Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    @gnusher

altında bir motosiklet varsa herkes, heryer sana yakındır. çarşamba akşamları ÇMSK da toplantılarımız devam etmekte. tanışmak istersen bekleriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beklemede
    arkadaşlar merhaba szilerden birşey ögrenmek istiyorum...
    Adana'da polen motor var bilenleriniz varsa ve orada zealsun motorları satılıyor,
    eger oraya yakın olan veya bi bilgisi olan varsa zealsun zs200gs nin 2el fiyatı ortalama ne kadardır bilgisi olan arkadaşlar bana yazabılır mı?
    şimdiden teşekkur ederim arkadaslar... kolay gelsin...
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

slm

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostlar bende burdayım artık.cbr 125 ile.acilen tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.ben ölmeden..Adana trafiği beni mahfetti.Eğer sağa sola sürekli bakıp kaçmaya çalışan bir repsol görürseniz o bnm.Bir toplantı olur gezi olur bana yakın oturan biri olur..İboosmanda oturuyorum.Mailim gnusher@hotmail.com. görüşmek üzere
    hoşgeldin kardeş yeni motorun hayırlı olsun. güle güle kullan. yalnız bişey hatırlatayım o motorun sahibi bendim eftelya01. allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Borelli Ledow 250

Gruba selam..

Arkadaşlar gruba katılmak istiyorum..Motosiklet olayına gireli çok olmadı.250'lik bi Borelli Chopper'ım var.Şimdilik idare ediyor. Ama tek başına tadı çıkmıyo bu meretin.Grup etkinliklerine katılmak ve bu işi adam gibi yapmak istiyorum. Beni de haberdar ederseniz sevinirim.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Herkese çok teşekkür ederim.Eftelya yoksa Erhan mı desem.Hiç aklıma gelmemişti senn olduğun kardeş.İlk gün beni bıraktığın yerden aldım getirdim motoru sorun olmadı ama 2.ve 3. gün biraz daha can sıkıcıydı..Asfalt, kaporta hepsiyle kaynaştım ama çok hafiften;)

@qrar
    bahsettiğiniz yer(çmsk) eğer süleyman demireldeki yerse(darbelerden dolayı algılamam azaldı galiba çarşamba günü ordayım.Saat kaçta oluyor acaba bu toplantılar?

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    kardeş ADANA MT her çarşamba akşam.. çukurova motor sporları klubünde toplanır. ve görüşülür.. nasıl bir etkinlik olacagı. bence oraya git.. senin için daha faydalı olur...

zaten geziler her perşembe gününden itibaren açıklanmaya başlanıyor.. DUYURULAR bölümünde. forumdan da bu bölümü takip et.. görüşmek üzere..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    Borelli Ledow 250

eyvallah

Çarşamba akşamı kulüpteyim..Bilgiler için teşekkür ederim.

Motosikleti
    beklemede
    Adana'da polen motor var bilenleriniz varsa ve orada zealsun motorları satılıyor,
    eger oraya yakın olan veya bi bilgisi olan varsa zealsun zs200gs nin 2el fiyatı ortalama ne kadardır bilgisi olan arkadaşlar bana yazabılır mı?

arkadaşlar bi bakabılecek mısınız yaaa???

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her çarşamba saat 20:00'de klubteyiz.

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp

orda olcam

Çarşamba günü görüşeceğiz o zaman.tosbağamsı bir ifadeyle ilerleyen bi 125repsol görünce beni tanırsınız zaten hemen. .heyecanlandım şimdi, çarşambayı iple çekiyorum.Vay be forumu takip edipte daha üye bile olmadığım günlerde bu zamanları hayal ederdim sinsice.Gece motorun yanına bi sünger yatak atayımda, çalınıp malınır şimdi , hevesim kursağımda kalmasın
    @pazer
    bu arada uzun zamandır forumları takip edemiyordum.Senn xlr gitmiş nx4 gelmiş.okulunda bitmiştir sanırım hayırlı olsun hepsi.Crf 450 falan yalan olmuş bence çok daha hayırlı olmuş.Baksana bende dt lerden kmx lerden dönüp dolaşıp cbr aldım.Görüşürüz

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarşamba günü görüşeceğiz o zaman.tosbağamsı bir ifadeyle ilerleyen bi 125repsol görünce beni tanırsınız zaten hemen. .heyecanlandım şimdi, çarşambayı iple çekiyorum.Vay be forumu takip edipte daha üye bile olmadığım günlerde bu zamanları hayal ederdim sinsice.Gece motorun yanına bi sünger yatak atayımda, çalınıp malınır şimdi , hevesim kursağımda kalmasın
    @pazer
    bu arada uzun zamandır forumları takip edemiyordum.Senn xlr gitmiş nx4 gelmiş.okulunda bitmiştir sanırım hayırlı olsun hepsi.Crf 450 falan yalan olmuş bence çok daha hayırlı olmuş.Baksana bende dt lerden kmx lerden dönüp dolaşıp cbr aldım.Görüşürüz
    XLR gitti, Falcon geldi ama okula hala devam.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum orada ikinci el satılmıyor.adamlar sıfır satıyor.ama yinede o taraf geçtiğimde soracağım...
    OK.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

selam bahsettiğin yeri bilmiyorum herhalde küçük bir yer olsa gerek neden orayı ısrarla istiyorsun ceyhanda 2kişide var görüşüp sana fiyatlarını verebilirim birde adamınbiriyim adlı üyede o motordan kullandı sanırım oda satmak için beklemişti onun la irtibat kurarsan yardımcı olur sana bence bi görüş
    bu nasıl : http://www.motosiklet.net/forum/satm...zs-200-gs.html
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    beklemede
    demirgürsel ve ahmetnr...
    arkadaşlar çok teşekkur ederım.
    ahmetnr verdıgın rumuzu arastıracagım dostum saol...

hımmm dostum ben o ılana baktım arkadasın msn ı nı ekledım maıl de attım ama sımdılık cvp yoktur çok sol teşk...
    rastgeleee komsular...(Antepliyim)

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    yarın akşam 20:00 da ÇMSK da buluşuyoruz. hatta fuara da gidebiliriz hep beraber. nede olsa çukurovamotor fuar katılımcısı.....

Mersin'li Motoristlerin büyük bir katilimla 20 Mayis Pazar gunu Mersin-Adana ortak gezi planladiklarindan haberiniz var mi? Aksamki toplantidan once bir citlatmak istedim, kulube gelemeyeceklerin bilgisine. Simdiden sayi 50'yi gecti ama kimdir, nasildir, bilemiyorum. Ben de araniza yeni katilmis sayildigimdan boyle seylere baliklama atliyorum, sonra da katilamayinca aklim sizde kaliyor. Umarim toplantiya gelebilirim.

Alıntı FALLENHERO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mersin'li Motoristlerin büyük bir katilimla 20 Mayis Pazar gunu Mersin-Adana ortak gezi planladiklarindan haberiniz var mi? Aksamki toplantidan once bir citlatmak istedim, kulube gelemeyeceklerin bilgisine. Simdiden sayi 50'yi gecti ama kimdir, nasildir, bilemiyorum. Ben de araniza yeni katilmis sayildigimdan boyle seylere baliklama atliyorum, sonra da katilamayinca aklim sizde kaliyor. Umarim toplantiya gelebilirim.
    Şimdiden 50 kişiyi geçti ama benim haberim yok.İlginç?!

NX4 Falcon;
    galiba son olarak adini kesinlestiren 27 kisi Mersin'den yazilmis, 12 kisi ise Adana'dan gidecek, daha onceki listeden dusenler olmus
    mersinmotor.com sayfalarindan GEZI forumlarinda ilgili mesajlara bakabilirsiniz
    zaten kimin kim oldugunu bilmedigim, katilacagini soyleyenleri tanimadigim icin kendi aramizda da bir haberleselim istedim

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Üff işim çıktı gelemedim.Aklım kaldı acaba bir yere gidiliyor mu bir şey planlandı mı gezi gibi diye?

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    adana mt nin aktif üyelerinden biriyim sanırım.

hiç böyle bir organizasyondan haberim yoktu. MT çerçevesi dışında bir organizasyon olmalı. yada zorda olsa gözümden kaçmışşş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler