Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Cengiz Abi yaptıramadım bantlı kullanıyorum hala.Hatta kıllanıyorum düşer diye.Malum 600rr ın sinyalinin aynısı tane 125ytl.Ama en son süper bantladım orjinalinden iyi oldu.Bi daha açılırsa komple kuyruktan bantlarım

Motoru çıkarma fırsatım olmadı açıkcası akşam kulübe uğra falan eve geldim zor yattım.2gün yoldan sonra baya yoruldum.Sabahın köründe kalkıp işe gittim.Artık haftaiçi bir gün servise bırakıp öyle geçerm işe..

Varsın 100de insin ya.Benim makine anca 2 kişi tekere kalkıyo.2 saniye sonra sakince iniyo.2 kişi 2 saniyede 10km/s hıza ulaşabileceğime göre 100le tekteker fena sayılmaz

Arka dişliyi büyütsem tek kişi teker yapar belki ama max hız 70-80 olur

Kesinlikle bende hal veriyorum.Söylenmesine gerek bile yok zaten öyle saçma bir beklentim olmadı olmaz.Koskaca CıBıR 125 le hayabusa 1000rr kıl yün aynı gidemez.Sen bindin biliyon makineyi
    he walla alacam bi tane
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar grup gezisinde cc farkı gözetilmez ki, biz gezilere suzuki gsx f 600 le de çıkıyoruz, gördüğünüz üzere innova 125 le de çıkıyoz. grup en yavaş giden makineye göre indekslenir. ayrıca küçük cc makina öncülük eder ama hararet yapmasın diye belirli aralıklarla uzayıp beklemeye geçeriz. grup sürüşün amacı zaten birlikte olmak değil midir?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende diom yeni biseler alana kadar mondialin 250 liklerindenmi alsam chooooopiiir die bairanlar varya

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende diom yeni biseler alana kadar mondialin 250 liklerindenmi alsam chooooopiiir die bairanlar varya
    Al al almalısın.Mutlaka alSeni motosiklet üstünde görmek istioruz.O kadar mondiallere bakacağına iso nun eski motoru al.Tepe tepe kullan.Zaten tepmeden kullanılmaz artık o.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar grup gezisinde cc farkı gözetilmez ki, biz gezilere suzuki gsx f 600 le de çıkıyoruz, gördüğünüz üzere innova 125 le de çıkıyoz. grup en yavaş giden makineye göre indekslenir. ayrıca küçük cc makina öncülük eder ama hararet yapmasın diye belirli aralıklarla uzayıp beklemeye geçeriz. grup sürüşün amacı zaten birlikte olmak değil midir?

budur

al tabeee olm arebenlen olmuyor al all daaaaaaa bir ara elinde vardı hani 80--90 adet motor onları ne yaptın bin birine gel işte alaa alaaaaaa
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    budur

al tabeee olm arebenlen olmuyor al all daaaaaaa bir ara elinde vardı hani 80--90 adet motor onları ne yaptın bin birine gel işte alaa alaaaaaa
    onlar toptan satıldı şekerim...

bulun ozemen bitane mondialın 250 sinden birazda çappırcı gibi gezek

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    çok güzel bi gezi olmuş arkadaşlar valla resimlere bakınca kendimi orda gibi hissettim
    bizim maraş mt den fatih abim de gitmiş bi sonrakine maraş mt olarak toplanıp bizde geliriz inş
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    bekleriz inşallah buyrun gelin

Motosikleti
    onlar toptan satıldı şekerim...

bulun ozemen bitane mondialın 250 sinden birazda çappırcı gibi gezek
    vala daha önce haberim olsaydı 3500 ytl ye alınmış bir motosikleti 12 gün sonra 1500 ytl ye vermiş bir arkadaş aile si kızdıgı için sana alırdık valaaa kısmet ne deyim ama bugün adliyenin karşısına bir kanuni bayii açılmış iki tane huyo vardı tekrenk siyah ve kırmızı 8500 felan diyolar düşünürsen bence güzel makina cok hoşuma gidiyor huyolar yaw ama alamamak da üzüyor waayy benin kara bahtımaaa .....

bu arada depom gelmiş olm teşekürmü etmem lazım şimdik sana sagol dostum siz olmasanız biraz zor gelirdi o depo ya neyse istemeden de olsa iyiliginiz dokundu bababöyle şakaya can kurban

vala daha önce haberim olsaydı 3500 ytl ye alınmış bir motosikleti 12 gün sonra 1500 ytl ye vermiş bir arkadaş aile si kızdıgı için sana alırdık valaaa kısmet ne deyim ama bugün adliyenin karşısına bir kanuni bayii açılmış iki tane huyo vardı tekrenk siyah ve kırmızı 8500 felan diyolar düşünürsen bence güzel makina cok hoşuma gidiyor huyolar yaw ama alamamak da üzüyor waayy benin kara bahtımaaa .....

bu arada depom gelmiş olm teşekürmü etmem lazım şimdik sana sagol dostum siz olmasanız biraz zor gelirdi o depo ya neyse istemeden de olsa iyiliginiz dokundu bababöyle şakaya can kurban
    oluuum 8,500 ona verene kadar varya başka neler varrr...geç sen hyoyu bulursan haber et ucus bişe olsun sade gezerken binecem diğer zamanlardada sen iso paylaşın işim olmas

işinin görüldüne sevindim dostum sen sağol asıl hımını mımını

Motosikleti
    oluuum 8,500 ona verene kadar varya başka neler varrr...geç sen hyoyu bulursan haber et ucus bişe olsun sade gezerken binecem diğer zamanlardada sen iso paylaşın işim olmas

tamam osaman bu hafta gidek pazara bir bakak ölü fiyatına temiz bişey bulursak alak hem devrini almazsın da kafan rahat olur

tamam osaman bu hafta gidek pazara bir bakak ölü fiyatına temiz bişey bulursak alak hem devrini almazsın da kafan rahat olur
    bakarıs dostum

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakışırmı............................
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni koşarakta geçerm ben

yavv param yok ne yapim arabaylada olmuo sizin peşinizden param gelene kadar böleeee

Motosikleti

güzele ne yakışmaz kiiiiii

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,27.04.2008 pazar günü için(eğer hava güzel olursa) gezi yeri hakkında önerilerinizi bekliyorum.benim aklıma gelen bir fikir var,ne dersiniz bilmem.yine kozan'a kahvaltıya,ciğere gidelim,oradan da eğer uygun görürseniz kadirlili dostlarımızı ziyaret edelim.hem biraz yol yapmış olalım,hem ciğer yiyelim,hemde dost ziyareti yapalım diyorum.ne dersiniz?farklı fikirlere açığım,önerilerinizi bekliyorum.
    evveeetttt sizleri dinliyorum,gözlerim kapalı....

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp

Latif isonun eski makine 5000ytl ye bırakcakmış.Daha az vereyim diyosan buluruz bişiler.Hep beraber gider bakarz fiyatta yüklenirz.Çevre yolunda opete doğru giderken çürük çarık racing satan bi usta var.750 lik yamahayı 4000e bırakıyor sana 3500 yapar.Ama 3.vitesi yok şu andaBirde 4500e virago 1100 var.Sahibi nikelajlarını yaptırmaya sanayiye götürmüştü.Son durum ne bilmiyorum.Boyalı falan ama makinesi sağlamsa onu al derim.Ben almayı düşünüodum benzini beni aşar diye tırstım.Sen 4 tekerle yakıyon zaten yakacağını.

Latif isonun eski makine 5000ytl ye bırakcakmış.Daha az vereyim diyosan buluruz bişiler.Hep beraber gider bakarz fiyatta yüklenirz.Çevre yolunda opete doğru giderken çürük çarık racing satan bi usta var.750 lik yamahayı 4000e bırakıyor sana 3500 yapar.Ama 3.vitesi yok şu andaBirde 4500e virago 1100 var.Sahibi nikelajlarını yaptırmaya sanayiye götürmüştü.Son durum ne bilmiyorum.Boyalı falan ama makinesi sağlamsa onu al derim.Ben almayı düşünüodum benzini beni aşar diye tırstım.Sen 4 tekerle yakıyon zaten yakacağını.
    abi kismet yaa baakalim artikin

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abiler akıllı olun büyük makinanın yıpranmışı alınmaz.masrafının altından kalkamazsınız
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

abiler akıllı olun büyük makinanın yıpranmışı alınmaz.masrafının altından kalkamazsınız
    param cok belkim sanane abi yhaaaa

hakkaten alp ne dion baba yhaaa mezarci desinler soraaa bize

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    param cok belkim sanane abi yhaaaa

hakkaten alp ne dion baba yhaaa mezarci desinler soraaa bize
    Hasan mezarci vardıya mesih olduydu bi ara

Takılıom ya.Yoksa ciddi al diyeceğimden değil.Zaten al diye başını yesem yine almaz.Adamın gözlere baksana

Ama ciddi söylediğim tek makine viragoydu.V2 makine ne de olsa sırtı yere gelmez kolay kolay.

Abi bana masraf falan deme ya bi sinyalim 125 ytl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 72 kullanıcı var. (0 üye ve 72 misafir)

Bu Konudaki Etiketler