Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mola da oğlana su alırken kalabalık grubu gördüm. İçim kan ağlayarak bu güzel günde yaylaya gitmek zorundaydım. İki tekerimi dört tekerimle aldattım

Bu arada benim valideyi korkutan tek teker çalışan xt hanginizdi? "Aman aman düşecek" diye içi yandı kadıncağazın
    Bende sölemem.Deşifre etmek istemiyorum arkadaşı
    Ayrıca sanırım tekteker çalışmıyordu gayet güzel yapıyordu gördüğüm kadarıyla.Hakkını yememek lazım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Anlaşılan Tequ arkadaş yapıyordu

Çalışma yanlış tabir olabilir, bir-iki defa yapınca "ısınma" gibi durdu, güzeldi özetle

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yaw kendi adıma cok eylenceli bir geziydi ama birde bazı arkadaşlar motosikletimin kontak anahtarını saklayıp korkutmasaydı daha iyi olurdu cok korktum yaw gerçi bende birinin kaskını saklamıştım ama neyse..
    yürakce resimleri buraya atmış bende derin yeni nicki karanlık olan arkadaşımızın bana yolladıgı resimleri atıym buraya mersin gurubuna teşekkürler

BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    ne istersen var :P
    güzel bir organizasyondu
    mersinli arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ederiz
    adanaya da bekleriz

bu resimlerin burda işi ne
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Alıntı Burcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir organizasyondu
    adanaya da bekleriz

cengizde anlama ve kavrama sorunu varyaa ondan

Motosikleti
    Alıntı Burcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir organizasyondu
    adanaya da bekleriz

yaw yürekce buraya atmış bende buraya atım alaa alaaa bir konu açarsa oraya taşırım ne var kinebukadar yaygara yapıyon alaa alaaaaa

Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cengizde anlama ve kavrama sorunu varyaa ondan

olm sen önce kendine bak pantolonuna da kemer tak sona gel hadi bakıym şimdik ikile canım kardeşim naşşşşşşşşşş

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Mola da oğlana su alırken kalabalık grubu gördüm. İçim kan ağlayarak bu güzel günde yaylaya gitmek zorundaydım. İki tekerimi dört tekerimle aldattım

Bu arada benim valideyi korkutan tek teker çalışan xt hanginizdi? "Aman aman düşecek" diye içi yandı kadıncağazın
    komik ama bize hayretle bakışınız dikkatimi çekmişti
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw yürekce buraya atmış bende buraya atım alaa alaaa bir konu açarsa oraya taşırım ne var kinebukadar yaygara yapıyon alaa alaaaaa

olm sen önce kendine bak pantolonuna da kemer tak sona gel hadi bakıym şimdik ikile canım kardeşim naşşşşşşşşşş

sen gazmasın taşıyamassın ben taşırımm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

+111111111111

Motosikleti

sende çok bilmişsinn wört sayfasında kayıtlıydı zaten ama benden önce davranmışsın işim cok sizle uraşamıyacam bu gün takılın kafanıza göre naaaaaaaaaşşşşşşşşş

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    slm millet gezi çok güzeldi.bize rehberlik ve yoldaşlık eden mersinli arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Adanaya bekleriz.

Son zamanlarda dikkat ettiyseniz fotoğraf çekme işinde çok zayıf kalıyoruz birçok güzel anı fotoğraflamadan geçiyoruz.

Merak ettiğim xt660 ve 600rr ı ben istemeden denesene diye veren arkadaşlarım iso ve maliyede tekrar teşekkür ederm

Mali stunt için hiç 4 silindire bakma snn makine tek teker için yaratılmış sankisnn teker videonu youtube e atacam akşama

İso sende kendine tikat et lo o ney öle 8k dan sonra makine kırbaç yimiş gibi oluyo.çok tırstırıcı.amaaa süper

Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet gezi çok güzeldi.bize rehberlik ve yoldaşlık eden mersinli arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Adanaya bekleriz.

Son zamanlarda dikkat ettiyseniz fotoğraf çekme işinde çok zayıf kalıyoruz birçok güzel anı fotoğraflamadan geçiyoruz.

Merak ettiğim xt660 ve 600rr ı ben istemeden denesene diye veren arkadaşlarım iso ve maliyede tekrar teşekkür ederm

Mali stunt için hiç 4 silindire bakma snn makine tek teker için yaratılmış sankisnn teker videonu youtube e atacam akşama

İso sende kendine tikat et lo o ney öle 8k dan sonra makine kırbaç yimiş gibi oluyo.çok tırstırıcı.amaaa süper
    aynı gün içinde iki kere gördükki alp gaza gelmiooo

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Ne yalan söleyim içim eridi ogün, kıskandım valla sizleri.

Tanıdığım 2-3 kişiden biri varmı diye bakındım etrafa ama pekte tanıdık bir sima bulamadım. Komiktir bir ay önce Aladağ gezisinde gördüğüm Amerikalı vatandaşı tanıdım, onuda boşver

O kadar motor nerede resimlerde anlayamadım. Yarısından fazlası arazi olmuş.

Neyse geziler devam ederse hanımı alır gelirim inşallah. Tanıdıklar çoğalır gezdikçe.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F

Tanıdığım 2-3 kişiden biri varmı diye bakındım etrafa ama pekte tanıdık bir sima bulamadım. Komiktir bir ay önce Aladağ gezisinde gördüğüm Amerikalı vatandaşı tanıdım, onuda boşver

Neyse geziler devam ederse hanımı alır gelirim inşallah. Tanıdıklar çoğalır gezdikçe.

Bizde sizi aramızda görmek için can atıyoruz bizi fazla bekletme
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman

sizin gibi gençleri gezilerde görmek isteriz
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı gün içinde iki kere gördükki alp gaza gelmiooo
    İsonun motoru zaten istemdışı kıç atıyo,malinin motorda yanlışlıkla tekere kalktı gaz maz yok

Güzel zaman geçirdik çok eğlendik.Ama grup ruhunda biraz pürüz var sanki.Dönüşte Cengiz ben Mali stabil bir sürüş oturttuk.Bu ayrılığı otobana bağlıyorum.Sürüşte grup dağılmasa keşke.Tabi otobanda 1300cc ile 125cc beraber yola çıkınca normal bi durum.

Aklıma gelmişken yolda durup binlikleri beklemek çok zevkli oluomuşBeni görüp yavaşladıklarında siz basın ben geliom havası yaratmak keyifliydi

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Gnusher sinyali ne yaptın halladebildinmi yoksa hala bantlımı kullanıyorsun

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4

Önemli deil alp lafımı olur..Biz böle gördük 4silindire gelince tektekerde 100e gelince iniyo alet.Nie insin devam etmek varken Ama 600RR hikayeymiş Hayabusada uzayınca farkettim.XTnin üstüne getireceğim tek motordur
    İsonun motoru zaten istemdışı kıç atıyo,malinin motorda yanlışlıkla tekere kalktı gaz maz yok

Güzel zaman geçirdik çok eğlendik.Ama grup ruhunda biraz pürüz var sanki.Dönüşte Cengiz ben Mali stabil bir sürüş oturttuk.Bu ayrılığı otobana bağlıyorum.Sürüşte grup dağılmasa keşke.Tabi otobanda 1300cc ile 125cc beraber yola çıkınca normal bi durum.

Aklıma gelmişken yolda durup binlikleri beklemek çok zevkli oluomuşBeni görüp yavaşladıklarında siz basın ben geliom havası yaratmak keyifliydi
    Abi bende hayabusa olsa bende stabil gitmem uzarım banane diğerlerinden Onun için hakveriyorum diğerlerine. Ha ama bu stabil gitmem demek 125ler önden çıksın biz uyuşamayız demek değil..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    yoksada sevgim var:)
    arkadaşlar çok az fotoğraf var
    hepsi bu kadar mı yoksa fotoğraf mı çekmediniz
    gitmedik bari fotoğraflarınızı baksaydık

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gnusher sinyali ne yaptın halladebildinmi yoksa hala bantlımı kullanıyorsun
    Yok Cengiz Abi yaptıramadım bantlı kullanıyorum hala.Hatta kıllanıyorum düşer diye.Malum 600rr ın sinyalinin aynısı tane 125ytl.Ama en son süper bantladım orjinalinden iyi oldu.Bi daha açılırsa komple kuyruktan bantlarım

Motoru çıkarma fırsatım olmadı açıkcası akşam kulübe uğra falan eve geldim zor yattım.2gün yoldan sonra baya yoruldum.Sabahın köründe kalkıp işe gittim.Artık haftaiçi bir gün servise bırakıp öyle geçerm işe..

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli deil alp lafımı olur..Biz böle gördük 4silindire gelince tektekerde 100e gelince iniyo alet.Nie insin devam etmek varken Ama 600RR hikayeymiş Hayabusada uzayınca farkettim.XTnin üstüne getireceğim tek motordur

Abi bende hayabusa olsa bende stabil gitmem uzarım banane diğerlerinden Onun için hakveriyorum diğerlerine. Ha ama bu stabil gitmem demek 125ler önden çıksın biz uyuşamayız demek değil..
    Varsın 100de insin ya.Benim makine anca 2 kişi tekere kalkıyo.2 saniye sonra sakince iniyo.2 kişi 2 saniyede 10km/s hıza ulaşabileceğime göre 100le tekteker fena sayılmaz

Arka dişliyi büyütsem tek kişi teker yapar belki ama max hız 70-80 olur

Kesinlikle bende hal veriyorum.Söylenmesine gerek bile yok zaten öyle saçma bir beklentim olmadı olmaz.Koskaca CıBıR 125 le hayabusa 1000rr kıl yün aynı gidemez.Sen bindin biliyon makineyi

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ya arkadaşlar grup gezisinde cc farkı gözetilmez ki, biz gezilere suzuki gsx f 600 le de çıkıyoruz, gördüğünüz üzere innova 125 le de çıkıyoz. grup en yavaş giden makineye göre indekslenir. ayrıca küçük cc makina öncülük eder ama hararet yapmasın diye belirli aralıklarla uzayıp beklemeye geçeriz. grup sürüşün amacı zaten birlikte olmak değil midir?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler