Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

selam abilerim amcalarım giriş bomba oldu ya benim yaşım küçük biraz ondan öle saygı mertebesinde yazim dedim küçük derken de şey etmeyin yane dışlamayın beni bağrınıza basacaksınız ben inanıorm yani bu sene motor ehliyeti alabilicem işalah ağustosda! ya ben chopper,cruise hastası bi insan oldum cıktım şimdi ehliyet aldımda hangi motoru öneriyorsunuz napmalıyım nası kullanmalıyım? bu arada küçük filan diye şey de yapmayın senin boyun ne yaşın ne filan nası kaldırıcan o motoru diye boyum 1.92 kilom da 95-100 arası gidip gelior yani kaldırırm umarım kaslıyım filan yok o kadar abartmayalım da beni görseniz ben bile inanmıorm kendime yane lütfen tawsiyelerinizi bekliorm genç motor aday adayı olarak ve tabiki de bir adanalı! herkese teşekkürler:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı youngchoppercı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam abilerim amcalarım giriş bomba oldu ya benim yaşım küçük biraz ondan öle saygı mertebesinde yazim dedim küçük derken de şey etmeyin yane dışlamayın beni bağrınıza basacaksınız ben inanıorm yani bu sene motor ehliyeti alabilicem işalah ağustosda! ya ben chopper,cruise hastası bi insan oldum cıktım şimdi ehliyet aldımda hangi motoru öneriyorsunuz napmalıyım nası kullanmalıyım? bu arada küçük filan diye şey de yapmayın senin boyun ne yaşın ne filan nası kaldırıcan o motoru diye boyum 1.92 kilom da 95-100 arası gidip gelior yani kaldırırm umarım kaslıyım filan yok o kadar abartmayalım da beni görseniz ben bile inanmıorm kendime yane lütfen tawsiyelerinizi bekliorm genç motor aday adayı olarak ve tabiki de bir adanalı! herkese teşekkürler:D
    arkadasım oncelıkle sıtemıze hos geldın..tanısma baslıkı acsaydın ıyı olurmus..neyse..
    yaşına göre boyun kilon fazlaymıs...
    ayrıca yasın az degıl kendini biraz kucuk goruyorsun sanırım.... yasın ne kadar kucuk olursa olsun mantıklı ve mert sekılde konusursan kimse seni dıslayamaz...
    bu arada motor alacagım demısin Bütçen ne kadar.......

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum merak ettimo kapkaç yazısı nerede acaba.
    gerçekse yolumu değiştireyim bundan sonra.
    ben çoğu zaman göl çevresini gezerim,stres mtres kalmaz.bide aksi tarafı bazen balığada giderim oralara.
    olmazsa seni koruma çağıralım yanımıza
    bu arada trafikle mücadeleyi ne yaptın.kazalara devammı
    Şimdi o göl kenarı boyunca gidiyorsun ya.Sonra bir köprü var.Uzuuun Çatalan köprüsü diyorlar.İşte o köprüye girmeden evvel orda saçma bir göbekimsi bir yapı var işte orda yazıyor.Bende dayanamadım zaten yazıyı yazdıktan sonra bastım gittim.Ben hep diyorum bir allahın kulu hadi gidelim bakalm falan demiyor.Çok güzel yollar bana biraz Datça'yı anımsattı
    Millet eşiyle ailecek falan gitmiş.Bende zaten cumartesi gittim.
    Balık işi süper olur aslında misina ucuna tek kancalı süper oltamla balığı kurutan hatta neslini tüketen av yeteneğim var(yalan).
    Trafiğe alıştım abisi yinede can sıkıyor zaman zaman.Adam tın tın tın gidiyor sahiplenmiş sol şeridi bende prensip olarak sağdan geçmem...Neyse kaza olmuyor çok şükür.İyice alışırım zamanla.
    İlk başlardaki stabil stres ve can sıkıntısı yerini keyife bırakmaya başladı.
    Akşam Çmok(muydu yav)a bir uğrayayım bakalm ne olacak, kendi halimde bir köşeye sineyim.
    Son olarak zamanı ayarlayabilirsem Mar-mok a felaket heves ettim yanıma arkadaş arıyorum var mı gitmeyi düşünen?

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    hoşgeldin çapırcı arkadaş
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Zongshen ZS200GY-A
    BENDE VARIM ADANADAN ARKADAŞLAR MOTORU ALMAMA 1-2 GÜN KALDI TANIŞALIM MONDİAL 125 ZN ALACAĞIM

EMAİLİM ekureci@hotmail.com beklerim görüşürüz inşalah arkadaşlar.
    bu ikonu çok seviyorum :queen:

oo erman bey hos geldın alacagın motorun sımdıden hayırlı olsun allah kaza bela vermesın ıyı surusler
    BAŞKALARININ SENI EZMESINE IZIN VERME; EHLIYET AL, SEN ONLARI EZ... :bounce:

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    youngchoppercı sanki senin kim olduğunu tahmin edebiliyorum ama nerden tahmin ettiiğimi nasıl söylesem bilmiyorum efendiye takılıyomuydun

bu arada arkadaşlar bu hafta bi plan program varmı varsa katılmak isterim

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ertuğrul 33 plaka yoksa o adres sorduğumuz krosçulardan birisi senmiyidn
    evet kardeş bendim hayırlı şürüşler

Alıntı emrah yasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo erman bey hos geldın alacagın motorun sımdıden hayırlı olsun allah kaza bela vermesın ıyı surusler
    kardeşim adana gibi bir yerede ışıkta ön kaldırımp onlarca metre gitmekte ne ve oo altındaki makina nasıl bir canavarki oo kadar devirli çalışıoooo aman dikkat
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

dayımın makinasıydı honda crf 250 güzel makinaydı yaa insana bütün istediklerini varıyoo
    ama marmarıse gıttı bu arada ertı senıde duyuyoruz o parkurlarda atlamalar zıplamalar kendini baya aşmışsın
    supersın dostum helede ç.ü nun arkasında gecen haftaa zor durdurmuslar senı ne bu hız kaptırmıssın kendını ııyıce ama sonuna kadar yanındayım
    BAŞKALARININ SENI EZMESINE IZIN VERME; EHLIYET AL, SEN ONLARI EZ... :bounce:

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
    haberiniz olsun (özellikle chopper kullanan arkadaşlar) m1 tepe'ye 1916 modelden 1981'e kadar bir sürü harley-davidson getirmişler. hepsi de görülmeye değer. bence kaçırmadan görün, bu fırsat her zaman ele geçmiyor
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    R1_8
    ertuğrul söylediğiniz yerlere doğru gittik tşkr ederim kardeş gerçekten gzel bi pazar oldu saolasın

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
    haberiniz olsun (özellikle chopper kullanan arkadaşlar) m1 tepe'ye 1916 modelden 1981'e kadar bir sürü harley-davidson getirmişler. hepsi de görülmeye değer. bence kaçırmadan görün, bu fırsat her zaman ele geçmiyor
    m1 de ne geziyor arkadaş.satıyorlarmı

Motosikleti
    R1_8
    demirgürsel kanka bugün eski garajların ordaki kavşaktaki senmiydin saat 13:00 gibi

ertuğrul söylediğiniz yerlere doğru gittik tşkr ederim kardeş gerçekten gzel bi pazar oldu saolasın
    sende saol kardeş hayırlı sürüşler

Alıntı emrah yasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayımın makinasıydı honda crf 250 güzel makinaydı yaa insana bütün istediklerini varıyoo
    ama marmarıse gıttı bu arada ertı senıde duyuyoruz o parkurlarda atlamalar zıplamalar kendini baya aşmışsın
    supersın dostum helede ç.ü nun arkasında gecen haftaa zor durdurmuslar senı ne bu hız kaptırmıssın kendını ııyıce ama sonuna kadar yanındayım
    güzel makinaydıı allah kısmet ederse alcam ya ktm ya crf .. artık szinle takılmam makinayı büyütürsem :D
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Son zamanlarda kimler katıldı aramıza . Ben epeydir yoktum da ?
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ; ama algılanan ne ise gerçek de odur ? Ben köpeklere gem vurdum ;onlar at zannettiler kendilerini ; ama köpekler suyundan içti diye denizler kirlenmez, it eniği it olur , kargalar içinde kartal ; çakallar içinde aslan huzursuz olur

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    gelende çok gidende .......

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demirgürsel kanka bugün eski garajların ordaki kavşaktaki senmiydin saat 13:00 gibi
    iso ben deyildim.ben 16:30 civarı yollara düştüm.oda motosiklet net e takılınca oldu.
    arkadaşımız m1 tepede harleyler oldugunu yazmış.onlara bakmaya gittim.güzel makinalar var.tavsiye ederim.biraz resim çektim şimdi yüklemeye çalışacagım.
    şimdi

Alıntı motorlu avukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda kimler katıldı aramıza . Ben epeydir yoktum da ?
    abi bende yeniyim bu alemde bilmiyorum kimler var kimler yok ama tanımadığım insan cookk tanıyıp unuttuğumda

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı ertuğrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bende yeniyim bu alemde bilmiyorum kimler var kimler yok ama tanımadığım insan cookk tanıyıp unuttuğumda
    erti sen nerelerdesin. bizim düzende değişiklik yok. her zamanki gibi çarşamba toplantı yapıp sohbet muhabbette; pazarları uygun oldukça da gezide. seni çok uzun zamandır göremiyoruz.

bu aralar baya yoğunum erhan abicim . uzun zamanda dedeğin şurda 2 ay oldu yaa ... her çarşamba toplantı olduğunu biliyorum ve gezilerinizide yakından takip ediyorum . pazar günleri genelde crosa cıkmayı tercih ediyorum ee croscuysan cros yapcan dimi ama en kısa zamanda croscu arkadaşlarımla birlikte oo gezilere katılcaz ..bu arada yeni makinan hayırlı olsun allah kaza bela vermesin hayırlı sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 53 kullanıcı var. (0 üye ve 53 misafir)

Bu Konudaki Etiketler