Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malumunuz işten dolayı gapadıyom akşam göreşeriz,

bu arada malumunuz kış geldiiiiiiiiiii,çarşambaları nerde toplaşıp koklaşcez hade bakalım
    her türlü fikir değerlendirilir,süzülür elenir topluca sonuca varılır,

aslında aklıma bir fikir geliyor ama biraz külfetli birde konuşmak gerekiyor
    bence kışın herkes birbirini özlesin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 ----------

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulennnnnn fistanla gezerken bile bn onlara müzik dersim bile veriyordumistersen birgün gel görsel olarak sana cd lerimi izletim.hıııı sen niye cd ye çektin kendini dersen salakkk...ben yaşlanınca senin gibi arkadaşlarıma heyttt gençliğimde nasılmışım hıı görüyonuzmu diye film izletecem yaaa.sonra sana dönüp sen neyaptın dediğimde bana izlettireceğin film gösteremicen.sonra bende sana LAFLAN peynir ekmek gemisi yürümüyon deycemm.yaaa siboppp...huheeeeeheeee

cengizzzzzzzz.her söze verilecek cevabım var onamgöreeeeee
    Benim zamanımda CD, VİDEO, FOTORAF makinesi yoktu onun için çekemedim ama gel sana pul kolleksiyonumu gösterim
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kışın herkes birbirini özlesin
    ben buna dayanamam adaşım seni görmez ve duymassam işim ras gitmezzzzzz
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 ----------

Benim zamanımda CD, VİDEO, FOTORAF makinesi yoktu onun için çekemedim ama gel sana pul kolleksiyonumu gösterim
    ulen gene damarıma basıyon haaaaaa.sen hiç eski resimleri ve video kayıtlarını cd çektirmedinmi hııııbendeki pul kolleksiyonu seninkini döver istersen gel ben sana gösterim sonra sen bana göster.nedersin birde sana şu arap kızını tanıştırim onada göster şu pulll kolleksiyonunu nedersin canimmmmmm.gününü sen belirle....olmassa evden izin al çarşamba günü toplantı diye benim belirlediğim yere gidelim(yalnız gel) hem çay içelim,sohpet edelim.sonram çarşambayı sel aldı şarkısını söyleyelim ..nedersin adaşım hııııııııı.duymadımmmmmm
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    ulen gene damarıma basıyon haaaaaa.sen hiç eski resimleri ve video kayıtlarını cd çektirmedinmi hııııbendeki pul kolleksiyonu seninkini döver istersen gel ben sana gösterim sonra sen bana göster.nedersin birde sana şu arap kızını tanıştırim onada göster şu pulll kolleksiyonunu nedersin canimmmmmm.gününü sen belirle....olmassa evden izin al çarşamba günü toplantı diye benim belirlediğim yere gidelim(yalnız gel) hem çay içelim,sohpet edelim.sonram çarşambayı sel aldı şarkısını söyleyelim ..nedersin adaşım hııııııııı.duymadımmmmmm
    zamba da yapacağızmı...
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    ))) İki Muzaffer fena kapışmışsınız... Kim döver? Kimin pul koleksiyonu daha zengin? Tayfun'a katılıyorum... Ortalık şenlenmiş... Bora hocam senin pul koleksiyonun ne alemde?
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

Motosikleti
    xxxxx
    zamba da yapacağızmı...
    adaşıma bak beeeeeee.hemide jazzzzzzz müziği ile....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:40 ----------

Alıntı Barbudos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ))) ... Bora hocam senin pul koleksiyonun ne alemde?
    malisef DOKTORUMMMMMMMMMMMMMMM bora pul kollesiyonunu kaybetmiş bir türlü bulamıyorzaten bulsada neyapcekkkiii.ekonomik kırizden dolayı pulu parada etmez onun şimdikkeğer bir hekim olarak ona yardımcı olursan gereken desteği bizler gösteririz dimi arkadaşlar.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    ))) İki Muzaffer fena kapışmışsınız... Kim döver? Kimin pul koleksiyonu daha zengin? Tayfun'a katılıyorum... Ortalık şenlenmiş... Bora hocam senin pul koleksiyonun ne alemde?
    Bora hocam seni duyamaz aldığım bir istihbarata göre işe girmiş, burdan kendisine hayırlı olsun diyorum...
    Ancak pul koleksiyona gelince, bu durumda tıp çaresiz kalmış derim

Motosikleti
    xxxxx
    Bora hocam seni duyamaz aldığım bir istihbarata göre işe girmiş, burdan kendisine hayırlı olsun diyorum...
    adaşım gene herzamanki gibi yanlış algılıyorsun.nedemek bu şimditıpa çare bitmezzzzben onu bu işin uzmanlarında gerekeni yapyırırımmmmmhemide estetik bilem yaptırırım.ben boramın herzaman arkasındayımmmmm.bunu unutmayınresimlere bakın fakat iyi bakınki size fikir versin

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    adaşım gene herzamanki gibi yanlış algılıyorsun.nedemek bu şimditıpa çare bitmezzzzben onu bu işin uzmanlarında gerekeni yapyırırımmmmmhemide estetik bilem yaptırırım.ben boramın herzaman arkasındayımmmmm.bunu unutmayınresimlere bakın fakat iyi bakınki size fikir versin
    "Boranın arkasındayım" derken, başkanım

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    hala pul koleksiyonu devam ediyormu biz direk mevzuya giriyoz şimdiye kadar hiç soran olmadı
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    fz1 fazerr
    ooo haluk beyler teşrif etmiş hayırlı akşamlar abi nerdesin görüşemiyoruz
    eskiden mustafa abilerin gürselin oraya falan gelirdin görüşürdük şimdi hiç gelmiyormusun denkmi gelmiyoruz bilmemki....

30-45 dakka önce falan mustafa abilerin ordaydım mustafa abi aradı ama tlf cevap vermedin
    [U][U][COLOR="Red"][/COLOR][COLOR="Blue"]Menfaat yolunda edinilen dostluk,çile yokuşunda son bulurmuş[/COLOR][/U].[/U]

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı yunus_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden mustafa abilerin gürselin oraya falan gelirdin görüşürdük şimdi hiç gelmiyormusun denkmi gelmiyoruz bilmemki....

30-45 dakka önce falan mustafa abilerin ordaydım mustafa abi aradı ama tlf cevap vermedin
    vay be hız diye ben buna derim....

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi allah canımı alsın sen bi numarasın...senden korkulur valla.....bi boş zamanında bana ders verirsen memnun olurum...senin deneyim ve tecrübelerinden bir kardeşin olarak faydalanmak isterim....bu alemde seni tek geçerim.....bu arada cukulata renkli ablaların özel bi durumu var biliyon değilmi...?????....eğer bilmiyorsanhatırlat bi gün sana haddim olmayarak , affına sığınarak anlatayım....seni saygıyla selamlıyorum .....
    neymiş o ciğerim bizede söylede bilelim biliyorsak tekrar edelim. bilmiyorsak öğrenelim, bir istişare edelim

Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi banada bundan alsana bi tane......al abi yaw hadi banada al.....bi tane bundan istiyom bi tanede bunun kaymaklısından.....hadi abi yaw....
    ne aç gözlü adamsın ule. senin varya olum. bırak da olmayanlara yardım etsin adamcağız.

Ben o esmerle WC ye gitmem
    abi zaten ne işin var wc de okadar gidecek yer varken...

"Boranın arkasındayım" derken, başkanım
    sitesakinlerinin bazı hormonlarında beli bir artış kaydediyorum. tatlıya çok dayandık sanırım.

Alıntı yunus_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet sonrdan farkettim ya tayfuncum sonra aradım ama kendisini. havalar kötü ya o sebepten okuldan direk eve gidiyom.

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    iyi akşamlar arkadaşlar.

ooo eskisi gibi site şenlenmiş maşşallah. allah neşenizi bol etsin sevgili arkadaşlarım.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    herkeşe iyi akşamlar,öğlen bıraktığım gibi devam ediyor,geyik iyi sarmış ortalığı ne arap kızıymış beaaa,

ula çenkiz alttan alttan okuyup yorum mu yapcen

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Bu sabah Barış mahallesinde gazete dağıtıcısı 16 yaşında bir kardeşimiz, motoruyla bir bisikletliye çarpıp düşmüş ve arkadan gelen belediye otobüsünün tekerinin altında ezilerek can vermiş. Allah rahmet eylesin.
    allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin.

nedemek istiyorsun yoksam bora bisikletmi alıp satıyor.bora neiştir hayırdır.o beğenmediğin kadın varyaaaaa süper,süperrrrr.sen onu bide karanlıkta görsengecelerimim parlayan güneşine laf söyleme birdaha
    yok kardeş,ne bisikleti.o kadın karanlıkta hiç görünmez ki.ne gecesi yav,ancak gündüz görünebilir.

ben uzunyıllar afrikada yaşadığım için bilirim.ben jaz musikisinde yıllarca çalışmış ve deneyimli bir eğitmenim kardeş
    seeeen uzuuun yıllar afrikada yaşadın haa,ayrıca da jaz musikisindeeğitmen,vay vay vay...

Bora hocam senin pul koleksiyonun ne alemde?
    kardeş benim pul kolleksiyonum çok eskidi,unumu eleyip eleğimi duvara astım artık.bu konuyla ilgili yarın sabah yazacağım fıkrayı okumadan güne başlamayın.

malisef DOKTORUMMMMMMMMMMMMMMM bora pul kollesiyonunu kaybetmiş bir türlü bulamıyorzaten bulsada neyapcekkkiii.ekonomik kırizden dolayı pulu parada etmez onun şimdikkeğer bir hekim olarak ona yardımcı olursan gereken desteği bizler gösteririz dimi arkadaşlar.
    sen öyle san.

yeni işim için iyi dileklerine teşekkürler kardeş,sağolasın.pul kolleksiyonum konusunda iseallaha şükür henüz tıbba baş vuracak birşey yok.

bu arada,real'i az geçince DÖRTLER (PEUGEOT) PLAZADA,yine eski işim olan,ARAÇLARDA DETAYLI İÇ TEMİZLİK/BOYA KORUMA işiyle uğraşıyorum.bilgilerinize.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    herkeşe iyi akşamlar,öğlen bıraktığım gibi devam ediyor,geyik iyi sarmış ortalığı ne arap kızıymış beaaa,

ula çenkiz alttan alttan okuyup yorum mu yapcen
    boracım hep senmi güldürcen ahanda bitanede benden
    Kırık Anten
    Kaynana geline devamli söylenirmis babanin evinden ne getirdin diye.
    Gelin sonunda dayanamamis "daha ne getireyim" demis gögüslerini göstermis
    "kristal avize" demis göbegini göstermis "6 metrekare bünyan hali" demis
    poposunu gösterip "renkli televizyon" demis sonra kaynanaya sormus :
    "Oglun ne getirdi kirik bi anten, o da oynamazsan göstermez."

Motosikleti
    boracım hep senmi güldürcen ahanda bitanede benden
    Kırık Anten
    Kaynana geline devamli söylenirmis babanin evinden ne getirdin diye.
    Gelin sonunda dayanamamis "daha ne getireyim" demis gögüslerini göstermis
    "kristal avize" demis göbegini göstermis "6 metrekare bünyan hali" demis
    poposunu gösterip "renkli televizyon" demis sonra kaynanaya sormus :
    "Oglun ne getirdi kirik bi anten, o da oynamazsan göstermez."

yarın sabah yazacağım şiiri muhakkak okuyup,öyle işe başlayın.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Boracım işe başlamışsın e hadi hayırlı olsun

Camcı
    Adamin biri birgün evine geliyor ve karisini yatakta çirilçiplak buluyor.
    Karisina :
    - Kadin bu ne hal?.. diye soruyor.
    Kadin tuhaf tuhaf bakinca, etrafi aramaya basliyor ve gardropta çirilçiplak bir
    adam buluyor. Adama :
    - Sen dekimsin diye sorunca, adam :
    - Abi ben camciyim, diyor...
    Koca :
    - Ne camcisi ulan?..
    Adam :
    -Ne yani abi simdi bir harf için tartisacak miyiz?

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Ahlak suküt etmiş sitede

Motosikleti
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahlak suküt etmiş sitede
    hiç sorma zaferciğim,hiiiç.hep şu FAZER MUZAFFER yok mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler