Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Günaydın Adanalı Doslar Hayırlı Günler Hayırlı Cumalar Bol Kazanclar
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Günaydın Millet

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    günaydın herkese,hayırlı cumalar,hayırlı işler,kazasız keyifli sürüşler dilerim,

muttin hoşgeldin ciğerim

boracım bende kendimi kaybettim,acaba 8 numaralı kutu işe yararmı

sonradan farkettim,aresim mehmetim motır almışsın hayılı olsun gözüm tekerin düz bassın

bu hafta sonu bende gezi düzenliyorum motorsuz 2.kattan aşağı iniyorum kahvaltı faslı,sonra boya badana kablo tesisatı,yemek ve çay molası,kapı pervazları elektrik prizlerinin montajı kablo tv hattının döşenmesi ve çay molası dolap kapaklarının kesimi boyanması ve montajı akşam yemeği ve 2.kata pert bir vaziyette çıkış

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    günaydın herkese
    kara murat benim FUAT KOŞAK

Günaydın Adana MT. Hayırlı işler, bol kazançlar!!!

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese,hayırlı cumalar,hayırlı işler,kazasız keyifli sürüşler dilerim,

muttin hoşgeldin ciğerim

boracım bende kendimi kaybettim,acaba 8 numaralı kutu işe yararmı

sonradan farkettim,aresim mehmetim motır almışsın hayılı olsun gözüm tekerin düz bassın

bu hafta sonu bende gezi düzenliyorum motorsuz 2.kattan aşağı iniyorum kahvaltı faslı,sonra boya badana kablo tesisatı,yemek ve çay molası,kapı pervazları elektrik prizlerinin montajı kablo tv hattının döşenmesi ve çay molası dolap kapaklarının kesimi boyanması ve montajı akşam yemeği ve 2.kata pert bir vaziyette çıkış
    Cengiz abim teşekkür ediyorum, motor denmez aslında aldığımız şeye küçük minik bir iki tekerli işte... Sana da kolay gelsin vallahi evi sıfırladın iğneden ipliğe dekorasyon yaptın...

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    G.MT.A (günaydın mt adana)sevgiler

Alıntı ares01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Adana MT. Hayırlı işler, bol kazançlar!!!

Cengiz abim teşekkür ediyorum, motor denmez aslında aldığımız şeye küçük minik bir iki tekerli işte... Sana da kolay gelsin vallahi evi sıfırladın iğneden ipliğe dekorasyon yaptın...
    mehmetcim hayırlı olsun güle güle bin şehir içinde en azından işini fazlasıyla görür zaten senede iki geziye katılıyorsun 90lık alsanda olurdu kanımca

buda benden olsun

Temel gunlerden birgun eve yaninda Natasa ile gelmis, Fadime "ne la bu" demis, "bu da mi basima gelecekti?".
    Temel "sakin ol Fadime, senin icin getirdim oni, hani belki fantazi filan yapariz diye" demis, saf Fadime de
    "iyi bari" diyerek Temel'in tarifine gore soyunup yataga sirtustu yatmis.
    Zaman gecmis, Fadime bakmis kendisi ile ilgilendigi yok, mizmizlanmis :
    ula Temel emun misin 169 diye bi pozisyon oldugundan ?

45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    SuzukiMarauder VZ800
    Selam arkadaşlar.

Hayırlı Cumalar....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gürsel abi vallahi utandırdın bizi. Ben en kısa zamanda bütün Adana MT yi bir araya toplayıp kuyruk operasyonu yapayım. Ancak öyle affedilirim herhalde
    herkes senin gibi düşünceli deyil mehmetim görüyorum resimde en az 6-7 kişi var, hiç gıkları çıkmıyor, hele o hoca yokmu hoca mesela mustafa abim eminim çarşamba günü tepsiyle gelecektir düşünceli abim benim.
    bu arada turgay abim görünmüyor pek, mersedes muzafferiminde sesi çıkmıyor nerelerde bu adamlar, başka MT yemi transfer oldular nooldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:49 PM ----------

Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    G.MT.A (günaydın mt adana)sevgiler

mehmetcim hayırlı olsun güle güle bin şehir içinde en azından işini fazlasıyla görür zaten senede iki geziye katılıyorsun 90lık alsanda olurdu kanımca

buda benden olsun

Temel gunlerden birgun eve yaninda Natasa ile gelmis, Fadime "ne la bu" demis, "bu da mi basima gelecekti?".
    Temel "sakin ol Fadime, senin icin getirdim oni, hani belki fantazi filan yapariz diye" demis, saf Fadime de
    "iyi bari" diyerek Temel'in tarifine gore soyunup yataga sirtustu yatmis.
    Zaman gecmis, Fadime bakmis kendisi ile ilgilendigi yok, mizmizlanmis :
    ula Temel emun misin 169 diye bi pozisyon oldugundan ?

harbi bombaymış
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    iyi akşamlar sevgili dostlarım.

adaşım bu ara sesin çok çıkmaya başlamış. vakitsiz öten horozun kellesini gırrrrt diye götürürler. anladınmı benim çakkkkkkkma adaşım.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    iyi akşamlar adana mt yine kayıplarda yada uyukuya dalmışlar ayakta kalanlar

Endurocu01, 01esintisi+, azgurbuz+, celikgürsel

hadi zion bizde,

nerde gerisiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sevgili arkadaşlar, şimdi bir konu paylaşağım sizinle ama kızmak küsmek yok baştan söyleyeyim.
    Bugün yeni motorumuzu teslim almaya gittik Bora abi ile. Dönüşte Bora abi bir sürpriz yaptı ve beni yemeğe davet etti. Çok naz etmeden kabul ettim. İyiki de kabul etmişim; Kayseri'ye çok gittim ama ben böyle bir mantı yemedim abicim. Bora abime ve Sevgili Eşine saygılarımı sunuyorum, bir tanesiniz siz!!!

Ahmet abi teşekkürler, geziler konusunda da haklısın, kader utansın. Gönül isterki her gezide aranızda olayım ama çalışmaktan fırsat bulamıyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:59 AM ----------

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes senin gibi düşünceli deyil mehmetim görüyorum resimde en az 6-7 kişi var, hiç gıkları çıkmıyor, hele o hoca yokmu hoca mesela mustafa abim eminim çarşamba günü tepsiyle gelecektir düşünceli abim benim.
    bu arada turgay abim görünmüyor pek, mersedes muzafferiminde sesi çıkmıyor nerelerde bu adamlar, başka MT yemi transfer oldular nooldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:49 PM ----------

harbi bombaymış
    Gürsel abi çarşamba günü tepsiyi sanırım ben getirmek durumunda kalacağım. Asıl korktuğum konu mantı fotoğrafları aslında

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Mehmet'ime bak ya...Afiyet olsun ne kaygı ediyorsun

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel bir günde,günaydın sevgili dostlarım.

Temelin cok güzel bir karisi varmis.
    Koydeki butun erkekler karisini gorunce ic cekerlermis.
    Bir sure sonra kadin koydeki erkeklerle beraber olmaya baslamis.
    Evin onunde uzun kuyruklar olusmus.
    Bunu goren Temelin arkadaşı Dursun dayanamamıs
    Temele:
    Ula Temel karinin neler yaptigini gormuyor musun?
    Bu kadını neden boşamıyorsun. ?
    Temel sinirli bir sekilde cevap vermis.
    Ula kariyi boşayayım de diğerleri gibi sıraya mi gireyim?

saat:03.08 azgurbuz,nöbetçi MT.'li.

Bora abime ve Sevgili Eşine saygılarımı sunuyorum, bir tanesiniz siz!!!
    afiyet şeker olsun kardeş,sende bir tanesin.bu arada motorun hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız binmek nasip olsun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Dostlar,

Adana'da B ehliyet sahibi birisine A2 için tavsiye edebileceğiniz sürücü kursu var mı? Devam mecburiyeti olmayan veya (iyi-kötü) biraz sürüş dersi verenler puanları toplar...
    oderint dum metuant

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar,

Adana'da B ehliyet sahibi birisine A2 için tavsiye edebileceğiniz sürücü kursu var mı? Devam mecburiyeti olmayan veya (iyi-kötü) biraz sürüş dersi verenler puanları toplar...
    bu konuda sana yardımcı olurum.alooo de banayalnız yapılan hizmetin bedeli olur.bunuda senden alırım.okadarrrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:27 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:43 AM ----------

[QUOTE=ares01;1834978]Sevgili arkadaşlar, şimdi bir konu paylaşağım sizinle ama kızmak küsmek yok baştan söyleyeyim.
    Bugün yeni motorumuzu teslim almaya gittik Bora abi ile. Dönüşte Bora abi bir sürpriz yaptı ve beni yemeğe davet etti. Çok naz etmeden kabul ettim. İyiki de kabul etmişim; Kayseri'ye çok gittim ama ben böyle bir mantı yemedim abicim. Bora abime ve Sevgili Eşine saygılarımı sunuyorum, bir tanesiniz siz!!!

VAYYYYYY memedim enayiiiiii kardeşim sana hazır mantıyı yedirmişler.bora ne anlar kayseri mantısındaaann,adana mantısını yediğin için kayseri mantısından farklıdır
    kızı kolda fazerı yolda severim.

[QUOTE=fazerr;1835052]bu konuda sana yardımcı olurum.alooo de banayalnız yapılan hizmetin bedeli olur.bunuda senden alırım.okadarrrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:27 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:43 AM ----------

Sevgili arkadaşlar, şimdi bir konu paylaşağım sizinle ama kızmak küsmek yok baştan söyleyeyim.

VAYYYYYY memedim enayiiiiii kardeşim sana hazır mantıyı yedirmişler.bora ne anlar kayseri mantısındaaann,adana mantısını yediğin için kayseri mantısından farklıdır
    Yapma yahu Muzaffer abi. Sanmıyorum el yapımına benziyordu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 PM ----------

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet'ime bak ya...Afiyet olsun ne kaygı ediyorsun
    Saol Zafer abi. Ne bileyim tepkilerden çekiniyorum. Yoksa yayınlayacak onlarca fotoğraf oluyor elimde ))

Motosikleti
    suzuki gn250
    selam dostlarmemetim hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin bora abi afiyet olsun götürr mantıları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 PM ----------

muzaffer abi bakya lokmayı götürüyorlar
    gn 250 suzuki :bounce:

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaşım bu ara sesin çok çıkmaya başlamış. vakitsiz öten horozun kellesini gırrrrt diye götürürler. anladınmı benim çakkkkkkkma adaşım.
    çakma adaşım bakıyorum yazı yazmayı öğrenmişsin, aferin kendini geliştir tabi, hep öyle kalacak halin yok ya
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VAYYYYYY memedim sana hazır mantıyı yedirmişler.bora ne anlar kayseri mantısındaaann,adana mantısını yediğin için kayseri mantısından farklıdır
    sen öyle san.

Alıntı timur01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi afiyet olsun götürr mantıları
    eyvallaaaah

Motosikleti
    arkadaşlar,az önce tv.de duydum,bu gece saatler 1 saat geri alınıyor.unutmayınız !!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler