Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.Ozbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Sevgili arkadaşlar ben şu anda Çeşmede dinleniyorum Haluk ve Gökhandan ayrıldık onlar ailelerinin yanına gitti herşey çok güzeldi hepinizi özledim en kısa zamanda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı M.Ozbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar ben şu anda Çeşmede dinleniyorum Haluk ve Gökhandan ayrıldık onlar ailelerinin yanına gitti herşey çok güzeldi hepinizi özledim en kısa zamanda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
    Mustafa abi sana bir şey söyliyecem. Şikayet gibi olmasın ama adaşım Muzo iyice sabıttı, gelen çatıyor gidene çatıyor yarışmak istiyor sen ne dersin bu işe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 PM ----------

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angaradan selam millet,ne yapıyorsunuz bakem hala geziye karar verememişsiniz atlayın gelin angaraya sizi misafir edem

Jantim CBF 500 ün hayırlı olsun güle güle kullan ciğerim,

Alpim gnusherim sanada hayırlı olsun ama ne aldın bilmiyorum yoksam pegassoyumu aldın neyse sonuçta ayağın yerden kesildiye önemli değil sanada bir türlü kısmet olmadı dönüşte biralarız artık,

Ofelya sizde hoşgeldiniz dönünce tanışrız artık
    Geçerken bi ara uğrarız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 PM ----------

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman senin gibi adaşımda aynı duyarlılığı göstermesi gerekirdi.fakat malisef kendini fasulyeden zannediyor fakat normal onun gibi insanların arkasında başarılı bir kadın var(japon)allah yardımcısı olsunnnnn
    Yaw adaşım sana ne oluyor böyle sen böyle değildin, güneş mi çarptı sana yoksa hap falanmı içtin
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

hoşbulduk, size de iyi yolculuklar. kazasız sürüşler

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Angaradan selam millet,ne yapıyorsunuz bakem hala geziye karar verememişsiniz atlayın gelin angaraya sizi misafir edem

Jantim CBF 500 ün hayırlı olsun güle güle kullan ciğerim,

Alpim gnusherim sanada hayırlı olsun ama ne aldın bilmiyorum yoksam pegassoyumu aldın neyse sonuçta ayağın yerden kesildiye önemli değil sanada bir türlü kısmet olmadı dönüşte biralarız artık,

Çok uzak kaldınız ikinizde

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    muzo yoksa bu muzaffer abi değilmi ne ...... biri nickinimi çaldı acaba.....biz ofelyadan şüpeleniyorduk ama bundada bi gariplik var....ha nedersin.....

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzo yoksa bu muzaffer abi değilmi ne ...... biri nickinimi çaldı acaba.....biz ofelyadan şüpeleniyorduk ama bundada bi gariplik var....ha nedersin.....
    evet gardaş, sonradan böyle oldu Belkide oğludur onun davranışlarına benziyor
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gardaş, sonradan böyle oldu Belkide oğludur onun davranışlarına benziyor
    valla bende aynını düşündüm......bak fazer nickli sahıs eğer sen gürselsen bittin ona göre...baban seni keser valla.....

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt haklısın kanka ama hyosung daha çok ağır basıyor, dur bakalım nolacak görecez, dediğim gibi eylül ekimdn önce olmaz çünkü biraz işim var, bazı durumlar var yani doğru zamanı bekliorum ama damarlarıma motor hastalığı yerleşti bikere ne olursa olsun motorumu alacam bikaç aya
    eğer bana sorarsan cbf 150r mı , hyosung 250r mi diye. kesinlikle hyosung 250r derim görüntüsü yeter.

noluo ya,kabak gene benim başıma patlamış alla alla
    kafayı yicem

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer bana sorarsan cbf 150r mı , hyosung 250r mi diye. kesinlikle hyosung 250r derim görüntüsü yeter.
    yok cbf 150 demedim, cbr 125 dedim
    ama benim aklımdada hyosung var

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ortalık 56 noluyos yaf,ofelya ben bişey sürmüyorum bir yerede gitmiyorum,kazasız sürüşler demişsin tşk ler.Onu minübüs şöförüne söylemek lazım adamlar aptal kelle koltukta gidiyorlar,

Mustafa abi sizede iyi yolculuklar iyi tatiller GS 1200 ün hakkını ver bari abi yerde kalmasın

ortalık 56 noluyos yaf,ofelya ben bişey sürmüyorum bir yerede gitmiyorum,kazasız sürüşler demişsin tşk ler.Onu minübüs şöförüne söylemek lazım adamlar aptal kelle koltukta gidiyorlar,

Mustafa abi sizede iyi yolculuklar iyi tatiller GS 1200 ün hakkını ver bari abi yerde kalmasın
    ya ne bilim angaradan selamlar, gelice tanışırız falan diyince, biyere gidiosun sandım , ok ya bişi demedim

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    valla bende aynını düşündüm......bak fazer nickli sahıs eğer sen gürselsen bittin ona göre...baban seni keser valla.....
    Boşa şüpheleniyorsunuz, imla hataları Muzo abinin Başka hiç kimse bu kadar hatalı yazamaz

Gürsel isminde oğlu da varmı ben bilmiyorum. Yüksel'i tanırım bir tek

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    kafayı yicem
    Bizim burda illaki kabak birilerin başına patlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:46 PM ----------

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşa şüpheleniyorsunuz, imla hataları Muzo abinin Başka hiç kimse bu kadar hatalı yazamaz

Gürsel isminde oğlu da varmı ben bilmiyorum. Yüksel'i tanırım bir tek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 PM ----------

ya ne bilim angaradan selamlar, gelice tanışırız falan diyince, biyere gidiosun sandım , ok ya bişi demedim
    daha dur bakim, bizler henüz tanışamadık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 PM ----------

Sana zahmet söyleyiver

Bizim burda illaki kabak birilerin başına patlar

yandık yani, bakalım daha ne olaylar benim üstüme kalacak

Motosikleti
    fz1 fazerr
    gez bakalım gez mustafa abi gerçi babam yaşındasın ama olsun sen abimsin gs1200 ün arka terkesine atmadın bizi şöyle bir stres atardık senin o gezdigin yerlerde adana yanıyor adana mt de bundan etkilenmiş kimse bir yere gidemiyor sen en iyisi gelme geziyi biraz daha uzat hem adana da bişey yok senin oralar daha iyidir bence gitmişken kal biraz daha......
    siteyi de okuyup takip ettiysen bak iki muzaffer abi birbirinin kontaga gözü dikmiş özellikle fazerr olan şikayet etmek gibi olmasın ama neyse mustafa abi şimdilik adana dan bu kadar dönüş yolunda dikkatli ol allah kaza beladan korusun ,,,,,,,,
    [U][U][COLOR="Red"][/COLOR][COLOR="Blue"]Menfaat yolunda edinilen dostluk,çile yokuşunda son bulurmuş[/COLOR][/U].[/U]

kafayı yicem

yok cbf 150 demedim, cbr 125 dedim
    ama benim aklımdada hyosung var
    he yaa yanlış yazmışım

hyosung gt 250r düşünüyorsan sana bir motor önere bilirim benim geçenseneki motorum rodajını ben tamamladım ve geçen sene satmıştım sattığım delikanlı fala binmemiş motor 2007 model 8.000 kmde simsiyah.

he yaa yanlış yazmışım

hyosung gt 250r düşünüyorsan sana bir motor önere bilirim benim geçenseneki motorum rodajını ben tamamladım ve geçen sene satmıştım sattığım delikanlı fala binmemiş motor 2007 model 8.000 kmde simsiyah.

karayılanı mı diyorsun? ok, dur bakalım, çocuk satmazsa benim alacağım zamana kadar, bakarız kanka, sağol, yabancıya gitmesin diosun

muzaffer abi bizim iş tamam. Kim işimi halletti tahmin et. İsmail usta. ismail usta bir tane bir, bir

Adana sucular
    Tarsus çayan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:30 PM ----------

karayılanı mı diyorsun? ok, dur bakalım, çocuk satmazsa benim alacağım zamana kadar, bakarız kanka, sağol, yabancıya gitmesin diosun
    he kanka karayılanı diyorum. motorun geçmişini biliyorum ondan. hemde güzl fiyata alırım ben. Hele bir ozaman gelsin bakalım. motor şuanda vedat genç in orad duruyor görmek istersen ordan baka bilirsin.

Şu duruşa bak.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    muzaffer abi bizim iş tamam. Kim işimi halletti tahmin et. İsmail usta. ismail usta bir tane bir, bir

Adana sucular
    Tarsus çayan [COLOR="Silver"]
    Hadi geçmiş olsun

Hadi geçmiş olsun
    saol abim benim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler