Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşkeee..
    kısmet abim
    eee bu hafta kimdeyizz
    ne kadar yüzsüzüm yaa kimden bulaştı acep
    sen kal aşk ben giderim buralardan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve kışlık yer ararken ve kalabalıktan dolayı fiyat pazarlığı yaparken resmi olsun olmasın grup olarak bir varlığımızın öneminin farkına varmayan herkesi ben de alkışlamak istiyorum...
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben büyüme olayına deyinmek istiyorum.
    büyümek yada organize olmak gibi bir derdim ve isteğim yok kendi payıma.şu anki gurubumuzu ve tüm insanları, kendisiyle, eşiyle ve çocuklarıyla çok seviyorum.gerçekten çok seviyorum.
    bir araya gelip oturduğumuzda gerçekten çok mutlu oluyorum(kendim ve ailem adına).yeni kişiler aramayın, zaten ortamımızı anlayan, ve uyabileceğini düşünen insanlar bi şekilde ortamımıza dahil oluyor.hepimizin telefonları var birbirimizde, ayrıcada oturup sohbet etmek, yada dertleşmek istediğimizde gönül rahatlığıyla birbirimizi arıyoruz.
    bu açılımlar uzar gider.
    sonuç olarak ben ve ailem şu anki gurubumuzdaki insanları çok seviyoruz ve ailemizden görüyoruz.
    lütfen yeni kişiler katma çabasına girerek bu güzel aileyi bozmayın.
    organizasyondu, bilmem kutlamalara katılmak yada benzeri olaylar bizim isteğimiz dışında aramıza katılmaya çalışan ve bize uymayacak kişilikler üretecektir.buna emin olabilirsiniz.
    BİZ BİZE YETERİZ HEPİNİZİ SEVİYORUM
    sevgili muratcığım,biz hepimiz senin nasıl milli ve insani duygularla yola çıktığının bilincinde ve farkındayız.ayrıca bütün arkadaşlarımında bu yüce duygularda seninle hemfikir olduklarına eminim.gurupta kimsenin lider yada yönetici olmak gibi bir hevesi olduğunu da sanmıyorum.sadece ortaya çıkan genel kanı,bizim bize yettiğimizdir.seni (nacizane)en iyi tanıyan kişi olmam sebebiyle,seninde aynı fikirde olduğuna inanıyorum.bu vesile ile seninde dahil olduğun bu mutlu azınlığı,bir hayalet olarak uzaktan seyretmeni değil,bizlerle olmanı arzuluyoruz.sevgilerimle.
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYALETM..KARA MURATIM ..SAKIN BUYAZIMI KENDİNE malletme senin yerin bizim yanımızda nekadar degerli oldugunu unutma bora kardeşimde belirtmiş ....sadece dikkat etmemiz gerekenleri diğer arkadaşlarmla paylaştm benim içim sen kara ELMASIMSIN seni eskiden beri tanırım örnek biarkadaşımsın kimse senin üstüne gelmiyordur eminim.seni tanıdıgım güne şükrediyorumtanaklarından öpüyormmm..

bizler ne demek istendiğini gayet iyi anladık ama bizi anlamayanları da biz alkışlıyoruz.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek istediklerimi oldukça iyi anlamış olan Ahmet ve Haluk arkadaşlarıma destekleri için teşekkür ederim.
    boracığım,gösterdiğin duyarlılık için teşekkür ederim.bende senin gibi,yazılanları anladığımı ve bazı şeyleri hak etmediğimizi düşünüyorum.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    ne oluyoruz yaw

Bence bu konuyu yazıyla tartışmayalım ve çarşambaya saklayalım, yazıyla bazen bazı konular yanlış anlaşılabildiği gibi bazı arkadaşlarda yazıdan kırılabilir, onun için bence bunları yüzyüze konuşmakta fayda var.

Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısmet abim
    eee bu hafta kimdeyizz
    ne kadar yüzsüzüm yaa kimden bulaştı acep
    bildiğim kadar bu pazar gezi var, ama bensiz
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    yaw bende orda olcaktım ama işte bazı aksiliker oldu
    o kadar yemeği muhabbeti kaçırdık görüyomusun :(
    Bizm hiç haberimiz bile olmadı!!!

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Adana mt 'li dostlar sizi kınayacak halim olmamasına rağmen,elimden geldiğince kınıyorumm...

Toplantı bayanların dediniz,sizde bir araraya gelmişsiniz,hani gelmişsiniz onu anladıkta...

Nezaket icabı bi davet ediliriz...

Bizde nezaket icabı bi hayır deriz dimi...
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizm hiç haberimiz bile olmadı!!!
    Valla hocam , bayanlar arasında sözleşilmiş bir olay bu onun için erkekleri suçlamayın
    bizler masumuz

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana mt 'li dostlar sizi kınayacak halim olmamasına rağmen,elimden geldiğince kınıyorumm...

Toplantı bayanların dediniz,sizde bir araraya gelmişsiniz,hani gelmişsiniz onu anladıkta...

Nezaket icabı bi davet ediliriz...

Bizde nezaket icabı bi hayır deriz dimi...
    sen sus bakim, seninle sonra görüşürüz
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen sus bakim, seninle sonra görüşürüz

Susmayacam sustukçaa sıra bana gelecek biliyorum

Murat abiii,senide çok seviyorummmm...
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Valla hocam , bayanlar arasında sözleşilmiş bir olay bu onun için erkekleri suçlamayın
    bizler masumuz

Bu durumda kimsenin suçu yok. Çünkü ben Çarşamba toplantısına yalnız gelmiştim.

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    ne oluyoruz yaw

Bence bu konuyu yazıyla tartışmayalım ve çarşambaya saklayalım, yazıyla bazen bazı konular yanlış anlaşılabildiği gibi bazı arkadaşlarda yazıdan kırılabilir, onun için bence bunları yüzyüze konuşmakta fayda var.

Muzaffer Abi, çok haklısın, bu konunun boyutu değişti ve ortalık biraz karıştı, şimdiden yanlış anlamalar oluştu. Ancak ortada net bir şey var, yüzyüze konuşacak bir konu kalmadı artık, herkesin duruşu belli, bunu daha fazla uzatmanın gereği yok, biz sohbetimize bakalım.

bizler ne demek istendiğini gayet iyi anladık ama bizi anlamayanları da biz alkışlıyoruz.
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boracığım,gösterdiğin duyarlılık için teşekkür ederim.bende senin gibi,yazılanları anladığımı ve bazı şeyleri hak etmediğimizi düşünüyorum.
    Görüldüğü kadarıyla çok değer verdiğim, sevdiğim ve saydığım iki büyüğümün kalbini kırdım (başkalarını da incittiysem affola), her ne kadar yazılarımda seçtiğim kelimelere dikkat etmeye çalışsam da, hiçbir yerde hakarete dönebilecek kelimeler kullanmadıysam da. Sadece benim demek istediğimi anlayıp başka yere çekmeyen, destek olmaya çalışan bazı arkadaşlara teşekkür etmek istemiştim.

Her iki büyüğümden de AdanaMT huzurunda özür diliyorum.
    oderint dum metuant

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Sevgili Murat, kalp kıracak bir fikrinin ve düşüncenin olduğunu düşünmüyorum. Burada yazanda okuyanda hislerini doğru ifade edemediği için her türlü yanılma olasıdır. Gel çarşamba Edo da çitleyelim (Battal boy poşetle geleceğim)

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yaparsınız motorcular, çarşambaya görüşelim deyilmi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Adananın gülleri elitleri günaydın,
    Önce ferdaneyi fırçalıyayım kız hem gelcem diyon hemde gelmiyon bu hafta sendeyiz yani MT nin bayanları sendeler isoda sana yardım eder yemek bulaşık falan
    İsocum toplantı yada her neyse bayanlar arasında olduğu için seni çağırmadık herkesin kocası motoru yada arabayı kullandığı için getirip bırakmak zorunda kaldılar tabi senin öyle bir şansın olmadığı için sen tek kaldın bizde saplar olarak pardon kocaları olarak toplanıp çay bahçesine gittik okey neyin oynadık,

Veyis hocam da tek geldiği için yengemizin haberi yok yani elimizden geldiğince oraya gelenleri çağırıp ağırlamaya çalıştık kimse alınıp gücenmesin

bunların içine Muzaffer abim,hayalet,asgürbüz ve mustafa abim dahil birdahaki sefere inşallah diyorum herkese hayırlı işler bol gülüşler nasip etsin diyorum

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    zeki, çevik, akıllı ve elit motorculara GÜNAYDIN

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adananın gülleri elitleri günaydın,
    Önce ferdaneyi fırçalıyayım kız hem gelcem diyon hemde gelmiyon bu hafta sendeyiz yani MT nin bayanları sendeler isoda sana yardım eder yemek bulaşık falan
    abi çarşamba günü birsen ablanın bana verdiği numaraya msj çektim bi aksilik oldu ben gelemicem dedim

bu arada yarın menderese gidilmicek herlade başka b yer bulmak lasım donarız orda yaa çok soğuk
    siz donmasanaız bile ben kesin donarım

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    abi çarşamba günü birsen ablanın bana verdiği numaraya msj çektim bi aksilik oldu ben gelemicem dedim

bu arada yarın menderese gidilmicek herlade başka b yer bulmak lasım donarız orda yaa çok soğuk
    siz donmasanaız bile ben kesin donarım
    Bora nın Turgut Özal blv.önerdiği yerde buluşuyoruz orda donmasın

Bora nın Turgut Özal blv.önerdiği yerde buluşuyoruz orda donmasın
    önerdiği yer neresi abi

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    adanalı´isimli üyeden Alıntı
    sevgili arkadaşlarıma duyurulur.
    bu çarşamba,t.özal bulvarı üzerinde,itfaiye kavşağındaki edo pastahanesinde buluşuyoruz.bilgilerinize.
    (t.özal'da,anadolu lisesine doğru giderken,sağda,itfaiye kavşağı olarak bilinir.köşe başında.)
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yaw bende orda olcaktım ama işte bazı aksiliker oldu
    o kadar yemeği muhabbeti kaçırdık görüyomusun :(

kısssssss sen bam lı deeeelmiydin
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Selam arkadaşlar

Muhabbetiniz bol olsun. Hepinizi özledik. Saygılar, sevgiler.

Sezen & Hasan
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 63 kullanıcı var. (0 üye ve 63 misafir)

Bu Konudaki Etiketler