderken, Şehir çıkışında Erginkara Markette mola vermiştim. İyiki de molayı vermişim. Gidiş Yönünün tam tersinden Bir tofaş otomobil. Tamgaz üstelik sağ şeritten önümüzden geçti gitti... Motoru kenara çekmiş meşrubat içiyorduk. Yolda olsaydık düşünmek bile istemiyorum... Yine bir gün sol sinyalimi yakıp dönüşü yapmaya başladığımda bir minibüs sağdan gelip beni sıkıştırıp u dönüşü yaptırmaya zorladı...Bir de bana el kol işaretleri yaptı. Uymadım... Hilton kavşağını bilirsiniz yol zaten engebeli ve bozuk bir tane eski püskü bir tofaş otomobil de beni adeta yalayarak tam gaz yanımızdan geçti. Tabii o sinirle kimin çocuğu olduğunu insanlara istemeyerek ilan etmek zorunda kaldım. Böyle Trafik magandaları maalesef var. Adana'da çok dikkatli olmamız gerekiyor. Arkadaşlara büyük geçmiş olsun dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden... Ama isterseniz yeni bir topic açalım Bu trafik magandalarını teşhir edelim. Ben Yayına girerse televizyon programımda bunu yapacağım...Ve ilgili trafik birimlerine çekilen görüntüleri yollayacağım. Ancak böyle düzeltebilme şansımız olabilir. Bu tür magandaların canı ancak ceza vs. ödeyince yanar ve öğrenirler...Motorlarında bir araç olarak trafikte hakları olduğunu...Bir de AB'ye uyum var... Peh peh... Bu magandalarlamı olacak?

Bu arada siyah jeep'in markası ne? Plakasını bulalım sonrası kolay... Yaparız bir şeyler...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

AEOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun Harun,
    Allah seni bebeciğine bağışlamış. Tüm Enerjisa adına acil şifalar diliyorum.

Motosikleti
    Jeep Grand Cherokee 2006 model gibi gördüm. Yanındaydım tam göremedim.

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    ah abim ah seni kadroya yazdım da böylemi olmalıydı?inan o kadar çok üzgünümkü anlatamam kahroldum abim harunum sana geçmiş olsun buna sebeb olan trafik magandasına da lanetler olsun çok güzel başlayan günümüzü bize zehir eden insana ve hakka saygısı olmayan düpedüz kural ihlalini bile aşan hatta insanların hayatına kasteden serefsiz şimdi evinde paşa paşa oturup eşinin dostunun geçmiş olsun taziyelerini kabul ediyordur. illaki dostları ahbabları akrabalarıda onun talihsiz bir kazaya karıştığını sanıp üzülüyorlardır ama bilseler serefsizce tünel içinde üç beş arabayı sollayıp gencecik aslan gibi bir delikanlının hayatıyla oynayıp onu hastane odalarına mahkum edip onca insanın huzurunu kaçırdığını benim serefsiz tabirimin hafif kalacağını göreceklerdi.Evet arkadaşlar yargıcımız bu gün talihsiz bir trafik kazası denen ama aslında düpedüz trafik cinayetine kurban oluyordu.şu an hastanede ayak ve omuzunda kırıklarla büyük acılar içindedir ona geçmiş olsun allah acil şifalar versin diyorum.trafik magandasınıda en kısa zamanda adı soyadı ve plakası ile sizlere teşhir edecegimki o yollarda iken size denk gelmesin
    Bölelerinin aracının deposuna şeker koymak lazım...Lavuk mekanize piyade...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    abi geçmiş olsun ya dün de bana bir çarpıyordu. ya kırmızı ışık yandı durdum adam da arkadan deli gibi geliyor bana "niye birden duruyorsun" gibi abuk bir cümle kurdu hiç cevap vermedim. ya böyle bir adama ne cevap verilebilir ki? arkadaşlar adanada:
    1-şahin marka araçlar
    2-meydan dolmuşları
    3-belediye otobüsleri
    YASAKLANMALIIIIIIIIIIIIIIIIII
    atatürk caddesini ve gazipaşayı bize kapatacaklarına onlara kapatsınlar
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    @tyler_durden

doğru söze ne denir.

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Harun, geçmiş olsun. Tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

Bu tünel denen yer Pozantı'dan Ciftehan'a kadar olan yer mi? (eğer öyleyse pazar gece 4 defa benimde üzerime geldiler, yine hatalı sollama. hepsi o.cocugu bunların)
    Kaza nasıl oldu?
    Kaza'yı yapan surucu nasıl suan evinde?
    Adamı bir güzel benzetmediniz mi? Kırsaydınız ağzını yüzünü.

Herkes dikkat etsin, Allah kimseyi elden ayaktan ve motordan düşürmesin.
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı
    Harun, geçmiş olsun. Tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

Bu tünel denen yer Pozantı'dan Ciftehan'a kadar olan yer mi? (eğer öyleyse pazar gece 4 defa benimde üzerime geldiler, yine hatalı sollama. hepsi o.cocugu bunların)
    Kaza nasıl oldu?
    Kaza'yı yapan surucu nasıl suan evinde?
    Adamı bir güzel benzetmediniz mi? Kırsaydınız ağzını yüzünü.

Herkes dikkat etsin, Allah kimseyi elden ayaktan ve motordan düşürmesin.
    sevgili kemal kardeşim önce ilğine ve alakana teşekkür ederim inan sende benim bir kardeşimsin kazanın olduğu yeri sana tarif edince inan sende çok sinirlenip hırslanacaksın turlarımızı aile ve eşlerimizi ihlal etmemek ve diğer serseri diye tabir ettiğimiz motorcuların sınıfından ayırmak için sabah 07,30 a aldık. aynı zamanda yoğun trafiğe yakalanmamak için otobandandan çamalan (gülek) çıkışından çıkarak ara molalarla kadıncık gölü üzerinden çamlıyayla istikametinde devam ederek at dağına varmadan tarsusa yöneldik eshabı kehf yol çatına varmadan aşağı yukarı 150-200 metre beride otobanın altından geçen bir alt geçit var sağa keskin bir virajla bu geçite direk giriliyor. yani tünel içini girmeden görmek imkansız sende orayı çok iyi biliyorsundur 1 numara ben 2 numara can 3 numara osman 4 numarada harundu tarsus yönünden gelen mustafa ödemiş isimli insana benzeyen yaratık tünelde birkaç aracı sollayarak o anda tünele sert sağa virajla giren hızı 50 km civarı olan harun kardeşimize sol ayağı önce sonrada ön camıda başına gelmek üzere çarpmıştır. çarpmadan sonrada hiç bir insani emare göstermeden o an yol çatında çok yakın olan ve olay yerine gelen jandarma yı kendine siper etmiştir. gereken ve elimizden gelen çok şey yapıldı isim ve şekil veremiyeceğimki sonra dan başımıza yeni işler açılmasın diye. haşunu da belirtmeden geçemeyeceğim: sevgili jandarmamız yerdeki fren ve kaza izlerini tespit etmeden trafiğe geçiş vermiştir sonrada bütün izler silindikten sonra olayın nasıl olduğunu çözmeye çalıştılar ama nafile bunu israrla bağıra bağıra dile getirdiğim için beni de işimizi bizemi öğretiyorsun diyerek gözaltına aldılar. adida görevli memura mukavemet ve darp kondu sanki olmadık yerde ben sollama yaptım sanki insanların hakkına ben tecavüz ettim ya beni ite kaka hatta ben sana karakolda gösteririm diyerek karakola. sollama yapan adi adamıda otomobilleri ile paşa paşa karakolun bahçesinde misafir ettiler. karakolda her gelen rütbeli sözle taciz etti yalnız bir başçavuş vardı hiç bir yorum yapmadan seyretti. zannedersem orada o an o sorumlu idi. benim içim içimi yerken yaralı kardeşimi düşünürken kahrolurken onlar inanılmaz bir kaplumbaga hızı ile yavaş yavaş sakin sakin akşama kadar süren hiç bir açıklamasız aynı zamanda luzumsuz (olay saat 10 da oldu) tahkikatlarını yaptılar herşeyi kendileri çok iyi bildiğini sanan luzumsuzlar ordusu bunlar bence. o süre içinde ben masada bulunan jandarmaya ait derğinin tamamını okudum ve onların okumadığı kanatine vardım. çünkü gözaltında birine yaptıkları bütün davranış ve hareketin yanlışlığını derği harfiyen yazıyordu. ben şu an dava açsam çok başları ağrır okuduklarıma göre. kusura bakma kardeşim biraz uzun oldu ama bunlar Türkiye nin acı gerçekleri!!!!!!!!!!

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    harun abimiz, çok geçmiş olsun,
    allah hepimizi böyle insanlardan(!)insan dersek tabi(!) korusun..
    bende şehir içi-dışında basit bi kask ve başka hiçbir koruma olmadan korka korka sürüyorum motorumu..
    biz motorculara hakettiğimiz saygıyı göstermelerini bekliyoruz fakat daha bu saygıyı görmemize epey zaman var gibi.. adem abimizin serseri diye tabir ettiği duyarsız motorsikletçilerin yaptığı gereksiz sürüş (!)teknikleri (makaslar vs...) sayesinde tüm motorsikletlere karşı bi antipati oluşuyor kamuoyunda. biz motorsikletçiler azınlıkta olduğumuz içinde önceliği 4 tekerlilere verecekler ve herzaman 2. sınıf sürücü muamelesi göreceğiz.. buna bi dur demeli motosikletçi kardeşlerim ve büyüklerim...

Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı
    abi geçmiş olsun ya dün de bana bir çarpıyordu. ya kırmızı ışık yandı durdum adam da arkadan deli gibi geliyor bana "niye birden duruyorsun" gibi abuk bir cümle kurdu hiç cevap vermedim. ya böyle bir adama ne cevap verilebilir ki? arkadaşlar adanada:
    1-şahin marka araçlar
    2-meydan dolmuşları
    3-belediye otobüsleri
    YASAKLANMALIIIIIIIIIIIIIIIIII
    atatürk caddesini ve gazipaşayı bize kapatacaklarına onlara kapatsınlar

yollarda yaşadığımız tehlikeleri aramızda daha fazla konuşmayalım derim.. bu tartışmayı motosiklet.net'in dışına taşırmak şart! herkes ortaya kendi düşüncesini atsın ve bi etkinlik-miting karışımı bi gün düzenleyelim derim... motosikletlerimizin arkasına birer adet belediye, dolmuş, ticari taksi, şahin-jip sürücüsü alıp yaşadığımız tehlikeleri onlara da hissettirmeliyiz mesela... entellektüel abimizin yardımıyla bunu televizyona da aktarabilme şansımız olur diye düşünüyorum...
    çocukluğumdan beri motorsiklet hayranıydım, bu yaşıma kadar kiralayarak, ödünç alarak motorsiklet açlığımı doyuruyordum (ailem istemiyor tehlikeli olduğundan, haklılarda) elime geçen 3-5 kuruş parayla ailemden habersiz olarak bi scooter aldım ama sürmeye korkar oldum...
    hepimiz deneyimlerimiz & sabrımız sayesinde kendimizden eminiz , tek korkumuz dış etkenler...
    bu dış etkenlere karşı organize bir şekilde hareket edip, adana ve tüm şehirlerimizi küçük bi italya'ya çevirmeliyiz...
    herkesten yardım ve fikir desteği bekliyorum...

Yeni üyeniz Yardiminizi Istiyor

Adanali Arkaaşlar Selam.ben Yillardir Motor Sevdasi Olan Ama Bugüne Kadar Motor Alma Firsati Olmayan Yeni Arkadaşinizim.ve Sonunda Motorsikletalmaya Karar Verdim. Enduro Olarak Transalp-2.el 650 Gs Veya Aprilla Pegaso Arasinda Kararsizim.sizlerden Yardim Bekliyorum.birde Sizce Kawasaki Er-6 Ve Yamaha Mt-3 Içinde Yeni Başlayanlar Için çok Iyi Motor Diyorlar Lütfen Yardim Arada Kaldim.

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı DENNORTH adlı üyeden alıntı
    Adanali Arkaaşlar Selam.ben Yillardir Motor Sevdasi Olan Ama Bugüne Kadar Motor Alma Firsati Olmayan Yeni Arkadaşinizim.ve Sonunda Motorsikletalmaya Karar Verdim. Enduro Olarak Transalp-2.el 650 Gs Veya Aprilla Pegaso Arasinda Kararsizim.sizlerden Yardim Bekliyorum.birde Sizce Kawasaki Er-6 Ve Yamaha Mt-3 Içinde Yeni Başlayanlar Için çok Iyi Motor Diyorlar Lütfen Yardim Arada Kaldim.
    selam yamaha R6 düşünüyosan bir arkadaşımızda var 2006 2800 kmde
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı DENNORTH adlı üyeden alıntı
    arkadaşım fiatı satış sonrası ikinci el ve servis maliyetlerinide düşünürsek anlaşılan doğayı seven birisin trans alp i tek geçerim hem yeni başlayanada çok uygun adana hondadan da alırsan sana extra bişeyler yaptırabilirim adem engin layikel selamımı söylemen yeter ararlar beni tereddütsüz gelirim gereken neysede yaptırırız kendine iyi bak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler