Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    ya geceden uykum tuhaftı zaten. gelmemeyi bile düşündüm geziye; bi halt olacak ben huzursuzum diye. o nedenle gülekte yayla evinin anahtarını yanıma bile almıştım. eğer çalışmasaydı eve sığınıp adanadan yardım çağıracaktım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Bu haftasonu yapılacak gezinin duyurusu yapılmıştır arkadaşlar. Ayrıntılar için:

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=25681

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    tequ nerde toplantı sonrası fotoğraflar????

slm ben nureddin bulca yeni katıldım bende ybrcilerdenim herkeze merhaba biraz modifye ybr den konuşalım varsada resim koyalım arkadaşlar

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    slm arkadaş. konuşma yerini yanlış seçmişsin. motosiklet modelleri başlığında arayabilirsin istediğin muhabbeti. burası marka yada modelden çok ortak konular hakkında sohbet ettiğimiz başlık.

Motosikleti
    Merhaba

Arkadaşlar bu haftasonu için Adana'lı tüm motorcuların katılacağı bir gezi üzerinde yoğunlaşmayı öneriyorum. Öneriler arasında İskenderun Körfezi arsuz önerisi var. Bence yapılabilecek birşey. Ayrıca tüm herkesin kaynaşacağı bir organizasyon olacak. Yol temiz olduğu için her türlü motorun rahatlıkla gelebileceği bir rota. Görüşlerinizi bekliyorum.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    iyi olur gelsemmi acaba
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ooo benim memleket haa, süper fikir hasan abi..

Motosikleti
    ne istersen var :P
    heryere, herşeye, sağlığım yettiği sürece varım abi!
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

tintinopsella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS DAKAR ve xt125r
    arkadaşlar F650GS'imi satıyorum (biliyorum burası doğru yer değil ama..) yabancıya gitmemesini en azından adana da kalmasını tercih ederim o nedenle buraya da ekledim

..sadece biraz daha fazla off-road kapasitesi olan bişey ile değiştirmek amacım dolayısıyla..
    belki bulabileceğiniz en sorunsuz baş ağrıtmayacak f650gs 2000 model 30000km de..alt ön çamurluk givi bağlantı demiri ve topcase elcik koruma..abs,elcik ısıtma mandarin-sarı renkli....
    bence GS almak isteyen varsa kaçırmasın yazık olur

GS-dakar yada KTM640adv ile takas olabilir..başka takas düşünmem fiyatı 5.100€ (9700 falan)

isteyen olursa bana 535 587 75 23 'den ulaşabilir.

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tintinopsella adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar F650GS'imi satıyorum (biliyorum burası doğru yer değil ama..) yabancıya gitmemesini en azından adana da kalmasını tercih ederim o nedenle buraya da ekledim

..sadece biraz daha fazla off-road kapasitesi olan bişey ile değiştirmek amacım dolayısıyla..
    belki bulabileceğiniz en sorunsuz baş ağrıtmayacak f650gs 2000 model 30000km de..alt ön çamurluk givi bağlantı demiri ve topcase elcik koruma..abs,elcik ısıtma mandarin-sarı renkli....
    bence GS almak isteyen varsa kaçırmasın yazık olur

GS-dakar yada KTM640adv ile takas olabilir..başka takas düşünmem fiyatı 5.100€ (9700 falan)

isteyen olursa bana 535 587 75 23 'den ulaşabilir.
    İyi satışlar Fakir abi.Umarın en kısa sürede motorunu satar ve dilediğin motora kavuşursun.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    pozantı gezisinde kalabalıktık. yemek sorunu hepimizin hatırındadır. onun dışında benimki ile beraber bir iki motor arızası da keyfimizin kaçmasında büyük role sahip ama.

çok kalabalık geziler de sıkıntı daha fazla sanki. toplanma, yola çıkma, gezme, ve dönüş. fazla gezi tecrübem yok belkide o nedenle böyle düşünüyorum ama...

dün 15 motor idik daha dönüşe geçerken bölündük.10-11 motor kaldık.karaisalıdan çıkar çıkmaz kalan motorlarda yolda dahıldı. daha kalabalık gezide birlik ruhunu yakalamak daha da zor olur sanki.

Motosikleti
    +1 qrar

yan çizme eğilimindeyim,
    zaten motorum yawaş
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    @qrar Dediğinde bir yerde haklısın ancak çokda lokal bir grup olunmaması gerektiğini düşünüyorum. En azından ara sıra tüm motorcu abilerimiz kardeşlerimizinde bir arada olduğu geziler yapmakta fayda var. Bu haftaki organizasyonda kurallar açık ve seçik olacak eğer gene bahsettiğin tarz sorunlarla karşılaşırsak ben gerekli konuşmayı ve yapılanmayı sağlarım. Baktık ki değişen birşey yok biz birbirimize de yeteriz diye düşünüyorum.

Motosikleti
    işte budur takım ruhu

ben motora nos taktırcam da gelcem
    [B]ama hâââLâââ[/B]

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Ok. haklısında hasan. sadece kabuğuna çekilmiş ilişkilere kapalı çekirdek bir grup oluşturmak hoş değil. ama birlikte hareket etmek adına yapılacak organizasyonlarda da kimse ezilmesin yada arkada kalan bir grup, bir kişi olmasın. anlatamadım sanırım ama anlamanızı ümit ediyorum.

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Cuma günü motorum geliyor arkadaşlar. Trafik ruhsat işlerini bitirmeye çalışacağım.
    Ancak motoru alır almaz uzun yola sürmek problem yaratır mı? Ne dersiniz?

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Fevri hayırlı olsun tekrar. Yeni motorla uzun yola gelince..
    Motoru aldığımın 2.ci günü Pozantı-Kamışlıya gitmiştim pek sorun olacağını sanmam. -Ki grup sürüşünde tedbirli ve yavaş gittiğimizi biliyorsun haftaya armızda görmek isteriz seni ve yeni yol arkadaşını.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    inşallah tequ, saol. Ben de sabırsızlanıyorum.

Motosikleti
    Murat bir sorun olmaz merak etme. Millet canını alıyor motorun güya motor açıcam diye gene uzun süre hizmet ediyor. Sen zaten zorlamadan kullanyorsun. Ha uzun yolda rodaj tamamlamışsın ha şehir içinde sürmüşsün. Bence asıl düşünmen gereken motora hemen alışman bence. Cumartesi günü bayağı bir sür. Frene, yol tutuşa viteslere alış bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler