Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Günaydın arkadaşlar, hayırlı sabahlar, hayırlı işler bol kazançlar.
    Akşam toplantı çok keyifliydi, renklendiren herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın ciğerlerim
    Ciğer diyince canım çekte, varmısınız cumartesi ciğer yiyelim...
    ben varım kanki....bu arada dün karabomba muzaffer abi çıktı haberin olsun....bizler madurlar olarak bunun intikamını alacağız sende varmısın ...???

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben varım kanki....bu arada dün karabomba muzaffer abi çıktı haberin olsun....bizler madurlar olarak bunun intikamını alacağız sende varmısın ...???
    Varım tabii, cumartesi saat 7:30 da ciğerci bahattinin orda

Ben adım gibi biliyordum karabombanın muzaffer çıkacağını
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    3 gün internetim kapandı, bir bomba patlamış ki, hem de nasıl... Ben demedim mi, Muzaffer Abi bayramda elini öpmeye gitmeyelim diye karakter atıyor, bu aralar "fener bahçe, galata saray" gibi yeni arkadaşlar gruba katılabilir, dikkatli olun diye...

Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi, "bugünden itibaren" kısmını anladık da "hangi güne kadar" olan kısmını açıklamamışsın. "Yoksun" ama "ne kadar süre" belirtilmemiş. Bayram geçene kadar olan süre falan mı? Yani elini öpmeye gelmeyelim diye siteye girmemek niye? Anladık, cüzdan evde kaldı, harçlık alamayacağız, bari bayramını kutlasaydık.

Not: Bu boşlukta "sarı zeybek" "pembe manolya" gibi nickli şahıslara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim, özellikle yeni katılan arkadaşlar.
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum biraz daha ipucu vermeni rica ederim.
    Yusuf Ziya abi, şimdi anladın mı demek istediğimi. Bizim sitede arada bir böyle renk cümbüşü yaşanır, millet kıpırdanır.

Muzaffer Abi, alacağın olsun (benden değil, gruptan yani, çünkü benim sana bi işim düştü) sana bir şey soracağım, bu konuları sen iyi bilirsin, fakat gruptaki arkadaşlar, sizin de bir bilginiz olursa diye burada paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi benim motor İstanbul plakalı idi, dün itibariyle banka kredi borcunu kapattım, ve banka da bugün İstanbul Trafiğe "rehin kaldırma yazısı"nı direkt gönderecek, bana da elden bir kopyasını verecek. İnternetten takip ettiğim takdirde 1 hafta içinde rehinin kaldırıldığını göreceğim söylendi. "Peki ruhsat ne olacak?" diye sorduğumda, "orası size kalmış, değiştirmeyebilirsiniz, ama değiştirmek isterseniz de İstanbul'da halletmek zorundasınız" dediler.

1.Rehin kaldırma işlemi sistemde onaylanırsa ruhsatta değişiklik yapmak zorunda mıyım?
    2.Ruhsatı değiştirmek için İstanbul'dan takip etmek zorunda mıyım?

Lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşların ciddiyetle cevap vermesini rica ediyorum.
    oderint dum metuant

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    MURATCIĞIM:bildiğim kadarı ile ben yardımcı olmaya çalışayım.
    1-rehin kaldırma işlemi onaylanırsa senin ruhsatta değişiklik yapmana çok da gerek yok.istersen yapabilirsin,istersen ilerde satarken de yapabilirsin.(ama tedbiren ne olur ne olmaz diyerek rehin kaldırma yazısının bir kopyasını muhakkak saklamanı tavsiye ederim.)
    2-ya sen istanbula gidip bizzat yapacaksın,yada,motoru aldığın yerle bağlantı kurup,onların takipçisine vekalet vererek yaptırabilirsin.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    1-Rehin kaldırılmış yazısını ruhsatın içine koy, o zaman değiştirmene gerek yok
    2-Ruhsatı değiştirlmesi için vekalet vermen yeterli olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-rehin kaldırma işlemi onaylanırsa senin ruhsatta değişiklik yapmana çok da gerek yok.istersen yapabilirsin,istersen ilerde satarken de yapabilirsin.(ama tedbiren ne olur ne olmaz diyerek rehin kaldırma yazısının bir kopyasını muhakkak saklamanı tavsiye ederim.)
    2-ya sen istanbula gidip bizzat yapacaksın,yada,motoru aldığın yerle bağlantı kurup,onların takipçisine vekalet vererek yaptırabilirsin.
    Yaw bora lafı ağzımdan aldın

Hadi yaw ciğere gelen yokmu
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben verım dedik ya kanki....yetmezmi...kimse gelmezse ikimiz gideriz...

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    selamun aleyküm
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ben yokum ciğere.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    herkese selam,akşam muhabbet gırla gitti değişen bişey olmadı,olan muzaffer abiye oldu

ciğerde bende yokum yemeğe davetliyim
    görüşmek üzere

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    ben verım dedik ya kanki....yetmezmi...kimse gelmezse ikimiz gideriz...
    Doğru söylüyon, canı isteyen gelsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 ----------

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam,akşam muhabbet gırla gitti değişen bişey olmadı,olan muzaffer abiye oldu

ciğerde bende yokum yemeğe davetliyim
    görüşmek üzere
    sabahın 7:00 de kime yemeğe davetlisin

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hayaletim.bora gereken bilgileri vermiş.gerçi adanada bir takipcide bu konuyu halleder.vklt verirsin onların tanıdıkları istbulda bu işi halleder.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

M.Ozbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Avatarımı aşağıdaki gibi değiştirdim, eskisi hükümsüzdür

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı M.Ozbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şerefsizim, motosikletten daha yakışıklısın

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx

eskiside,yeniside önemli değil abimmmmmmsen bizim kalbimizin avatarısınyerim senin ogüzel GÖBİŞİNİbir insana anca göbek böyle yakışır.göbeksiz erkek BALKONSUZ eve benzerDİKKATTTTTTT benim avatar resimden alıntıymış gibime geldiiii tıpatıp aynı pozisyoniiii bak şerefsizim aynı durmuşuzzzzzzz
    kızı kolda fazerı yolda severim.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KARABOMBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk abi.yav söylermisiniz bana ne yanlış yazdım.anlamadım gitti negatif yazımı hatırlatında algılıyim.allahlalahhhh.sizler gurup sürüşü kurallarını bilmezseniz kim bilecek onuda anlamış değilim vallahi.bilmeyenler varsa sitelerden öğrenebilirsiniz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:26 ----------

tamam abi tanışalım,öpüşelim,koklaşalım ondan sonra yazışalım.nekadar sinirli siniz yavvvvvherhalde sizler belirli yaş üstündesiniz.kiii ya işinizde yada evinizde problem yaşamış gibi yazıyorsunuz gibime geldiozaman ilk toplantınıza geleceğim.eminim beni çok seveceksiniz.
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin kardeşim (Shark 06),
    Yeni bir üye için çok yüklenmişsin, artık siteye yeni üye bulmak zorlaşır diye düşünüyorum.
    teşekkür ederim yusuf abi.olgunluğunuz ve anlayışınız beni eleştiri topuna tutan arkadaşlarınıza örnek olmasını dilerim.
    yav halen bu yazının yazılma sebebini anlamış değilim.neyaptım ben yavv.adammı kestim.hakaretmi ettim,sövdümmü,dövdümmü,tavuğunuza kışmı dedim neyaptım bennnnnn ayıptır.sizleri adam bildim fikir yazdım hııı başka neyaptımkiiiiiii sizin nezaketiniz olgunlığunuz bumuBENİ ELEŞTİRENLERR saçların değirmende değil kuafördemi beyazlattınız yoksa.hiç size yakıştıramadımmm..inanıyorum beni tanıdıktan sonra yaptıklarınızdan utanacak benden özür dileyeceksiniz.

ya şimdi bu kadar alıntı yaptım, o kadar yazacağım birikti, hepsi boşamı gitti
    muzaffer abi senin kulağını ısırmak lazım

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yaw bora lafı ağzımdan aldın

Hadi yaw ciğere gelen yokmu
    ne ciğeri gözüm sabah sabah sonra ayakta uyukluyorsun, doğrusu yaşında etkisi var ya

hayırlı olsun mustafa abime
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiside,yeniside önemli değil abimmmmmmsen bizim kalbimizin avatarısınyerim senin ogüzel GÖBİŞİNİbir insana anca göbek böyle yakışır.göbeksiz erkek BALKONSUZ eve benzerDİKKATTTTTTT benim avatar resimden alıntıymış gibime geldiiii tıpatıp aynı pozisyoniiii bak şerefsizim aynı durmuşuzzzzzzz
    adaşım, hemen bi balkon edinmen gerek

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demirgursel, shark06, adanalı+, muzaffer1968+, Barbudos+

iyi akşamlar arkadaşlarım
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şimdi bu kadar alıntı yaptım, o kadar yazacağım birikti, hepsi boşamı gitti
    muzaffer abi senin kulağını ısırmak lazım

ne ciğeri gözüm sabah sabah sonra ayakta uyukluyorsun, doğrusu yaşında etkisi var ya

hayırlı olsun mustafa abime
    Sevgili Gürselim,
    MT ye 40 yılda bir girer oldun (Sebebi sende kalsın), ancak bu kadar alıntı yapman şartmı be kardeşin sana bir şey yazsak ancak aylar sonra cevap veriyorsun
    en iyisimi sen sadece "günaydın, merhaba, iyi akşamlar, ben işe kaçar" de yeter...

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    iyi akşamlar arkadaşlar, sanırım hafta sonu yağışlı geçecek.
    Cumartesi sabah ciğercilere afiyet olsun. Malum bizde kollestrol had safhada yiyemiyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler