Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    racer_caner001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTIM ALAMIYORUM.ÜHÜHÜHÜ:(:(
    kayasertaç selamın aleyküm ayrıca tüm adana mtyede selam,
    kayasertaç,usta haftasonu cumartesi veya pazar akşam gidelim çmsk!ya fevrii sende davetlisin birazcık laflayalım ordanda çıkalım geselim.bence çok iyi olur hem tanışmış oluruz hemde güzel bişe olur.güngüz çmsk gezi yapıyor ama abi adamlarda motor var yetişemiyoruz ki biz...eğer katılırsanız cevap ve yorumlarınızı beklerim zamanı değiştirme felan gibi olur ya size uymaz bana uyar...kendinize çok iyi bakın görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,

haftasonu bizim evden cektigim bir fotografi sizlerle paylaşmak istiyorum. bu tarz doğaüstü olayları fotoğraflamak galiba yeni filizlenen bir tutku oldu bende.

bundan sonrada yagmurlu akşamlarda şimşek/yıldırım avlamaya çalışacam.

aramızda bu konuda bilgili / bu konuya istekli başka arkadaşlar varsa tanışmak ve beraber ava çıkmak isterim
    birader hastayım sana çok ilğinç çok güzel anlar yakalıyorsun şimşek gibisin sana yetişmek imkansız yeni avların varsa yolla bunu arka plan yaptım çok hoş

birader hastayım sana çok ilğinç çok güzel anlar yakalıyorsun şimşek gibisin sana yetişmek imkansız yeni avların varsa yolla bunu arka plan yaptım çok hoş

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    caner haftasonu memlekete gitme durumum olabilir veya çalışıyo olabilirim şimdilik bi söz vermeyeyim, pazar sabahı falan belki olabilir... mod'umuz bi plan hazırlıyo gibiydi, bakarsın ortak bi plan olur...

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Caner ve Kayasertaç, Cuma akşamı iftardan sonra isterseniz klüpte yine bi kahve içeriz. Kayasertaç da gelirse tanışmış oluruz.
    Hafta sonu için makine plan hazırlıyormuş zaten... hep beraber katılırız inşallah.
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    29 Ekim gezisi hakkında bilgisi olan var mı?

racer_caner001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTIM ALAMIYORUM.ÜHÜHÜHÜ:(:(
    slm pazer valla anamur gezisi olacak gibi görünüyor ama tabi kesin olarak önümüzdeki günlerde açıklanır.makine abiden öğreniriz onu tam olarak.ama sen ufak tefek hazırlıklara başla istersen beniim içimden bir ses olacak bu iş diyor...

fevri abi akşam güzel bi kahve molası olarak bence güzel olur ama tabi siz bilirsiniz istersen makine abiye özel mesaj at oda tamam derse gidelim.kayasertaç belirtmiş zaten durumunu gelemeyebilirim diyor.hem muhabbet olur ya bana uyar ben varım...

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem abi fotoğrafı beğenmene çok sevindim. henuz yeni bir kurban yok.

bundan sonra denk gelirse bu tip fotografları sitede ki arkadasların beğenisine sunmaya devam edecem...

tekrar teşekkurler

iyi gunler
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    arkadaşlar forumdan tekrar haberleşiriz, müsait olursam bende gelip sizinle tanışmak isterim,
    haftasonu müsait oluruz inşallah ve gezeriz biyerleri...

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Evet beyLer hafta sonu gezi yokmu
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    hasan abi 1-2 plan var diyordu ama...

wild1600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxvs1600
    selam arkadaşlar;Gezilere katılamadığım için çok üzülüyorum.. rahatsızlık dolayısıyla bir süre katılamadım.ama bundan sonra sanırım katılabileceğim..Duyduğuma göre kan bağışı yapılacakmış..ben kan bağısı yapmak isterim.sanırım 13.10.2006 tarihinde cuma günü diye duydum.hep birliktemi gidilecek?yoksa,herkes istediği zaman gidebilirmi?bu konuda bilen birisi varsa cevap beklerim..

selam arkadaşlar;Gezilere katılamadığım için çok üzülüyorum.. rahatsızlık dolayısıyla bir süre katılamadım.ama bundan sonra sanırım katılabileceğim..Duyduğuma göre kan bağışı yapılacakmış..ben kan bağısı yapmak isterim.sanırım 13.10.2006 tarihinde cuma günü diye duydum.hep birliktemi gidilecek?yoksa,herkes istediği zaman gidebilirmi?bu konuda bilen birisi varsa cevap beklerim..

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Kan bağışı 14 Ekim Cumartesi günü ÇMSK Süleyman Demirel Bulvarında Saat 16-20 Arasında yapılacak. Gelirseniz pişman olmazsınız. Biz orada olacağız.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    orda görüşmek üzere...

Motosikleti
    kle 500
    slm arkadaslar pazar gezısı nereye olacak

Merhaba Arkadaşlar. Akdeniz İller buluşmasına bir hafta gibi bir süre kaldı. Antalya grubu olarak bizlerde kimlerin geleceği netlik kazanmaya başladı. Sizlerde durumlar nasıl.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Öncelikle bu akşam Balcalı Hastanesi Otopark İnşaat'ı yanındaki Cocolat Cafe'de toplanıyoruz arkadaşlar. Önümüzdeki zamanlarda yapacağımız etkinlikler ve eğitim seminerleri ile ilgili bir toplantı olacak. Aynı zamanda da sohbet edip tanışmadığımz arkadaşlarla tanışıcaz. Ayrıca irtibat bilgileri de güncellenecek ve kontrol edilecek. Tüm Adana motorcuları davetlidir.

Arkadaşlar bu pazar ne zamandır gezmek istediğimiz ama bir türlü içini gezemediğimiz Yılan Kale'ye gitmeyi öneriyorum. Bayram Arefesi çok uzak bir etap düşünmüyoruz. Ayrıca sizlerde olumlu yaklaşırsanız akşamada hep beraber son iftar yemeğini yeriz.

@aythakan Ben ve entellektüel abimiz kesin geliyoruz. Diğer arkadaşlarla bu akşam görüşücem. Gelmek isteyenlerle ilgili ufak bir listede yapmayı düşünüyorum.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akşam gelip, gelemeyeceğim henüz belli değil yalnız 29 Ekim'de ki geziye mutlaka katılmak istiyorum.Beni şimdiden listeye yazabilirsin Hasan abi.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Volkan'ım 28-29 Ekim'deki akdeniz toplantısına bekliyorum. Cumartesi yola çıkıcaz zaten. ayrıntıları konuşuurz.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    kle 500
    bugunku toplantıyı gec ogrendım tam gelecektım erken kalmıssınız saat 22,00 gıbıydı ınsallah baska sefere

abi kusura bakma akşamki toplantıya halı saha maçım olduğu için gelemedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 61 kullanıcı var. (0 üye ve 61 misafir)

Bu Konudaki Etiketler