Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    ilk sayfada adana mt listesi var orada 8. sıradayım yani bayağı olmuş ben geleli beeaa ama şundan da eminim ki bundan sonra birbirimizi hiiiç unutmayız. dediğin doğru eskilerden pek kimse kalmadı burada. çmsk cılar pek uğramıyor artık
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wild1600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxvs1600
    gecen hafta motorumla k.evrende dolaşırken yanımdan 3 racingli geçti ve bir selam bile vermedı (bu tanıyıp tanımaması önemli değil) insan bi düt yapar..kırmızı ışıkta beraber durduk oralı bile olmadılar .motorcu dostu acep sizce böle bişimi?

ben yaklaşık 1 yıldır kulübe gelmıyorum ..evımde yakın kulübe ve motordan da tiksindm artık..tiksindirdiler..biz gazeteye ilan bile verdik o zamanlar pek motor seven yoktu..ilanı Levent (abimiz)Pehlıvanoğlu vermişti 1 kişi ilanımıza cevap verdi ve dost olduk

Motosikleti
    Yamaha XT225
    walla yaklaşık 6-7 ay önce bende de buna benzer bir şey oldu. bi tane kırmızı racing ışıklarda yanımda durdu. başımla selam verdim karşılık vermeden bastı gitti. plakayı iç kısma almıştı çamurluydu. okuyabilsem yazacaktım walla. birinde de özalda sol şeritten gidiyorum, solumda ancak 1 motorluk yer var, benim de kafam dalmış hiç motorun geldiğini de duymadım. bi baktım bi gürültü ayıldım anında. adam soluma girmiş ara gazı verdi bir kaç kez sonra bastı gitti. altımdaki scooter diye mi böyle yaptı acep anlamadım. adam ya bizden değil, ya da bizden olmaması gereken biriydi
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    yamahaxvs1600
    bir levent abimiz ,bir ferhat abimiz,bir bahri abimiz gibikım olabilir?bu adamları tanıyorsanız kıymetını bilin

Motosikleti
    Yamaha XT225
    ama dediğim gibi çmsk cılar gelmiyo buraya. yanlış hatırlamıyorsam tartışmalı gitmişlerdi. ben de uzun süre takılmadım buraya. 1 aydır falan girip bakıyorum
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    yamahaxvs1600
    Eğer bir racinglı dostum olsaydı bende bi racıng alırdım..sanırım motor dünyasında önce motor sonra dost olunuyormuş))))))))

çmsk den kımse buraya girmiyormu ( makıne) yanlış hatırlamıyorsam çmsk den değilmi?

Motosikleti
    Yamaha XT225
    boşveeerrr eğer şu resimdeki motor seninse kral sensin demektir motor kişiliği yansıtır biraz. gerçi bende de scooter var ama benimki maddi imkansızlıktan. bulsam bi tane bmw r-50 şöyle temizinden ben selam veririm sana ışıklarda kafanı yormaaaa
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    yamahaxvs1600
    sağol
    ben yıldırım tanıştığıma memnun oldum.motorum önemlı değil önemlı olan dostluk ..iyigeceler

Motosikleti
    Yamaha XT225
    eywallaaaahhh ben de mustafa çoook memnun oldum. kendine iyi bak
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    wild yada tunder abi biriniz bi centilmenlik yapında msn verin yaaa bu ne chat sayfası olmuş resmen

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verebileceğin en zekiiiiiiii cevabı vermişsin kankiiicocuk zekası anca buna yetiyo naparsınyoksam aklını başından alan birisimi var söyleyelimde geri versin kankaların yumakla oynayanı sarma bana dolaşırsınanladın sen onuuuuu
    eski dolaştıranlardan bir sen birde zeki müren var zaten

Alıntı strife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cengiz senin kanka menepoza girdi herhalde küsüp duruyo herkeze geçeçek zamanla bu zamanda yanında olmamız gerek
    sen suçunla otur bakayımmmm hıhhh
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    [QUOTE=wild1600;837864] sağol
    ben yıldırım tanıştığıma memnun oldum.motorum önemlı değil önemlı olan dostluk ..iyigeceler[/QUOTE

Sevgili Yıldırım, Mustafa arkadaşım ile yapmış olduğunuz sohbeti okudum, çok hoşuma gitti. Bende Osmaniye / Kadirli ekibinden yusuf. Kadirliye bekliyorum arkadaşlar.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    kankigiller hayırdır atışmalar falan

cengiz senin kanka menepoza girdi herhalde küsüp duruyo herkeze geçeçek zamanla bu zamanda yanında olmamız gerek

yasık tabiki yanında oluruz biraz şevkate ihtiyacı vardır şimdi onun

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vııııııınnnnnnnnnnn vınnnnnnnnnn birzamanlar mahalenin dayısı olan şimdi yengesi olmuşşşşşş isom bülent apppplaaaaaaaam kankam menepoza bile girmişsin lennnnnnkankiiiiiii
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    yaw gene burayı sohbet yerine cevirmişsiniz maşallahınız var tanişam tanişana takılan takılana ......
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    R1_8
    Kanka bi gün katil olmaya karar verirsen işe ilk seni öldürmeyle başlayacammm dünyadaki hazır oksijeni tüketmekten başka ne işe yararsınn başını yastığa koyupta hiç düşündünmüüü

Motosikleti
    Kanka bi gün katil olmaya karar verirsen işe ilk seni öldürmeyle başlayacammm dünyadaki hazır oksijeni tüketmekten başka ne işe yararsınn başını yastığa koyupta hiç düşündünmüüü
    vıııııııııınnnnnnn vınnnnnnnn kankiiiiii alahın verdigi nefesi boşa harcama istersen tavuk bile kesemezsin sen, cumartesi akşamı adada olanları görseydin küçük dilini yutar altına kacırırdın sen git kumda oyna abilerinede bulaşma istersen ha hadi uslu cocuk ol işine bak kankam benim ha birde senin düşünmek için başını yastıga mı koyman gerekiyo normal zamanda düşünemezmisin kanki

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw gene burayı sohbet yerine cevirmişsiniz maşallahınız var tanişam tanişana takılan takılana ......
    abi hep iso adam işi gücü bırakmış saracak yer arıyo aradı taradı beni buldu kaybetmezse iyi

Motosikleti
    değişiyor :)
    wild yada tunder abi biriniz bi centilmenlik yapında msn verin yaaa bu ne chat sayfası olmuş resmen

sen suçunla otur bakayımmmm hıhhh

tamam iso bi dahaki mangalda sucuklar senden hem borcun var bize ıslatmadık daha biliosun
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

Motosikleti
    R1_8
    abi hep iso adam işi gücü bırakmış saracak yer arıyo aradı taradı beni buldu kaybetmezse iyi
    caanım kankammmm kaybetmeyeceğim ender insanlardan birisinnn ben sana yapıştım olmm sonbahar yapraklarına geldinn qıqıqıı

tamam iso bi dahaki mangalda sucuklar senden hem borcun var bize ıslatmadık daha biliosun
    ekmekler benden olsaa ( canın saolsun dayı hallederizz )

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    vıııııııııınnnnnnn vınnnnnnnn kankiiiiii alahın verdigi nefesi boşa harcama istersen tavuk bile kesemezsin sen, cumartesi akşamı adada olanları görseydin küçük dilini yutar altına kacırırdın sen git kumda oyna abilerinede bulaşma istersen ha hadi uslu cocuk ol işine bak kankam benim ha birde senin düşünmek için başını yastıga mı koyman gerekiyo normal zamanda düşünemezmisin kanki
    abooooooooooooooo iso ben bu lafların altında kalacama 46 cc lik bir Mobylette altında kalırım daha ii vallah
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    eeeeee iso hadi bakalım,,sucuk ekmek partisini ne zaman yapacaz bak sucuk ta ekmek te senden yemesi bizden

koskoca marketciye dokanmaz kanki

benim bildigim iso borclu kalmaz ama bakalım iso benim bildigim iso mu hadi iso bir organizasyonda adana mtye yap

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    eeeeee iso hadi bakalım,,sucuk ekmek partisini ne zaman yapacaz bak sucuk ta ekmek te senden yemesi bizden

koskoca marketciye dokanmaz kanki

benim bildigim iso borclu kalmaz ama bakalım iso benim bildigim iso mu hadi iso bir organizasyonda adana mtye yap

sucukların markası ney ona göre eğer iso ısmarlıyorsa dikat beyler
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 65 kullanıcı var. (0 üye ve 65 misafir)

Bu Konudaki Etiketler