Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ama asıl neden hanım izin vermiyor....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama asıl neden hanım izin vermiyor....

kanka senin kafana falan saksı düşmedi değilmi
    [B][I][COLOR="DarkRed"]HeRkEs AyNıYkEn BeN FaRkLıYdıM...ŞiMdİ HeRkEs FaRk PeŞiNdE BeN İsE AyNıYıM...Bu Da BeNiM FaRkIM:bounce:[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    R1_8
    Gülyabani düştü....

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    ıstanbulda oldugum icin aksam yokum, size iyi eglenceler hafda sonu gelecem gorusuruz.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir aksilik olmazsa perşembe akşamı havuzda olacam, ama halı saha dersen hanımım izin vermiyor ha birde amaliyatlıyım ha birde oğlumu dershanden alıyom
    perşembe günü bende geliyorum adaşımıda kulağından tutar getiririm
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    İyi akşamlar adana mt nin güzel insanları.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    İyi geceler AdanaMT...

İçinden çıkamadığım ve beni bunaltan kişisel bir sorunla ilgili olarak belki yardımınız dokunabileceğini düşündüm.

Oturduğum apartmanın yöneticisi olarak, apartman otoparkının girişine park edilmesini engellemek üzere bir çözüm bulmam gerekiyor. Herkesin önerdiği, ya kaldırımın üzerine "garaj girişidir, park yapmayın, vb..." türü bir tabela koymak, ya da garaj kapısının üzerine GOCCAMAN harflerle "Otoparktır, falan, filan" yazmak. Sizce ne yapmalı, nasıl yapmalı, kim yapar, bilgilerinizi, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yine bensiz geziler, yine bensiz toplantılar, özledim motor muhabbetini, ama alacak-verecek ve sağlık davasından ne motora binecek hal kaldı, ne muhabbet edecek keyif. Umarım işlerim biraz toparlanır da önümüzdeki aydan itibaren daha aktif bir katılım gösterebilir.

Hepiniz sağlıcakla kalın.

okuyanlar
    demirgursel, Barbudos+
    iyi akşamlar gökhan,
    millet hep uyudu sanırım senden benden başka kimse kalmamış

Motosikleti
    R1_8
    Günaydın...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Günaydın motorize dostlarım,herkese hayırlı işler bol kazançlar dilerim,

Akşam yoklama yapıldı
    Gelmeyenler,Bora,demir gürsel,gökhan,tayfun,muzaffer,fuat,murat,mazareti olanlar beyanları ile müdüriyete,mazareti olmayanlar haftaya baklavayla beraber gelecekler.

Muratçım arayacaksın 155 polis imdatı hasta var fakat araba apartman girişinde olduğundan arabayla şıkamıyoruz çekici gönderirler alıp götürürler bidahada o haltı yiyemez,bizim evin kapsının önüne adam ocaman tır getiriyordu biladerde arabayı çıkaramıyor garajdan, polise telefon ettik adam eşşek gibi çekti başka yere, komşuluk biraz kötü oldu ama sonra anladılar hatalarını,

Sende uyarı levhası yazdır apartman önüne park edenler polise bildirilecektir diye baktın kaile almıyorlar ara polisi 5 dakka sonra çekiciyle gelirler,

İso kutuna bak RR resmi yolladım

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler AdanaMT...

İçinden çıkamadığım ve beni bunaltan kişisel bir sorunla ilgili olarak belki yardımınız dokunabileceğini düşündüm.

Oturduğum apartmanın yöneticisi olarak, apartman otoparkının girişine park edilmesini engellemek üzere bir çözüm bulmam gerekiyor. Herkesin önerdiği, ya kaldırımın üzerine "garaj girişidir, park yapmayın, vb..." türü bir tabela koymak, ya da garaj kapısının üzerine GOCCAMAN harflerle "Otoparktır, falan, filan" yazmak. Sizce ne yapmalı, nasıl yapmalı, kim yapar, bilgilerinizi, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yine bensiz geziler, yine bensiz toplantılar, özledim motor muhabbetini, ama alacak-verecek ve sağlık davasından ne motora binecek hal kaldı, ne muhabbet edecek keyif. Umarım işlerim biraz toparlanır da önümüzdeki aydan itibaren daha aktif bir katılım gösterebilir.

''park Yask park edenin Lastiği inir'' muratçım ben konuya farklı yaklaştım daha öncede karşılaştığım durum bu yazdığın yazıda cümle düşüklüğü veya yanlış yazdığın zaman karşı taraf senin nekadar cahil olduğunu düşünüp kimbilir arabasına daha neler yapabileceğini aklından geçirir ve park yapmaz selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

günaydınnn millet herkese hayırlı işler bol güneşlerrr
    [B][I][COLOR="DarkRed"]HeRkEs AyNıYkEn BeN FaRkLıYdıM...ŞiMdİ HeRkEs FaRk PeŞiNdE BeN İsE AyNıYıM...Bu Da BeNiM FaRkIM:bounce:[/COLOR][/I][/B]

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    günaydınlar güzel arkadaşlarım.bu hafta gezi planımız NARLIKUYU KAHVALTI olarak belirledim sebebide içişleri bakanm direktifidir beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum saat 9.30 mola 10 hareket.bilgilerinize.ayrıca sizin başka gezi planınız olursa saygı duyarım .
    kızı kolda fazerı yolda severim.

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Muratçım arayacaksın 155 polis imdatı hasta var fakat araba apartman girişinde olduğundan arabayla şıkamıyoruz çekici gönderirler alıp götürürler bidahada o haltı yiyemez,bizim evin kapsının önüne adam ocaman tır getiriyordu biladerde arabayı çıkaramıyor garajdan, polise telefon ettik adam eşşek gibi çekti başka yere, komşuluk biraz kötü oldu ama sonra anladılar hatalarını,

Sende uyarı levhası yazdır apartman önüne park edenler polise bildirilecektir diye baktın kaile almıyorlar ara polisi 5 dakka sonra çekiciyle gelirler,
    155 denendi, sağolsun geldiler, hoparlerden bağırınca koşa koşa geldi sahibi, ama her gün, her zaman yapılacak iş değil, hem polisler de bana tabela konusunda nasihatte bulundular, yine hatalı ben çıktım.

not: yan apartmana maalesef parti ilçe teşkilatı açıldı, malum Çukurova yeni ilçe oldu ya, genelde ilgililer buradaki toplantılarda oluyor, oradaki görevlilerle de papaz olmuş durumdayız, hangi birini polise şikayet edeyim, yok hadi geldiler, onlar da tereddütte kalıyor, söz konusu partiden birisiyse nasıl ceza yazarım diye...

yok, yok, en iyisi tabela veya yazı yazmak, yalnız kime yaptırırım, hazırda satılanı bulunur mu, veya sprey boya ile kendimiz yapabilir miyiz, vesaire, vesaire...

Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''park Yask park edenin Lastiği inir'' muratçım ben konuya farklı yaklaştım daha öncede karşılaştığım durum bu yazdığın yazıda cümle düşüklüğü veya yanlış yazdığın zaman karşı taraf senin nekadar cahil olduğunu düşünüp kimbilir arabasına daha neler yapabileceğini aklından geçirir ve park yapmaz selamlar
    fena fikir değil aslında, düşününce mantıklı geliyor, ama sonra apartmanın diline düşerim, gerçi çok iyi biliyorlarsa kendileri yapsınlar diyeceğim

düz bir tahta parçasına kargacık burgacık yazacaksın, dediğin gibi, sonra da bir çıtayla sabitleyeceksin, sac levha gibi alıp götürme derdi de olmaz, kim ne yapsın çöp parçasını...

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler AdanaMT...

uyarı tabelası asarsan sanırım sorunu çözebilirsin. ama şöyle bir durum da var. arabasının çekildiğini öğrenen insan oldukça sinirli olacaktır ve sataşacak yer arayacaktır veya zarar vermek isteyecektir. bunu nasıl engelleyeceksin.

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınlar güzel arkadaşlarım.bu hafta gezi planımız NARLIKUYU KAHVALTI olarak belirledim sebebide içişleri bakanm direktifidir beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum saat 9.30 mola 10 hareket.bilgilerinize.ayrıca sizin başka gezi planınız olursa saygı duyarım .
    kızları bir yere bırakabilirsem kesin gelirim.

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İso kutuna bak RR resmi yolladım
    Aldım abi saol...

merhaba abilerim ve arkadaşlarım bende adanalıyım ama okumak için izmirde bulunmaktayım bir motor sevdalısı olarak burukluk yaşıyorum motor tutkum var ayrıca korkusuda var tabi babanında etkisi var bende farklı düşünüyorum dayım teşvik etmekte beni ama ailenin geri kalanı karşı çıkmakta ... bu durumda ne yapacağımı bilememkteyim ve acaip bir heves var motora karşı yardımlarınızı bekliyorum abilerim ve arkadaşlarım

saygılarımla

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Muratçım geceleyin çivili pas pas koyacaksın tabi uyarı levhası ile birlikte sabah erkenden kapıcı alacak bak ozaman bidaha koyarmı,

günaydın desem geç olur herhalde herkese selam olsun

Motosikleti
    fz1 fazerr
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın desem geç olur herhalde herkese selam olsun

günaydın. benim için normal abi çünkü yeni kalktım ondan diyorum yoksa tünaydın derdim

Günaydın motorize dostlarım,herkese hayırlı işler bol kazançlar dilerim,

Akşam yoklama yapıldı
    Gelmeyenler,Bora,demir gürsel,gökhan,tayfun,muzaffer,fuat,murat,mazareti olanlar beyanları ile müdüriyete,mazareti olmayanlar haftaya baklavayla beraber gelecekler.

cengiz abi ben mazereti olanlardanım ben müdür beyle görüşmek istiyorum sizin müdür bizimkinden daha vicdanlıdır
    yoksa cezamıza razıyız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler