Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Arora KS150GY-3A
    millet tatile mi çıktı ne... adana bölgesinde krossla gezi planlayan yokmu arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bkadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet tatile mi çıktı ne... adana bölgesinde krossla gezi planlayan yokmu arkadaşlar.
    Planlayan yoksa sen planla.Biz de gelelim.

hakanfz6, aramiza hos geldin...

efendy.iso, motorunu yeni mi aldin? yolda gordum, super duruyor, surusu nasil...?!

evet ya crosscular haric hic gezi konusulmuyor, Hasan ve Erhan gezinin en buyugunu yapiyor, burada degiller, baska organizator yok mu aramizda?

Motosikleti
    Arora KS150GY-3A
    planlardım ama arkadaşlar gezebilecek yerleri, konaklanacak yerleri iyi bilmediğim için bende soruyorum. gezi rotalarını iyi bilen arkadaşlara ihtiyaç var yoksa karayolunda grup halinde ilerlemek gezi olmasa gerek.

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    planlardım ama arkadaşlar gezebilecek yerleri, konaklanacak yerleri iyi bilmediğim için bende soruyorum. gezi rotalarını iyi bilen arkadaşlara ihtiyaç var yoksa karayolunda grup halinde ilerlemek gezi olmasa gerek.
    Rota önerisi istedin de yok mu dedik.
    İstersen birkaç güzergah tavsiye edebilirim.
    Ama en güzeli kendin keşfettiğin güzergahlar olacaktır.

Motosikleti
    Arora KS150GY-3A
    herkesi bilmem ama ben bu hafta sonu sıcakta yanmaya niyetim yok osmaniye bahçe yaylalarında gezmeyi düşünüyorum.

herkesi bilmem ama ben bu hafta sonu sıcakta yanmaya niyetim yok osmaniye bahçe yaylalarında gezmeyi düşünüyorum.
    en güzelini yaparsın arkadaşım kafaaana göre takıl özzgürrce
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    FALLENHERO yeni sayılır kardeş bir iki ay oldu güzel motor race kadar rahatsız race kadar keyif verici ve en önemlisi race kadar pahalı değil

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    selam millet. marmoku bitirdik ve bu sabah ayrıldık. şu an pamukkaledeyiz. yarın adana yoluna devam. herkese bomba gibi gezi raporu gelecek. az sabır. herkese sevgiler.

Motosikleti
    R1_8
    hadi bakalım abi yolunuz açık olsun güzel resimler bekliyoruz aynı zaman da güzel anılar tabi

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    arkadaşlar cbf 600 ümü satıyaorum ilgilenen adanalı arkadaşlar için burdan hatırlatim dedim

http://www.motosiklet.net/forum/satm...tml#post719774
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Selamlar,saygılar,sevgiler arkadaşlar,bende adanadan katılıyorum foruma, ne zamandır düşünüyordum şöyle deniz tarafına falan gezinti yapmayı,
    eğer organize edilirse şöyle topluca gidilirse gayet güzel olur diye düşünüyorum.Varmı antalyaya giden ne dersiniz???
    Tabi mersin tarafıda olabilir

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı josef_1531 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,saygılar,sevgiler arkadaşlar,bende adanadan katılıyorum foruma, ne zamandır düşünüyordum şöyle deniz tarafına falan gezinti yapmayı,
    eğer organize edilirse şöyle topluca gidilirse gayet güzel olur diye düşünüyorum.Varmı antalyaya giden ne dersiniz???
    Tabi mersin tarafıda olabilir

selam arkadaşım biraz geç kalıdın gibi daha önce demiş olsaydın marmok bir motor yerimiz boştu seni alırdık ama bu saatten sonra zor mersin belki olabilir selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    selam arkadaşlar acaba adanada egzoz da değişiklik yaptırabilecegim tavsiye edebileceginiz bir yae varmı...ayrıca bu işlemi yaptırırsam garantide bir sorun çıkarmı
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Hadi yaaa

Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşım biraz geç kalıdın gibi daha önce demiş olsaydın marmok bir motor yerimiz boştu seni alırdık ama bu saatten sonra zor mersin belki olabilir selamlar
    yapma be ağbi tük kaçırdık desene

valla tekrar olursa çok sevinirim.Biraz gezinti yapmak şart,
    stresten bunaldık. Ehliyetide yeni aldım,iyi bir hayırlamak lazım,
    Bu konuyuda dün buldum zaten,bundan sonra takipçinizim
    Saygılar.........

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar acaba adanada egzoz da değişiklik yaptırabilecegim tavsiye edebileceginiz bir yae varmı...ayrıca bu işlemi yaptırırsam garantide bir sorun çıkarmı
    Bu zamanda servislerin ne yapacağı belli olmuyor,tabi egsoz'u servis takarsa garantiye birşey olacağını sanmıyorum tabi,yalnız bütün servislerde takmıyor.
    Birde şu var her türlü zararlı çıkarsın,ses kirliliği, paran gidecek vede trafik polisini peşine takacaksın,tabi son seçenek abart egsozlar için geçerli
    benim tavsiyem hiç boşuna masraf yapma ve egsoz daha fazla açık olacağından dolayı yakıt olayındada değişiklik olacağını sanıyorum çünkü direkt olarak havayı bırakacağından dolayı,yinede sen bilirsin arkadaşım bildiğim 5-10 yer var eğer düşünüyorsan yerlerini yazarım sana
    Bebiş:rendeer: ''Ya Sen,Yada Hiç Kimse''

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    jozef_1531
    Bu zamanda servislerin ne yapacağı belli olmuyor,tabi egsoz'u servis takarsa garantiye birşey olacağını sanmıyorum tabi,yalnız bütün servislerde takmıyor.
    Birde şu var her türlü zararlı çıkarsın,ses kirliliği, paran gidecek vede trafik polisini peşine takacaksın,tabi son seçenek abart egsozlar için geçerli
    benim tavsiyem hiç boşuna masraf yapma ve egsoz daha fazla açık olacağından dolayı yakıt olayındada değişiklik olacağını sanıyorum çünkü direkt olarak havayı bırakacağından dolayı,yinede sen bilirsin arkadaşım bildiğim 5-10 yer var eğer düşünüyorsan yerlerini yazarım sana

msn imi eklersen daha rahat yazabilirim, [/email][/QUOTE]

alakan için sagol dostum sonuna kadar haklısın önce servise soracam tabi zaten bende cok ses getirecek iddalı bişey istemiyorum orijinal egzoz u bozmadan ufak bir ses degişikligi olsa yeter hem motor biraz daha rahatlar diye düşünüyorum sanki egzoz biraz sıkıyo gibi ..masteng_01@hotmail.com da benim msn adresim
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adanaaaaaaaaaa.
    iyi geceler.

Motosikleti
    R1_8
    ii geceler gürselimmm geliyorum ama sizin dükkana piyasada yoksun heee

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iso kusura bakma bu aralar fabrika yoruyor,pek gidemiyorum.
    abi söyledi geldiğini sağol.
    kendine iyi bak

Motosikleti
    R1_8
    gürsel msn varmı kardeş sendeeeeee benimki efendy_iso@

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 51 kullanıcı var. (0 üye ve 51 misafir)

Bu Konudaki Etiketler