Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    29 Ekim bize uygun. Hava koşullarına göre sayımızda değişiklikler olabilir. Ancak katılım genede olacaktır.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

29 ekimde Anamurda görüşürüz. Duyurular bölümüne Konuyla ilgili açtığım topic şu an onay bekliyor sanırım. Genel konular ve cumartesiden gelmek isteyen arkadaşların konaklamaları ilgili oradan devam ederiz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Bencede 29 ekim tamam. Ayrıca İşin içinde Makine de varsa bende varım. ilkini bir yapalım. Arkası gelir. Unutmamak lazım " Büyük yolculuklar, küçük bir adımla başlar."
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    sevgili adana mt şu anda 8.turdayım size rize ardeşenden yazıyorum erzincan sivas maraş üzeri şehrinize gelmek istiyorum orda sizinle sıcak bir ramazan çayı içme şansım varmı eğer varsa derneğinizin adresini net olarak yazarmısınız sevgiler selamlar hopa,artvin,yusufeli,erzincana gitmek üzere yola çıkıyorum.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Merhaba Abi

Abi kulübün yeri Çukurova Motor Sporları Kulübü Süleyman Demirler Bulvarı Seyhan/Adana. Gelmeden önce buraya haber verirsen bizde ona göre hazır oluruz.

Kulüp Tel: 0 322 235 48 46

Benim Tel: 0 532 340 35 43

Görüşmek üzere.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Abi

Abi kulübün yeri Çukurova Motor Sporları Kulübü Süleyman Demirler Bulvarı Seyhan/Adana. Gelmeden önce buraya haber verirsen bizde ona göre hazır oluruz.

Kulüp Tel: 0 322 235 48 46

Benim Tel: 0 532 340 35 43

Görüşmek üzere.
    tamam görüşmek üzere yaklaşınca. maraştan ararım sevgler 0542 7624303 buda benim nm.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Akdeniz Bölgesi İller Buluşması için Buradan devam
    http://www.motosiklet.net/forum/show...492#post445492
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

racer_caner001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTIM ALAMIYORUM.ÜHÜHÜHÜ:(:(
    makine abi ben caner sizinle tanışmak,buluşmak,gezmek istiyorum ama altımda scooter var.çekiniyorum abi önünüzden çoık geçiyorum ama bi türlü durma cesareti bulamadım.abi tanışırsak anamur gezisine gelmek isterim bende ne dersin abi sen çmsk da tek olduğun günü söle bana ben gelim yanına kaynaşalım artık yetti abi tek tabanca gez gez nereye kadar yaa.cevabını bekliyorum abi.eğer ki sms felan atmak istersen 05448476832 yaşım 18.canerr yıldız hadi iyi akşamlar abi...

ayrıca makine abi sizin grupta olduğunu resimlerden gördüm nejat abiyi çok iyi tanıyorum.ama o beni bilmez.neyse tanışırsak ona nerden tanıştımızıda anlatırım.iyi akşamlar abi cevabını bekliyorum.ok

berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    Alıntı racer_caner001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makine abi ben caner sizinle tanışmak,buluşmak,gezmek istiyorum ama altımda scooter var.çekiniyorum abi önünüzden çoık geçiyorum ama bi türlü durma cesareti bulamadım.abi tanışırsak anamur gezisine gelmek isterim bende ne dersin abi sen çmsk da tek olduğun günü söle bana ben gelim yanına kaynaşalım artık yetti abi tek tabanca gez gez nereye kadar yaa.cevabını bekliyorum abi.eğer ki sms felan atmak istersen 05448476832 yaşım 18.canerr yıldız hadi iyi akşamlar abi...

ayrıca makine abi sizin grupta olduğunu resimlerden gördüm nejat abiyi çok iyi tanıyorum.ama o beni bilmez.neyse tanışırsak ona nerden tanıştımızıda anlatırım.iyi akşamlar abi cevabını bekliyorum.ok
    ÇMSK herkesi kabul eden herkese açık bır klüp motorunun ne olduğu hıç önemli degil illa makina abinle tanisacaksin diye bir durum yok cesaretini topla ve iceri girip selam ver sende göreceksinki dostca ve samimi bir sekilde karsilanacaksin
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

ya arkadaşlar, aslında 29 ekime 1 ay var. daha öncesinde herhangi bir gezi planı yok mu? mesela peribacaları ziyareti?
    bi de 29 ekim bayram haftasına geliyor. burada olmama ihtimalim yüksek. ama nasip tabi..

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    hakkaten ne oldu ürgüp göreme planı?

Motosikleti
    ya berliner abi çok iyi motive ediyosun adamı sen orada oluyormusun ya senlede tanışabilirim.benim amacım motorcuların arasında bende motorcu olmak zaten ufaktan giriş yaptım ama senin adın ne yaw berliner abi senle tanışalım bi an önce misal bu akşam...ben müsaitim sende he dersen olur bu iş cevabını bekliyorum

berliner abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bak beklirem burdayım haaaaa

benim amacım x veya y şşahsıyla tanışmak deil biriyle tanışıp ortama girmek yani anlıyormusun berliner abi ben senin cevabı alırsam sana tekrar yazarım.bide hangi saatlerde internette olduğunu yazda ona göre gireyim.cevap bekliyorum....

berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    ya berliner abi çok iyi motive ediyosun adamı sen orada oluyormusun ya senlede tanışabilirim.benim amacım motorcuların arasında bende motorcu olmak zaten ufaktan giriş yaptım ama senin adın ne yaw berliner abi senle tanışalım bi an önce misal bu akşam...ben müsaitim sende he dersen olur bu iş cevabını bekliyorum

berliner abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bak beklirem burdayım haaaaa

benim amacım x veya y şşahsıyla tanışmak deil biriyle tanışıp ortama girmek yani anlıyormusun berliner abi ben senin cevabı alırsam sana tekrar yazarım.bide hangi saatlerde internette olduğunu yazda ona göre gireyim.cevap bekliyorum....
    Avatarimin altini oku bak neredenim ????????
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

Motosikleti
    slm berliner abi saat 17,40 sularında çmsk'nın önünden 4 kere geçtim.5. kez geçerken 150 cc harley tipi motor vardı onu bağırttırdım baya aşırı bi şekilde..herkes baktı kırmızı hondayla yanımdan geçtin yolda berliner abi beyaz tşört vardı bende döndüm baktım yanımdan geçene kadar sendin değil mi o??abi dedim giibi sen orda müsait olduğun bi zamanda haber ver ben gelem vallaha büyük makinaları göründe bayılıyorum yaa.bide hep yaşça büyük abiler varya ondanda çekiniyorum.müsaitim diyeceğin zamanı bekliyorum abi saygılar olsun tüm ikitekercilere...

hıı unutmadan saat 16,50 17,15 sularıydı motorla yanımdan geçtiğinde acaba senmiydin...evet evet sendin

bugün 4 kere çmsk önünden geçtim.5. geçerken 150 cc harley tipi motor vardı bağırttırdım herkes baktı berliner abi hatırladın mı????motorlada yanımdan geçtin kırmızı hondayla bende beyaz tişört vardı.sana geriden baya baktım...abi sen tek müsait olduğun zamanda bana haber ver ben geleyim yada telini yaz bana oranın önüne gelip arayayım seni ben geldim diye...çok istiyorum abi ortamınıza girmek yahuu neyse senden cevap bekliyorum tek ve müsait oldun zamanıda beklyrm.tüm ikitekercilere saygılar...makine abinin motoru oradaydı ben geçerken

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    kardeş ne yapmışsın sen öyle ya.. berliner abimiz, yazmış cevabını.. kendisi berlinde

iyi akşamlar adana-mt sakinleri, umarım online olanınız vardır... yarın için kız arkadaşımla birlikte katılabileceğim 70-80 km/h ortalama hızlı bi geziniz varmı acaba...

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı kayasertac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ne yapmışsın sen öyle ya.. berliner abimiz, yazmış cevabını.. kendisi berlinde

iyi akşamlar adana-mt sakinleri, umarım online olanınız vardır... yarın için kız arkadaşımla birlikte katılabileceğim 70-80 km/h ortalama hızlı bi geziniz varmı acaba...
    Ben burdayım kardeş ama henüz bi proğram yapmadık malum ramazan nedeniye
    ama sen yinede klp gel sabah bakarsın biyerelere gideriz.
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    sabah 09.50 gibi çmsk'daydım fakat kimse yoktu, bende kız arkadaşımla çatalan ve çevre köyleri gezinip balcalıdan çıktık.. hiç yoktan 4 saatlik bi pazar gezisi oldu...

Motosikleti
    Merhaba

Öncelikle bugün Borusan BMW'de 2007 model tanıtım ve test sürüş günü olduğu için Ç.M.S.K genelinde bir gezi yapılmadı. Ben ve Oğuz ufak çaplı bir gezi yaptık sonra kulübe gelip hep beraber test sürüşüne gittik. Gezi yazılarında günün raporunu birazdan okuyabilirsiniz.

racer_caner001 Kulübe geldiğinde ben olmasam bile bir çok arkadaşımız orada. Onlarla da sohbet edebilirsin. Ama genede benim olduğum bir gün tanışalım. Salı veya Çarşamba günü uğra saat 20:00'de oralardayımdır.

Motosikleti
    makine abi tamam artık kendimi topladım nedir bu yaa salı veya çarşamaba çalarım kapını tamam mı abi hangi gün geleceğimide yinede yazarım.tanışmak ve kaynaşmak üzere tekerleriniz hep yerde olsun motor severler görüşmek üzere.
    canerr6 yıldız

berliner abi berlinde yaşadığını okudum daha önce ama sen çmsk dan bahsedince heralde burada yaşıyor felan die tahmin ettim.benimde nürnberg de abim yaşıyor abii.ama motorla arası açıktır onun...kendine çok iiyi bak abi görüşmek üzere burda veya orda (yazın gelme durumu varda oraya)hehehehe allah tekerini yerden kesmesin abi saygılar

berliner abiii okumadın mı sana yazdığım iletiyi yoksa okudunda cevap atasın mı gelmedi...berliner abbbiiiiiiiiii

cross4ever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zs 200 Gy
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Öncelikle bugün Borusan BMW'de 2007 model tanıtım ve test sürüş günü olduğu için Ç.M.S.K genelinde bir gezi yapılmadı. Ben ve Oğuz ufak çaplı bir gezi yaptık sonra kulübe gelip hep beraber test sürüşüne gittik. Gezi yazılarında günün raporunu birazdan okuyabilirsiniz.

racer_caner001 Kulübe geldiğinde ben olmasam bile bir çok arkadaşımız orada. Onlarla da sohbet edebilirsin. Ama genede benim olduğum bir gün tanışalım. Salı veya Çarşamba günü uğra saat 20:00'de oralardayımdır.
    hmms bende senmiydin deilmiydin die düşünüodum abi. :D bugün akşam saatlerinde carrefour'un 1 sonraki ışıklarından 100. yıla doğru girdin karşı yoldaydım bnde 2 kişiydiniz.. dier motoru tanıyamadım ama.. arada bi kılıçbalığını görüyorum hepte bi işim varken oluyo kalkıp gidemiorum peşinizden bazı nedenlerden dolayı tanışmak bi türlü nasip olmadı anamura gelmeye çalışacaım qörüşmek üzere

makine abi tamam artık kendimi topladım nedir bu yaa salı veya çarşamaba çalarım kapını tamam mı abi hangi gün geleceğimide yinede yazarım.tanışmak ve kaynaşmak üzere tekerleriniz hep yerde olsun motor severler görüşmek üzere.
    canerr6 yıldız

berliner abi berlinde yaşadığını okudum daha önce ama sen çmsk dan bahsedince heralde burada yaşıyor felan die tahmin ettim.benimde nürnberg de abim yaşıyor abii.ama motorla arası açıktır onun...kendine çok iiyi bak abi görüşmek üzere burda veya orda (yazın gelme durumu varda oraya)hehehehe allah tekerini yerden kesmesin abi saygılar

berliner abiii okumadın mı sana yazdığım iletiyi yoksa okudunda cevap atasın mı gelmedi...berliner abbbiiiiiiiiii
    caner imzandaki yazı çok hoşuma gitti ama benim lastiklerim asvalttan kesilmedii zaman huzur bulamıyorum lastiklerim toprak tarla dağ tepe istiyor
    [FONT="Palatino Linotype"] [B][I][SIZE="2"][COLOR="Red"]Haydi eqoma sponsor ol !!![/COLOR][/SIZE][/I][/B][/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler