Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    TT532 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adaminbiriyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili adana mt motosikleti öğrendiğim topraklar ve arkadaşlarım bugun hyosung gt 250 r motosikletimi aldım darısı diğer isteyen arkadaşların başına

tequ bu arada avatarına hasta oldum çok süper
    Hyırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı adaminbiriyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili adana mt motosikleti öğrendiğim topraklar ve arkadaşlarım bugun hyosung gt 250 r motosikletimi aldım darısı diğer isteyen arkadaşların başına

ali abi hayırlı olsun.. bizde ahmetnr abim ile motorları değiştirdik.. ben 2. el cok temiz bi YBR aldım. Ahmetnr abim de 0 km CBF 150 aldı.. Hepimize hayırlı olsun... allah herkese daha da iyilerini nasip etsin.. görüşmek üzere...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde ahmetnr abim ile motorları değiştirdik.. ben 2. el cok temiz bi YBR aldım. Ahmetnr abim de 0 km CBF 150 aldı.. Hepimize hayırlı olsun... allah herkese daha da iyilerini nasip etsin.. görüşmek üzere...
    her ikiniz içinde çok sevindim. bu haftasonu aramıza katılmanızı isteriz. yeni motorlarımızla ilk toplu gezimiz olur...... sucuk, mangal dibine belemedikte vuracağız.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    arkadaşlar ceyhana takı bujiteri üzerine işyeri açıyorum cumartesi açılışımız var muhtemelen pazarda iş yerinde olurum belki başka haftalara gezinize katılırım yolunuz düşerse beklerim cbf 150 için önünde binlerce km taşı hadi hayırlısı
    @grar (erhan) senin motoru daha öncede hayırlamıştım ama olsun böyle güzel makine defalarca hayırlanır hayırlı uğurlu olsun allah güle güle binmek nasip etsin hepimze selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    cbf 150
    hemşo bence sen temiz ikinci el bi cbf 250 al.
    çin mali neüdüüü belirsiz motor alıp ta derdine düşme honda al kafan rahat kalsın yedek parça çok kolay bulunyor zaten.

BU ARADA BEN KARATAŞTAYIM Bİ ARA TOPLANIP BURAYA GELİNSENİZE SİZ YA... 50 Km BİŞE ZATEN VE ÇOK GÜZEL YER. HEPİNİZİ BEKLİYORUM

ya hemşerilerim niye yazmıyorsunuz yaaa?

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Selamun aleyküm Adanalı motorcu kardeşlerim ..

Ben Şafak eskişehirden...Bende Honda cbr 125 var..
    Bir hafta sonra adanadayım dayı oğluna sizden kız isticez hayırlısıyla inş. orda görüşürüz. Saygılarımla...

Motosikleti
    cbf 150
    küçük bi yumurtalık gezisi

bu kadar çok eğlenceliydi valla

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    çok guzel resımler dostum güzelmiş yumurtalık daha nice keyifli geziler görürsünüz inş

Motosikleti
    YBR 125
    Mahony Yumurtalık (ayas) çok güzeldir... bizde yazı orda geçiriyoruz. paylaşımlar için teşekkürler...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu

slm

abi bende yeniyim burada tanışmak isterim hemşerilerimle
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlarımın yeni motorlarının hayırlı olmasını ve kazasız belasız kullanmalarını diliyorum.özellikle ADAMINBİRİYİM arkadaşımın yeni motoru hakkındaki fikirlerini okumak isterim.

Motosikleti
    cbf 150
    aramıza hoşgeldin barrokas kardeş. henüz topic açmadım ama 20 mayısta şelale gezisi düzenleyelim mi diye sormak istiyorum adanalı arkdaşlarıma

VE SORUYORUM!
    arkadaşlar 20 mayıs pazar günü tarsus şelalesine bir gezi düzenleyelim mi başta makine abi olmak üzere hepinizden cvp bekliyorum. eğer olursa biz karataştan 4 motor geleceğiz adandan gelecek arkdaşlarla buluşup yola çıkacağz...

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarımın yeni motorlarının hayırlı olmasını ve kazasız belasız kullanmalarını diliyorum.özellikle ADAMINBİRİYİM arkadaşımın yeni motoru hakkındaki fikirlerini okumak isterim.
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali abi hayırlı olsun.. bizde ahmetnr abim ile motorları değiştirdik.. ben 2. el cok temiz bi YBR aldım. Ahmetnr abim de 0 km CBF 150 aldı.. Hepimize hayırlı olsun... allah herkese daha da iyilerini nasip etsin.. görüşmek üzere...

adanalı hyosung bilgi paylaşımı başlığında anlatıcam inşallah

msoysaraç ahmetnr arkadaşlar sizinde motorlarınız hayırlı olsun

Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    @adamınbiriyim teşekkürler sanada hayırlı olsun atla motoruna gelde anavarza gezisini tekrarlayalım çünkü sen arabayla gelmiştin. selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    bende varım hayret wallla
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hoş geldin gezilere bekleriz senide kal salıcakla

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeş.. görüşmek üzere... iyi vakit geçireceğinden şüphen olmasın..

[QUOTE=black_dog_rr;655499]
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hiç girme çin malı motorlar çok titreme yapıyor uzun yolculuklarda rahatsız ediyor sen hondadan şaşma selamlar[/QUOT

a.s abisi tmm bir bakim ben
    kardeş ben çin malı motosiklet kullanıyorum am hiç te titremiyoo bende bir anlam getiremedim ama bahsede girebilirim
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    slm dostlar bende burdayım artık.cbr 125 ile.acilen tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.ben ölmeden..Adana trafiği beni mahfetti.Eğer sağa sola sürekli bakıp kaçmaya çalışan bir repsol görürseniz o bnm.Bir toplantı olur gezi olur bana yakın oturan biri olur..İboosmanda oturuyorum.Mailim gnusher@hotmail.com. görüşmek üzere

Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostlar bende burdayım artık.cbr 125 ile.acilen tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.ben ölmeden..Adana trafiği beni mahfetti.Eğer sağa sola sürekli bakıp kaçmaya çalışan bir repsol görürseniz o bnm.Bir toplantı olur gezi olur bana yakın oturan biri olur..İboosmanda oturuyorum.Mailim gnusher@hotmail.com. görüşmek üzere
    sana yakın yerde çok yakın arkadaşım oturuyor sürekli yanındayım bana özelden numaranı yolla geldiğimde tanışalım .trafik hususunda doğru diyorsun ülkemizde motorculara pek yol hakkı verilmemeye çalışıyor hele hele adanada bu daha fazla sen ehliyetini kaskını al sonuç ta seninde hakların ve bulunduğun şerit senindir sen yolun ucunda gidersen onlar seni atmaya çalışırlar arabayla nasılsan motorlada aynı ol yolda sıkıştırmak isterlerse plakasını trafik memurlarına veya 155e bildir zamanla düzelecektir ama rahat olmalısın yoksa panikler daha kötü durumlara düşersin görüşmek üzere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler