Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydın kurtlu adana MT hadi yine iyisiniz hava güzel
    Molada görüşmek üzere
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın herkeze; birasdan yola çıkıp geliyorum. Görüşmek üzere
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    cbf 150
    cümleten günaydın
    benim kafama bişi takıldı biz her zaman hava durumunu adanadan bakıyoruz yola çıktıgımızda başka vilayete gidiyoruz gidecegimiz yere bakan yok

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı osmx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten günaydın
    benim kafama bişi takıldı biz her zaman hava durumunu adanadan bakıyoruz yola çıktıgımızda başka vilayete gidiyoruz gidecegimiz yere bakan yok
    Tabiki gideceğimiz yerede bakıyoruz. Mersini parçalı bulutlu gösteriyor
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    fz1 fazerr
    günaydın. mola da görüşmek üzere

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın arkadaşlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Yaw kardeşim bir durun yerınızde bu ne hız her hafta gezimi olur allah aşkına yaaaa

iyi eglenceler hepinize rabbim muabbetınızı daimi etsin Antep'den selamlar...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    güzel gezdik herkesin yüregine saglık
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

herkese selamlar vala gezinin tadı damağımızda kaldı.kazasız belasız gezildi çok şükür.yeniden tüm gezi arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.iyi akşamlar

bu arada bp mocamp ta camp işini güzel düzenleyebilirsek harika bir hafta sonu olabilir ateş etrafında akustik gitarda yiğit bize çok güzel vakit geçirmemizde yardımcı olur.tabii henüz erken üç hafta sonra uygun olabilir. (küçük hatırlatma) mustafa abi kapaklar duruyormu baktınmı
    ANCAK GERÇEK BİR SALAK KARŞISINDAKİNİ SALAK ZANNEDERMİŞ

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    evet,çok şükür,kazasız,belasız bir gezimizi daha tamamladık.bol katılımlı (20 motosiklet,1 araba ve 28 kişi) bir geziydi.çok keyifli bir gezi oldu.katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.nice gezilerde beraber olmak üzere.sevgilerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Çok güzel bir geziydi... Katılan herkese teşekkürler... Hani fotolar? Hani fotolar?
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    herkesin emeğine sağlık çok güzel bir geziydi. biraz sonra gezi resimleri geliyor beyler biraz sabredin.bu arada aramıza yeni katılan sevgili YUNUS 34 arkadaşıma bize katıldığı için sonsuz teşekkürler ederim.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Motosikleti
    fz1 fazerr
    bu güzel gezi ve paylaşım için ben teşekür ederim abi.fırsatımız olduğu sürece etkinliklerinize katılıp paylaşımda bulunmaya çalışırım.bu geziye katılan tüm arkadaşlarımın emeklerinden ve paylaşımlarından dolayı teşekür ederim gerçekten güzel bir gezi ve paylaşım oldu

Herkese iyi akşamlar. Gezimiz harikaydı, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çektiğim fotoğrafları Fazer Muzaffer abiye CD yapıp verdim, bilginize.
    Muzaffer abim birazdan yükler sanırım...

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyyyy, yeni geldim ve anca ısına bildim Memnuniyetimi belirtecek kelime bulamıorum şuan, Geziye Katılan 28 kişiye ve onların sorun çıkarmadan çalışan 20 motoruna, ve sevgili ablalarımızı/yengelerimizin rahatlıgını sağlayan 1 arabaya sonsuz teşekkürler yeni katılan abime tekrar hoşgeldin diyorum ve benim daha önce tanışamadığım ve bu gezide tanışma fırsatı buldugum abilerime ve arkadaşlarıma da tanıştığımıza memnun oldugumu tekrar beliritirim.
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    eveeeeeet, arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz
    Aramıza yeni katılan tayfun arkadaşımıza katılımından dolayı teşekkür eder ve aramızda herzaman görmekten mutluluk duyarız

veeeeeeeee en kötü günlerimiz böyle olsun derim acilen fotoları bekleriz

M.Ozbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    İyi akşamlar arkadaşlar,bugünki gezide bize mutlu,huzurlu dakikalar yaşatan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz,emeği geçenlerinde ellerine,yüreklerine sağlık Allah hayırlısı ile tekrarına nasip etsin.Nuri'ciğim o plastik kapakları Muzo almış çünki yerlerinde yoklar,herzamanki şakalarından birini yapmış ama bu defa beni düşüremez yarın getirip takacağından hiç kuşkum yok.Bay Baaaayyy...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı M.Ozbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar,bugünki gezide bize mutlu,huzurlu dakikalar yaşatan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz,emeği geçenlerinde ellerine,yüreklerine sağlık Allah hayırlısı ile tekrarına nasip etsin.Nuri'ciğim o plastik kapakları Muzo almış çünki yerlerinde yoklar,herzamanki şakalarından birini yapmış ama bu defa beni düşüremez yarın getirip takacağından hiç kuşkum yok.Bay Baaaayyy...

Osmaniye deki toplantı için topik açılmış arkadaşlar... Bilginize
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...rlugunden.html

Motosikleti
    bmw R 1200 GS
    Güzel başlayıp kazasız belasız bir şekilde dönmek dahada güzel oldu.Aramıza yeni katılan Tayfun kardeşimiz hoş geldin .Seni daima aramızda görmek isteriz.Bu arada eski bir dostumuzada tesadüfen rastlamak hoştu.Fotograflar nerede.Artık midemizde sucuk ağacı çıkacak.Alternatifler arayalım lütfen.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ben az önce msn den osmaniyeli arkadaşla görüştüm.kortej saat 9 da başlyacak diye planlanıyormuş.gidip konuşacak,çevre illerden o saatte yetişemezler diye.toprakkalenin orada şehir merkezine kadar kortej olacakmış.saat konusunda anasayfada belirtilen konunun içindeki emniyetin sayfasına saat konusunda sizlerde birşeyler yazabilirseniz sanırım ayarlama yapacaklardır.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler