Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana Mt yazdıklarım sadece ben ve Zion ile ilgilidir aramızda yaşanan sürtüşmenin yada yanlış anlaşılmalar sıra dizisinin birbirimizi ii tanıyamadığımızdan kaynaklandığını düşünüyoruzz biz bugün oturup şapkayı önümüze alıp düşündükten sonra birçok hatalarımız olduğunu fark ettik tabi sizede kabahat bulamıyoruz çünkü sizi iyi tanımıyoruzz sizinde bizi doğru tanımanız için gereken zamanın ve şartların oluşmadığına inanıyoruzz yoksa ne ben nede zion şu anda sizin düşündüğünüz karakterde insanlar değiliz motorculuk felan bir yana sizi insan olduğunuz için tanımak ve kendimizide doğru tanıtmak isteriz yanımızda bizimle beraber hareket eden insanların yaptığı hatalardan bizde muzdaribiz ama gelenede git diyemedik ne yazıkki gurubunuz kaliteli insanlarla dolu bunu ben sizlerle oturduğum üç beş dakikadan biliyorum benide gerek hasan abi gerek burcu vede alp 'in yeterince tanıdığına inanıyorum ben kadar zion kardeşimizinde duyarlı ve eğlenceli bi insan olduğunu size doğrulayabilirim neden böyle şeyler yazdığımı merak edenler varsa kendimin ve kankamın bu şekilde yanlış tanınmasını istemiyorum insanlar arasında mutlaka fikir statü yaş ve olgunluk farkları olacaktır biz bu farkları ortak bi pencere altında toplamaktan yanayız ve sizleri kankamla beraber tanımak istiyoruz konu motorla ilgili değil hayat boyunca hep insan kazanmaya çalıştık eğer konu motor olsa yada gezmek tozmak olsa motor bizim zaten geziyoruzz büyük bi çiçek bahçesi düşünün ve tek renk çiçekten oluşsaydı bakardınız ve geçerdiniz ama rengarenk olduğunda durup inceleme şansınız olabilirdi biz sadece dost kazanmak istedikk bizimle beraber gelip sizi rahatsız eden arkadaşlar yada rahatsız değilde ortamı soğutan arkadaşlar adına özür diliyoruz ve bu kadar kırılmış bi ortam tekrar düzelirmi onuda bilemiyoruz ama kendi fikrimiz doğrultusunda bundan sonra ne Adana mt'ye nede başka bi mt'ye bişey yazmama kararı aldık tüm olanlara rağmen herkesi çok seviyoruz ve diliyoruzki içinizdeki mutluluklar o kadar hızlı olsunki sizi ve motorunuzu her zaman mutlu olacabileceğiniz yerlere sürüklesin tekeriniz düs bassın kendinize ii bakın arkadaşlar sizinle geçirdiğimiz zamanlar hayatta yaşamaya değer zamanlardıı tekrardan sürçini Lisan ettiysek affola

İmza=Zion1 ( cengiz )
    İmza=Efendy_iso ( İsmail )

ELVEDA ALLAH'A EMANET OLUN
    böyle şeylere gerek yok iso...herkezi sevmeyi kucaklamayı biliriz..
    şimdi bütün ekip gezide okumadılar mutlaka yazdıklarını ama geldiginde eminim hepsi bnmle aynı fikirde olduklarını belirteceklerdir
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    değişiyor :)
    sabah uyanamadım gidemedim geziye yaaa çıldıracam nası geçti acaba bir ara yağmur yağdı

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isooooooooo.
    hayırdır kardeşim,kendine gel.senin gibi tatlı,nicki gibi efendi bi insanı kim üzdüyse bilmeden,farkında olmadan üzmüştür.sen üzülecek insan deyilsin...
    mt kardeşlerimle aranızda ne olduysa boşverin.hepimiz arkadaşız
    öpüşün bakalım

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    nereye elveda yaw? ayrıca neden yazmıyorsunuz.. bak böyle suçlu hissettim şimdi kendimi..
    yanlış izlenen politikalar edilen sözler ve guruplaşmalar bence olayları bu noktaya getiren.. Statü kültür farklılıklarından bahsetmişsin tırt şeyler bunlar kimse kimseyle arkadaşlık kurarken iq testi yapmıyor.
    Madem bu kadar açıldın bende açık konuşayım. Kimsenin kimseyi sevmeme istmememe gibi bir durumu yok.Açılan topicler kask mevzusu yanlış yerlere çekildi.Biz gurupta kasksız motorcu görmek istemediğimizi belirttik farklı anlamlar çıkarıldı.Belki sadece atılan ilk adım yanlıştı.Yada kendi düşüncem: 3lü 4lü bir grup oluşturmuş birbirini savunmalar-onaylamalar vs. şeyler. Kimlerin neyi nasıl algıladığını bilemeyiz.. benim düşündüklerim bu yönde.. Yanlış tanınmak istemediğinizi söyledin. Gelin abi ozaman kendinizi bize iice bi tanıtın. Çarşamba günü büük ihtimalle full e yakın bi kadro toplanıcak.Nerde saat kaçta bilemiyorum şimdiden salı günü yazarım.Bekleriz gelin-tanışalım-anlatın kendinizi iice bi tanıyalım..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    ne istersen var :P
    @ efendy_iso

çarşamba günü gel bakalım, ne kadar efendisin görelim
    takım elbise, ipek kravat, sivri burun kösele giy de efendiliğin tam takım olsun

ula iso koptum resmen intihar mektubu gibi walla

kardeşcan, ihale 1'de patladı, zioncan ve sen isocan hoşgeldiler

dün akşam menderes geçişini gördüm (artçınla beraber kask) dedim budur işte
    hemen aradım, hem de çok kez,
    sanırım sabah 9'da motordan inmişsin ki, işyerini açarken aradın 'hayırdır defalarca aramışsın, tlf motorun kuyruğundaydı' dedin

efendilere gelesin (ne demek bilmiom, yazdım işte)

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isocum noluyo hacım hayrola...üzme bizi...

janti kanka bizim mkcelikkolu ziyarete falan gidiyonuzmu abi...bi süprüz falan yapın çocuğa...saygılarımla...
    kemal halen ankarada, bu hafta içi gelecek, durumu iyi
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    yok inşalah kankam öretirse olacak
    yaa isonun arkasındaki bendim cengiz 'in motosikletine yük olmayım birde havalı olur diye ismail arkadaşıma binmiştimsizde beni şey sanmışsınız ya koptum yav kıllı baçaklı kızmı olur yahu
    egitim şart:cat:

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı abdül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa isonun arkasındaki bendim cengiz 'in motosikletine yük olmayım birde havalı olur diye ismail arkadaşıma binmiştimsizde beni şey sanmışsınız ya koptum yav kıllı baçaklı kızmı olur yahu
    Len ben seni kekledim sende hemen zıplamışsınn iri kıyım pullu sazanım benimm yetiş beyyyyy
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    yok inşalah kankam öretirse olacak
    Len ben seni kekledim sende hemen zıplamışsınn iri kıyım pullu sazanım benimm yetiş beyyyyy
    cengiz de aynen şöyle diyor senin için kendini süperman sanan kısa boylu kara tıfıl cocuk daha ayagı yere yetişmiyo motora binerken okadar da söylemiş topuklu giy diye ama kimeeee diyommm diyoo ohooo ooo
    egitim şart:cat:

Motosikleti
    R1_8
    cengiz de aynen şöyle diyor senin için kendini süperman sanan kısa boylu kara tıfıl cocuk daha ayagı yere yetişmiyo motora binerken okadar da söylemiş topuklu giy diye ama kimeeee diyommm diyoo ohooo ooo
    Sırma saçlı kankama söyle ona sarmak istemiyorum sıkıysa msn'i açsın da görelim

Motosikleti
    kimse kız zannetmedi ki

[B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oleyy....! bende sewındırık oldum yanı...

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    bende sevindim simdi. en kısa zamanda adanaya tasınıcam. nasıl olsa kask sözüde aldım adanada
    GT650R

Motosikleti
    apla bende gelebilri miyim

Motosikleti
    Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sevindim simdi. en kısa zamanda adanaya tasınıcam. nasıl olsa kask sözüde aldım adanada
    sözümüz sözdür

Alıntı wodka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apla bende gelebilri miyim
    ortak karar aldık: xt660, transalp veya v-strom almadan gruba giremezsin
    [B]ama hâââLâââ[/B]

Motosikleti
    R1_8
    burcu guruba giriş şartlarında takım elbisede var unutmuşsun

Motosikleti
    kösele ayakkabı giyecennn, ökçesine de basacannn

( ökçe --> topuk demekmiş )
    [B]ama hâââLâââ[/B]

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kösele ayakkabı giyecennn, ökçesine de basacannn

( ökçe --> topuk demekmiş )
    bide tesbihhh alllaaaaaahhhhh

Eyyyttttttttttt dağılınnnnnnn ulennnnnnnn

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)

ne len iso şimdide köy agalıgınamı merak saldın oldu olacak bide lengeli fötür şapkada alak takımında eksik olmasın
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sözümüz sözdür

ortak karar aldık: xt660, transalp veya v-strom almadan gruba giremezsin
    bn mutluym çinli kardeşimle

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc

İso tesbihinde benden hadi yine iyisin yanliz motora binerkende takacaksin tesbihini sol koluna gecireceksin aga oldugun belli olmaz sonra

burda birileri bedava kaskmi dagıtıyor ne.....mümkünse nolan 61 olsun

(ufak bir düzeltme)
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler