Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Günaydın Adana Hayırlı işler bol kazançlar
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Günaydın Millet

simyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 tmax
    meraba genc mt ler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:00 AM ----------

Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

2008 yılında satın aldığım ve dolayısıyla ruhsatı 2008'de üzerime geçen aracın 2005 yılında yaptığı OGS kaçak geçişi ile ilgili olarak benim adresime, benim adıma tebligat yapılmıştır.

(Bir Türkiye komedyası olarak "4 yıl önce aracın önceki sahibi tarafından yapılmış olan bir yasa çiğneme 4 yıl sonra kim elimize geçerse ona hesap sorarız" mantığını tartışmak yersiz...)

Ben sadece bu konuda ne yapılabilir, nasıl yapılabilir, nereden başlamalı, size danışmak istedim. Benzer durumlarla karşılaşan arkadaşlardan yardım istiyorum.
    burası turkıyeyse arkadasım sen dekendı kuralını oyne gıt o tarıhde kımdeyse motorun ona ödet kesın cozum
    daha önce beynini götüremediğin yere motorunu götürme!!!
    ybr250-vstrom-600f-fz6-fazer1000-cbf1000-z1000sx(-xcity250&crosstourer1200)

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydın vede hayırlı işler Herkese

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:04 AM ----------

Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

2008 yılında satın aldığım ve dolayısıyla ruhsatı 2008'de üzerime geçen aracın 2005 yılında yaptığı OGS kaçak geçişi ile ilgili olarak benim adresime, benim adıma tebligat yapılmıştır.

(Bir Türkiye komedyası olarak "4 yıl önce aracın önceki sahibi tarafından yapılmış olan bir yasa çiğneme 4 yıl sonra kim elimize geçerse ona hesap sorarız" mantığını tartışmak yersiz...)

Ben sadece bu konuda ne yapılabilir, nasıl yapılabilir, nereden başlamalı, size danışmak istedim. Benzer durumlarla karşılaşan arkadaşlardan yardım istiyorum.
    İlgile yere "O tarihte araç benim eğildi" diye dileçe yazarsan yeterli olacak sanırım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:07 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:06 AM ----------

Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende adanadayım, beni de eklerseniz grubunuza sevinirim ;)
    Hadi ya Peki sen kimsin
    Bu arada hoşgeldin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:07 AM ----------

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Size bir sorum var. Diyelim ki başka şehirden motor alıyoruz. Ama fazladan plaka değiştirme parası vermek istemiyoruz ve bu şehir mersin kadar yakın. Bunun yolu yordamı nedir? Adres olarak mersinde bir adres versek olur mu?
    sağlam bi takipciye verirsen sorunsuz halleder
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selam millet ben geldim........herkese günaydın tünaydın ext.......naaptınız ben yokkene özledinizmi.....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın arkadaşlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Adım Güven,
    25 yaşındayım, matematik öğretmeniyim
    Haftaya B+A2 ehliyetim elimde, dün evdekilere sahte gözyaşlarımla yalvararak motorsiklet aldırmayı ikna ettim
    125-150lik vitesli bi motor almayı düşünüyorum, artık hemşerilerim olarak, bu konuda sizlerden yardım alacam
    Şimdiden teşekkürler ve hepinizle tanıştığıma memnun oldum arkadaşlar

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam millet ben geldim........herkese günaydın tünaydın ext.......naaptınız ben yokkene özledinizmi.....
    yoooo hiç özlemedik Bu arada hoşgeldin, sen ne yaptın bakim....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:51 AM ----------

Adım Güven,
    Haftaya B+A2 ehliyetim elimde, dün evdekilere sahte gözyaşlarımla yalvararak motorsiklet aldırmayı ikna ettim
    125-150lik vitesli bi motor almayı düşünüyorum, artık hemşerilerim olarak, bu konuda sizlerden yardım alacam
    şimdiden hayırlı olsun
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoooo hiç özlemedik Bu arada hoşgeldin, sen ne yaptın bakim....[COLOR="Silver"]

cat:
    zaten belliydi özlemediğiniz ....arayan soran olmadı hiç....bi ümidim aradı onunla konuştuk....insan bi arar sorar dimi yani.....ümitte aramasa türkçeyi unutacaktım valla ...hep rusca hep rusca .....

hoşgeldin hüseyin
    de
    neredeydin, iş içinmiydi

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten belliydi özlemediğiniz ....arayan soran olmadı hiç....bi ümidim aradı onunla konuştuk....insan bi arar sorar dimi yani.....ümitte aramasa türkçeyi unutacaktım valla ...hep rusca hep rusca .....
    Demek sen rusca biliyorsun....

öğretirleeeeeeeerrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 PM ----------

sende çok dil biliyormusun muzafferim

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Yanıtlar için teşekkür ederim. Kısmetse halledicez bir şekilde.

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Tüm dostlara selam olsun.......

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanıtlar için teşekkür ederim. Kısmetse halledicez bir şekilde.
    Kardeş, neden plakayı değiştirmek istemiyorsun? Sana fazla masraf çıkartmaz zaman açısından da pek farketmez. Plaka çıkartmak 30 dk sürüyor. Masrafı da 20tl civarı idi yanlış hatırlamıyorsam.

Mustafa Abi yeni motorun hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Karadeniz gezisine giden arkadaşlara iyi yolculuklar dilerim. Tekerleri düz bassın.

Görüşmek üzere..
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

selam arkadaşlar bende adanadayım, beni de eklerseniz grubunuza sevinirim ;)

aramıza hoş geldiniz.

herkeslere iyi günler hayırlı haftalar.uzun zamandır bakamıyordum siteye neysee herkeslere kolay gelsin

Alıntı 01esintisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoş geldiniz.

herkeslere iyi günler hayırlı haftalar.uzun zamandır bakamıyordum siteye neysee herkeslere kolay gelsin

Teşekkür ederim

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğretirleeeeeeeerrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 PM ----------

sende çok dil biliyormusun muzafferim
    hayırdır, kursmu almak istiyorsun o zaman seni Hüseyine yönlendirim

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Adım Güven,
    tekrar hoşgeldin GÜVEN.çarşamba akşamları,adnan menderes'te,lunaparkın oradan girince,su kenarından en sona gelipte,sol tarafa bakarsan,biz orada eşlerimizle toplanırız.motorlarımızı görürsün zaten.bekleriz.hem tanışırız hemde motor konusunda merak edip,öğrenmek istediklerin konusunda elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

ilgin için teşekkür ederim HOCAM

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 PM ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır, kursmu almak istiyorsun o zaman seni Hüseyine yönlendirim
    ................

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 PM ----------

BEN KAÇAR

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hoşgeldin GÜVEN.çarşamba akşamları,adnan menderes'te,lunaparkın oradan girince,su kenarından en sona gelipte,sol tarafa bakarsan,biz orada eşlerimizle toplanırız.motorlarımızı görürsün zaten.bekleriz.hem tanışırız hemde motor konusunda merak edip,öğrenmek istediklerin konusunda elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
    Teşekkür ederim , gelmeye çalışacam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 48 kullanıcı var. (0 üye ve 48 misafir)

Bu Konudaki Etiketler