Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Millet

Gürsel düşen bir somunu Reşat Tombulda buldum. Diğerini bulamadım, Yamaha'ya gidip verin bir tane dedim valla. Sağolsunlar hemen buldular

Somun kare değil dikdörtgen, biz yapsaydık epeyce uğraştırırdı. Teşekkür ederim yinede

Ne çadırı ciğerim bu havada. Allah korumuş.

İyi hoş bizde akşam üstü uçurtma uçuruyorduk o şimşekler çaktığında.
    Nedense hep aklıma Benjamin Franklin gelip gelip duruyordu
    bu alman motorları sürekli somun ve vida düşürüyor
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    malum şahsa geçmiş olsun diyorum

az önce malum şahsın ablası ile görüştüm el bileği kırıkmış sanırım, dönüş yolundalarmış mersin otobanına girmek üzere olduklarını belirttiler adanada (ortapedia) diye algıladım telefonda, akşama oraya gideceklerini bildirdi
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Kardeşimize geçmiş olsun,allah acil şifalar versin

muzafferim kıvırmanın anlamı yok,telefon denilen aleti Graham Bell boşunamı icat etti istemiyorsanız açık söyleyin gelmeyiz.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşimize geçmiş olsun,allah acil şifalar versin

muzafferim kıvırmanın anlamı yok,telefon denilen aleti Graham Bell boşunamı icat etti istemiyorsanız açık söyleyin gelmeyiz.
    her ne kadar sizleri aramaya çalışdıysamda kontür olmadığından arayamadım, diğer arkadaşlarda kontür vermediler, burda birtek dumanla işaretleşme kaldı onuda beceremedim. Kusura bakma
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Ümit kardeşim... Geçmiş olsun...
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    kıvır bakalım nereye kadar,aç karnına hikaye dinlenmiyor,

Motosikleti
    fz1 fazerr
    ümit hocam geçmiş olsun acil şifalar.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Ümit arakadaşıma acil şifalar diliyorum, umarım ciddi birşey yoktur.

kıvır bakalım nereye kadar,aç karnına hikaye dinlenmiyor,
    ayıp oluyor ama, kıvır, mıvır, hikaye... falan

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ha sizin yaptığınız ayıp olmuyor,biz yapınca ayıp oluyor hemi

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümit Geçmiş olsun. Bu ara motor kazaları çoğaldı gibime geliyor aman dikkat diyorum

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    ha sizin yaptığınız ayıp olmuyor,biz yapınca ayıp oluyor hemi
    Gardaş, orda havalar nasıl

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gardaş, orda havalar nasıl
    Kontörün yok kimseyi aramıyorsun, bari bani çaldırsaydın. Bende başkalarını çaldırırdım

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Kontörün yok kimseyi aramıyorsun, bari bani çaldırsaydın. Bende başkalarını çaldırırdım
    senin ordada havalar iyimi

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Ciğerim benidemi aramayacaksın yoksa?

Sevgili Ümit'e geçmiş olsun. Sabah şansımı deneyim bir arayım dedim telefonla. Zira birinin yardımı olmadan telefona cevap vermesi imkansız. Neyse, konuşamadım kısaca. Nerede olduğunu bilen varsa haber versin. Ziyaretine gidelim.
    SENİ HERZAMAN ARARIM CİĞERİM . BİZ AKŞAMA GİDECEĞİZ.

halukçum görüyorsun dimi el altından kimseye çaktırmadan geziyorlar,alacakları olsun bunu bir kenara yazdım zaten,
    GEZSİNLER BAKALIM GÜN OLUR DEVRAN DÖNER. BUNUN HASANKEYFİ VAR. ürgüp'ü var karadenizi var. var babam var. biz de orealardan resim atarız artık.

yaw arkadaşlar, biliyorsunuz hobi bahçemde elektrik, bilgisayar ve internet yok, onun için gezeceğimi MT yazamadım, sizde bu kadar büyütmeyin artık
    allahtan teknolojinin gelişip telefonun icat edildiğini biliyoruz da yemiyoruz bu bahaneleri.

her ne kadar sizleri aramaya çalışdıysamda kontür olmadığından arayamadım, diğer arkadaşlarda kontür vermediler, burda birtek dumanla işaretleşme kaldı onuda beceremedim. Kusura bakma
    kontörmü

dahada bişi demiyom ben sana

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kankam,bacanağım her zaman baştacısın odanın biri size tahsisli bunu bil kardeşim ama bir şartla yağmuruda getirecekisin sap gibi gelirsen mehtabı seyrederek damda yatarsın
    bacanak benim kız bir dillendi zehir babasının gülü maşallah eşek sıpası...Temmuzda 5 yaşında olacak...şimdi yeni yuvamızda baba kız oynaşır koklaşırız dururuz artıkın...

Allah onların acısını göstermesin bize ...

Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni haberim oldu abi geri döndüğünden face deki gruba üyeydim ordan haber verdiler döndüğünü yoksa slm vermem mi
    Allah razı olsun senden canısı... sendende güzel haberler bekliyoruz...bak evleneyim falan dersen üşenmem gelirim gııı...

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olacaklarsa iki tekerci olsunlar kuzen dört tekerci olupta hapismi olsunlar
    balık olayı: valla ben tuttum desem yalan olur, ama ben olmasam büyük ihtimal kaçırırdı, adam ipi çekti ben kepçeyle sudan aldım.yani asıl icraat sahibi benim

:
    kuzen olmasınlar alışmasınlar bu şeytan aracından...valla hayırlı bir alet değil...bize oyuncak sadece...kazası belası var...yavrular bisiklete kapı önünde binsin başkada amanderim kanka...

Alıntı Barbudos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam deve sucuğu bizim Ege Bölgesinde özellikle de Aydın'ın İncirliova ilçesinde yapılan bir sucuk. Deve etinden haliyle. 3 çeşidi var. Devenin but kısmından yapılan en iyisi ve pahalısı. 23 TL kilosu. ben ikinci kalite olandan aldım. Devenin bilmem neresinden yapılıyor. Fiyatını yazmayayım. Malum hediyenin fiyatını konuşulmaz. Deve sucuğunun tadı hafif mayhoş. Çok hafif ama. Beni bozmuyor. Tam tersine tadına müptelayım. Belki alışık olduğumdandır ama. Umarım hepiniz beğenirsiniz. Beğenmez iseniz normal sucuktan takviye yaparsınız. Deve sucuklarını da ben eve götürürüm. 3 ay yeriz biz evde...

Size bir de incir rakısı getirdim desem ne dersiniz? ))) Duyabiliyorum. Ama demeyeceğim çünkü bulamadım. Bir dahaki sefere artık.
    yav biz senle hemşoymuşuz...bende Uşaklıyım..anne tarafından Manisa Salihli...ama heç duymadım deve uscuğu..ha incir rakısı dersen dayım Tarişden emekli onu bilirim bak... buralarda bi sordurayım Eminönünde yok yok... buralardan bişey lazım olursa bitkisel şeyler söyleyin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    ii akşamlar güzel insanlar ümidimize de açil şifalar .... gördüm yüzü hala gülüyor çabucak iyileşip aramıza tekrardan katılır inşallah ...
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR

Ümit geçmiş olsun çok üzüldük arkadaşım. allahtan acil şifalar diliyorum sana.

Cengiz abiciğim, halukcuğum, bizimkisi gezi yapmak değildi süreyyanın amaliyatından sonra baya bunalmıştım. bir yarım saatline havayı dağıttık okadar.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    dağıtın dağıtın anladık,zaten bizim kafamız çoook sakin evde tıkıldık kaldık sağlık olsun,devran döner teker döner

çenkisim sevindim ümidin iyi olduğuna,

metehandırom,kankam senin adına çoook sevindik şerefsizim,en çokda yağmur sevinmiştir,canım benim kendine iyi bak kankim

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    İyi akşamlar... Süreyya Hanım'a geçmiş olsun. Bu arada Ümit'imize ne oldu da hep beraber geçmiş olsun dileklerimizi ilettik?
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

İyi akşamlar,dostlar.
    ümite çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum.
    EKMEK,ŞARAP,SEN VE BEN...BİR DE SABAHIN DÖRDÜ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler