Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeet ben yokum o seçkin ve saygın gurupta
    nedemek istedin.mali yazdığın yazıya dikkat ETTTTTyazdığın yazının anlamını biliyormusun
    kızı kolda fazerı yolda severim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

az önce fazerr ile yaptığımız telefon görüşmesi benim için inanılmaz kırıcıydı. ben çocuk değilim, 25 yaşında bir insanım ve öğretmenim. bu şekilde konuşmaları ve ithamları kesinlikle kabul etmiyorum. daha önce olan büyük olaylardan bahsetti arkadaş. ben geleli 1 hafta oldu ve benden önce burada meydana gelen olaylar, bana mâledilemez.

herneyse arkdaşlar herşeye rağmen sizleri tanımak güzeldi, hepinize kırgınlığım yok. buarada hala feyk olduğumu düşünen varsa, facebooktan (Güven Akdağ) ya da msnden (schwanguven_02@hotmail.com) bana ulaşabilirsiniz. enazından feyk mi orjinal mi anlarsınız. ayrıyeten özel mesajda atabilirsiniz.
    ancak ADANA MT de artık bulunmicam, bu şekilde bir gerginlik olmasını istemezdim ama konu istenilmeyen yerlere geldi. motosiklet.net sadece teknik bilgilerinden yaralanacağım bir site olacaktır benim için.
    tekrar sizlerle tanışmak güzeldi, buradan bu kadar büyük bir kırgınlıkla ayrılacağım aklıma gelmezdi.
    hepinize iyi günler ve kazasız belasız sürüşler dilerim...

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    güven hanım sizin davranışlarınız sonucu ben ve arkadaşlarım sizi yanlış anladık.şahsım adıma sizden özür dilerim.keşke sizin gerçek olduğunuzu bize ifade edebilseydiniz,bizler yanlış anlamazdık.syg
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Geçmişte yapılan şakalardan sonra herkes o kadar şüpheci oldu ki, insanlar tongaya düşmemek için fake iddaasında bulundu sanırım.(Ben mesela). Tabi mecazı anlamda söylüyorum, biraz yalancı çobanın hikayesi gibi oldu bu iş. Benim içimde herşeye rağmen şüphe var mesela.

Merakla bekliyoruz

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyyy, oyyy az önce mersine gittim geldim motorla o negüzl bir gidişti içim rahatladı allahıma şuan mest olmuş vaziyetteyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:35 PM ----------

Ben oldu bitti Kankama güveniyordum Ofelya dedik, Kanka dedik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 PM ----------

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce fazerr ile yaptığımız telefon görüşmesi benim için inanılmaz kırıcıydı. ben çocuk değilim, 25 yaşında bir insanım ve öğretmenim. bu şekilde konuşmaları ve ithamları kesinlikle kabul etmiyorum. daha önce olan büyük olaylardan bahsetti arkadaş. ben geleli 1 hafta oldu ve benden önce burada meydana gelen olaylar, bana mâledilemez.

herneyse arkdaşlar herşeye rağmen sizleri tanımak güzeldi, hepinize kırgınlığım yok. buarada hala feyk olduğumu düşünen varsa, facebooktan (Güven Akdağ) ya da msnden (schwanguven_02@hotmail.com) bana ulaşabilirsiniz. enazından feyk mi orjinal mi anlarsınız. ayrıyeten özel mesajda atabilirsiniz.
    ancak ADANA MT de artık bulunmicam, bu şekilde bir gerginlik olmasını istemezdim ama konu istenilmeyen yerlere geldi. motosiklet.net sadece teknik bilgilerinden yaralanacağım bir site olacaktır benim için.
    tekrar sizlerle tanışmak güzeldi, buradan bu kadar büyük bir kırgınlıkla ayrılacağım aklıma gelmezdi.
    hepinize iyi günler ve kazasız belasız sürüşler dilerim...

Kanka en başta şöyle bir yazı yazsaydın ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 PM ----------

Mesai bitti. Ben kaçar. iyi akşamlar.

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi size motosikletle ilgili birşey sorayım da cevaplayın;

Zincir numarası (mesela 415, 420, 520) neyi ifade ediyor?

Doğru cevap verenler arasından belirleyeceğimiz bir şanslı ciğerimi öpeceğim
    ciğerim işleri hafiflettin herhalde.

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet benim kişisel fikirlerim, aynen sizin olduğu gibi. ayrıca cevap yazma hakkım neden olamıyormuş pardon?
    bu nasıl bi agresifliktir, siz de beni tanımıyorsunuz ve benimle ilgili bu şekilde yorum yapamazsınız beyefendi.
    böyle sıcak bir aile ortamına girdiğim için çok mutlu olmuştum ama görüyorum ki bikaç arkadaşın bu şekilde agresif tavırları, geldğime geleceğime pişman etti.
    bacım 2 dakka bi görünüverseydin be arkadaşlara bak şimdi nooldu gördünmü. hemde bi meslektaşım olurdu grupta

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    sonuclarını hep beraber gördüğümüz olaylara istinaden sabah yazdığım bu yazıyı/çağrıyı tekrarlıyorum arkadaşlar.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -hayat şartlarının,böyle acımasız ve ağır olduğu,insanların işleri olduğu halde mutsuz ve gelecek kuşkusu yaşadığı şu günlerde,sahip olmamız gereken belki de en önemli değerlerden biriside,arkadaşlıklarımız ve dostluklarımızdır diyorum.insanların birçok sebepten gergin olduğu şu günlerde lütfen birbirimize sahip çıkalım.
    sevgili ofelya kardeşim,müsait olursanız,haftaya çarşamba toplantımıza,sizi bekliyoruz. insanların olduğu her yerde,yanlış anlaşılmaların olduğu kadar,hoşgörünün de olduğuna inananlardanım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Hadi öpüşünde barışın....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Bir sorum var? Ön fren için balata alıcam. Adana'da bulamadım. Nette 2 tane var. Biri lucas biri ebc. Ebc daha ucuz. Lucas ı duymuştum EBC yi ilk defa duydum. Bir bilen bilmeyene(bana) anlatsın lütfen. Lucas daha pahalı bu arada.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorum var? Ön fren için balata alıcam. Adana'da bulamadım. Nette 2 tane var. Biri lucas biri ebc. Ebc daha ucuz. Lucas ı duymuştum EBC yi ilk defa duydum. Bir bilen bilmeyene(bana) anlatsın lütfen. Lucas daha pahalı bu arada.
    Ucuzluğun orantısı önemli; bilindik marka fren gibi önemli bir parçada tercih edilmeli bence.

Yalnızca önü değişmen yerine arka pabuçlarıda değişmeni tavsiye ederim.

Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciğerim işleri hafiflettin herhalde.
    Ciğerim saldık çayıra mevlam kayıra

Eğitim işlerine adadım kendimi

Motosikleti
    Ucuzluğun orantısı önemli; bilindik marka fren gibi önemli bir parçada tercih edilmeli bence.Yalnızca önü değişmen yerine arka pabuçlarıda değişmeni tavsiye ederim.

Eğitim işlerine adadım kendimi

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Abi ön bitik arka var daha. Ayrıca arka önden 1 avro daha düşük. Ama ön fren %80 daha etkili. Atalar ne demiş at avrot silah.

Fren işiyle şu ön amortisör millerindeki problemi bi halledeyim. 7 diş büyüğünü alacam arka dişlinin

Bugün ışıklarda arkayı biraz fazla savurdum zor topladım. Gaz kolunu sürekli sonuna kadar çevrilmiş kullandığım günler ne güzeldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 PM ----------

Zafer öğretmenim. Bir konuda daha engin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum. Benim ön amortisörler pek yumuşak. Çok hafifte yamuk zaten. Bunların yerine çıkma ve sert (örneğin gsxr, gsr, cbr,zxr) takım uydurmak mümkün müdür? Daha doğrusu bunların yapıldığını duydum ama direk uyumluluk gösterme durumları var mıdır yoksa sağından solundan talaş mı kaldırmak gerekir? Şimdiden teşekkür ederim.

Düşündüm de keşke akademik kariyer yapsaymışsın abi senin gibi biri süper olurdu bence.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Günaydın Millet

Sevgili Alp, scribd.com dan Suzuki GS500 için servis kitabını inidir. 275 sayfa ama işin kötüsü taranarak yapılmış pdf (73MB). Orda bazı sorularının cevabı olacaktır.

Motosikleti
    günaydın arkadaşlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:24 AM ----------

ahmet nr,kardeş şuna bir bak.honda vtr 250-13.000 tl.mış.
    http://www.sahibinden.com/vtr_250_ye...XQQdisplayitem

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    günaydın arkadaşlar.[COLOR="Silver"]
    Günaydın Abi.Günaydın Adana Mt.İstanbuldan sevgiler.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın ben geldiimm

-hayat şartlarının,böyle acımasız ve ağır olduğu,insanların işleri olduğu halde mutsuz ve gelecek kuşkusu yaşadığı şu günlerde,sahip olmamız gereken belki de en önemli değerlerden biriside,arkadaşlıklarımız ve dostluklarımızdır diyorum.insanların birçok sebepten gergin olduğu şu günlerde lütfen birbirimize sahip çıkalım.
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Motosikleti
    suzuki GSR600

herkese günaydın..

herkese günaydın..Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:46 AM ----------

Bora abi,ben senin motorsiklet kullandığını bilmezdim abi..Oysa araba konusunda tam bir ustasın abi..

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    GÜNAYDIN kıymetli arkadaşlarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:50 AM ----------

Günaydın Millet

Sevgili Alp, scribd.com dan Suzuki GS500 için servis kitabını inidir. 275 sayfa ama işin kötüsü taranarak yapılmış pdf (73MB). Orda bazı sorularının cevabı olacaktır.
    Sana bundan sonra GÜZİN abla diyelimmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:54 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:51 AM ----------

sonuclarını hep beraber gördüğümüz olaylara istinaden sabah yazdığım bu yazıyı/çağrıyı tekrarlıyorum arkadaşlar.

sevgili ofelya kardeşim,müsait olursanız,haftaya çarşamba toplantımıza,sizi bekliyoruz. insanların olduğu her yerde,yanlış anlaşılmaların olduğu kadar,hoşgörünün de olduğuna inananlardanım.
    Dün Akşam bazı arkadaşlarla bir araya gelerek buna Güven hanımda dahil, zannedersem yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırdık
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Alıntı fordream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın..Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle..[COLOR="Silver"]

Bora abi,ben senin motorsiklet kullandığını bilmezdim abi..Oysa araba konusunda tam bir ustasın abi..
    teşekkürler,19 yıldır motor kullanırım,sizi tanıyormuyum acaba ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:56 AM ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Akşam bazı arkadaşlarla bir araya gelerek buna Güven hanımda dahil, zannedersem yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırdık [/B]
    memnun edici bir gelişme.

Motosikleti
    suzuki GSR600
    Bora abi, ben ilker sürmez,ECS Kimya'dan..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:01 AM ----------

Bora abi,Ziebart'ta tanıştık,Nissan Primera aracımız vardı sonra Sonax vs. vs. abi.Aslında babamı daha iyi tanırsın abi,daha önce arkadaşlığın vardı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler