Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Günaydın Millet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın ADANA MT.

Gazetede yayinlanan "Daktilo Bilen Bayan Sekreter Araniyor" ilani uzerine uzun boylu yakisikli bir adam da basvurmustu. Sirketin patronu,
    -"Iyi ama yanlislik olacak.Biz bayan sekreter ariyorduk" deyince,adam elindeki bavulu acmis. Icinden cansiz manken cikarmis,
    -"Iste efendim", demis. -"Modern teknigin son bulusu olan sekreteriniz! Yemez icmez. Hic bir kaprisi yoktur.Izin nedir bilmez. Telofonla ayni anda sekiz kisiyle gorusur, bu arada da bes ayri daktilo makinesinde bes ayri yazi yazar.Bunlara kendisinin dokuz yabanci dil bildigini ve aninda ceviri yaptigini da eklemeliyim. Maasi filan da yok.Bana hemen Besyuz milyon lira odeyeceksiniz. Bu kadar!".
    Patronun akli yatmamis,yuzunu burusturmus. Harika manken sekreteri getiren adam hemen sekreteri oturtmus, bes dakikada elli sayfalik bir kitabi sekiz dile cevirmis, ayni anda telefonlara cevap verilmis falan filan... Patronun gozleri faltasi gibi acilmis, derhal besyuz milyonluk ceki yazip adama vermis ve cansiz manken sekreteri almis. Adam odadan cikip elinde bos bavulla asansorun gelmesini beklerken, iceriden feci bir feryat yukselmis,
    -"Ahhhhh!" Bunu duyan adam elini alnina vurmus,
    -"Tuh be! Mankenin alt tarafinin kalemtras oldugunu soylemeyi unuttum!"
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Günaydın arkadaşlar.
    EKMEK,ŞARAP,SEN VE BEN...BİR DE SABAHIN DÖRDÜ...

osmanozkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6... CBR 600 F4 2004 ve Cbr 600 f6 ve 2006 zx10

Günaydın arkadaşlar hayırlı işler.

Günaydın arkadaşlar hayırlı işler olsun. Ersin kardeşimin ailesine Allah sabırlar versin...
    Bilgisayarların ve motorların harmanı...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Günaydın Adana Mt.
    Hayırlı işler.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    günaydın herkese,hayırlı işler bol kazançlar kazasız keyifli sürüşler dilerim, demirbank sundu

boracım fıkra süperdi ilk kez duydum teşekkürler

akşam gelemeyebilirim,motır çalışmiiiiiii sanırım marş rolesinde sorun var

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    akşam 21:30 da ev taşıyacağım canı sıkalan olursa adana koleji karşısı selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam 21:30 da ev taşıyacağım canı sıkalan olursa adana koleji karşısı selamlar
    Yani ev taşıyacak olsam senin gibi böyle yağmurlu bir günü ve zaman olarakta saat 21:30'u seçerdim

Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani ev taşıyacak olsam senin gibi böyle yağmurlu bir günü ve zaman olarakta saat 21:30'u seçerdim
    gelecekmisin yani
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    sattı para biriktiriyor shadow alacak
    arkedesler sizleri unuttum sanmayın bilorsunuz regali sattım ama enkısazamanda makinamı alıp aranıza gelecem ortamı cok özledim hepinize selam (bora.azgürbüz. demirgürsel .iso endurocu.muzaffer.fazer.mustafa.turgay.haluk.fuatb mw

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı AYKUT AYKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkedesler sizleri unuttum sanmayın bilorsunuz regali sattım ama enkısazamanda makinamı alıp aranıza gelecem ortamı cok özledim hepinize selam (bora.azgürbüz. demirgürsel .iso endurocu.muzaffer.fazer.mustafa.turgay.haluk.fuatb mw
    özlettin kendini.bekleriz
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın arkadaşlar.

DUYURU
    dün akşam ki toplantımızda,mersin tarafından sıkılan arkadaşlarımızın önerisi üzerine,hem uygun mesafe hemde biraz ekonomik bir gezi olması düşüncesi ile,KOZAN'da sabah ciğer yiyelim,sonrasında da,DAĞILCAK'ta çay ve sohbet dendi.hava yağışsız olursa,bu pazar günü,böyle bir gezi düşünülüyor.
    ROTA:KOZAN + DAĞILCAK
    TAHMİNİ KM:GİDİŞ-DÖNÜŞ 200 KM.
    HAREKET SAATİ:9.00
    BULUŞMA YERİ:GALERİA MİGROS ÖNÜ.

1-bora ve eşi,
    2-ç.gürsel ve eşi,
    3-hüseyin,
    4-haluk,
    5-emre,
    6-k.çengis,
    7- ?
    8- ?
    9- ?

adamın biri, beceriksiz oğluna bir sürü iş kurmuş. çocuk bütün işleri batırmış, yüzüne gözüne bulaştırmış. adam da, en sonunda oğlunun hiç karışmasına gerek kalmadan işleyecek bir tesis kurmuş, et ürünleri tesisi... oğlunu gezdirmeye çıkmış tesiste, bir makinenin başına gelmişler,
    demiş ki "bak oğlum, öküzü buradan sokuyorsun, diğer taraftan sosis olarak çıkıyor." oğlan durmuş, düşünmüş,
    demiş ki "peki, sosisi sokup öküz çıkaran bir makine yok mu?". adam hışımla dönmüş,
    demiş ki; "o teknoloji sadece ananda var..."
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    herkese günaydın,hayırlı işler bol kazançlar kazasız sürüşler dilerim,

kozana gelemem motorum çıkmayabilir,grenajınıda boyaya verdim size şimcikten iyi eğlenceler afiyet olsun derim ayriyetten sevgili Tekin abime sevgi ve selamlarımı iletirsiniz

boracım sabah sabah stres atmak kadar güzel bişey yok teşekkürler

Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Günaydın Millet

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın.......
    kara murat benim FUAT KOŞAK

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    günaydınların en güzeli sizlere olsun.sevgili arkadaşlar bu haftaki gezi proğramı şöyledir.....güzergahımız... Mersin... kıl çadırda kahvaltı...akyar koyu deniz keyfi....8.30.moladan hareket....gidenler.. ben ve eşim,turgay abi,sel mustafa,koluman muzo,gökhan,hayati,hayabusa muhittin,nuri abim,tekfen mesut,hayabusa hakan,zafer,albay haluk,ümit,....şimdilik kişiler böyle hava şartları müsade ederse tabi(bir aksilik çıkmazsa).gelmek istsyenler bana özel msj çekebilirler...L.G.K.H.V
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    günaydın benden pas bu hafta televizyonun antenini ayarlayacağım

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selam arkadaşlar...

Bu haftaki gezi programımı açıklıyorum....Cumartesi 12:00 da benim evin önünden hareket,bürücek yaylasında konaklama + sabah öğle akşam yemek....pazar akşamı dönüş....Katılanlar ben , annem , abim ve eşi , yeğenlerim.....Tahmini km gidiş dönüş 160 ...Hava durumunun geziyi iptali söz konusu değil......Tüm dostlarıma iyi bir hafta sonu diliyorum....

tünaydın millet bu hafta maşallahı var adana mt nin gezi düzenleyen düzenleyene hep birlikte neden gidilmiyorda herkes ayrı ayrı gidiyor şaşırdım
    bora abi sayende hersabah çok gülüyorum yaa emeğine sağlık
    [B][I][COLOR="DarkRed"]HeRkEs AyNıYkEn BeN FaRkLıYdıM...ŞiMdİ HeRkEs FaRk PeŞiNdE BeN İsE AyNıYıM...Bu Da BeNiM FaRkIM:bounce:[/COLOR][/I][/B]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    valla ben geziye gelede bilirim gelemeyede bilirim, geldigimde niye geldin gelmedigim dede niye gelmedin demeyin %70 ihtimal var eger bu bir denklem se burada bilinmeyen nedir bilin bakalım...
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 62 kullanıcı var. (0 üye ve 62 misafir)

Bu Konudaki Etiketler