Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı talat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum bu repsol 125 cbr motorlar neden bu kadar pahalı benim aklım ermiyor????? neden acaba.........
    sence neden acaba ona benzer 1 ton çinli var demi ama no kalite kalite farkı var diye ondan bence neyse saygılarımla

[COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı talat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum bu repsol 125 cbr motorlar neden bu kadar pahalı benim aklım ermiyor????? neden acaba.........
    Talat'ın sorusunu zannediyorumki herkes yanlış anlamış yada ben yanlış anlıyorum herneyse anladığım soruya cvp vereyim

CBR125 sınıfında Repsol'lerin diğer renklerden pahalı olmasının nedeni üzerinde marka taşımasıdır Repsol bildiğin gibi bi markadır 600RR'dada movistar kasa pahalıdır 1000RR 'dada yine repsol kasa pahalıdır Bu mantık neye işaret ediyo bilmiyorum ama örnek siyah 600rr dururken 500 dolar fazla para verip movistar almak hem fazla ödeyip hem de movistar markasının reklamını yapmak ne kadar akıllıca bilmiyorum movistar ve repsol hondaya bu konuda reklam verdikleri için o renklerin daha ucuz olması lazım bence hııı şöyle bi ihtimalde varr hani renkleri karışık işçiliği zor ya o yüzden pahalıda olabilir komik oldu son yazdığım kabul ediyorum

SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    zealsun 100 (cup)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araya sıkışırsında kayıt olmana felan gerennkk yok kaskını tak yeterrr

Aramıza şimdiden hoşgeldin
    Hosbulduk...

Tesekkür ederim aranıza aldığınız için

Peki Adanadaki dernektemi toplanıyorsunuz? (S.demirel deki)

Bide Geziler mi Yapılıor ? Adanada veya Nerede ?

Su an Heyecanlıyım : Yakın Zamanda CBR a geçecemde

Motosikleti
    R1_8
    Sevgili hemşehrülerüümmm caanımm motordaşlarımmm 30.07.2007 pazar günü G.Antep mt Adanaya iftara geliyo konu detayları aşağıdaki linke açıklandı özel vede güzel bi gün olacağına inanıyorum herkesi bizimle beraber aynı masada görmekten mutluluk duyarım

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...gidiyoruz.html

Motosikleti
    Yamaha XT600
    Sonunda oldu...
    Adana'da sıcakların bitmesiyle birlikte halen kask takmayan kişiler polis tarafından çevrilerek cezaya tabi tutulmaya başladı...
    Sabah işe gelirken 2-3 adet kasksız motorcunun güzel güzel ceza yediğini gördüm... Bekliyordum artık çünkü kaskımla bana garip garip bakan motoruculara şimdi ben gülerek bakıyorum...
    İşin açıkcası işin ceza kısmında değilim, kask kullanmayıp kafayı yaranlar yüzünden çevremizdeki insanlar altımızdaki motorların ölüm makinası oluduğunu düşünüyorlar...

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı azimuth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda oldu...
    Adana'da sıcakların bitmesiyle birlikte halen kask takmayan kişiler polis tarafından çevrilerek cezaya tabi tutulmaya başladı...
    Sabah işe gelirken 2-3 adet kasksız motorcunun güzel güzel ceza yediğini gördüm... Bekliyordum artık çünkü kaskımla bana garip garip bakan motoruculara şimdi ben gülerek bakıyorum...
    İşin açıkcası işin ceza kısmında değilim, kask kullanmayıp kafayı yaranlar yüzünden çevremizdeki insanlar altımızdaki motorların ölüm makinası oluduğunu düşünüyorlar...
    haklısın dostum butün evrkların ve ekipmanların tam olup yola cıkmak gibisi yok biz iso kankamla yolda bir cevirme görsek sırf eylence olsun diye cevirmelere giriyoruz son bir kac kere artık tanıdılarmı bizi nedir durduran yok yaklaşırken gec işareti yapıyolar gönül rahatlıgıyla motor sürmek gercekten cok zevkli herkese tavsiye ederim
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    herkese slm arkadaşlar ben İzmir'den egelim(Bedri) 29.09.2007 cumartesi sabahı uçak'la adana'ya gelicem oradan otobüs garajına gitmem gerekiyor Hatay'a geçicem ilk isteğim havaalanından otogar'a dolmuş vs varmı ve arası ne kadar mesafe 2.si Adana Hatay arası kaç saat sürer tahmini şimdiden yardımlarınız için teşekkürler malum askerlik gurbet
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @egelim Selamlar. Havalanından E5 e yürüyün. E5 in karşısına geçip. Ordan Barkal dolmuşlarına bineceksiniz. Binerkende adama sorun otogardan geçiyormu diye. Hatay - Adana arası yanlış hatırlamıyorsam 2.5 saat sanırım. Arabayla çok daha kısa sürer tabi.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @egelim Selamlar. Havalanından E5 e yürüyün. E5 in karşısına geçip. Ordan Barkal dolmuşlarına bineceksiniz. Binerkende adama sorun otogardan geçiyormu diye. Hatay - Adana arası yanlış hatırlamıyorsam 2.5 saat sanırım. Arabayla çok daha kısa sürer tabi.

teşekkürler taksiyle gitsem arası kaç km dir tahmini

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler taksiyle gitsem arası kaç km dir tahmini
    abi aşağa yukar 5-8 km dir belki okadar da deyil
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aşağa yukar 5-8 km dir belki okadar da deyil
    çok teşekkürler en iyisi o zaman taksi ile gitmek kaybolmaktan iyidir

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    çok teşekkürler en iyisi o zaman taksi ile gitmek kaybolmaktan iyidir
    galiba hahaha abi birde yabancı davranma ok yqsa yolu uzatırlar birde iftar satlerine geldin mi oooo 5-8 km olur sana adana gezisi haha allah korusun

Motosikleti
    galiba hahaha abi birde yabancı davranma ok yqsa yolu uzatırlar birde iftar satlerine geldin mi oooo 5-8 km olur sana adana gezisi haha allah korusun

nasıl olcak o iş saçlar 2 numara elinde 2 tane çanta adamlar insan sarrafı olmuşlar her türlü anlarlar benim asker olduğumu ama artık allah yardımcım olsun

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    nasıl olcak o iş saçlar 2 numara elinde 2 tane çanta adamlar insan sarrafı olmuşlar her türlü anlarlar benim asker olduğumu ama artık allah yardımcım olsun
    abi beni çabuk otogara götür hadi arkadaş beni orda bekliyor dersin adam seni yerli bilir vınlar haha

Motosikleti
    abi beni çabuk otogara götür hadi arkadaş beni orda bekliyor dersin adam seni yerli bilir vınlar haha
    yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalıaskerde mal lafı kadar kullanılan bi laf daha yoktu allah ne dediyse o olucak artık zaten aksi giderse askerllikte aksi gidicek demektir

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalıaskerde mal lafı kadar kullanılan bi laf daha yoktu allah ne dediyse o olucak artık zaten aksi giderse askerllikte aksi gidicek demektir
    allah korusun abi yaw inş allahın iziniyle varırsın askere

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    isoo he motoru 135lik yaptım 1.viteste 165 yapıyorbakalım nasıl olmuş görürüz inşallah
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isoo he motoru 135lik yaptım 1.viteste 165 yapıyorbakalım nasıl olmuş görürüz inşallah
    çagtay dostum neredesin sen yav yüzünü gören cennetlik yaw akşama geliyon demi furkilere
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    R1_8
    slm Adana mt uyanın loooo nirelerdesizzzzzzzzTopiğin haraket etmesi lazımm yoksa paslanacakkk

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    iso kaldır lem bunlarııı olmuyo bölee en efendi adanalıı senle tanıştıgıma cok sevindim yine görüşürüz inşallah.osmaniye mt yede beklerim saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 81 kullanıcı var. (0 üye ve 81 misafir)

Bu Konudaki Etiketler