Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ne yazik ki Şuan Yok :(
    G Ü N A Y D I N herkese
    Hayırlı işler bol kazançlar...
    ::repci::.............ᄊ乇尺イ.............::repci::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    güneydı n
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim inşallah yaza yine güzel bir kamp haftası geçiririz, aklımda zaten...

bu arada Köpeklerle sorunu olan Haluk abi.. yine bulmuş kendini kovalattıracak bir köpek
    he yaw şerefsizler de hep beni buluyor. daha sizin bilmediğiniz benim ne maceralarım var itlerle.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

arkadaşlar yanlılş mı düşünüyorum bilmioyorum ama bi yardım ederseniz daha önce de dediğim gibi yeni başlayacağım bi motor buldum arkadaşlarımlada konuştum ii olur dediler ama bide siz büyüklerimden fikir alayım dedim ramzey 125 cclik bi motor buldum düşe kalka öğreneceğim için almayı düşünüyorum sizce nasıl bana motor konusunda bi sorun çıkarıır mı

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı yosef adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yanlılş mı düşünüyorum bilmioyorum ama bi yardım ederseniz daha önce de dediğim gibi yeni başlayacağım bi motor buldum arkadaşlarımlada konuştum ii olur dediler ama bide siz büyüklerimden fikir alayım dedim ramzey 125 cclik bi motor buldum düşe kalka öğreneceğim için almayı düşünüyorum sizce nasıl bana motor konusunda bi sorun çıkarıır mı
    Yosef selamlar.Başlangıç için 125 cc gbi ufak hacimli bir makina seçmek mantıklı.Ramzey ise parça ve servis konusunda yaygın bir firma.Senin için iyi bir başlangıç olacagını düşünüyorum.Ama motosikleti almadan once mutlaka ve mutlaka yetkili servisine göster ve masrafı kazası degişeni varmı bir ögren.Sana şimdiden hayırlı olsun diyorum, kazasız belasız sürmen dilegi ile...
    Born To Be wild,Live to Ride...

abicim çok teşekkür ederim söylediklerini kesinlikle uygulayacağım daha sizden öğreneceğim çok şey var abi kazasız sürüşler

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    İyi akşamlar, cümleten.
    Bugün hastane hastane gezdim, en faydalı bilgiyide fizik tedavi merkezinden edindim, bir kaç hareket gösterdiler. sabah-öğlen-akşam bu hareketleri yapacakmışız yalan değilse 10-15 gün içinde iyileşme görülür dediler.
    Bugün başladım o hareketleri yapmaya inşallah amaliyat gerkrimeden atlatacam bu Bel Fıtığını
    Yarinde oğlumun amaliyatı var, inşallah herşey yolunda gider
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    muzaffer abicim inşallah bir an önce atlatırsın Fıtık olayını...

Genç kardeşimizin ameliyetı da inşallah başarılı bir şekilde geçer... şimdiden hayırlı şifalar diliyorum....
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar, cümleten.
    Bugün hastane hastane gezdim, en faydalı bilgiyide fizik tedavi merkezinden edindim, bir kaç hareket gösterdiler. sabah-öğlen-akşam bu hareketleri yapacakmışız yalan değilse 10-15 gün içinde iyileşme görülür dediler.
    Bugün başladım o hareketleri yapmaya inşallah amaliyat gerkrimeden atlatacam bu Bel Fıtığını
    Geçmiş olsun be arkadaş, bel fıtığı bende de var. Masa başında iş yapanların ortak hastalığı malesef. Ameliyat olmanla olmaman arasında pek fark yok (ben olmadım). Her ikisinde de esneme hareketleri çok önemli. Birde yattığın yatağı hemen değiştir, full ortepedik birşey al. Motorsikletin artık yasak olduğunu hatırlatmam herhalde yersiz olur, bence sat

Mert'in nesi var

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    İyi akşamlar, cümleten.
    Muzaffer abi bunu duyduğuma çok sevindim. inşallah amaliyat olmadan atlatırsın bu sıkıntıyı.geçmiş olsun abi.

Mertinde yarınki amaliyatı allahın izniyle başarılı olur inşallah.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun be arkadaş, bel fıtığı bende de var. Masa başında iş yapanların ortak hastalığı malesef. Ameliyat olmanla olmaman arasında pek fark yok (ben olmadım). Her ikisinde de esneme hareketleri çok önemli. Birde yattığın yatağı hemen değiştir, full ortepedik birşey al. Motorsikletin artık yasak olduğunu hatırlatmam herhalde yersiz olur, bence sat

Mert'in nesi var
    ilgin için teşekkür ederim mert de genizeti varmış onu aldıracaz

Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi bunu duyduğuma çok sevindim. inşallah amaliyat olmadan atlatırsın bu sıkıntıyı.geçmiş olsun abi.

Mertinde yarınki amaliyatı allahın izniyle başarılı olur inşallah.
    inşallah gürselim inşallah
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkes demiş ben biraz geç kalmışım ama bendende günaydın olsun

İyi akşamlar, cümleten.
    muzaffer sevindim ameliyatsız düzelebilme ihtimaline hayırlısı olsun.mert yiğenimede şimdiden başarılı bir ameliyat dilerim, hayırlısıyla atlatır inşallah
    yarın ben müsaitim yapılabilecek birşey varsa söyle ilgilenebilirim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Muzefferim senin adına sevindim,hareketleri aksatmamam lazım,fazlada zorlama doktor 10 dakka dediyse 10 dakika yap zorlamanın fazla hareket yapmanın faydası olmaz,

Mert içinde şimdiden geçmiş olsun inşallah bir sorun çıkmaz ikinizede geçmiş olsun şimdiden

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahincim sanada iyi akşamlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Cengizim, Gürselim . Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

İyi akşamlar, cümleten.
    abi çok geçmiş olsun inşallah faydasını görürsün.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]HeRkEs AyNıYkEn BeN FaRkLıYdıM...ŞiMdİ HeRkEs FaRk PeŞiNdE BeN İsE AyNıYıM...Bu Da BeNiM FaRkIM:bounce:[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    cbf 150
    cümleten hayırlı akşamlar

muzaffer abi geçmiş olsun inşallah fizik tedaviyle saglıgına kavuşursun
    oglununda ameliyatının başarılı geçmesi dilegiyle
    onun problemi neydi

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    adşım allahım seni ve aileni korusun acil şifalar dilerim.bu arada allahım seni ve aileni nazardan,beladan ,kem gözlerden korusun.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ben yatar bugün sıkıcı bir gündü beyin olarak göçük durumdayım,erkenden yatacağım,herkese iyi geceler

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    İyi akşamlar, cümleten.
    senin adına sevindim abim mert de yarın allahın izniyle bir çırpıda ameliyatını olur inşallah

geçmiş olsun
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler