Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    geçmiş olsun
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    [QUOTE=fazerr;1243636]svgili kardeşim MURAT..motorun hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsunyanlız arka kuyrugunda eyrilik var gibimi ne istersen egrilik ile ilgili bana özel mesaj atabilirsin buaralar tünellerde fareler çirit atıyor...daha öncelerde senin problemle ilgili ADAŞIM..MUZAFFER..aynı problemi..benimle halletti..bir kuş sütü eksiktii onun fikirlerinden hareket edersen KUYRUGUN HEMEN DOGRULUR senmerak etme dimi gürselciğim

Kuyruk doğrultacak arkadaşlara herzaman yol göstermeye hazırım
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    [QUOTE=fazerr;1243636]svgili kardeşim MURAT..motorun hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsunyanlız arka kuyrugunda eyrilik var gibimi ne istersen egrilik ile ilgili bana özel mesaj atabilirsin buaralar tünellerde fareler çirit atıyor...daha öncelerde senin problemle ilgili ADAŞIM..MUZAFFER..aynı problemi..benimle halletti..bir kuş sütü eksiktii onun fikirlerinden hareket edersen KUYRUGUN HEMEN DOGRULUR senmerak etme dimi gürselciğim

Ben kuyruğu düzeltmek için her zamanki yerde ve saatte hazır bulundum, orada bulunanlarla kuyruğu bayağı bir düzelttik. Bora Abi, Cengiz Abi, Küçük Cengiz, Ahmet hep şahitler... Ben sıramı savdım (biraz cırlazıyorum işte, tamam mı?).
    oderint dum metuant

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    o kadar kolay kurtulamazsın

Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kuyruğu düzeltmek için her zamanki yerde ve saatte hazır bulundum, orada bulunanlarla kuyruğu bayağı bir düzelttik. Bora Abi, Cengiz Abi, Küçük Cengiz, Ahmet hep şahitler... Ben sıramı savdım (biraz cırlazıyorum işte, tamam mı?).

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)

tüm haklarım saklıdır anladın sen onu abim

bu çarşamba şu yawruyu gene görecekmiyiz acaba
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Gürsel abinin eşine acil şifalar dilerim,geçmiş olsun...
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    bak muratçım iyi bir kuyruk ancak arkadaşların gönlünde doğrulur bunun için önce yer mekan saat tarih ve reklam yapmamız gerekirki boşta kalan olmasın zira yarın ben görmedim duymadım demesinler doğrumu ozaman şöyle uzun bir masa sonrası gelir zaten selamlar iyi geceler bugünlük ders yeter kanımca
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak muratçım iyi bir kuyruk ancak arkadaşların gönlünde doğrulur bunun için önce yer mekan saat tarih ve reklam yapmamız gerekirki boşta kalan olmasın zira yarın ben görmedim duymadım demesinler doğrumu ozaman şöyle uzun bir masa sonrası gelir zaten selamlar iyi geceler bugünlük ders yeter kanımca
    Ağzından bal damladığını söylemişmiydimm

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Günaydın Adana MT nin elit motırcıları

iso gecenin 3 ünde kuyruklan ne işin var senin yat uyu oğlum ya

Ekip bir gün kararlaştırıp gürselin eşine geçmiş olsuna gidelim

Murat kuyruk okadar kalın ki ne demirci nede tornacı düzeltebilir,Ama Adana MT camiası dümdüz eder emin ol Ahmet tescillendi o daha iyi bilir.

Motosikleti
    R1_8
    Abi ben yatar uyurum hatta hiç gelmem bile kuyruğa bilmem neye,murat abi bana özel bi kuyruk düzeltme oprasyonu yapar,abim benim gönlü bol adamdır ( hoş görmedik bi numarasını ama olsunn )

Muzaffer abi cmk tişörtün geldi,müsait olduğum bigün getiririm toplantıya yada artık sen uğrayabilirsen harika olur

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Nasıl etsek, nasıl etsek...?!!!

Nasıl etsek de düzeltsek şunu? Gidon muydu eğri olan, yoksa eksozt muydu?

Teker teker gelin, diyeceğim, ama aslında öylesi daha zor olacak galiba. Aksine herkes birlikte gelsin, yoksa özel isteklerle başedemeyeceğim. Ben en iyisi şehri terk edeyim, birkaç ay ortalıkta görülmeyeyim, belki unutursunuz...

oderint dum metuant

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi cmk tişörtün geldi,müsait olduğum bigün getiririm toplantıya yada artık sen uğrayabilirsen harika olur
    öyle olsun.hani banada geliyordu.ben bile senden önce üye oldum.inanmazsan bakabilirsin..gele gele 4 tane gelmiş.hadi diğer 3 üne ses çıkartmadık.biride motorla alakası olmayan birine .bora abin çok şey bilir ama zamanı gelince konuşur.

arkadaşlar,az önce çelikgürselin yanındaydım.evde tadilat olduğu için internet bağlantısı yokmuş.dolayısı ile yazdığınız son geçmiş olsun mesajlarınızı okuyamamış.benden rica etti.hepinize kendisi ve eşi adına teşekkür ediyor.bilgilerinize.

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle olsun.hani banada geliyordu.ben bile senden önce üye oldum.inanmazsan bakabilirsin..gele gele 4 tane gelmiş.hadi diğer 3 üne ses çıkartmadık.biride motorla alakası olmayan birine .bora abin çok şey bilir ama zamanı gelince konuşur.
    NAsıl motorla alakası olmayan birine anlamadı ben abi,kimmiş bu alakasız biri

Tşört senin itin olsun be abii,benimkini veririm sana ,ayıpsınn

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Sevgili Ahmet gelecek 10 yıl motor alacakların da kuyruğunu düzeltti sağolsun.
    O kadar da korkulacak birşey yok, boş yere şehri terketme

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    kuyruk zaten başka türlü doğrulmazki

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Adana MT nin elit motırcıları

iso gecenin 3 ünde kuyruklan ne işin var senin yat uyu oğlum ya

Ekip bir gün kararlaştırıp gürselin eşine geçmiş olsuna gidelim

Murat kuyruk okadar kalın ki ne demirci nede tornacı düzeltebilir,Ama Adana MT camiası dümdüz eder emin ol Ahmet tescillendi o daha iyi bilir.
    bu kuyruk doğrulacak başka çaresi yok.......

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben yatar uyurum hatta hiç gelmem bile kuyruğa bilmem neye,murat abi bana özel bi kuyruk düzeltme oprasyonu yapar,abim benim gönlü bol adamdır ( hoş görmedik bi numarasını ama olsunn )

ilgin için teşekür ederim, en kısa zamanda teslim alacam

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Ahmet gelecek 10 yıl motor alacakların da kuyruğunu düzeltti sağolsun.
    O kadar da korkulacak birşey yok, boş yere şehri terketme
    ben görmedim kardeş, bu sayılmaz
    olurmu böyle birşey, ordan birkaç kişiyle kuyruk doğrulmaz anca beraber kanca beraber

arkadaşlar,az önce çelikgürselin yanındaydım.evde tadilat olduğu için internet bağlantısı yokmuş.dolayısı ile yazdığınız son geçmiş olsun mesajlarınızı okuyamamış.benden rica etti.hepinize kendisi ve eşi adına teşekkür ediyor.bilgilerinize.
    bora bey, ne demek istiyorsunuz , şimdi alındım
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    o kadar kolay kurtulamazsın
    [:Nasıl etsek de düzeltsek şunu? Gidon
    YEMEZLER ASİL KARDEŞİM MURAT...öyle ucuz kurtulamassın..bak boracımla..ahmetimin ..ayrıca.muzafferin kuyruk doğrultması öyle basit olmadı..hem ben oruçluyum...yemeğim olacak arkasına tatlım olacak..arkasına..çayım..finalimde..DONDURMAM ONA GÖRE.aklıma gelmişken sen bana özel mesaj çek bukonuyu GİZLİİİ HALLEDELİM AGAMM.ÇOK AKILLIYIM DEGİLMİ.. ANNEM BENİ KADİR GECESİ DOĞURMUŞ..BORADA BİLİR MUZOMDA BİLİR..EH ARTIK AGAM TOP SENDE..
    ...

[/QUOTE]

Nasıl etsek, nasıl etsek...?!!!

Nasıl etsek de düzeltsek şunu? Gidon muydu eğri olan, yoksa eksozt muydu?

Teker teker gelin, diyeceğim, ama aslında öylesi daha zor olacak galiba. Aksine herkes birlikte gelsin, yoksa özel isteklerle başedemeyeceğim. Ben en iyisi şehri terk edeyim, birkaç ay ortalıkta görülmeyeyim, belki unutursunuz...

SAKIN ÖYLE BİŞEY YAPMA..kurtulamassın ona göre..hem hayaletler heryerde görünür..benim öyle bir yetenegim varrr.NE ANASININ GÖZÜYÜM BEN ÖYLE DEGİLMİ SEVGİLİ ADAŞIM MUZOM.. KARDEŞİM BORAM ..ANLATIN

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar pazar günü kadirlide buluşma olayına ne diyorsunuz bi yazın bakim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pazar günü kadirlide buluşma olayına ne diyorsunuz bi yazın bakim

ben ve ceyhan ekibi katılacağız geçen sene ramazandada arkadaşlar istemişti taa kalkıp buraya geldiler fazla ilgilenemedik bari bu sene olsun selamlar iyi geceler

çaraşamaba için bici kuyruk vs varmı taa ceyhandan gelip boşa düşmeyelim sahura kadar oturrum sonra valla
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bicide yokum.15/23 çalışıyorum.akşam kadirli olayını konuşun, ben 15:30 dan sonra evde olabilirim.yani 16 dan sonra buluşma ayarlarsanız bende gelirim yoksa gideceklere iyi yolculuklar dilerim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 65 kullanıcı var. (0 üye ve 65 misafir)

Bu Konudaki Etiketler