Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    adanadayımmmm haberiniz ola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kenan baba ist.e gelirken adana dürüm getir çift tırnaklı pide olsun lavaş sarmıyorda
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    getirmemli leeee 10-15 gün sonra oradayım çift tırnaklın hazır bil

Motosikleti
    keeway superlight

yardım arkadaslar_adana_

arkadaslar şuana kadr hiç motor kullanmadım ama çok istiyorum kullanmayı ve bi motor almaya karar verdim.forumdaki arkadslarında görüş ve yardımlarıyla keeway sl 150 almaya karar verdim,bu ay sonunda ehliyet'e yazılıyorum ama ben motoru hemen almak istiyorum bu yüzden adanada olupta sl150 kullanan arkadas varsa bu forumda,bana bu aletin nasıl kullanıldığını ögretebilirmi acaba?ya çok büyük bise istiyorum biliorum ama zaman geçtikçe ben kafayı yiyorum motoru aliim ehliyeti alana kdr evin civarında kullanırım diyorum?eyer yardım edebilecek bi arkadas çıkarsa hemen gidip motorun siparişini verecem?yokasa 3ay sonrasına kalacak motoru almam.cvbınızı bekliyorum arkadaslar,motoru alip sizlerle yola çıkmak istiyorum biranönce

loisnow kadeşim, motoru(chopper çelik motor crown 150) alalı 2 hafta filan oldu sanırım. yaklaşık 550 km yaptım. ilk 200 km sinde uzun süreli olmasa da bi kaç defa hızını denedim. çok yanlış olduğunu sonradan öğrendim. kalan 350km sinde de 50-60 ı aşmadan sürüyorum. motorun hem elektronik hem ayaklı çalışma imkanı var. yakıtı gayet iyi. yaklaşık 70-80bin gibi yaktı. benzin göstergesinin olması da iyi birözellik. sıfırdayken 40 ytl maksimum benzin alıyo. bu kadar benzinle menzili 500km yi geçersin. amortisorler çok sert gelmişti ama sanırım zamanla yumuşamaya başladı. bir de ilk başlarda bir kaç dakika çalıştırmak için uğraşıyodum ama sanırım motorun açılmasıyla o da düzeldi. marşa ilk basışta alıyor. fiyat konusunu da çok araştırdım. ama benzer aletler bundan en az 300ytl fazla. ben 2400 peşine aldım. plaka dahil. bu motor yeni olduğundan fiyatı böyle cazip. ama bence çok çok iyi. daha uzun süre kullanan biri iki kişi dik yokuşu 4le bile çıkabildiğini söylemişti. Ayrıca rahat 120 basıyo dedi. benimki de 120 bassa yeter zaten. fazlasında gözümüz yok. şehir dışına (memleket karaman) çıkmam gerektiğinden bir hafta yokum. ilk bakımına gircektim yoksa. o nedenle sabırsızlıkla bekliyorum. servis sonrasında basacağız artık allah ne verdiyse..
    bence bu motor gayet güzel. bir de bundan 350 ytl daha fazla ama polen motorda 150 lik var 2750 ye prince diye. o da iyi. üstelik 250lik olanı su soutmalı olmasına rağmen 150liği su soğutmalı. ben tekrar motor alcak olsam ya crown 150 ya da polendeki 150liği alırım.

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    tanışma gününü bekliyoruz syn makine...

yeni arkadaşlar ve modumuz egeknn hoşgeldiniz....

şu an adanada kimler var, ufak çaplı bi tanışma ve gezi planına kadro çıkarmı??

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    Harun arkadaşımıza geçmiş olsun diyoruz. En kısa zamanda iyileşmesi için dua ediyorum.

Bu arada Adana'da siyah bir jeep motorcuları taciz ediyor arkadaşlar. Bu araca dikkat edin. plakasını alamadım sinirden. Adamla tartışmıştım. Başka arkadaşlara da aynı şeyi yapmış. Kirli sakallı, balık eti kilolu, yaşı 36 civarı gibi birisi. Tam bir manyak. Aman dikkat.

Bahsettigin siyah cip mitshubishimi? Eger oysa ben onu realin orda yakaladim ayni seyi banada yapdi. realinguvenlik gorevlileri adami elimden kurtardi.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

jeepli vatandaş!

Alıntı nx4_falcon adlı üyeden alıntı
    Bahsettigin siyah cip mitshubishimi? Eger oysa ben onu realin orda yakaladim ayni seyi banada yapdi. realinguvenlik gorevlileri adami elimden kurtardi.
    Ya arkadaşlar kimdir necidir, plakasını alabilen yok mu bunun?

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Abi olsun olmasın sana böyle birşey yapmışsa oda kara listede. Memlekette şerefsiz sayısında ciddi artış var. Nasıl çözecez bu sorunu bilmiyorum.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Arkadaşlar; MOTOSİKLETİ FARKEDİN TRAFİK KURALLARINA UYUN Toplu şürüşüyle uyarıda buluna biliriz. Adanadaki motosikletlerin bir çoğunu görenler, sanırım Bunlar bir araya gelirse canıma okurlar diye düşünür herhalde hayvanlar... Bu tür trafik magandaları güçten ve kalabalıktan korkarlar... Zaten psikolojik sorunları olmasa magandalık yapmazlar... Bu nedenle gezilerden önce tüm ülkede bu tür bir uyarı sürüşü yapılmalı.Aynı gün ve ayni saatte ... O zaman medya da ilgilenir. Ben günlerdir diyorum ama ilgilenen yok...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    abi ne zaman derseniz ben varım

bu arada giz-kar la olan problemin ne oldu?
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Giz-Kar ile herkesin problemi var. Senin problem ne?
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    giz-kar neymiş öyle ya
    bende çektim epey bi sorun, adamlar motorun hiçbişeyini kontrol etmeden salıyolar, 10 mayıs ta aldım motürümü ve o günden bu yana sorunlar bitmedi, ilk aldığımda akü bozuktu, beklettiler akşama kadar, yenisini taktılar, sinyal paneli bozuktu, benzin deposu hala bozuk, 3 km'yi 1.6 km gösteriyordu değişti, motorun hertaradfından ayrı bi hırlama-tırlama sesi geliyo falan filan..... uzayıp gidiyo böylece...

daha öncede sormuştum, şu an adana'da kimler ufak çaplı bi tanışma toplantısına katılmak ister acaba?

entellektüel'e : tanışma toplantısını ayarlayabilirsek, dediğiniz türde bi organizasyonun tohumlarını atabiliriz...

paranoyaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    herkese selam arkdaşlar bende bu siteye yeni üye oldum sayılır henüz bir motorum yok ama yıllardır meraklıyım 2 haftaya kadar alacam bi tane karar verebilirsem tabi büyük ihtimalle ya kanuni elite 110 yada 150 lik bi scooter alacam bide bu aralar polene uğramayıda düşünüyorum fiyat araştırıyorum heryerden bende sizin aranıza katılmak istiyorum bu arada bana motor konusunda yardımcı olmanızı bekliyorum bütçem bu konuda fazla diil msn adresim paranoyaks@gmail.com

Motosikleti
    Hey millet Adanalı arkadaşlar...Ne zaman isterseniz ben varım. Motosikletin özgür ve insan çocuklarını tanımak istiyorum. Adana Motosiklet kardeşliğinin temellerini atalım... Ne dersiniz? Hepimiz birimiz birimiz hepimiz için mesela üç silahşörler gibi...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    Giz-Kar ile herkesin problemi var. Senin problem ne?
    benim bir problemim yok yaw entellektüel abinin vardı o ne yaptı diye sordum
    Alıntı paranoyaks adlı üyeden alıntı
    herkese selam arkdaşlar bende bu siteye yeni üye oldum sayılır henüz bir motorum yok ama yıllardır meraklıyım 2 haftaya kadar alacam bi tane karar verebilirsem tabi büyük ihtimalle ya kanuni elite 110 yada 150 lik bi scooter alacam bide bu aralar polene uğramayıda düşünüyorum fiyat araştırıyorum heryerden bende sizin aranıza katılmak istiyorum bu arada bana motor konusunda yardımcı olmanızı bekliyorum bütçem bu konuda fazla diil msn adresim
    kardeş öncelikle hoş geldin. bak ben ramzey kulanıyorum şu ana kadar hiç şikayetim olmadı servis çok iyi. motoru da obalar caddesinde tanrıseven ticaretten aldım fiyatlar piyasanın altındaydı.istersen oraya da bir bak
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    arkadaşlar
    merhaba
    ben osmanıye kadirliden super light 150 aldım bugun ve aranıza katılmak isterım surekli gelıyorum adanaya... arada bir geziler düzenleyelim bu iş için elimden geleni yaparım ok. en kısa zamanda sizlerle tanısmak istiyoum... gorusmek isteyen lere ulasmam için msn adreslerini yazarlarsa sevinirim rüzgar arkanızda olsun byeeeeeeeeeeeeee

Motosikleti
    Dostlarım... GİZ KAR yine aynen bildiğini okumaya devam ediyor. Sanırım. Zaten Deveye dönmüş olay. Nerem doğru ki hesabı. Ben GİZKAR'a götürmüyorum artık motorumu. Cem Motor'a götürüyorum. Canavar gibi bakım yapıyorlar. Şu ana kadar bir problem oluşmadı. Cem Motorun Yol Yardımı servisi de var. 20 YTL karşılığı. Yolda kaldın mı arıyorsun gelip yapıyorlar yada Servise götürüyorlar. Motorun yapılırken Çayını kahveni içerek muhabbetini yapıyorsun.Tabii ki öteki dükkanda... Yedek Parça stoğu bol. Gün atmak yok. Randevunu alıp paşa paşa gidip yaptırıyorsun. Ben memnunum... Darısı diğer Adanalı Mondialcilerin başına... Her neyse artık bir araya gelelim de Bir şeyler yapalım. Tüm Motosiklet kardeşlerine selamlar.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    gurkan_ince@hotmail.com adanalı ve osmanıyelı motosikletçler gorüselim en kısa zaman da

kimse yokmu yanaşan arkadaslar bır tanısma gunu düzenleyelim yaaa..manyak bı gun olacak eminiim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bi liste çıkmazmı...
    kimler katılır??

hoşgeldin ressam01

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 42 kullanıcı var. (0 üye ve 42 misafir)

Bu Konudaki Etiketler