Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi akşamlar mt üyeleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    E geçmiş olsun mertçiğim,gözlerinden öperim

Muzafferim tekrar geçmiş olsun,bu arada söylemeyi unuttum,gece yatarken beline kuşak gibi yaklaşık 30 cm eninde çarşafda olur beline sar üstüne normal eşofmanını giy sıcak tut çok faydası oluyor tecrübe ile sabit,kaynanamın tavsiyesi çoook faydasını gördüm

Malicim hoşgeldin,yaşıyormusun sesin sedan çıkmıyor

İso emeğine saygı duyuyorum ama gülemedim napim 3 tane birayla güleceğim yeri bulurdum ama

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Mert geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Muzaffer sana da geçmiş olsun. Dikkat et kendine.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    FARKETMİYOR
    mertcim büyük geçmis olsun.ins cabuk iyilesirsin.MALİCİM sen buralara gelmezdin=)HOŞGELDİN
    TEK AŞKIM HAYABUSA:rendeer:

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    arkadaslar yeni bmw ve tanıtım brosuru gücünün yeniden yorumu: BMW K 1300 R.

Dört silindirli BMW Motosiklet: Gizli sportif özelliği, güç hâkimiyeti ile birleştiriyor. Etkileyici özelliklere sahip. Yeni sıralı dört silindir motorla, BMW K 1300 S, R ve GT modellerindeki çekiş; gerçekten görülmeye değer. K Serisi'nin 25. yıldönümünde, BMW Motosiklet model programında üç yeni model tanıtılıyor - Lüks sınıf

Kas gibi çalışan motosiklet:
    BMW K 1300 R.

Şehirde yeni biri var... Veya en iyi sokak savaşcısı. Yeni BMW K 1300 R nasıl en çabuk aşılması gereken başka mesafeler için hazırlanıyorsa, çeyrek mil için de en iyi şekilde donanıyor.

Programdaki yeni Power Roadster dış ve iç kasları en iyi değerlerle geriyor. Neredeyse durma noktasından başlayarak bu yüksek performans grubunun içinden geçenler hissediliyor. En düşük devirde dahi hiç taviz vermeden, hayret verici bir tork sunuyor: 1.293 cc ile 140Nm tork. 173 beygir gücündeki bir motorun 9.250 devire ulaşması, tüm çeyrek mil tutkunları için elbette çok tatmin edici.

Performansına göre dört silindirli motorlar, tüketim ve emisyon açısından tam anlamıyla cimri. Yeni ayarlanmış motor elektroniği, yeni tasarlanan altıgen şeklindeki susturucu uçlu egzoz sistemi ve elektronik ayarlı subap kullanımı ile birlikte üç konumlu katalitik konvertör bunu gerçekleştiriyor. Ve modern motorlar arasında öne çıkıyor. Ayrıca tüyleri ürperten motor sesi, akıl ve coşku bileşiminin güzel bir işaretidir.

Her ölçünün tasarımda bir yeri vardır: BMW K 1300 R, bir önceki modele karşın daha dinamik bir form gösteriyor - daha sert çizgilere sahip tekerlek çamurlukları ve agresif yapıdaki radyatör blendajı daha fazla performans gösteriyor ve ince detaylar bu makinalarda yalın sportif katmanının aslında belirgin liderlik isteğini vurguluyor. Benzersiz görütüsü ile hayranlık uyandırmakta ve BMW K 1300 R diğerleri arasında öne çıkmaktadır. "R" modeli tüm motosikletler içinde en etkileyicisidir ve böyle de kalacaktır - o bir ikondur!

173 beygir gücündeki motor, her koşulda maksimum çekiş sergiliyor: Motorun gücüne uyarlanmış şanzıman; yumuşak bir işlevsellik ile çalışıyor ve gücü bu sınıfta her zamanki gibi benzersiz olan, yeni iki kademeli aks miline sahip bakım gerektirmeyen kadran tahriğine iletiyor. İstek üzerine seçilebilen 190/55 ebatlı arka sportif tekerlekler, harekete son hâlini veriyor. Kısa sürede vites değiştirmek isteyenler için özel donanım listesinde, yarış sporunda denenmiş bir özellik mevcut - HP2 Sport'un çeşitli uzun mesafe yarışlarında denenmiş vites otomatiği: Yüksek vitese geçerken kavrama artık yok, sadece ayak ucu ile birkaç kısa baskı uygulanıyor ve dikiz aynası açık bir görüş sunuyor.

1200 K modellerine getirilen Duolever-ön tekerlek yönetimi, yeni şekillendirilen alt salıncak ile BMW K 1300 R modelleri için maksimum seyir dayanıklılığında daha yüksek sürüş performansı sağlıyor. Kullanışlı yay/amortisör uyumu, yolların durumu hakkında kusursuz fikir verebilir. Uyarlanmış yürüyen aksam geometrisi, en iyi düz seyir için motosikletin ortasındaki maksimum kütle yoğunluğu ve yapıya bağlı, alçakta duran bir ağırlık merkezi; en iyi kullanım için olmak üzere bu sınıfta ölçüyü belirleyen bir toplam paket sunmaktadır. Bu performansı konforla birleştirmek isteyenler; BMW K 1300 S modelini, opsiyonel donanım olarak sunulan, ikinci nesil elektronik ayarlanılabilen yürüyen aksam, ESA II ile birlikte edinebilir. Burada aynı zamanda birbirine uyumlu, yay bazlı, yaylanma oranı ve amortisör etkisi; otomatik olarak uygulanmıştır. Yürüyen aksam modülü bir düğmeye basılarak çağrılailir - ve bu çok yeni bir boyutta gerçekleşir.

Bu Power Roadster modelinde her şeyi kontrol altında tutmak için mühendisler, kumanda ünitelerine bir sonraki neslin özelliklerinden katmıştır. Bu kumanda ünitesi, öncelikle yeni K modellerinde kullanılıyor ve gelecekteki tüm BMW motosikletler için temel oluşturuyor: En iyi hâle getirilmiş ergonomi, azalan yer gereksinimi, MID-teknolojisi* veya kısaca özetlersek daha iyi görünüme sahip.

BMW Motosikletin Power Roadster modeli, virajlarda, çeyrek mil üzerindeki sürüş durumuyla aynıdır, zaten buna, MotoGP çerçevesinde, BMW K 1200 R modelinin 2006 PowerCup'taki kendi yarışması ile başladığında, etkili bir şekilde ikna edilmiştir. BMW K1300 R motosikleti ile iyi zaman geçirmek isteyen ve bunun yanında sınıfına layık bilgilendirme bekleyenler, özel aksesuar olarak da - BMW HP2 Sport seri motosiklet üretiminde ilk kez sunulan 2D-Dashboard sahibi olabilir ve sürüşü, dijital olarak yaşayabilir.

*Molded Interconnect Design ile; tek tek kablolama yerine, şalter ünitesinde baskı devre kullanılır.

2009-01-23

Text
    Text
    Text

HaberlerEn Yeni BMW Motorrad Modelleri MotoPlus 2009'daTarz ile zaman yolculuğu: BMW K 1300 GT.Kas gücünün yeniden yorumu: BMW K 1300 R.Gücün yeni yüzü: BMW K 1300 S.BMW Motosiklet Yeniliklerini Motoshow 2008'de Sergilediİnanılmaz BMW İkilisi Daytona'da ilk altıda!Sürüş için harika bir mekan.Durdurulamaz bir BMW GS SafarisiHer maceranın öncüsü bir BMW'dirPfeiffer, Zürih'te dünya şampiyonluğunu başarıyla koruduWEC için her şey hazırMuhteşem BMW Motorrad DaysBMW ürün tanımlamalarının tarihçesiBu Yıl Sevgililer Günü Hediyeniz "BMW Rider Academy" denUNSTOPPABLE BMW G 450 XUNSTOPPABLE BMW F 800 GSUNSTOPPABLE yeni BMW F 650 GSUNSTOPPABLE BMW R 1200 GS Adventure 2008UNSTOPPABLE BMW R 1200 GS 2008BMW K 1200 R oyuna giriyor!Mobile Tradition canlı ve çevrim içi RIDER POWER anketi, BMW Motosikletlerini birinci, ikinci ve dördüncülük ile onurlandırdıChris Pfeiffer aksiyona geri döndüBMW simgesi için ICON ÖdülüBaşkan Yardımcısı ile bir röportajResident Evil: Extinction'ın Yıldızı BMW K 1200 R Bernd Tesch Borusan Oto İstinye'deydiMotosiklette ikinci el coşkusu BMW Rider Academy ile Köroğlu Dağları'nda Enduro keyfi yaşandı.Pfeiffer 2007 European Stuntriding Championships'i kazandı.Motomotto - Mythical West Motosiklet Turu gerçekleştirildiBMW R 1200 GS - Tüm zamanların en başarılı BMW'siEwan McGregor ile Charley Boorman, The Long Way Down turunu tamamladı Long Way Down ekibi Uganda'daDünya dolusu motosiklet tutkunu BMW Motorrad Days 2007'de bir araya geldi.BMW Motorrad, Resident Evil filmindeki gösteri motosikletini tanıttı Ewan McGregor ve Charley Boorman ile Long Way Down macerası.Pfeiffer, Isle of Man TT yarışlarında birincilik unvanı aldı.Afiyet olsun!Long Way Down - Efsanevi motosiklet macerası yeniden yollardaBMW Motosiklet yaza merhaba dediBMW Motosiklet'te sıfır faizli kredi olanağıKullanılmış motosikletler buluşuyorBMW Motosiklet Test Günleri başlıyorHer koşulda motosiklet keyfiYeni nesil Integral ABS ve ASCBMW motosikletlerde lastik basınç kontrolü.Sıradan insanlardan sıra dışı şeyler!Elveda BMW Biker Meeting, Merhaba BMW Motorrad Days!BMW Motorrad Sürücü Ekipmanları, Motorrad dergisi tarafından "2007 yılının en iyi markası" seçildiBMW Motorrad Sürücü Donanımları' nda 2007 sezonu açıldı Motoshow 2007'de BMW Motosiklet Motosiklet sezonu Borusan Oto İstinye'de açıldıBMW F 800 ve Pfeiffer İlk Şampiyon2006 yılının en iyi satış rakamını yakalayan motosikletiBMW Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürü Simay Alsan'dan 2006 ve 2007 yılı değerlendirmesi 2006 yılı ve BMW MotorradBir efsaneyi hatırlamakBMW Motorrad, Neck Brace Sistemi'ni çıkarıyorPfeiffer, hayranlarını Avustralya'da coşturduYeni tek silindirli BMW G 650 X Model SerisiYeni BMW K 1200 R SportMCN Awards'da BMW İçin Üçlü ZaferBMW Motosiklet, 5 yeni modelini Intermo'ta sergiledi...BMW motosikletlerde kişiselleştirme imkânıNick Heidfeld; F1 pilotu ve BMW motosiklet sürücüsüBMW R 1200 RT "Yılın Motosikleti" seçildiYeni R 1200 R modelini tanıtan BMW Motorrad, roadster motosiklet üretme geleneğini devam ettiriyor. 6. Uluslararası BMW Motorrad Biker Meeting'e Büyük İlgi...BMW K 1200 GT "Cycle World" dergisinin En İyi On Motosikleti arasında 6. Uluslararası BMW Motorrad Bikermeeting 7 - 9 Temmuz Tarihlerinde Garmisch-Partenkirchen'de Gerçekleşecek BMW Motosiklet, 1. Marmaris Motosiklet Şenliği'ne katılıyor Modern Babalara, Modern Bir Hediye: "BMW Rider Academy Sürüş Programı" ile Babanıza Motosiklet Tutkusu Hediye Edin! Yılın Motosikleti 2006 kamsamında BMW Motorrad Ödülleri topladıBMW Motosiklet, Motoshow 2006 Fuarı'nda Tasarım Harikası 4 Yeni Modelini Sergileyecek Sevgilisine BMW R 1200 ST Motosiklet hediye edecek şanslı kişi olmak için, kulağınız Power FM'de olsun! Tasarım Ödüllü BMW motosikletler, tasarım örneklerinin sergilendiği Nurus Levent'te... Sevgililer gününde hediyeniz BMW Rider Academy'den Motosiklet Sürüş Programı olsun! BMW Rider Academy'den motosiklet tutkunlarına 2005 yılının son fırsatı!BMW HP2 Enduro, " Best of Show" ödülünü kazandı Orta sınıfta hareketlenme: Yeni iki silindirli BMW F 800 S BMW motosikletleri Motorcyclist dergisi tarafından üç ödüle layık görüldü...HP2 Enduro - Teknolojinin derinliklerini keşfedin..."BMW Motosiklet Yol Yardım Hizmeti" yaygınlaşıyor..."BMW Motosiklet Yol Yardım Hizmetleri" ile 2005'te yollar daha güvenli Bu Yıl Sevgililer Günü HediyenizBMW Motorrad'dan yeni yıl sürprizleri:Yeni BMW R 1200 RT ve BMW R 1200 ST BMW Motorrad Sürücü Donanımları 2005 BMW Motorrad 2005'te spora desteğini yeni BMW K 1200 R modelini öne çıkaran bir marka kupasıyla sürdürüyor Motosiklet kullanıcıları için BMW'den kaliteli çanta seçenekleri BMW Motorrad K Serisi ailesi genişliyor ve yenileniyor:BMW K 1200 R Roadster

Haberler (Temp_Haberler)

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Muzaffer sana ve oğluna acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun.

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Mali hoş geldin. uzun süredir yoktun özlettin kendini.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Hoşbulduk abilerim ablalarım
    Özleyin biraz eksikliğimi anlayın , değerimi bilin
    (Bu söylediğime karşılık ismail kesin zıplayacak )
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin mali neredeydin sen kaçak
    kızı kolda fazerı yolda severim.

M.Ozbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Merhaba sevgili arkadaşlar öncelikle Mert'ciğim,tekrar geçmiş olsun kısa zamanda sağlığına kavuşup tatiline devam edersin.Muzaffer ve Demir Gürsel kardeşlerim o resmini çekip burada benim alacağımı iddia ettiğiniz motorun benim olmadığını,kuyruk doğrultmadan kaçmak için sizleri oyaladığımı düşünerek büyük bir yanılgıya düşüyorsunuz zira o motor işyerimize temizlik amaçlı gelmişti benim için hayalde olsa layık gördüğünüz için teşekkürler hepinize iyi geceler tatlı rüyalar.

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    geçmiş olsun mert. olduda bitti maaşallah çabuk geçer inşallah.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    maliyi tutum getirdim.artık kaçırmayın bu sefer
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    yarın çoook işim var işe gitmiyeceğim ama, hastane,avukat, hatunun doktoru,motorun çamurluğu,dolabın profilleri of of çokk çalışmam lazım çook

Herkese iyi geceler datlı rüyalar yarın görüşmek üzere

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    mert im geçmiş olsun
    gürsel abim de hangi arada giti yaw hastaneye

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha gene buraların havası bozuldu durulmaz artıkın burda

nerelerdeydin nan kara batak pek sarmaz seni buralar ya neyyyyyyyse

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maliyi tutum getirdim.artık kaçırmayın bu sefer
    adana mt ye yapabilecegin en büyük kötülük budur heralde
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.Ozbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer ve Demir Gürsel kardeşlerim o resmini çekip burada benim alacağımı iddia ettiğiniz motorun benim olmadığını,kuyruk doğrultmadan kaçmak için sizleri oyaladığımı düşünerek büyük bir yanılgıya düşüyorsunuz
    mustafa abim siz bana alma pazarlığında olduğunuzu, hemen hemen pazarlığın bittiğini söylediniz, yinede güzel bir şakaydı, makinada gerçekten güzel umarım alırsın abi
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürsel abim de hangi arada giti yaw hastaneye
    saate bakarsan öğlen gitmiş olduğumuzu görürsün, oradan trafiğe, trafikten adaşıma geldim, yani seni ekme vaziyeti yok

unutmadan
    GÜNAYDIN, HAYIRLI İŞLER ARKADAŞLAR
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Ne yazik ki Şuan Yok :(
    Herkese günaydın ve tekrar teşekkür ederim şuan bayağı iyiyim En azından biraz biraz yemek yiyebiLiyorum
    ::repci::.............ᄊ乇尺イ.............::repci::

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın herkeşlereee
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ÖNEMLİ DUYURU

arkadaşlar,bu akşam mustafa abimiz,peynirli börek yaptırmayı düşünüyor.ancak bazı arkadaşların manileri varmış(muzaffer1968 rahatsız/çelikgürsel'in eşi rahatsızmış).gelecek olan arkadaşlar,lütfen buraya acil olarak yazarlarsa,ona göre hazırlık yapılacak.eğer katılım az olacaksa,börek işi,sonraki haftaya kalacak.cevaplarınızı bekliyorum.bilgilerinize.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    arkadaslar günaydın ben aksam iş yogun oldugundan yokum

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖNEMLİ DUYURU

arkadaşlar,bu akşam mustafa abimiz,peynirli börek yaptırmayı düşünüyor.ancak bazı arkadaşların manileri varmış(muzaffer1968 rahatsız/çelikgürsel'in eşi rahatsızmış).gelecek olan arkadaşlar,lütfen buraya acil olarak yazarlarsa,ona göre hazırlık yapılacak.eğer katılım az olacaksa,börek işi,sonraki haftaya kalacak.cevaplarınızı bekliyorum.bilgilerinize.
    ben bilmem beyim bilir
    yani o akşam çalışmıyosa geliriz (inş. çalışmıyodur börek yani hafife alınır bişe deil )
    sen kal aşk ben giderim buralardan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler