Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Iyi akşamlar arkadaşlar valla eğitimden haberim olsa idi bende katılmak isterdim buraya da yazılmadı ama kısmet değilmiş başka sefere inşallah gürsel abi maşallah dersler alıyorsun haber verdiğin yok o vakit sen öğretirsin aldığın bilgileri ok
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    ya bahadır agam bu nasıl bir hafıza omega 3,6 ları silip süpürmüşün tamam yarın geliyorum kesin ama çıkmadan bana haber ediver abi buluşupta gidebiliriz...haberleşiriz...

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi akşamlar arkadaşlar valla eğitimden haberim olsa idi bende katılmak isterdim buraya da yazılmadı ama kısmet değilmiş başka sefere inşallah gürsel abi maşallah dersler alıyorsun haber verdiğin yok o vakit sen öğretirsin aldığın bilgileri ok
    günaydın arkadaşlar.
    mutalip, benimde sonradan haberim oldu. o yüzden yazamadım.
    zaten ucu ucuna yetiştik. serhat kılavuz 3 saat lık anlatmalı bir eğitim sundu.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlarım.akşama görüşmek üzere.
    haluk albayımın da gözü aydın olsun,ALLAH analı babalı büyütsün.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Merhaba arkadaşlar,
    Gecikmelide olsa akşam katılcağım. Görüşmek dileği ile,
    Haluk albayımızın gözü aydın. Allah vatana millete hayırlı bir evlat eylesin.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Alıntı akala1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar Adanada ybr125 esd motorsikletimin bakımını yaptırabileceğim bir usta arıyorum bu gün yağ değişimi,filtre temizleme gibi basit işler için 45 tl verdim,
    Adanada piyasa nasıl var mıdır uygun bir yamaha ustası ? Belki daha da yüksektir bilemem öğrenci olduğum için ve ay sonuna denk geldiğinden fazla gelmiş de olabilir :p
    Arkadaşım Halil BEYAZ Yeni bir Motosiklet Tamir Atolyesi açmıştı tam adresini bilmiyorum ama sanırım Bora abi,Gürsel işyerinin adresini biliyorlardır tarif edebilirler.Uygun ve titiz bir şekilde yapabileceğinden eminim.
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

Motosikleti
    halil beyaz'ın dükkanı,T.ÖZAL'daki kebapçı hasan ustadan huzurevi istikametine gideceksiniz.huzurevini 10 mt.geçince sağda.

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Tünaydın arkadaşlar.
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın dostlar.yazalım buraya dostlar,burası bizim sayfamız.sadece başsağlığı,kan aramaları,günaydın,iyi akşamlar,gezi panosu degilki.ayrıca yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
    abi hiç sorma. hep bu feyk başkan muzaffer yıldırım ''namı değer fazer'' burayı bu hale getirdi. Hem yönetimi yıpratıyor hem forumu sonra da ne çarşambaları var ne de forumda var. Okarı gezdireceğim, misafir geldi, apartman toplantısı, kayseride ufo gorulmuş gibi değişik bahanelerle hem forumu sabote ediyor. buradan bir kez daha kınıyorum. ne diyeyim yazık...
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    Alıntı bahadirce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar... emre arkadaşım hoşgeldin...
    çarşamba günleri toplantı günümüzdür... saat 20.00 gibi toplanırız. beyazevlerde greengarden'da. yarın gel sen toplantıya. sana bu konuda yol gösterecek büyüklerimiz var.
    hem akıl danışırsın hem sohbet muhabbet olur...
    Sen de gel yarın Ahmet. ektin geçen hafta :c))

yok geçen hafta eken bendim... malum şampiyonlar ligi maçı vardı. ondan önceki hafta ektin sen... yoksa geçen hafta da mı ektin
    mutlaka geleceğim hocam, bu hafta olmasa da önümüzdeki haftalarda gelirim, şuan şehir dışındayım işler falan yoğun biraz
    halil beyaz'ın dükkanı,T.ÖZAL'daki kebapçı hasan ustadan huzurevi istikametine gideceksiniz.huzurevini 10 mt.geçince sağda.
    teşekkürler bora hocam

Motosikleti
    burak eğer bu yazdıklarını okuyacak olursa vay haline. ALLAH'tan şehir dışında.

Motosikleti
    Piyade
    Alıntı Burak Cingiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hiç sorma. hep bu feyk başkan muzaffer yıldırım ''namı değer fazer'' burayı bu hale getirdi. Hem yönetimi yıpratıyor hem forumu sonra da ne çarşambaları var ne de forumda var. Okarı gezdireceğim, misafir geldi, apartman toplantısı, kayseride ufo gorulmuş gibi değişik bahanelerle hem forumu sabote ediyor. buradan bir kez daha kınıyorum. ne diyeyim yazık...
    Nerelerdesin,
    Adana' da isen akşama gel laflarız.
    Özledik seni.

Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    burak eğer bu yazdıklarını okuyacak olursa vay haline. ALLAH'tan şehir dışında.
    abi aslan aslanı ısırmaz...

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerelerdesin,
    Adana' da isen akşama gel laflarız.
    Özledik seni.
    abi gelmek isterim ama sanırım işim var Bende özledim walla seni
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Merhaba Gençler...

Haluk Albay'a Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün

Listemizi Güncelliyelim...

29-30 Eylül Karboğazında kamp yapmayı düşündüğümüzün katılımcılar yavaş yavaş belli olmaya başladı...

-Yusuf abi ve FJR1300
    -Ben ve VFR800
    -Gürsel ve CBF1000
    -Murat ve hayabusa
    -Hakan ve Super Tenere
    -Ümit ve Z1000
    -Mümin ve Fz800

Gelmek isteyen arkadaşlar isimlerini listeye ekleyebilir. Buluşma ve hareket saatini bugün akşam toplantıdan sonra yayınlıyacam

Len BURAK, cami duvarına işediğini ve şuan imamın kucağına doğru koştuğunun farkındasın değilmi Gerçi haklı olduğun noktalar var, adam geziye gelmeden gezi proğramını iyi ise ben yaptım, organizasyonu kendi mal eden yetenekli biri Doğruya doğru eğriye eğri. Zaten kıl çadırın dışında bir yer bildiği yokki
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Piyade
    abi gelmek isterim ama sanırım işim var Bende özledim walla seni[/QUOTE]

Hayırlısı,
    Bende biraz geç katılacağım sanırım.
    Gelebilirsen görüşürüz.

gince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorsiklet sevdalı abıler kardeşler herkese selamlar
    bende artık bır motorsıklet sahıbı oldum ama ehlıyet sınavına 6 ekımde gırıyorum ondan sonra trafıkte boy gosterecem
    ıkıncı el butceme uygun bır motorsıklet aldım kalan para ıle de kask korumalı mont ve pantolon aldım umarım kazasız belasız bu sevdayı sonuna kadar devam ettırırım
    ha bu arada aldıgım motor arora ar 150-50 rengıde mavı ama bır sorun var marstan bazen almıyor sanırım akunun degısmesı gerekıyor onuda cumartesı servıse gıdecem fren lambası calısmıyor bu ıkı sorunu duzelttırmem gerekıyor
    adanada hangı servıse gıtmem gerekıyor hangısı daha ıyıdır yardımcı olursanız sevınırım

Motosikleti
    Piyade
    Alıntı gince adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende artık bır motorsıklet sahıbı oldum ama ehlıyet sınavına 6 ekımde gırıyorum ondan sonra trafıkte boy gosterecem
    ıkıncı el butceme uygun bır motorsıklet aldım kalan para ıle de kask korumalı mont ve pantolon aldım umarım kazasız belasız bu sevdayı sonuna kadar devam ettırırım
    ha bu arada aldıgım motor arora ar 150-50 rengıde mavı ama bır sorun var marstan bazen almıyor sanırım akunun degısmesı gerekıyor onuda cumartesı servıse gıdecem fren lambası calısmıyor bu ıkı sorunu duzelttırmem gerekıyor
    adanada hangı servıse gıtmem gerekıyor hangısı daha ıyıdır yardımcı olursanız sevınırım
    http://desmond.imageshack.us/Himg638...pg&res=landing
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Alllah kaza bela göstermesin.
    Keyifli sürüşler diliyorum.
    Servise gelince;
    Zaten sıfır makina almışsın. Yetkili servisini sor oraya götür. Sözünü ettiğin arızaları garantiden yapmak durumundalar.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı gince adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://desmond.imageshack.us/Himg638...pg&res=landing
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstertmesin Aman şehiriçi trafiğinde dikkatli kullan, memlekette iki ayaklı öküz çok
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    Günay arkadaşım hayırlı uğurlu olsun... Bikaç msj önce bir adres tarif etmişler. Oraya götürüp baktırabilirsin..
    Yusuf abi adam ikinci el diyor... Sıfır nerden çıktı... E tabi yorgunluktan.. olur böyle şeyler... akşam çok geç kalma da yorgunluğunu alalım. :c))
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

Motosikleti
    Alıntı Burak Cingiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aslan aslanı ısırmaz...i
    ben bu deyimi daha farklı biliyordum ama NEYSSSSE.
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len BURAK, cami duvarına işediğini ve şuan imamın kucağına doğru koştuğunun farkındasın değilmi Gerçi haklı olduğun noktalar var, adam geziye gelmeden gezi proğramını iyi ise ben yaptım, organizasyonu kendi mal eden yetenekli biri Doğruya doğru eğriye eğri. Zaten kıl çadırın dışında bir yer bildiği yokki
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstertmesin Aman şehiriçi trafiğinde dikkatli kullan, memlekette iki ayaklı öküz çok
    doğru söze ne denir.her ikisininde altına imzamı atarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 65 kullanıcı var. (0 üye ve 65 misafir)

Bu Konudaki Etiketler