Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    [/COLOR]
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhalde yılsonu,herkesin işleri,sayımlar,hesap kapatmalar hızlandı galiba.kimseler yok buralarda.yine de günaydın dostlarım.
    Aynen öyle sanırım Bora abi.
    Günaydın arkadaşlar,herkese hayırlı işler.
    Arkadaşlar bu hafta gezi planı olan varmı?.Eğer planı olan yoksa ben Mersin Boğsak'ı öneriyorum Çelik Gürsel kardeşim güzel bir sucuk yapan yer keşfetmiş.Boğsakta sucuk partisi yapabiliriz.
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Merhaba dostlar,
    Son dönemdeki iş yoğunluğum ve merkezden gelen misafirlerin sık trafiği nedeni ile siteye girme fırsatım olmadı.
    Bu hafta sonu hava müsait olur, Rabbim' de müsaade ederse eşim ile beraber bir gezi planlıyorum.
    Öneri rutumu ve çıkış saatimi Cumartesi günü sitede paylaşırım. Rutu ve programı beğenen ve dileyen eşlik edebilir, memnun olurum.
    Esenkalın.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu hafta gezi planı olan varmı?.Eğer planı olan yoksa ben Mersin Boğsak'ı öneriyorum Çelik Gürsel kardeşim güzel bir sucuk yapan yer keşfetmiş.Boğsakta sucuk partisi yapabiliriz.
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu hava müsait olur, Rabbim' de müsaade ederse eşim ile beraber bir gezi planlıyorum.
    Öneri rutumu ve çıkış saatimi Cumartesi günü sitede paylaşırım. Rutu ve programı beğenen ve dileyen eşlik edebilir, memnun olurum.
    Esenkalın.
    her ikiside olabilir.hava pazar günü güzel olacak gibi görünüyor.benim önerim yüksek yerlerden ziyade,deniz kenarı ve ılıman bir yer olmasıdır.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Bence yağmur yağacak gitmeyin siz geziye boşverin
    Motosiklete binmeden önce aynaya bak. Gülümsüyorsan, tak bire devam et.

ßende sizinle birlikte takılmak is terdim ama sizin motorsikletlerinizın dumanını yer bızım motorlar size yetişemeyiz

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her keze sevgiler, saygılar.

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Kıskanma ne olur çalış senin de olur etemhan hava güzel olur da gezi ye gidersek fotoğrafları paylarım kısmet olursa
    Alıntı ethemhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı ethemhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğlum,
    Sana gıcık yağmur yağsada gideceğim.

---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Adana Mt

İyi uykular,
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Günaydın Dostlar.
    Herkese Hayırlı işler Bol güneşler.
    Hadi planlar çıksın ortaya nereye gidiyok.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydııııın.arkadaşlar,bir önerim var,ceyhanlı ahmet arkadaşımız geçenlerde,karaisalı/kızıldağ yolunda DOKUZOLUK diye bir yere gitmiş,resimlerini gördüm,kayalar arasından şarıl şarıl akan sular ve güzel bir tesis var.sanırım göreniniz yok.ne dersiniz?

Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıskanma ne olur çalış senin de olur etemhan hava güzel olur da gezi ye gidersek fotoğrafları paylarım kısmet olursa
    Oğlum,Sana gıcık yağmur yağsada gideceğim.,
    yapmayın,etmeyin,yazıktır,çocuğun oralarda soğuktan ...ü donuyor,siz gezide gezi,olmaz ki.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın
    hayırlı cumalar
    kusura bakmayın bu yogunlukda.
    kara murat benim FUAT KOŞAK

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Merhaba dostlar,
    Son dönemdeki iş yoğunluğum ve merkezden gelen misafirlerin sık trafiği nedeni ile siteye girme fırsatım olmadı.
    Esenkalın.
    sevgili dostum BAKIYORUM işine geldimi pabuç gibi laf ağzında senin gezi planına turppppp sıkim.bende bu gezi planına varım fakat seninle değilll.bende gezi organizasyonu yapıyor ve sizleri YÖRÜK ÇADIRI na davet ediyorum katılım süperr gelene gelme demem gelmeyene küüü.....r ederim.beni seven benle gelirrr.koluman adaşım benle GELMEK ZORUNDA altarnatifi yok MEJBUREN yusuf kardeşim ve tekfen mesut gelecek okadarrr. haydin millet beni İZLEMEYE DEVAM.
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydııııın.arkadaşlar,bir önerim var,ceyhanlı ahmet arkadaşımız geçenlerde,karaisalı/kızıldağ yolunda DOKUZOLUK diye bir yere gitmiş,resimlerini gördüm,kayalar arasından şarıl şarıl akan sular ve güzel bir tesis var.sanırım göreniniz yok.ne dersiniz?
    sevgili boracığım eğer gelen katılım iyi olursa sana eşlik etmeye hazırım.neden olmasın.

yapmayın,etmeyin,yazıktır,çocuğun oralarda soğuktan ...ü donuyor,siz gezide gezi,olmaz ki.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Hayırlı cumalar arkadaşlar bence biraz uzun yol olsun da nasıl olursa olsun (otoban olursa ve sahil kenarı bir yerler olursa da memnun olurum yani) biraz yol yapalım motorların aküsü ölecekdura dura

Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı cumalar arkadaşlar bence biraz uzun yol olsun da nasıl olursa olsun (otoban olursa ve sahil kenarı bir yerler olursa da memnun olurum yani) biraz yol yapalım motorların aküsü ölecekdura dura
    gel canım gelll doğru adres bendeeeeee.BENİ TERCİH ETTİĞİN için şimdiden teşekkür.lütfen ekibimin listesini oluşturunuz

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    o zaman muzaffer abi bizide diskoya götür
    PULSAR NS 200

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostum BAKIYORUM işine geldimi pabuç gibi laf ağzında senin gezi planına turppppp sıkim.bende bu gezi planına varım fakat seninle değilll.bende gezi organizasyonu yapıyor ve sizleri YÖRÜK ÇADIRI na davet ediyorum katılım süperr gelene gelme demem gelmeyene küüü.....r ederim.beni seven benle gelirrr.koluman adaşım benle GELMEK ZORUNDA altarnatifi yok MEJBUREN yusuf kardeşim ve tekfen mesut gelecek okadarrr. haydin millet beni İZLEMEYE DEVAM.
    Abim senin bu çadır merakına bir anlam veremiyorum.
    İstiyorsan sana bir çadır alalım. Birazda kıl ayarla, istediğin yere kur bak keyfine.
    Kusura bakma ben Yusuf abime takılacağım.[COLOR="Silver"]
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UIIIIIIIIII benim hakkımda niye böle konuşuyon adaşım
    Adaşım ben kararsızım, bana kim pazar günkü masraflarımı karşılarsa onun rotasında yol alacam ama gönlük sucuklu mangal keyfinden yana. Artık lokantalardan biraz uzak durup kendi emeğimizle yiyip içmek istiyorum
    Haa bu arada yusuf abi tüm masraflarımı karşılayacağını söyle o nedenle onunla gidiyorum haberin olsun
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman muzaffer abi bizide diskoya götür
    memnuniyetle

Alıntı celikgürsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim senin bu çadır merakına bir anlam veremiyorum.
    İstiyorsan sana bir çadır alalım. Birazda kıl ayarla, istediğin yere kur bak keyfine.
    Kusura bakma ben Yusuf abime takılacağım.[COLOR="Silver"]
    ulen zaten yusuf denilen zat benimle geliyorozamn geldiğinde sana kılı göstereyimmm
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UIIIIIIIIII benim hakkımda niye böle konuşuyon adaşım
    Adaşım ben kararsızım, bana kim pazar günkü masraflarımı karşılarsa onun rotasında yol alacam ama gönlük sucuklu mangal keyfinden yana. Artık lokantalardan biraz uzak durup kendi emeğimizle yiyip içmek istiyorum
    Haa bu arada yusuf abi tüm masraflarımı karşılayacağını söyle o nedenle onunla gidiyorum haberin olsun
    .
    bak adaşım benim tekerimi attırmazaten benim organisazyanım dogruluğunda yusuf organize oldu siboplarrrr bakın görüyonuzmu ben SİTEYE GİRİNCE nasıl ortalık şenleniyor.ben yıl sonu yapılacak seçimde BAŞKANLIĞA adaylığımı KOYACAĞIM EN BÜYÜK BAŞKAN ben olacağım

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Sevgili Muzaffer abim doğru son iki gün siteye girdin siteye renk geldi valla.Ben pazar günü her ne kadar bora abilerle takılacak olsamda yinede molada fikir değiştirebilirim.Gerçeken gönlümüzün başkanı zaten sensin bu güne kadar ne zaman gezi organizasyonu yapsan renkli geçmiştir.Senin izindeyiz abim.Yıl sonunda başkanlık için tercih yapmam gereken kişi varsa oda sensin.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Size biraz nostalji yaşatim... , nerdeeeeeee şimdi bu arkadaşlar...

Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler