Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi suçlu bizde olsak yinede biraz sitem edelim dedik, ama ben nereye olduğunu sordum bora abim geri dönmedi, söylese eyneri kaçırmazdık.bu arada tek takılmışsın sanırım halukcum, resimleri yenge görmese bari
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    valla çaığırdım gelmedi. zorla değil ya. Nöbetten çıkmıştı yorgundu. o yüzden....

adanaaaaaaaaaa ne çabuk uyudunuz.uykucular sizi

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi suçlu bizde olsak yinede biraz sitem edelim dedik, ama ben nereye olduğunu sordum bora abim geri dönmedi, söylese eyneri kaçırmazdık.bu arada tek takılmışsın sanırım halukcum, resimleri yenge görmese bari
    Valla, benim sucum yok ama sitem yapmaya hakkim var saniyorum. Cunku gecen hafta bir-iki arkadasin yanina ugramisligim vardi, uzunca bir ara verdigim icin herkesi ozledigimi, ve onumuzdeki (yani simdi gectigimiz oldu) Pazar motorun da yeni bakimdan cikacagini soyleyip gezi olursa katilmak istedigimi belirtmistim. Grup haberlerine baktim, ve hatta telefon da bekledim, ancak nereye gidilecegi degil, gezi olup olmayacagi bile belli degildi. Ben de bir onceki hafta gezi oldugunu bildigimden bu haftanin pas gecilecegini dusundum. Bu aralar zaten kirk gune bir ("kirk yilda bir" diyecegim ama boyle daha gercekci olacak) evden disari cikabiliyorum, artik Nisan'da goremezsiniz beni muhtemelen, 19 Mayis'ta gecit yapariz umarim.

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla, benim sucum yok ama sitem yapmaya hakkim var saniyorum. Cunku gecen hafta bir-iki arkadasin yanina ugramisligim vardi, uzunca bir ara verdigim icin herkesi ozledigimi, ve onumuzdeki (yani simdi gectigimiz oldu) Pazar motorun da yeni bakimdan cikacagini soyleyip gezi olursa katilmak istedigimi belirtmistim. Grup haberlerine baktim, ve hatta telefon da bekledim, ancak nereye gidilecegi degil, gezi olup olmayacagi bile belli degildi. Ben de bir onceki hafta gezi oldugunu bildigimden bu haftanin pas gecilecegini dusundum. Bu aralar zaten kirk gune bir ("kirk yilda bir" diyecegim ama boyle daha gercekci olacak) evden disari cikabiliyorum, artik Nisan'da goremezsiniz beni muhtemelen, 19 Mayis'ta gecit yapariz umarim.
    Murat merhaba,
    Abi, ben bu nickle yazanın sen olduğunu bilmiyordum. Şimdi eski mesajlara bakınca anladım. Bebek iyidir inşallah. Görüşmek üzere.
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR600RR
    adanaaaaaaaaaa ne çabuk uyudunuz.uykucular sizi
    ne zannettin herkesin başı senin gibi boşmu

Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abi öncelikle dün için tekrar tekrar özür dilerim,seni çağırmamaları ne kadar kaba bi hareket( kabalıktan bahsedene bak diyosun biliyorum ) yerinde olacamm ,bo bi zamanım hepsinin arka tekerine küçük bi delik açarım,yiğenimi öp benim yerime yengeye selamlar

anemon kardeşim önce ortamlara takıl sonra yorum yap,icraat yok ortam kurma yok, dile bakarsan bi karış, hı ne ayak

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar adanada motosıklet sürüş eğitimi alabilecegım yer varmı bilgisi olan arkaslarım bilgilerini paylasırse sevınırm teşeküler
    tabi ki var

ben veriyorum özel ders

çok pis öğretirim, direk işin artistliğine başlarsın
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    anemon kardeşim önce ortamlara takıl sonra yorum yap,icraat yok ortam kurma yok, dile bakarsan bi karış, hı ne ayak
    gürselim.o bizim efendy iso yav.adam çorap değiştirir gibi nick değiştiriyor.iso allaaahhhh seni bildiği gibi yapsın emiii.

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    arkadaşlar ben aranıza yeni katıldığım için ve dahi adanada topu topu 2 aydır bulunduğum için çoğu arkadaşı tanımıyorum. ama pm den bana telefonlarınızı bildirirseniz. hepinize cumartesi akşam mesaj atarım. çünkü ben gezileri kaçırmıyorum. zaten geelde buluşulan yere (kawasaki shop) noktasına da ev çok yakın. elimden geleni yaparım.

Not nicklerinizle birlikte isileriniz olsun lütfen.

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Yarı zamanlı beni da alın aranıza kışın adana yazın Ankaradayım

Motosikleti
    aramız yok ki alalım
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR600RR
    Sen beni tanımıyormusun,yavv bırak allah aşkına şaka yapma,ben 8 köy,20000 camış,7 yayla ,4 tanede eşşek sahibi abdo ağanın oğlu iso ağayımm,yanlış olmasın

Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramız yok ki alalım
    haber vermeden fuara gidersen aramız olmaz tabiiama bende gittim yaa,oh yaaa canıma deysiiinnnnn

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürselim.o bizim efendy iso yav.adam çorap değiştirir gibi nick değiştiriyor.iso allaaahhhh seni bildiği gibi yapsın emiii.
    yapıyo abi zaten yapıyoo

Motosikleti
    Alıntı Anemon85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haber vermeden fuara gidersen aramız olmaz tabiiama bende gittim yaa,oh yaaa canıma deysiiinnnnn
    çok ani bi kararla ilk günün sabahı ordaydım, 5 gün boyunca çatlayana kadar gezdim, eğlendim, vs
    [B]ama hâââLâââ[/B]

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bildiği gibi yapsın abi yapsın.suçu varki ceza görmüş
    Alıntı agokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarı zamanlı beni da alın aranıza kışın adana yazın Ankaradayım

aramız yok ki alalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR600RR
    çok ani bi kararla ilk günün sabahı ordaydım, 5 gün boyunca çatlayana kadar gezdim, eğlendim, vs
    sen ne kadar gıcık birisin yaaa,gezmiş eğlenmişmişşş hıhhh

gürsel abi seni çok mutlu gördüm hayırdırrr,gıcıklık listeme burcudan sonra senide ekliyorum

Alıntı Anemon85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne kadar gıcık birisin yaaa,gezmiş eğlenmişmişşş hıhhh

gürsel abi seni çok mutlu gördüm hayırdırrr,gıcıklık listeme burcudan sonra senide ekliyorum
    öhhö pöhhö öhö öhö.kardeşimmmm benimmmm.sana kimseler gıcık veremez, herzaman her şarrtta yanındayım, canımmm(eh biraz düzelttik herhalde )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR600RR
    öhhö pöhhö öhö öhö.kardeşimmmm benimmmm.sana kimseler gıcık veremez, herzaman her şarrtta yanındayım, canımmm(eh biraz düzelttik herhalde )
    seni sevmeyen ölsünnn gurban olduğummm ( aslında ben bunu başka şekilde söylüyom ama buraya yazılmaz )

Motosikleti
    iso, senle konuşacaklarım var

çok mühim walla, bi ara yanıma uğra
    [B]ama hâââLâââ[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR600RR
    iso, senle konuşacaklarım var

çok mühim walla, bi ara yanıma uğra

hayırdır aranızamı alacaksınızz

tamam uğrarım annemm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler