Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    lütfüüüüüüüüüüüüüüüüüü nerdesin evlatlık oğlum özledik seni,adanadaysan yarın akşam bizdeyiz sende gel gırgır,şamata,tombala,müzik dansöz isodaha neler neler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğerlerine derken ?
    Ha şimdi oldu, bir sen eksikten sende geldiğine göre eksiğimiz kalmadı
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfüüüüüüüüüüüüüüüüüü nerdesin evlatlık oğlum özledik seni,adanadaysan yarın akşam bizdeyiz sende gel gırgır,şamata,tombala,müzik dansöz isodaha neler neler
    abi gelebilmem için çakma bir tane hudut geçiş belgesi ayarlamam gerekiyo kıbrıstayım geldiğim zaman ziyaret edeceğim... bu arada kaça gelio iso eve dansözlük için
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Lütfücüm canım benim ne parası karnımı doyursanız yeter dedi bu ekonomik krizde parayı kim kaybetmiş ki biz bulalım

Sende gelipte abi askerlik yaptım dersen sanada bir kıyafet ayarlarım iso ile gerdan kıvırırsınız

ya bu 01 esintisini çıkaranı bir elime geçirirsem helede yarın bize gelenlerden biri ise dansöz kıyafeti giydiripte oynatmazsam ne olim

Lütfücüm canım benim ne parası karnımı doyursanız yeter dedi bu ekonomik krizde parayı kim kaybetmiş ki biz bulalım

Sende gelipte abi askerlik yaptım dersen sanada bir kıyafet ayarlarım iso ile gerdan kıvırırsınız

ya bu 01 esintisini çıkaranı bir elime geçirirsem helede yarın bize gelenlerden biri ise dansöz kıyafeti giydiripte oynatmazsam ne olim
    Her Türk Asker Doğar !!! ( sol sol sol sağ sol diye geçiolar bak şimdi önümden abi )

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha şimdi oldu, bir sen eksikten sende geldiğine göre eksiğimiz kalmadı
    saol abi sen nasılsın
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğerlerine derken ?
    her yerden laf yetiştirmek zorundamısın sen
    sen kal aşk ben giderim buralardan

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    eeeeee şimdi sonuç ne yaw kim kim mişş
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    boşver kimse kim çenkis ama bu senin başının altından çıkıyor gibi,

udu bugün alıcakmısın çenkissss

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Ben de küçük çenkissten şüpheleniyorum...
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

arkadaşlar kimse sizlerle dalga geçmiyor kendimi size sanal ortam da nasıl tanıtabilirim bana toplantı yerlerinizi hangi gün saat kaçta nerede toplanıldığını belirtirseniz sizlerin yanına gelip kendimi tanıtma fırsatım olacaktır ama sizler en baştan kestirip attınız.kendimi tanıtmaya gelince 22 yaşındayım adım gülden mavi bulvarda oturuyorum ısısan firmasının yetkili servisinde ofis sorumlusu olarak görev yapıyorum motorlara karşı sevgim kendimi bildim bile var ama daha öncede dediğim gibi ehliyetim olmadığı içinde motor kullanamıyorum ve Adana ya ait kulübünde yeni olduğunu öğrendim siteyide çok sık ziyaret edemiyorum iş yerinde olduğum için.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Gülden kardeş madem ki gerçekten varsınız ozaman yarın akşam Adana MT yılbaşı için bizde toplanacak buyrun sizde gelin ev sahibi olarak ben davet ediyorum,Okey derseniz evi tarif ederim

Aklıma baymaktan alıntı ısısan, Muzaffer abinin işi diyorum sarı zambak gibin hadi hayırlısı

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 01esintisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimse sizlerle dalga geçmiyor kendimi size sanal ortam da nasıl tanıtabilirim bana toplantı yerlerinizi hangi gün saat kaçta nerede toplanıldığını belirtirseniz sizlerin yanına gelip kendimi tanıtma fırsatım olacaktır ama sizler en baştan kestirip attınız.kendimi tanıtmaya gelince 22 yaşındayım adım gülden mavi bulvarda oturuyorum ısısan firmasının yetkili servisinde ofis sorumlusu olarak görev yapıyorum motorlara karşı sevgim kendimi bildim bile var ama daha öncede dediğim gibi ehliyetim olmadığı içinde motor kullanamıyorum ve Adana ya ait kulübünde yeni olduğunu öğrendim siteyide çok sık ziyaret edemiyorum iş yerinde olduğum için.
    banada feyk dediler kendimi ısbatamak için toplantıya gelmiştim sonra başıma bela aldım içlerinden birini aman gülden dikkat et toplantıya geldiğinde

Gülden kardeş madem ki gerçekten varsınız ozaman yarın akşam Adana MT yılbaşı için bizde toplanacak buyrun sizde gelin ev sahibi olarak ben davet ediyorum,Okey derseniz evi tarif ederim
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Hala burnuma pis kokular geliyor yarın gecenin muhabbeti bu olacak ahanda buraya yazıyorum Gülden kardeş 22 yaşındayım yazmış ama profil bilgilerinde 21 yaş diyor neyse isterse 25 desin ne yapşm sıkıldım bu muhabbetten valla

Yarın gelecekler neler yapacağını neler getireceğini biliyormu,tekrar hatırlatmama gerek yok sanırım

Adana mt yi Mustafa abi Turgay abi ve Muzaffer abi okumuyor dikkatimi çekti bence bunlar hepsi bir arada bu muhabbeti okuyup katıla katıla gülüyorlar programlayan muzaffer abi yöneten mustafa abi konuk sanatçı turgay abi

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım lafını dedi gitti gibi bir his var içimde
    Gürselim burnuma race kokusu geliyor Bu arada avatarın çok güzelmiş nerden kopyaladın
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

yılbaşı gecesi aranızda bulunmayı isterim bana yeri tarif ederseniz gelmeye çalışırım bu arada profilde 21 yazıyor doğru ama 2 hafta sonra 22 olacak inşş)

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    [QUOTE=haluka28;1381004]gördünmü bora abi ne çok kurtlu varmış.

uleeee korkuttunuz kızcağızı kaçtı bak...

gürsel avatarın çok şık olmuş
    Haluk hocam, senin avatarında çok vahşi olmuş Doğrusunu istersen biraz korktum

yılbaşı gecesi aranızda bulunmayı isterim bana yeri tarif ederseniz gelmeye çalışırım bu arada profilde 21 yazıyor doğru ama 2 hafta sonra 22 olacak inşş)
    Oturduğun yeri söyle, yolumun üzerindeyse geçerken alırım

benim gelip gelmeyeceğim kesin değil şayet ailemle bir plan olmazsa gelebilirim bu yüzden sizler bana adresi verin ben gelecek olursam herşekilde bulurum

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim gelip gelmeyeceğim kesin değil şayet ailemle bir plan olmazsa gelebilirim bu yüzden sizler bana adresi verin ben gelecek olursam herşekilde bulurum
    01Esintisi hoşgeldin, bak sana diim bu abiler kaçın kurrası bilmiosun yukarıda yazdığın gibi kıvırma hareketlerini pek yemiyorlar, NirvanaAdana ve sen biras sert bi giriş yapmışsınız o yüzden sorup sorguluyorlar yoksa emin ol ki hiçbirinin kötü yada art niyeti yok. Hoş böyle bi açıklama yapma gereğide duymamam gerekiyor Grup ortada toplantıya gelen yada geziye katılan görür nasıl iyi bi grup olduğunu. Not: Bende çok yeniyim, sadece okuyodum izliyodum sonra Adanalı abi -Sen çık bakayım ordan tanıt kendini dedi böyle giriştik mevzuya. Hee daha kuyruk doğrultma şerefine nail olmadığım için Grubun bi üyesiyim diyemicem ama benim nacizane görüşlerim bunlar...
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

evet gruba biraz sert bir giriş yapmış olabilirim ama bu benden kaynaklanmıyor siteye üye olmadan önce yazılara ve resimlere baktım hepiniz çok iyi kişilere benziyorsunuz o yüzden de siteye üye oldum ve kendimden birazda olsa bahsettim tabii bana inananda oldu inanmayanda

Motosikleti
    YBR 125
    selam. adana mtyi takip ediyorum. tanışmak istemiştim. öğretmen var mı aranızda. ben de öğretmenim. 28 yaşındayım. yazları annemle mersin mezitlide yazlıkta kışları adanada kendi evimde kalıyorum. adım güzide. 1 yıldır ybr 125im var. ama çok binemedim. yeni başlayan birisiyim o nedenle tedirgin oldugumdan binmedim çok. bu kadar tanıtma yeter mi? yukarıdaki yazılan şeyleri okudum da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler