Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok çıkmaz ne yapalım artık senin hurdayla gideriz
    hemde ne hurda yığın hurda
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl Çarşamba akşamları da bir yerlerde buluşur çay içerdik, n'oldu herkese? Biz biraz muhabbet edelim diye Demir Gürsel ile saat 17:00 gibi buluşup Adnan Menderes civarlarında turlayacağız. Gezerken de bulabildiğimizi gruba eklemeyi düşünüyoruz. Katilmak isteyen olursa mekanımız belli değil, ama tüm mekanlar bizim. Arayın yeter.

......5 dk sonra:

Yukarıdaki mesajı yazarken dışarıda havanın birden döndüğünü fark edemedim, planımız muhtemelen yatar, heveslendirdiysem özür dilerim. Ama havanın güzel olduğu akşamlar geliyor, yapalım şu çay-kahve-sıkma muhabbetlerini eskisi gibi. Ne güzel vakit geçiriyorduk.
    murat dediğin gibi bi mekan edinmek gerek, bu fikri çok önceleride savunuyordum, ama kendi payıma zaman ayıramadım açıkçası
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapalım arkadaşımız diye ses de cıkartmadık canurluksuz da kostüm motora benzedi yaw (züürt tesellisi simileysi)

Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo tebrik ediyorum sizleri, alkııış; gezmeye çıkmanıza 18 dakika kala mesaj atarsanız nasıl gelelim. Mancınık mı var bizde
    bizde beyle, hava bozuk olunca isonun dükkanda muhabbet ettik, sağolsun isom ağırladı bizi
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum olacaktıda motorcu görecektiniz....

nasıl motorcusunuz yaaa yağmur yağacak diye motora binmiosunuz
    dört tekere binip üfürmesi kolay sen motorda yağmur yedinmi hiç
    ben akşamları saat 19:30 gibi evde oluyorum, eğer gittiğiniz veya bulabileceğim yeri söylerseniz bundan sonra size katılabilirim.
    bi yer ayarlayalım bencede.en azından işten güçten zaman artırıpta motorcu arkadaşlarımdan benim gibi işi olmayanı bulurmuyum muhabbet etmeye diyeceğimiz bir yerimiz olsun.işi olmayan takılır hem bu vesileyle biraraya gelinir
    Zafer Abi, Muzaffer Abi,

Biraz ani oldu, farkındayım, bizim de telefonda kararlaştırdığımız anlık bir buluşmaydı, eve gelip üzerimi değiştirirken sadece bir mesaj yazacak vaktim oldu, ama yine de duyurmak istedim. Zaten yağmur oyunu bozdu, biz yine de sözleştiğimiz için buluştuk, İso'nun mekanına kaçtık. O kadar da tatlı su motorcusu değilmişiz, usul usul gezdik yağmurda.

"Yağmur da tatlı sudur" diye atlayanlara selam ederim...

Bu eski buluşmaları başlatalım, ister sıkma-börek falan yemeye, ister yemekten sonra çay içmeye... Geçen yıl arkadaşların Adnan Menderes'te bir-iki çaycı mekanları vardı, ben de onları bulduğum yerde takılırdım. Bir de Çatalan köprüsünün oradaki sıkmacılarda buluşuluyordu herhalde. Maksat muhabbetse heryer olur bize. Saat 20:30 - 21:00'den sonra buluşalım, herkese uyar. Böylelikle Pazar günleri gezmek isteyenler de fikirlerini paylaşmış olur, program yapılır.
    bi yer düşünelim murat, şöyle güzel, lüx olmayan, sigara içenlerin içmeyenleri etkilemeyeceği bir mekan edinelim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Zafer Abi, Muzaffer Abi,

Biraz ani oldu, farkındayım, bizim de telefonda kararlaştırdığımız anlık bir buluşmaydı, eve gelip üzerimi değiştirirken sadece bir mesaj yazacak vaktim oldu, ama yine de duyurmak istedim. Zaten yağmur oyunu bozdu, biz yine de sözleştiğimiz için buluştuk, İso'nun mekanına kaçtık. O kadar da tatlı su motorcusu değilmişiz, usul usul gezdik yağmurda.

"Yağmur da tatlı sudur" diye atlayanlara selam ederim...

Bu eski buluşmaları başlatalım, ister sıkma-börek falan yemeye, ister yemekten sonra çay içmeye... Geçen yıl arkadaşların Adnan Menderes'te bir-iki çaycı mekanları vardı, ben de onları bulduğum yerde takılırdım. Bir de Çatalan köprüsünün oradaki sıkmacılarda buluşuluyordu herhalde. Maksat muhabbetse heryer olur bize. Saat 20:30 - 21:00'den sonra buluşalım, herkese uyar. Böylelikle Pazar günleri gezmek isteyenler de fikirlerini paylaşmış olur, program yapılır.
    iyi olur bana uyar

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemde ne hurda yığın hurda

murat dediğin gibi bi mekan edinmek gerek, bu fikri çok önceleride savunuyordum, ama kendi payıma zaman ayıramadım açıkçası

bizde beyle, hava bozuk olunca isonun dükkanda muhabbet ettik, sağolsun isom ağırladı bizi

dört tekere binip üfürmesi kolay sen motorda yağmur yedinmi hiç

bi yer ayarlayalım bencede.en azından işten güçten zaman artırıpta motorcu arkadaşlarımdan benim gibi işi olmayanı bulurmuyum muhabbet etmeye diyeceğimiz bir yerimiz olsun.işi olmayan takılır hem bu vesileyle biraraya gelinir

bi yer düşünelim murat, şöyle güzel, lüx olmayan, sigara içenlerin içmeyenleri etkilemeyeceği bir mekan edinelim
    bence artık böyle bir yer düşünmene gerek kalmadı nasıl olsa heryerde sigara yasağı geldi

Arkadaşlar,pazar günü hava durumu güneşli gösteriyor, gezi için önerisi olan varmı
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Karataş balıklarını ziyaret edelim pazar günü

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    uzun zamandır karataşa gitmedim bence çok güzel olur.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

muzaffer abi bi qün menderesede qezi yapında sevgi adası felan oralarıda sayenizde görmüş olalım
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    muzaffer abi bi qün menderesede qezi yapında sevgi adası felan oralarıda sayenizde görmüş olalım
    Senin hatırın var. bir günü senide alır gezdiriz ama elimi bırakma kaybolursun sonra birde seni aramayalım

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    FİKRİNE KATILIYORUM..adaşım bakıyorum beni unuttunuz yazıklar olsun..gürselcim sende dahilll..beni niye aramıyonuzz tabi motorum yok diyee dimi işallah bu hafta katılırım..SEVGİLİ ARKADAŞLARIM.gezileriniz çok kısa ya..bir hafta bekliyonuz sonra kısa mesafeye gidiyonuz benim fikrim mersin narlı kuyu kahvaltı ardından kızkalesi denize girme..sakın mayonuzu almayı unutmayınnnHADİ BEYLEERRR GEZİNİN KIRALIII BURDAAA HAYDİİİİ BENDENİZZZZ MUZAFFERRRR

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FİKRİNE KATILIYORUM..adaşım bakıyorum beni unuttunuz yazıklar olsun..gürselcim sende dahilll..beni niye aramıyonuzz tabi motorum yok diyee dimi işallah bu hafta katılırım..SEVGİLİ ARKADAŞLARIM.gezileriniz çok kısa ya..bir hafta bekliyonuz sonra kısa mesafeye gidiyonuz benim fikrim mersin narlı kuyu kahvaltı ardından kızkalesi denize girme..sakın mayonuzu almayı unutmayınnnHADİ BEYLEERRR GEZİNİN KIRALIII BURDAAA HAYDİİİİ BENDENİZZZZ MUZAFFERRRR
    vay adaşım benim, seni nasıl unuturum sen iste heryere giderim ama sen hafta sonuna kadar motor alabilecenmi neyse artık hayabusayla gelirsin bana nal toplatırsın hadi arkadaşlar parlak fikirler nerde seçeneklerin arasında karataş, eğner vede narlıkuyu var. başka önerisi olan

ben derimki bu hafta boş geçelim, şahsen bu hafta iş çok yorucu oldu, haftaya pazar nere derseniz, bana uyar
    uzun zamandır karataşa gitmedim bence çok güzel olur.
    olur neden olmasın muzaffer turlamaya yine gidilir
    yürü lennnnnnnnnnnnnnnn göle gidersek seni göle sallarız gibi geliyor bana
    Senin hatırın var. bir günü senide alır gezdiriz ama elimi bırakma kaybolursun sonra birde seni aramayalım

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haf ta ya muzaffer abi, bu hafta ben gelemem

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    benden pas bu hafta ama oto pazarı etrafında turlarız derseniz ayrı bir iki tur atarım sizlerle selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden pas bu hafta ama oto pazarı etrafında turlarız derseniz ayrı bir iki tur atarım sizlerle selamlar
    pasmı niye üzüldüm sen bilirsin

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    bendenden pas bu hafta motor pazarına gidicem birini satmak zorundayım

CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Motorumu sattım.
    Bu haftadan itibaren yenisini alana kadar motorsuzum.

Saygılar.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    iyi ettin recep sana benim makineyi vereyim,gerçi biraz pahalı gelir sana

CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi ettin recep sana benim makineyi vereyim,gerçi biraz pahalı gelir sana
    Pahalı derken.?
    23, 24, 25

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Şimdi tek başımıza gezince de "niyeee" diye soruyorsunuz

Adana uyuma, kalk yüzünü yıka, Pazar hava güzel

Alıntı CERREZCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu sattım.
    Bu haftadan itibaren yenisini alana kadar motorsuzum.

Saygılar.
    hadi hayırlısı olsun recep.daha iyisi nasip olsun
    Şimdi tek başımıza gezince de "niyeee" diye soruyorsunuz

Adana uyuma, kalk yüzünü yıka, Pazar hava güzel
    hadi öyleyse nereye hadi gidiyoruz hadi nereye diyorsun söyle

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    recebim pahalı derken 6500 yetale gibin ama ekstralarıda var

adana ekibi biz uyuyacaz bari siz uyumayın gezin gurbuzu yalnız bırakmayın

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı olsun recep.daha iyisi nasip olsun

hadi öyleyse nereye hadi gidiyoruz hadi nereye diyorsun söyle
    gürselim sen bir tanesi vallah seçeneklerden eğner, narlıkuyu ve karataş var. sen nereye diyorsun ha birde atdağı var...

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yaw yakın çevrelerde de gidilecek yer kalmadı ki ah uleyn patrondan bu sene bir yıllık izin kopara bilirsem ben biliyom yapacagıda hayal kurmak da güzel beeeaaah bende bu hafta cıkmak isterim ama bazı nedenlerden ötürü cıkamam ama size tavsiyem cennet cehennem mi deneyin isterseniz
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler